Nejlepší blahopřání k svátku pro Beátu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 25. října a svátek slaví Beáta. 

Máte nějakou Beátu ve svém okolí? 

Hezké a milé přání k svátku Beátě jistě a udělá radost. 

Můžete si vybrat obrázkové blahopřání, veršované a nebo jen jednoduchý text. 

Všechna přání, obrázky i texty k svátku jsou ke stažení zdarma, tak můžete vybírat!

Básničky k svátku pro Beátu

Poblahopřát můžete i krátkým rýmovaným přáníčkem k svátku kterým jistě vykouzlíte úsměv na tváři. Že vás nic nenapadá? Nemusíte nic sami vymýšlet, krátká přání jsme vymysleli za vás. Vyberte si!

Naše milá Beátko, jsi stále naše děvčátko. To nejlepší ke svátku ti přejeme, hodní na tebe stále budeme. Vše nejlepší ke svátku Beáto!
Naše kráska svátek slaví, přejeme ti hodně zdraví. A taky trochu toho štěstíčka, z oka aby se ti neztratila jiskřička. Krásný svátek Beáto!
Svátek slaví Beáta, snad oslava bude bohatá. Přejeme ti hlavně zdraví, a ať tě život stále baví. Užij si dnešní svátek!
Už je tady zase ten den, zapomenout by mohl jen blázen. Dneska je den Beátek, užij si svůj svátek! Krásný svátek ti přeje …
Beáta dneska slaví svátek, přejeme jí skvělého dne začátek. A k tomu hodně zdravíčka, snad potěší tě tahle zprávička. Užij si dnešní den!
Tento den je jedno v roce, obejmout tě chceme široce. Přejeme ti jen to nejlepší, a k tomu pusu co to vylepší. Beáto, užij si dbešní svátek!
Zase vidíme tvé jméno v kalendáři, přejeme ti ať se ti daří. Posíláme tohle přáníčko, ať záříš jako sluníčko. Beátko, přejeme ti nádherný svátek!
Dneska je tvůj sváteční den, přejeme ti štěstí jen. A k tomu hodně lásky, a hlavně žádné vrásky. Přejeme ti nádherný svátek, Beáto!
Růžové růže v šedé dárkové krabici.
zdroj: pinterest.com

Vtipná rýmovaná přání pro Beátu

Má Beáta smysl pro humor a má ráda vtipná přání ke svátku? Chcete ji rozesmát? Pošlete jí jedno z těchto krátkých veršovaných blahopřání která jí jistě potěší a zvednou jí náladu!

Dneska si dáme skleničku, přidej se k nám na chviličku. Tvůj svátek budeme oslavovat, pojď si s námi připít zase a znova. Krásný svátek Beáto!
Svátek slaví Beáta, oslavit ho je ta podstata. Přidej se k nám na chvilku, dáme si spolu lahvinku. Přeje ti krásný svátek!
Beáta zase svátek slaví, přejeme jí hodně zdraví. Nedělej moc ptákovin, ať pak nebojíš se kocovin. Užij si dnešní svátek!
Kočka naše svátek slaví, přejeme jí hlavně zdraví. K tomu pusu na čelíčko, užij si den naše sluníčko. Krásný svátek, Beátko!
Po roce je tady zas tvůj den, vyrazíme ho oslavit ven. K tomu si dáme skleničku či dvě, svátek se musí oslavit pečlivě. Beátko, všechno nejlepší ke svátku.
Venku už je celkem zima, skvělý důvod napít se vína. Ten nejkrásnější svátek ti přejeme, snad se zase brzy sejdeme. Přejeme to nejlepší ke svátku!

Vtipné GIF přání ke svátku Beátě

Přijdou vám klasické zprávy nudné? Můžete popřát i jinak a to pomocí těchto GIFů. Ty můžete poslat buď samostatně a nebo je můžete doplnit o vtipné veršované přání. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší právě pro tuhle příležitost. 

GIF přání k svátky přípitek ženy a muže.
zdroj: giphy.com
GIF přání k svátku balonek a přání hezkého dne.
zdroj: mypostcard.com
GIF přání k svátku animované postavičky s konfetami.
zdroj: giphy.com
GIF přání k svátku s naštvanou perskou kočkou s kloboukem na hlavě.
zdroj: giphy.com
GIF přání k svátku muž s červeným vínem.
zdroj: giphy.com

Krásná blahopřání k svátku Beátě

Máte raději jednoduchá a milá přání k svátku? Pošlete jednu z těchto krásných gratulací. Tahle přání se vám vejdou do sms a rozhodně zvednou náladu. Můžete poslat jako samostatnou zprávu a nebo napsat do papírového přání. Je to jen na vás.

Naše milá Beátko, k tvému svátku ti ze srdce přejeme jen to nejlepší, ať jsi spokojená, zdravá a především šťastná. S láskou …
Beátko, přejeme ti nádherný sváteční den. K tomu přejeme spoustu lásky, zdraví, štěstí a ať se ti splní vše, co si přeješ. To vše ti za srdce přeje …
Zase je tady den kdy máš svátek, naše milá Beátko. Ze srdce ti přejeme jen to nejlepší ke tvému svátku, ať jsi stále tak veselá a spokojená jako jsi teď. S láskou …
Beátko, moc ti přejeme aby sis užila tento svůj den. K tvému svátku ti také přejeme lásku, štěstí, pohodu a úsměv na tváři. Srdečné gratulace posílají …
Dneska slaví svátek Beáta a my bysme té naší chtěli popřát mnoho úspěchů, lásky a pohody a hlavně ať jsi stále spokojená. Posíláme pusu.
Chtěli bysme naší nejdražší Beátce popřát všechno nejlepší ke svátku. Aby jsi byla v životě stále spokojená a šťastná a aby se ti splnila všechna tvá přání. To ti ze srdce přeje…
Nejmilejší Beáto, ani letos bychom na tebe nemohli zapomenout. Přejeme ti aby byl nejen tento den naplněný láskou a spokojeností. To a mnohem více ti ze srdce přeje …
Beátka má dneska svátek a my bysme jí k němu chtěli popřát hodně spokojenosti, pohody a hlavně lásky. Užij si tento tvůj den. Srdečně zdraví …
Beáto, jmeniny máš jednou za rok a my ti přejeme aby sis tento krásný den užila jak jen to půjde. Přeme ti nádherný svátek.
Beáto, dneska máš svátek a my bychom ti rádi popřáli spoustu radosti, štěstí, lásky a spokojenosti. Moc si užij tento den.

Vlastnoručně vyrobená papírová blahopřání

Máte raději klasická papírová přání než posílání těch virtuálních? Vlastnoručně vyrobené dárky potěší nejvíce a u blahopřání to platí dvojnásob.

Zkuste vyrobit vlastní papírové přání, s tímto video návodem to zvládnete během chvilky.

Do hotového přání pak můžete napsat třeba některou z našich básniček a nebo textů.

Tak jdeme na to!

Už jste si vybrali jak dneska Beátě zpříjemníte její svátek? 

Ať už se rozhodnete pro papírové přání a nebo jen pošlete zprávu, jakékoli přání k svátku Beáta rozhodně ocení.

Tento den je jednou za rok tak směle do toho.

Autor článku
Milan

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X