Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Rafaela na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 24. října a svátek slaví Rafael. 

Přejete si udělat svému kamarádovi, tatínkovi, nebo třeba kolegovi z práce radost? 

S jedním z našich krásných přání k svátku Rafaeli rozzáříte den. 

Na výběr máte z milých básniček, gratulací a obrázků, které jsou volně k dispozici pro vaši inspiraci. 

A tohle všechno vám navíc přinášíme zcela zdarma! 

Tak neváhejte a pojďte vybírat! 

Klasická přání k svátku pro Rafaela

Hezkou gratulaci si zaslouží každý, o tom není pochyby. Přijít však na tu perfektní pro daného oslavence nemusí být mnohdy jednoduché, a proto jsme napsali tahle přání, která se hodí pro každou příležitost. Nádherně vypadají ve zprávě, i v papírovém přáníčku. 

Drahý Rafaeli, kdyby být perfektní byl trestný čin, byl bys na vrcholu seznamu nejhledanějších zločinců. Moc si užij dnešní ten. Báječný svátek ti přeje …
Náš nejmilovanější Rafi, ať už jsi kdekoliv a děláš cokoliv tak doufáme, že máš skvělé jmeniny! Snad si dnešek užiješ s mírem a pohodou. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Náš milý Rafčo, už zase se ti povedlo úspěšně obejít celé Slunce a my ti můžeme popřát báječný svátek! Je nám potěšením tě vidět růst, jak fyzicky, tak vnitřně. Myslíme na tebe. S láskou …
Přeji ten nejkrásnější svátek někomu, kdo je pro mě naprosto, naprosto nepostradatelný. Jsi to ty Rafaeli. Snad budeš mít dnes překrásný den. S pozdravem …
Všechno nejlepší k svátku tomu nejúžasnějšímu člověku kterého znám! Neboj se, nemusíš říkat, že jsem tvůj nejlepší kamarád, já to moc dobře vím. Užij si dnešek naplno Rafaeli! S pozdravem …
Milý Rafčo, můj život by bez tebe byl o 99 % méně úžasný – děkuji ti za to že jsi a přeji ti všechno nejlepší k svátku! Se srdečným pozdravem …
Přání k svátku s tématikou klubu.
pixabay.com

Přání pro tatínka

Jednou básník George Herbert řekl: „Jeden otec je víc než sto učitelů.“ a my s ním souhlasíme. Tatínkové nám vždy ukazují, jak v tom zmateném světě chodit a podle nás bychom jim měli za to poděkovat. Vyjádřete mu vděk jedním z našich milých přáníček k svátku pro tatínky.

Drahý táto, teď když mám vlastní děti tak vidím, jak těžké je být dobrým otcem. Doufám, že se mi to podaří stejně tak dobře jako tobě. Přeji ti pevné zdraví a nádherný svátek. Tvůj …
Můj drahý tatínku… teď jak se ty jmeniny hromadí, mám jen jednu otázku. Kdy plánuješ začít nosit sandály a černé ponožky? Prosím, řekni mi, že to bude trvat ještě aspoň pár let. Každopádně si užij moc dnešní svátek. S láskou tvá / tvůj …
Když jsem byla malá, musela jsem k tobě vzhlížet, protože jsi byl mnohem vyšší než já. Teď, když jsem starší, vzhlížím k tobě, protože jsi úžasný muž. Všechno nejlepší k svátku, tatínku. S láskou …
Všechno nejlepší k svátku mému úžasnému tatínkovi. Ať se tvůj golfový švih zlepšuje, tvé steaky jsou vždy dokonale propečené a tvá židle je vždy pohodlná! Ten nejkrásnější svátek ti přeje …

Přišlo vám milé přání a napadlo vás, že byste mohli poslat jedno na oplátku? Z těchto děkovných přání za gratulaci si jistě vyberete!

Básničky k svátku pro Rafu

Ať už oslavy plánujete jakékoliv, začít den s úsměvem by měl každý oslavenec. A jak jinak mu k tomu pomoc než s krásnou sváteční básničkou! Tak neváhejte a vybírejte, protože všechny tyhle krásné verše jsme napsali už za vás. 

