Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Dalimila na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 5. ledna a svátek slaví Dalimil. 

Máte nějakého ve svém okolí? Pošlete mu gratulaci! 

Milé přání k svátku Dalimilovi rozhodně zvedne náladu. 

Zrovna vás ale nic nenapadá? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a načerpejte inspiraci. 

Všechna přání jsou navíc zdarma k dispozici, stačí si jen vybrat!

Básničky k svátku pro Dalimila

Veršovaným přáním nic nezkazíte, právě naopak! Tahle jednoduchá, ale milá veršovaná přáníčka udělají radost snad každému oslavenci ať už je to váš kamarád, vnuk, bratr a nebo kolega. Na váš jen bude vybrat to, kterým dneska uděláte radost.

Posílám ti tohle přání milé, a přeji ti jen to krásné, Dalimile! Snad ti aspoň trochu náladu tvou vylepší, a ty prožiješ jmeniny ze všech nejlepší! Dalimile, přejeme ti nádherný svátek!
Snad ti udělá radost tohle přání zdvořilé, a budeš se jen bavit, náš milý Dalimile. I když to s tebou dneska nemůžeme oslavit, příště to budeme muset napravit! Dalimile, přejeme ti báječná svátek!
Ať se ti dnešní den vyvede nadmíru, je přece den všech Dalimilů. Pořádně to oslav i když je chladný leden, však tento den v roce je tady jen jeden! Přejeme ti úžasný svátek, Dalimile!
Ty máš dneska jmeniny, milý Dalimile, snad užiješ si pořádně tyhle slavnostní chvíle. Užiješ si je v kruhu rodinném, a pořádně oslavíš je s dobrým vínem. Dalimile, přejeme ti skvělý svátek!
Za okny je všechno krásně bílé, a ty máš svátek, drahý Dalimile. Celá naše rodina ti jen to nejlepší přeje, hlavně ať se ti splní všechny tvoje sny a naděje. Dalimile, přejeme ti nádherný jmeninový den!
Přejeme ti vše nejlepší, Dalimile, a splní se ti všechna tvoje přání a cíle. Ať ti v životě nic neschází, a jen samé dobré věci k tobě přichází. Dalimile, přejeme ti skvělé jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Dalimil váš kamarád co se rád baví, slaví a taky se rád zasměje? Pro oslavence se smyslem pro humor jsou tyhle verše výbornou volbou. Nejen že bude mít radost, že jste si na něj vzpomněli, ale taky ho pobavíte!

Dneska je den všech Dalimilů, a my to dneska oslavíme ve velkém stylu. Už od odpoledne začneme hezky zvesela, a nad ránem si na parketě dáme do těla. Přejeme ti ten nejskvělejší svátek!
Večer to slavení nebudeme přehánět, Dalimile, ať necítíš se zase ráno provinile. Trochu si ale můžeš dneska zahřešit, a dobrým drinkem se večer potěšit. Moc si užij dnešní svátek!
Dneska se nedostaneš domů brzy ani omylem, všichni se těšíme, až budeme slavit s Dalimilem. Ať už si dáš panáka whisky a nebo rumu, dneska nemusíš dát za útratu ani korunu! Přejeme ti senzační svátek!
Půllitry už jsem na večer umyl, teď už jen čekám až na oslavu dorazí Dalimil. Zase to ale nemusíme přehánět, a do rána se spolu v ulicích prohánět. Dalimile, přeju ti skvělé jmeniny!
Dárková krabice k svátku pro muže.
zdroj: likemeboxx.ru

Klasická přání k svátku pro Dalimila

V jednoduchosti je síla a platí to i v tomto případě. Občas jsou právě tahle decentní a upřímná přání to, co potěší ze všech nejvíce. Dali jsme jich dohromady hned několik a jistě si vyberete to pravé pro vašeho oslavence.

Dalimile, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a my ti chceme z celého srdce popřát jen to nejlepší. Hlavně ať jsi stále spokojený a daří se ti. Krásné jmeniny ti přejí …
Drahý Dalimile, z celého srdce ti přejeme aby se ti splnila všechna tvá tajná přání a ať se stále jen usmíváš. Nádherné jmeniny ti přejí …
Náš milý Dalimile, je jedno, jak daleko od tebe jsme, stále na tebe moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší! Pořádně si užij tvoje dnešní jmeniny!
Nezapomeň dnešní den pořádně oslavit, svátek budeš mít totiž zase až za rok! Proto ti také přejeme spoustu zdraví, dobré nálady a spokojenosti. S láskou …
Co by to bylo za svátek bez oslavy gratulací. My se k nim připojujeme a přejeme ti za celou rodinu jen to nejlepší! Přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!
Dalimile, sice ti letos nemůžeme k tvým jmeninám popřát osobně, ale o to více na tebe myslíme! Dáme si na tebe skleničku a snad se zase brzy shledáme. Přejeme ti skvělý svátek!
Dneska je den všech Dalimilů a proto ti přejeme spoustu nádherných momentů, krásných zážitků, ale také zdraví, lásky a radosti. Moc si užij dnešní jmeninový den!
Dalimile, tvůj svátek je zase tady! snad bude tvůj dnešní den plný radosti a ty se budeš pořádně bavit, slavit a radovat. Překrásný svátek ti přejí …

Obrázkové GIF gratulace

K svátku není vlastně potřeba nic psát. Přání k jmeninám pro Dalimila může být i obrázkové. Můžete je doplnit o text a nebo veselou básničku, ale není to potřeba, obrázky mluví za vše. Odeslání je taky velice jednoduché. Stačí si jen vybrat ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

Tak na tebe!

GIF přání k svátku přípitek s whisky.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF přání k jmeninám dva strejdové s pivem.
zdroj: giphy.com

Sexy taneček jen pro tebe!

GIF blahopřání k svátku tanečnice v peří.
zdroj: giphy.com

Dalimile, moc si užij dnešní oslavu!

GIF přání k svátku oslavující kluci.
zdroj: giphy.com

Ať ta oslava stojí za to!

GIF blahopřání k jmeninám oslavujíci lidi.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přání

Tohle blahopřání k jmeninám Dalimilovi vyrazí dech! sice vám to zabere o něco déle, než jen rychlá textová zpráva, ale výsledek rozhodně stojí za to. Pokud jste zatím žádné přáníčko nedělali, tak by se vám mohlo hodit tohle krátké video, kde najdete spoustu inspirace. Pak už jen stačí dopsat vaše srdečné věnování a krásný dárek je hotový.

Co myslíte, budou se naše blahopřání k svátku Dalimilovi líbit?

Tento den je tady jen jednou do roka, tak to stojí za to mu udělat radost třeba i rychlou sms zprávou.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X