Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Hildu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 11. prosince a svátek slaví Hilda.

Zrovna nějakou znáte a chcete jí udělat radost? Pošlete jí gratulaci!

Milé přání k svátku Hildu moc potěší a vykouzlí úsměv na tváři.

Zrovna vás ale nic nenapadá a hodila by se vám inspirace? 

Podívejte se na naše krásné básničky, texty a obrázky a vyberte tu pravou gratulaci přímo  pro vaši oslavenkyni. 

Tak se pojďme pustit do vybírání!

Klasická přání k svátku pro Hildu

Jste zastánce spíše milých a decentních gratulací? To jsme si mysleli, a proto jsme dali dohromady tato krásná blahopřání, která udělají radost všem Hildám. Můžete je poslat ve zprávě a nebo je napsat do papírového přáníčka, které si s námi můžete zkusit vyrobit.

Milá Hildo, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku! Kéž ti Bůh požehná vším, co si přeješ. Mnoho šťastných návratů k tomuto dni. S přátelským pozdravem …
Milovaná Hildo, ať ti tento krásný den přinese do života štěstí, zdraví a nové příležitosti. Přejeme ti co nejšťastnější jmeniny a hlavně si dnešek moc užij. Krásný den ti přejí …
Naše drahá Hildo, každý uplynulý rok tě činí moudřejším a zralejším člověkem. Věk je jen číslo, ale moudrost, ta je poklad! Všechno nejlepší k svátku, drahá. S láskou …
Drahá Hildo, ať světlo svíček osvítí tvůj život po zbytek dní. Bůh ti žehnej k tvým jmeninám. Přeji ti všechno nejlepší a srdečně ti přeji překrásný jmeninový den. Gratulaci posílá …
Hilduško, doufám, že máš překrásný svátek. Přeji ti, aby každý tvůj den byl naplněn spoustou lásky, smíchu, štěstí a slunečního tepla. Ten nejkrásnější den ti přeje …
Hildo, všechno nejlepší k jmeninám, má drahá kamarádko. Kéž ti Bůh požehná zdravím, bohatstvím a prosperitou v tvém životě. Moc na tebe dnes myslím. S láskyplným pozdravem, …
Všechno nejlepší k jmeninám, sestřičko! Děkuji ti, že jsi ta nejlepší sestra na světě. Ale já jsem ta krásnější! Moc si dnešek užij. Mám tě moc ráda, Hilduše.
Milovaná Hilduško, přeji ti ten nejkrásnější svátek, jaký ti jen život může nabídnout. Vnesl jsi do mého života tolik radosti a smíchu. Snad se dnes budeš mít skvěle. S láskou …
Přání k svátku s květinou a zákuskem.
pixabay.com

Přání pro maminku

Na maminky se v žádném případě nesmí zapomínat a to ať už jsme kdekoliv a s kýmkoliv. Vyhraďte si pár minut vašeho času a udělejte k svátku mamince radost. Přece je to žena, která by pro vás vždy udělala cokoliv a nyní máte perfektní možnost jí za všechno poděkovat. Pojďte darovat radost! 

Maminko moje, nebýt tebe, nikdy by ze mě nebyla ani polovička z toho, čím jsem dnes. Děkuji ti za to, že jsi tak výjimečná matka, úžasná kamarádka a někdo, ke komu vzhlížím každý den svého života. Všechno nejlepší k tvým jmeninám!
Mami, ani nevím, kde bych bez tebe v životě byla. Naučila jsi mě být trpělivá, naučila jsi mě být laskavá. Také jsi mě naučila tvrdě pracovat a respektovat ostatní. A hlavně jsi mě naučila vidět v sobě to nejlepší. V tvůj výjimečný den ti chci za to všechno poděkovat. Přeji ti ten nejkrásnější svátek! S láskou tvá …
Dnes si přiťukneme na zdraví ženy, která je plná milosti, lásky a ponaučení. Nemůžeme být vděčnější za to všechno, co jsi pro nás v životě udělala. Přejeme ty nejkrásnější jmeniny té nejúžasnější mamince na světě!
Maminko, jsem tak šťastná, že se na tebe můžu obrátit o radu, že mi můžeš napravit mé zlomené srdíčko, a že s tebou můžu vytvářet tak výjimečné vzpomínky. Vážím si všeho, co jsi pro mě udělala, a není dne, kdy bychom ti nebyla vděčná. Jako ta nejlepší maminka na planetě si musíš dnes užít svátek naplno!

