Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Nikoletu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 20. listopadu a svátek slaví Nikoleta.

Máte nějakou milou slečnu a nebo paní s tímto jménem ve svém okolí?

Pošlete jí tu nejkrásnější gratulaci, kterou kdy dostala!

Sladké přání k svátku Nikoletě zlepší celý oslavenecký den.

Hodila by se vám však trocha inspirace? Tak s tím vám moc ráda pomůžeme! 

Podívejte se na naše veselé básničky, klasické blahopřání a animované obrázky a najděte tu pravou gratulaci ještě dnes

Všechna přání jsou navíc zcela zdarma a můžete je vesele kopírovat a upravovat jak je libo!

Klasická přání k svátku pro Nikoletu

Pokud jdou pro Nikoletu žerty stranou v době jejího svátku, určitě by ji potěšila jedna z těchto decentních a promyšlených gratulací k svátku, kterými vyjádříte všechno, co v tento den cítíte na srdci. Tahle přáníčka udělají radost každé oslavenkyni, ať už je to vaše kamarádka, kolegyně a nebo dcera.

Naše milovaná Nikoletko, přejeme ti krásné jmeniny! Doufáme, že máš úžasný den a spoustu zábavy. Užij si tento den přesně podle tvých představ, zasloužíš si ho. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Drahá Nikoletko, přeji ti nádherný svátek jako člověku bez kterého si nedokážu představit život. Jsi jedinečná! Děkuji ti za všechno, co jsme spolu již prožili a užij si svůj dnešní výjimečný den. S láskou …
Drahá Nikolko, jsem opravdu vděčná Bohu, že tě přivedl na zem. Tvoje přítomnost dělá každý den krásným a slovy se nedá vyjádřit, kolik radosti vnášíš do života nás všech. Přeji ti krásné jmeniny. Ať tě dnes i navždy provází Boží požehnání. S láskou …
Má milá Nikolko, já mám tak velké štěstí, že jsi má kamarádka. Doufám, že tvé jmeniny jsou stejně výjimečné jako ty. Přeji ti, ať se ti splní všechny sny. Děkuji za to, že jsi. Báječný den ti s láskou přeje …
Milá Nikoletko, přeji ti, ať máš všechnu radost, kterou tvé srdce dokáže pojmout, všechny úsměvy, které ti může den přinést, všechna požehnání, která dávají životu smysl. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Má drahá Nikolko, chtěla jsem ti k svátku pořídit něco opravdu úžasného a inspirativního. Pak jsem si vzpomněla, že už máš mě. Přeji ti ten nejkrásnější svátek! S láskou…
Přání k svátku s košíkem růží.
pixabay.com

Přání pro spolužačku

Není nad kamarádství, která vznikají na půdě školy. Pokud si vaší spolužačky ceníte natolik, že byste jí rádi poslali sladké přáníčko k svátku, rozhodně neváhejte a vyberte si jeden z našich nejlepších tipů. Věříme, že ji potěšíte natolik, že vám ve škole věnuje krásný úsměv.

Drahá Nikoletko, jsem moc ráda, že mohu oslavit svátek mé výjimečné spolužačky. Přeji ti spoustu zábavy a sladkých vzpomínek na tento mimořádný den. Ten nejkrásnější svátek a mnoho úspěchů ti přeje …
Milovaná Niky, k tvým jmeninám bych ti chtěla vyjádřit vděčnost za všechnu lásku a péči, kterou mi prokazuješ. Díky, že jsi tu pro mě byla, když jsem tě nejvíc potřebovala. Všechno nejlepší k svátku té nejúžasnější spolužačce přeje …
Nikolko, když dnes slavíš další rok svého krásného jména, přeji ti hodně lásky, zábavy a štěstí. Všechno nejlepší k svátku mé nejdražší spolužačce na světě! Přáníčko s láskou posílá …
Nikoletko, děkuji ti, za všechny úžasné chvíle, které jsem s tebou sdílela. Když jsem procházela těžkým životním obdobím, byla jsi tu pro mě, abys mi dodala naději a inspiraci. Jsi pro mě víc než jen spolužačka. Ty nejúžasnější jmeniny ti srdečně přeje …

Zásnuby jsou rozhodně důvod k oslavám. Popřejte budoucím novomanželům tím nejkrásnějším přáním!

Básničky k svátku pro Nikolku

Ne nadarmo jsou básně velice populární v různých odvětvích. Napadlo by vás však jednu slavnostní poslat vaší oblíbené oslavenkyni k svátku? Pokud se vám tento nápad líbí, určitě si vyberete jednu z těchto krásných říkanek, které Nikoletě vykouzlí úsměv na rtech. Která to asi bude?

