Nejlepší blahopřání k narozeninám pro tatínka na jednom místě! Inspirujte se těmi nejoriginálnějšími gratulacemi

Hledáte přání k narozeninám pro tatínka, kterými byste jej dojali? 

Nebo snad chcete oslavence pobavit vtipem a mírnou ironií? 

Vyjádřete oslavenci své pocity lásky, radosti a vděčnosti prostřednictvím veršů, vážnějších či vtipnějších textů nebo skrze video. 

Narozeninové básničky pro tatínka 

Chcete, aby byla vaše gratulace skutečně jedinečná? Překvapte svého tatínka tím, že mu poblahopřejete ve verších! 

Že neumíte psát básničky? To nevadí.

Použijte některou z uvedených rýmovaček níže!

Ten náš taťka nejlepší je, můžou nám ho závidět. Život s ním zábavný je, rozveselit nás vždy dokáže. Všechno nejlepší k narozeninám, tati!
Tatínek je naše zlato, mít ho doma stojí za to. Miluje mamku i dětičky, dokáže opravovat věcičky. Krásné narozeniny!
Táta můj vtipný je, humor s ním každý zažije. Formuli on fandí, s fotbalem rád randí. Slovo jeho hřeje, na mamku se směje. Jeho silná ruka, ochranu mi skýtá. Jeho moudrá hlava, vždy dobrou radu dává. Nikdy se neměň, tati! Vše nejlepší!
Četl jsi mi pohádky, co neměly konec, snili jsme spolu dřív, než zazvonil zvonec. Když jsme stáli před školkou, měl jsi v očích slzy, malými krůčky do světa, doprovázel jsi mě, podle tebe, tak brzy. Děkuji za všechno, tatínku. Krásné narozeniny!

Textová přání k narozeninám pro tátu

Slaví váš tatínek narozeniny a vy byste mu chtěli popřát skutečně od srdce, jenže vás nenapadají ta správná slova? 

Už nemusíte být nervózní, protože v našich textech jistě najdete takovou větu, která přesně vystihne, co chcete oslavenci sdělit. 

Pusťte se do čtení! 

Všechno nejlepší k narozeninám mému skvělému tátovi! Je to tvůj výjimečný den a já se moc těším, že ho společně oslavíme. Jsi sice zase o rok starší, ale v mých očích jsi pořád rocková hvězda.
Tati, všechno nejlepší k narozeninám! Ať se děje, co se děje, vždycky budu tvůj fanoušek číslo jedna! Přeji ti další rok, ve kterém budeš ještě úspěšnější, než jsi byl doposud.
Doufám, že tvůj den je stejně výjimečný, jako jsi výjimečný ty. Mám to štěstí, tě mohu nazývat svým tátou a jsem za to neskonale vděčný/vděčná. Všechno nejlepší!
Tatínku, doufám, že tvůj dnešní den bude plný lásky a odpočinku. Zasloužíš si to. Jsi skutečný úlovek! Krásné prožití narozeninového dne!
Moc ti děkuji, že jsi tady pro nás vždy, když to potřebujeme a bez váhání nám podáváš svou pomocnou ruku. Doufám, že ti dnešní den přinese spoustu lásky, štěstí a úsměvů. Všechno nejlepší k narozeninám!
Tati, jsi ten nejmilejší a nejšlechetnější muž, kterého znám a nikdy bych tě nevyměnil/a za nic na světě! Děkuji, že mě vždy držíš za ruku, když to potřebuji. Jsi ten nejlepší táta, jakého by si kdo kdy mohl přát!
Všechno nejlepší k narozeninám, tatínku! Pracuješ až příliš tvrdě. Dneska je tvůj den, kdy si můžeš sednout, odpočinout si a užít si své narozeniny. Doufám, že této události využiješ a budeš skutečně relaxovat a užívat si klidu, svých blízkých a věcí, co máš rád!
Tati, všechno nejlepší k narozeninám! Doufám, že ti nadcházející rok přinese zatím nejzajímavější dobrodružství! Oslavuj, jak se patří. Mám tě moc rád/a!
Tatínku, jsi jediný člověk, ke kterému budu vždy vzhlížet. Nemůžu se dočkat, až spolu budeme sdílet další životní okamžiky! Krásné prožití narozenin ti přeji!
Přeji ti, aby letošní oslava tvých narozenin, tati, byla tou největší a nejzářivější! Všechno nejlepší k narozeninám!

Gratulace tatínkovi je důležitým textem, ve kterém můžete sdělit, jak moc máte oslavence rádi a jak si ho vážíte. Pokud jste v uvedených větách nenašli, co jste hledali, inspirujte se dalšími narozeninovými přáníčky pro muže!

Vtipné gratulace taťkovi

Každý má rád humor a o to víc oslavenec v den svých narozenin. 