Vánoce se neúprosně blíží a všichni víme, že štěstí přeje připraveným! Vyberte si ta nejkrásnější přání k Vánocům už teď!

Básničky k svátku pro Hildu

Veršovaná přáníčka jsou úžasnou volbou jak poblahopřát ke jmeninám! Najdete tady spoustu originálních a milých rýmů, které se hodí ať už je oslavenkyně vaše kamarádka, kolegyně, sestra či stará dobrá známá. Tak který z nich to bude?

Naše milovaná Hildička, už dávno není maličká. Proto přejeme jí štěstí a pravou lásku, a ať promění se v ještě větší krásku! Hildo, všechno nejlepší k tvému svátku!
Když je svátek Hildušky, užíváme si ho plnými doušky. Přejeme ti, ženo, lásku a radost, hlavně ať máš vždy všeho dost. Hildo, přejeme ti báječné jmeniny!
Po roce je to opět tady, svátek slavíme naší Hildy. K svátku přejeme ti lásku kterou si zasloužíš, ať splní se ti vše, po čem jenom zatoužíš. K tomu zdraví a štěstí aspoň trošku, a hlavně buď spokojená, drahoušku. Hilduško, přejeme ti překrásný svátek!
Že jmeniny jsou Hildy, ví dávno už každý. Proto jsme ti přišli oznámit, že dneska by ses neměla věnovat práci. Ať tě jen dobrá nálada a štěstí provází, a nikdy nic ti v životě neschází. Všechno nejlepší k svátku!
Má milovaná Hilda, je kamarádka, kterou mám moc ráda. Měla bych jí dát růžičku a nebo karafiátek, když má dneska ten svůj svátek? Hilduško, přeji ti ty nejkrásnější jmeniny!
Po roce je tu tvůj výjimečný den, snad prožiješ ho jako ten nejkrásnější sen. Ať jsi stále jenom radostná a svěží, a jsi s těmi na kterých ti nejvíc záleží. Hildo, všechno nejlepší k jmeninám!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Ať už duchem panuje radost nebo pracovní nálada, nikdy není od věci se čas od času zasmát! Vykouzlete Hildě ten nejkrásnější úsměv na tváři s pomocí našich vtipných básniček. 

Ženu jménem Hilduš, při práci nikdy neruš. Je to žena, která zná své cíle, však v životě urazila dlouhé míle. Taky je plná lásky a krásy, proto stát v cestě se nevyplácí. Hildo, přejeme ti báječný svátek!
Už nám to tak vypadá, že oslavenkyně je dnes Hilda V dálce už slyšíme cinkat skleničky, a víno vytahujeme z ledničky. Hildo, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
K oslavám nerozlučně patří, že od večera do rána se paří! Únava proti nám nemá šanci, pořádně se budeme věnovat tanci. Hilduško, užij si dnešní jmeniny.
Dneska bude panovat skvělá nálada, bavit se budeme jako zase jako za mlada. Čeká tady na tebe spousta vína, pořádná oslava právě začíná. Všechno nejlepší k tvému svátku, Hildo!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

S veselým animovaným obrázkem vaše sváteční přání už nikdy nebude nudné. Navíc se hodí jak pro kamarádku, maminku nebo třeba babičku. Tak neváhejte a udělejte vaši letošní gratulaci k svátku Hildě výjimečnou. Určitě to moc ocení! 

Přání k svátku s růžemi a nápisem "Love".
tenor.com
Přání k jmeninám s nadšeným kresleným medvědem.
giphy.com
Blahopřání k svátku s veselou kreslenou ženou.
giphy.com
Přání k svátku s oslavující ženou.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Letos přání k jmeninám Hildě nekupujte v papírnictví, ale vyrobte ho sami doma. Není se čeho bát, je to velice jednoduché. Pro inspiraci se podívejte na tohle krásné video, které vás provede celým procesem výroby. Pak už jen do hotového přání stačí napsat třeba  básničku a láskyplný dárek je na světě.

Zajímavosti o jméně Hilda

Hilda je jméno staroněmeckého původu.

Jeho význam se vykládá jako “boj”, proto jsme si jisti, že vaše oblíbenkyně určitě taková bojovnice je.

V České republice jej nosí 661 žen a to nejčastěji v oblasti Orlová.

Mezi významné nositelky můžeme zařadit svatou Hildu, která byla vnučkou Northumbrijského krále.

Doufáme, že jste si vybrali od každého něco a s našimi blahopřání k svátku Hildě uděláte velkou radost.

Které se vám líbilo nejvíce? Dejte nám vědět!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X