Dnešní gratulaci posílám ti proto, protože tě mám rád, Nikoleto. Miluji tě ještě víc, než jde slovy říct, řeknu ti to tedy srdcem, jak moc zamilovaný do tebe jsem. Miláčku, moc užij si svůj svátek!
Naše milovaná Nikča, není žádná káča. Je to opravdová kráska, na obličeji ani jedna vráska, a taky je to holka intelektuál, proto se špatnými úmysly se držte dál! Všechno nejlepší k svátku, Nikoletko!
Nestává se to často, abys měla svátek, Nikoleto. Užívej si ho stůj co stůj, ať kouzelný je každičký den tvůj. Niki, přejeme ti ten nejkrásnější svátek na světě!
Dneska je svátek Nikušky, naší nejmilejší ženušky. Přejeme ti vesele a srdečně, ať se máš dnes neskutečně. Pevné zdraví, radost a tak dál, prostě aby život za to stál. Přejeme ti skvělé jmeniny, Nikoletko!
K tvému výjimečnému dni, Niky, chtěli bychom ti popřát navěky, všechno nejlepší k svátku, prožij dnešní den jako pohádku, která bude jen o tobě… prostě se měj fajnově! Máme tě moc rádi, Nikoletko!
K tvému svátku Nikoletky, rádi bychom ti popřáli, aby dnešní sváteční chvíle za to stály. Užívej si svou oslavu, je jen pro tebe, a to po právu! Nikolko, všechno nejlepší k tvým dnešním jmeninám!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám 

Cítíte se dneska vesele a rádi byste sluníčkovou náladu poslali i drahé oslavenkyni? Tak to se vám budou hodit tyto vtipné básničky psané na míru Nikoletě. Nesou skvělý smysl pro humor a radost z oslav, což příjemkyně určitě ocení. Říkanky se budou skvěle vyjímat v papírovém přáníčku.

Vyletím z domu jako raketa, má totiž svátek má nejmilejší Nikoleta! Vidím to na zábavu od večera až do rána, tak to přijď pořádně oslavit s náma. Nikolko, přeji ti ty nejúžasnější jmeniny!
Schovejte se všichni do bezpečí, slavíme dnes jmeniny naší Nikči. Sud vína tady už na tebe čeká, dneska ho poteče pro tebe celá řeka. Nikoletko, užij si své dnešní jmeniny naplno!
Oslavenecká noc nikdy nekončí, když přijdete na oslavu Nikči. Dáme si spolu přípitek a taky sexy taneček, když máš dneska ten tvůj sváteček. Všechno nejlepší k tvému mimořádnému dni, Niky!
Nevím, jaké bych ti měl psát věty, když máš dnes svůj den, svátek Nikolety. Dáme si na tvé zdraví panáka vodky, a pak si budeme dělat bláznivé fotky. Nikoletko, přeji ti všechno nejlepší k svátku!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Už jste někdy poslali k svátku obrázek? Pokud ne, tak máte dneska výbornou příležitost to napravit. Animované obrázky nemusíte nikde hledat, tyhle se totiž k jmeninám hodí výborně. Můžete je doplnit o text a nebo básničku, ale není to potřeba, protože obrázky mluví za všechno. Vyberte si ten, co se vám líbí nejvíce a pak ho už jen zkopírujte a udělejte s ním radost.

GIF přání k jmeninám s králíčkem posílající srdce.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s tancující zebrou.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s ženou pijící dvě sklenice zároveň.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s nadšeným červeným panáčkem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k jmeninám Nikoletu dostane! Uvidí, že jste si dali opravdu záležet, když jste jí přáníčko z lásky vyrobili sami. Navíc na tom opravdu není nic složitého a zabere vám to jen malou chvilku. Pokud by se vám hodila inspirace a návod, tak se podívejte na tohle krátké video, které vás krok za krokem navede k perfektnímu přáníčku. Až budete mít hotovo, nezapomeňte dovnitř napsat třeba hezkou básničku!

Zajímavosti o jméně Nikoletu

Nikoleta je ženské křestní jméno ženského původu.

Bylo odvozeno od jména Nikola, proto sdílí svůj totožný původ.

Původ jména souvisí s řeckým jménem Nikólaos. Z řečtiny se pak překládá jako „vítězný lid”, „vítězství lidu”.

Domácky se jméno užívá jako Niki, Nikolka, Nikča, Nikuška, Kola nebo Nikita.

V České republice jméno užívá 195 nositelek a jedná se tedy o 784. nejčastější jméno.

Jméno nosí například česká herečka Nikol Štíbrová, moderátorka Nikol Lenertová, modelka Nikol Moravcová, baletka Nikola Bárová nebo tenistka Nicole Vaidišová-Štěpánková. 

Jméno náleží i k americké herečce Nicol Kidman nebo jejím kolegyním Nikki Reed a Nicollette Sheridan.

Už jste to nejkrásnější přáníčko k jmeninám Nikoletě poslali?

My doufáme, že ano a vy jste jí tento mimořádný den náramně zpříjemnili. 

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X