Nesršíte zrovna vtipem? Nic se neděje.

Oslňte některou z našich veselých gratulací!

Tati, mám tě moc rád/a! Chci ti popřát nejen vše nejlepší, ale také, abys měl pro svého milujícího syna / svou milující dceru stále otevřenou peněženku. Užij si tento výjimečný den! Všechno nejlepší k narozeninám!
Ne všichni hrdinové nosí převleky. Někteří jen dělají špatné vtipy a chodí doma v trenkách. Děkuji ti, že jsi můj hrdina, tati. Krásné narozeniny!
Všechno nejlepší nejdůležitějšímu muži v mém životě! Nevěř nikomu, kdo říká, že vypadáš jako evergreen, protože si z tebe dělá jen legraci.
Všechno nejlepší, tati! S blížícím se důchodem jsi stále hezčí a máš dobrou náladu než kdy dřív. Že by to bylo tím, že ti už všichni dají konečně pokoj? Mám tě rád/a!
Tati, myslím, že je možná načase zahodit zapalovač. Na zapalování tolika svíček už budeš potřebovat spíš plamenomet. Všechno nejlepší k narozeninám, staříku!
Nos své šediny hrdě, tati. Jsou to vzpomínky na to, jak jsem byl/a v dětství neposlušný/neposlušná. Díky, že jsi mě nezabil, tati. Vše nejlepší!
Všechno nejlepší mému největšímu ochránci! Děkuji ti, že jsi bojoval se všemi příšerami, které se skrývaly pod mou postelí a ve skříni, a že jsem se díky tobě cítil/a v bezpečí a milovaný/milovaná. Mám tě rád/a, tati!
Smutné je, že jsi teď vstoupil do věku, kdy je ti spousta potravin, kvůli tvému zdraví, zakazována, ale my všichni si na nich můžeme pochutnávat. Dělám si legraci – vážně s tebou soucítím! Všechno nejlepší k narozeninám, můj superhrdino!
Chtěli jsme ti koupit dort se svíčkami, ale hasiči nás varovali, že by hrozilo nebezpečí požáru. No nic, tak všechno nejlepší k narozeninám bez dortu. Mám tě rád/a!
Tati, gratuluji ti, že máš tak skvělé geny a zplodil jsi tak nádherného a výjimečného syna / nádhernou a výjimečnou dceru. Všechno nejlepší, fešáku!

Prozkoumejte další originální veselé gratulace k narozeninám!

Video blahopřání k narozeninám pro tátu

Pokud je váš tatínek milovníkem moderních technologií, určitě ho video přáníčkem mile překvapíte. 

Jedná-li se spíše o člověka, který počítačům moc neholduje, můžete video přání oslavenci pustit na svém počítači, mobilu nebo jej prezentovat na oslavě, kde video promítnete nejen oslavenci, ale také přítomným hostům. 

Uvažujete nad nějakým dárkem pro tatínka, ale nenapadá vás nic, co by oslavence skutečně potěšilo? Pak se nechte vést, krok po kroku, videem níže a vyrobte vlastnoruční blahopřání!

Legrační narozeninové gify

Pokud o tatínkovi víte, že má mobil neustále v ruce, můžete toho využít a překvapit ho narozeninovým gifem, který pošlete skrze MMS, e-mail nebo zprávu na sociální síti.

Pohyblivá animace s mužem se zvedajícím se obočím ukazujícím na pozorovatele, s nápisem "You´re awesome".
zdroj: giphy.com
Přání k narozeninám pro tatínka ve formě kresleného gifu s bílým pejskem s kravatou, nad nímž je srdíčko s nápisem "daddy".
zdroj: giphy.com
Narozeninový gif s pohyblivým nápisem "I love dad" na černém pozadí.
zdroj: giphy.com
Kreslený gif sfialovou usmívající se housenkou na růžovém pozadí s objevujícím se nápisem "I love you, daad!".
zdroj: giphy.com
Kreslené narozeninové přání tátovi ve formě gifu s medvědem vyskakujícím z hromady srdíček a nápisem "I love you, dad!" na žlutém pozadí.
zdroj: giphy.com

Chcete ještě více narozeninových nápadů? Prohlédněte si přání ke dni otců!

Přání k narozeninám pro tatínka můžete pojmout jako legrační text nebo dojemnější vyznání lásky a vděčnosti. 

Chcete-li, můžete oslavence překvapit verši nebo vtipným videem či písničkou přímo pro tatínky. 

Pokud máte trochu tvořivější náladu, můžete taťkovi vyrobit vlastnoruční blahopřání, s jehož tvorbou vám pomůže uvedený video návod. 

Ať už bude vaše gratulace vypadat jakkoli, vždy pamatujte na to, aby byla veselá a hlavně upřímná!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X