30 nejlepších přání ke jmeninám kamarádce na jednom místě! Inspirujte se klasikou i vtipem

Chcete napsat přání k svátku pro kamarádku, ale nedaří se vám začít? 

Nevíte, jak by mělo přáníčko vypadat a co by mělo obsahovat?

Inspirujte se našimi textovými gratulacemi a návodem na vlastnoruční výrobu přáníčka!

Sváteční blahopřání pro nejlepší kamarádku

Oslňte svou kamarádku nádhernými slovy plnými lásky a přátelství! 

Využijte jmenin oslavenkyně k tomu, abyste jí řekli, co pro vás znamená a jak ji máte rádi!

Použijte do své gratulace některý z našich textů!

Přeji ti krásné jmeniny, má drahá! Ať si v tento úžasný den užiješ tu nejbáječnější oslavu!
Posílám ti srdečné přání ke jmeninám! Ať už se ti tvé jméno líbí nebo ho nenávidíš, dnes je den, kdy ho můžeš na jeden den změnit. Užij si oslavu podle svého!
Přeji ti spoustu úsměvů na tváři a hodně štěstí, má drahá! Užij si dnešní den tak, jak si jen představuješ!
Jméno je to, co tě definuje, to, co ti dává identitu. Přeji ti krásný den. Tvé jméno si zaslouží pořádnou oslavu a ty samozřejmě také. Mám tě ráda, nejko!
Jsi obdařena opravdu krásným jménem, které si spousta holek může jen přát. Moc ti gratuluji, kamarádko, k tvému svátku!
Ať už by ses jmenovala jakkoli, stále bys byla stejným člověkem, skvělou holkou, kterou jsi! Všechno nejlepší k svátku, moje nejlepší kamarádko!
Srdečné přání k svátku pro tebe, moje nejlepší kamarádko! Ať se jmenuješ jakkoliv, vždycky budeš mojí nepokrevní sestrou, kterou mám na světě nejradši. Vše nejlepší!
Holka, poděkuj dneska svým rodičům, že ti dali tak krásné jméno, které umíš tak jedinečně nosit jen ty. Krásné prožití jmenin!
Tvé jméno je to, co tě odlišuje od světa, protože, i když ho nosí spousta jiných holek, jen ty ho dokážeš nosit tak výjimečným způsobem. Všechno nejlepší ke jmeninám, moje nejlepší kamarádko!
Přeji ti vše nejlepší k tvým jmeninám, kamarádko! Přeji ti den plný kreativních a jedinečných zážitků. Užij si den jen a jen po svém!

Až bude vaše kamarádka slavit narozeniny, můžete se při vytváření gratulace inspirovat našimi krátkými i dlouhými přáními k narozeninám pro kamarádku.

Vtipná přání k svátku pro kamarádku

Stejně jako každá jiná oslava, ani oslava jmenin by neměla být smutná! 

Jak zajistit, aby bylo veselo? Začněte například humornou gratulací, kterou kamarádce pošlete. 

Vybírejte z uvedených srandovních textů, z nichž některé obsahují mírnou ironii, kterou ocení především její milovnice.

U příležitosti jmenin ti přeji jen to, aby ses o své krásné jméno nikdy nemusela dělit s nějakou přírodní pohromou. Šťastné a veselé jmeniny!
Dnes se budeme bavit jako zvířata, protože jsme “party animals” a na tvé jmeniny se konečně budeme moci ukázat v pravém světle. Všechno nejlepší k svátku, kamarádko moje!
Bylo by tak úžasné, kdybychom mohli rozhodovat o svých vlastních jménech, místo, abychom rozhodovali o jménech jiných. No, máš štěstí, že u tebe se vaši celkem trefili. Všechno nejlepší, kámoško!
Od vašich jsi už dárek dostala – své jméno. Tak už toho dneska moc nečekej. Ale neboj, já se stavím a uděláme tu nejlepší oslavu všech dob. Krásné jmeniny, zlato!
Nejvíc nepříjemné je, když sdílíš své jméno s někým, koho nemáš vůbec ráda. Z toho důvodu na toho člověka zapomeň a užij si dnešní den! Všechno nejlepší, krásko!
Občas říkáš, že se ti tvé jméno nelíbí. Pamatuj ale na to, že tvé jméno je výsledkem obrovského průzkumu a nekonečně dlouhého vybírání z těch nejrůznějších jmen. Tak si ho važ. Všechno nejlepší k svátku, nejko!
Tvé rodiče znám od dětství a vím, že to jsou opravdu pracovití a cílevědomí lidé. No, při výběru tvého jména, zdá se, trochu polevili. Ne, dělám si legraci. Přeji ti krásné jmeniny!
Sice máš legrační jméno, ale myslím, že se k tobě prostě hodí, protože jsi taky legrační, roztomilá a zábavná. Krásné jmeniny!
Víš, že často zapomínám. Ale i se zhoršující se pamětí, která věkem bude ještě slabší, si budu vždycky pamatovat tvé jmeniny. Krásný sváteční den ti přeji!
Víš o tom, že čím víc svátků oslavíš, tím déle budeš žít? Tak doufám, že jich společně oslavíme ještě hromady! Všechno nejlepší ke jmeninám!

