Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Slavomíra na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 22. ledna a svátek má Slavomír.

Pokud nějakého znáte, tak mu určitě pošlete gratulaci. 

Nevíte ale, jaké přání k svátku Slavomíra potěší nejvíce? 

Podívejte se na naše jednoduché texty, milé i veselé básničky či obrázky a načerpejte inspiraci! 

Všechna přání jsou navíc volně ke stažení, tak jdeme vybírat.

Básničky k svátku pro Slavomíra 

Rýmované gratulace jsou stále velmi oblíbené a určitě s ním nešlápnete vedle! Ať už je oslavenec váš kamarád, kolega, bratr a nebo třeba dědeček, najde se taky krásné přáníčko pro každého. Stačí si jen vybrat to, které vás oslovilo nejvíce!

Ty máš dneska svátek, náš milý Slavomíre, proto ti přejeme ať si užiješ každé chvíle. Celá rodina ti jen to nejlepší přeje, snad tě tohle milé přání u srdce zahřeje. Slavomíre, přejeme ti báječné jmeniny!
Právě jsem z kalendáře zjistila, že je svátek našeho Slavomíra. Proto mu přeju lásku, zdraví a žádné starosti, a ať je každý tvůj den naplněn radostí. Přeju ti krásné jmeniny, Slavomíre!
Ať tě jen láska a pohoda životem provází, a nikdy ti nic neschází. K tomu ať se stále jen usmíváš, a celý den si jen a jen užíváš. Slavomíre, přejeme ti nádherný svátek!
Posíláme pozdravu tisíce, k přípitku pozvedáme sklenice. Musíme se napít na tvé zdraví, ať tě život stále baví. Slavomíre, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Posíláme ti tahle milá slůvka, když jsou dneska jmeniny našeho Slávka. Snad prožiješ den nádherný, a každý tvůj den bude kouzelný. Přejeme ti krásný svátek, Slavomíre!
Tvůj svátek už je zase tady, s tím blahopřáním si zase nevím rady. Snad se ti budou líbit tyhle milé řádky, a celý tvůj den bude jako z pohádky. Slávku, užij si dnešní jmeninový den!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Slavomíra s trochou vtipu? Takové, které ho v tento den pobaví, ale i potěší? Tak s tím vám moc rádi pomůžeme a takových přáníček taky najdete hned několik!

To zase pořádná oslava bude, dneska můžeme tancovat všude. klidně můžeš skočit i na stůl, pořád lepší, než když bys na něm usnul. Slavomíre, přejeme ti báječný svátek!
V lednice už se nám chladí spousta piveček, jmeniny má totiž náš Sláveček. Do nosu si dneska spolu dáme, a až nad ránem se domů vydáme. Slavomíre, přejeme ti skvělý svátek!
Protože je den všech Slavomírů, tak to musíme oslavit ve velkém stylu. Tak noste drinky, ať to lítá, dneska to oslavíme dosyta. Přejeme ti krásný svátek, Slávku!
Jak slaví náš Sláveček, to si budeme muset dát aspoň taneček. K tomu panáka něčeho dobrého, a slavit budeme do rána bílého. Slavomíre, přejeme ti hezký svátek!
Dárková krabice k svátku pro muže s kávou a hrníčkem.
zdroj: likemebox.ru

Klasická přání k svátku pro Slavomíra

Muži si občas na dlouhé řeči moc nepotrpí a jsou to právě milá, jednoduchá a upřímná blahopřání, která udělají největší radost. Takových přáníček tady najdete spoustu. Krásně budou vypadat v papírovém blahopřání, ale potěší i v textové zprávě.

Drahý Slavomíre, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim chceme popřát mnoho radosti, lásky, zdraví a taky štěstí. Skvělý svátek ti srdečně přejí …
Milý Slavomíre, sice ti dneska k tvým jmeninám nemůžeme popřát osobně, ale to neznamená, že na tebe nemyslíme. K tvému svátku ti přejeme jen to nejlepší! S láskou …
Náš nejdražší Slavomíre, za celou naši rodinu ti chceme co nejsrdečněji popřát jen to nejlepší! Tento den je tady jen jednou do roka a proto bys ho měl pořádně oslavit s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Užij si dnešní svátek!
Slavomíre, tvoje jméno je po roce opět v kalendáři a my ti chceme popřát spoustu lásky, zdraví, pohody, dobré nálady a taky hromadu nádherných zážitků. Báječné jmeniny ti přejí …
Milý Slavomíre, dneska nás od sebe sice dělí velká dálka, ale to neznamená, že bychom na tvoje jmeniny snad zapomněli. Přejeme ti jako vždy jen to nejlepší a ať jsi stále veselý a spokojený, jako jsi teď! Krásný svátek ti přejí …
Náš milý Slávku, doufáme, že se ti dnešní sváteční den vyvede tak, jak sis ho představoval a oslavíš ho s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. K tomu ti přejeme taky lásku, zdraví a štěstí. Bezvadné jmeniny ti přejí …
A to se podívejme, kdo má dneska svátek! Z celého srdce ti přejeme spoustu splněných přání, nádherných zážitků, krásných chvil, rodinné pohody a taky štěstí. Slavomíre, moc si užij dnešní jmeniny.
Slavomíre, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a my ti chceme z celého srdce popřát aby se ti splnilo to, co si přeješ! K tomu ti přejeme taky spoustu lásky, zdraví, pohody a štěstí. Skvělý svátek ti přejí …

Chcete poslat krásné zamilované přání vaší lásce a zlepšit jí tak den? S těmito přáníčky se vám to jistě povede!

Obrázkové GIF gratulace

Hledáte něco originálního, co by zároveň zvedlo oslavenci náladu? S těmito veselými pohyblivými obrázky se vám to jistě povede! Vybrali jsme ty, které se k svátku skvěle hodí. Odeslání je taky velice snadné. Vybraný GIF stačí jen zkopírovat a poslat.

Dneska si určitě zajdi na jedno na oslavu!

GIF blahopřání k svátku borec s pivem.
zdroj: giphy.com

Slavomíre, užij si dnešní sváteční oslavu!

Slavomíre, užij si dnešní sváteční oslavu!
zdroj: giphy.com

Posíláme ti tanečnici k svátku.

GIF blahopřání k jmeninám vintage tanečnice v růžovém.
zdroj: giphy.com

Slávku, pořádně to dneska oslav!

GIF přání k jmeninám oslavující lidi na mejdanu.
zdroj: giphy.com

Ale pozor, abys to moc nepřehnal!

GIF přání k svátku chlap na zemi s kocovinou.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Z takového blahopřání k jmeninám Slavomír doslova ztratí dech. Tím, že mu přáníčko vyrobíte sami mu ukážete, jak moc na něho myslíte. A to za pár minut tvoření přece stojí. S návodem a inspirací vám pomůže tohle krátké video. Až budete mít hotovo tak už jen stačí dovnitř napsat to, co máte na srdci a můžete jít gratulovat.

Doufáme, že naše přání k jmeninám Slavomírovi udělají radost s vy mu tento den uděláte hezčí.

Svátek je tady jen jednou do roka a stojí za to oslavence potěšit alespoň textovou zprávou.

Zajímavosti o jméně Slavomír

Tohle jméno v České republice používá 2782 mužů a jedná se tak o 118. nejčastější jméno. 

Slavomír je slovanského původu a můžeme ho vyložit jako „mírumilovný”. Velmi podobný význam má jméno Miroslav, které je však u nás mnohem oblíbenější. 

Jméno Slavomír najdeme i na Slovensku a v Bulharsku. V podobě Sławomir je velmi populární v Polsku.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X