Víte co mám nejraději? Když má svátek Rafael. Je to skvělý kamarád, kterého mám tuze rád, a proto mu dneska k svátku, přeji štěstí a nějakou krásku. Rafi, přeji ti báječné jmeniny!
Dnes má svátek Rafael, my přejeme ti srdečně všechno nej. Hodně zdraví, radosti a pohody ať vždy vše vyřeší jednoduché dohody. Ať radost panuje v tvém životě, a vyhneš se samotě. Všechno nejlepší k svátku, Rafaeli!
Něco pěkného si přej, když sváteční den má Rafael. Přejeme ti oslavenče, mnoho láskyplné péče. Ať jsi vždycky mezi svými, a nikdy z tebe není člověk jiný. Všechno nejlepší k jmeninám, Rafíku!
K svátku přejeme ti ať slunce svítí jasně na každý tvůj krok. A ať dostaneš vše a ještě více, když do dalšího svátku je zase rok. Rafaeli, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny.
Na obloze se dnes blýskla, znenadání jasná jiskra. Je to znamení tvého svátku, proto přejeme ti samou lásku. Rafčo, všechno nejlepší k svátku!
K tvému svátku přeji ti věčně, Ať se máš opravdu báječně. Taky ať máš krásnou oslavu, která překoná každou tvoji představu. Rafaeli, přejeme ti překrásný den.

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Máte pocit, že je váš oslavenec spíše smíšek vždy plný úsměvů a vtipů? Pošlete Rafaeli přáníčko k svátku, které ho zaručeně rozesměje! Tyhle rýmy jsou pro vtipálky přímo stvořené a proto s nimi uděláte velkou parádu. 

Přece dnes nebudeš sám, když ty svátek slavíš nám. Doufám, že se u baru uvidíme, a do rána to pořádně roztočíme. Rafaeli, přejeme ti báječné jmeniny!
Vždy jedeme až do rána, když Rafaela je oslava. Tančíme, dokud dívky prošoupou střevíčky, a my roztavíme pivní špíčky. Rafčo, všechno nejlepší k svátku!
Svátek máš v roce jen jediný, proto slavíme než budeš vyčerpaný. Pořádně to roztočíme, na zákusky zaútočíme. Rafaeli, užij si dnešní svátek!
Dokud nejsou nohy v jednom ohni, nekončíme, to se spolehni! Na tvé zdraví se přece musíme napít, a to jak jsi skvělý pořádně zapít! Rafi, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Tak takhle gratulace k svátku Rafaela určitě mile překvapí. Všichni jsme zvyklí na blahopřání plná radostných slov a veršů, ale viděli jste už přání s originálním animovaným obrázkem? Pokud ještě ne, tak máte perfektní příležitost ho dnes poslat. Tak si jedno vyberte. Nebo třeba všechny! 

GIF gratulace k svátku s oslavující červenou postavičkou.
giphy.com
GIF blahopřání k svátku s oslavujícími lidmi.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s tančícími babičkami.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s tančícími medvědy.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Papírové přáníčko je něco, co Rafaeli vyrazí dech. Posílat obyčejná přáníčka je totiž krásné, ale ukázat, že jste do svého blahopřání vložili svůj volný čas a lásku zanechá v oslavenci obrovskou radost. Nejste si však jisti, jak se samotnou výrobou začít? Podívejte se na tohle krásné video, které vás krok za krokem navede. Až budete mít hotovo, nezapomeňte napsat dovnitř milý vzkaz.

Zajímavosti o jméně Rafael

Rafael je jméno hebrejského původu. 

Jeho význam udává jméno „רפאל“ neboli “Refáél”, které se překládá jako „Bůh uzdravuje“.

Po České republice tohle jméno hrdě nosí pouze 311 můžu, ale vyskytuje se i v jazycích jako jsou angličtina, francouzština, nebo třeba Portugalština. 

Jedním z nejznámějších nositelů je Rafael Nadal Parera, který je španělským tenistou, a dokonce se mu povedlo získat olympijské zlato.

Doufáme, že jste z našich blahopřání k jmeninám Rafaeli načerpali plno inspirace a to nejkrásnější přání mu už poslali. 

Nezapomeňte nám dát vědět, jak se vám gratulace líbily!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X