Prohlédněte si také vtipná přání k narozeninám, která vám v budoucnu mohou pomoci s vytvářením krásného blahopřání!

Poděkování kamarádce

Sváteční gratulaci můžete pojmout nejen jako přání, ale můžete do ní zakomponovat také poděkování za vaše přátelství a za vše, co pro vás kamarádka udělala. 

Začněte s pročítáním našich textů a vyberte takový, který je vašemu jazyku nejbližší!

Děkuji ti za tvé přátelství. Je totiž jako kruh – nemá konce. Všechno nejlepší k svátku, moje nejlepší kamarádko!
Jedním z největších darů života je přátelství a já jsem měl/a to štěstí, že jsem ho od tebe dostal/a. Krásné prožití tvých jmenin!
Nic už nepotřebuji, protože, dokud mám kamarádku, jako jsi ty, mám všechno. Děkuji ti a přeji ti ten nejkrásnější sváteční den!
Někdy si říkám, co bych si bez tebe počala. Byla jsi mi pilířem, o který jsem se celé ty roky opírala. Díky, že jsi mou oporou. Snad ti to budu moct oplatit v takové míře, v jaké si zasloužíš!
Díky tomu, že se s tebou přátelím, mám chuť slavit každý den, jako Den přátelství. Díky za to, že mi každý den do života přidáváš hromadu radosti a štěstí. Všechno nejlepší k svátku!
V průběhu let vždycky uplyne spousta času mezi tím, kdy spolu mluvíme nebo se sejdeme, ale nikdy mě nepřestane udivovat, že když se vidíme, připadá mi, jako by vůbec žádný čas neuplynul. Jsi pro mě vzácnou přítelkyní a já ti za to moc děkuji. Krásné prožití jmenin, drahá!
Nejlepší přátelé jsou jako diamanty – vzácní. A ty, má drahá, jsi ten nejzářivější drahokam ze všech. Děkuji ti za tvé přátelství a přeji ti vše nejlepší k svátku!
Děkuji ti za to, že jsi tu pro mě, když ti zavolám a potřebuji někoho, kdo mě jen vyslechne. Nezáleží na tom, kde se v tomto světě nebo v našich životech nacházíme. Vím, že mi to vždycky zvedneš. Krásné prožití svátečního dne!
Nejneocenitelnější hodnotou, kterou mám, je dar tvého přátelství. Tvé přátelství mě odměňuje láskou, pochopením a podporou. Děkuji ti a přeji ti ten nejkrásnější sváteční den, jaký si jen umíš představit!
Děkuji ti za to, že jsi už tak dlouho mou kamarádkou, za to, že jsi naplnila můj život radostí a zábavou a rozprostřela jsi kolem něj tolik barev. Těším se na další společná dobrodružství! Krásné jmeniny!

Chcete kamarádku opravdu překvapit? Vyrobte jí přáníčko vlastníma rukama! Postupujte podle video návodu níže.

Až budete vytvářet narozeninové blahopřání, můžete využít některou z našich narozeninových gratulací pro ženy.

Přání k svátku pro kamarádku můžete pojmout jako klasickou gratulaci, ale také do něj zakomponovat slova díků. 

Můžete také, pokud máte vy i kamarádka rádi zábavu, do svého blahopřání použít některou z uvedených humorných vět.

V každém případě využijte této jedinečné příležitosti a, prostřednictvím gratulace, sdělte své kamarádce, jak moc jste rádi, že ji máte a jak moc vám na jejím přátelství záleží!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X