Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Herba na jednom místě. Vyberte si!

Nevíte, jak napsat přání k svátku Herbertovi? 

Potřebujete jej vytvořit rychle, ale nevíte, jak začít a co do něj vložit? 

Nebojte se! Pomůžeme vám vytvořit takovou gratulaci, na kterou bude oslavenec vzpomínat ještě dlouho. 

Gratulace ke jmeninám pro Herba

Slaví svátek váš blízký jménem Herbert a vy nevíte, jaká slova by ho chytla za srdce? 

Prozkoumejte naše texty a vyberte takovou větu, která s vámi bude rezonovat a o které si budete myslet, že oslavenci přesně vyjádří, co mu chcete popřát ke jmeninám!

Vždycky, když je mi smutno, vzpomenu si na tebe a hned se usměji, protože jsme spolu zažili tolik skvělého a za to ti moc děkuji. Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny, kamaráde!
Ať ti dnešní den připomene všechna požehnání, kterými jsi obdařen. Užij si své jmeniny, jak se patří. Všechno nejlepší!
Drahý příteli, jsi mi bližší, než má rodina. Jsi tady vždy, když se raduji a vždy, když pláči. Jsi pro mě inspirací a já tě prosím, aby ses nikdy neměnil. Všechno nejlepší, Herbe!
Všechno nejlepší ke jmeninám, kámo! To nejmenší, co pro tebe můžu udělat, je ocenit vše, co jsi pro mě udělal a slíbit ti, že tu pro tebe budu vždy, když to budeš potřebovat. Mám tě rád/a!
Přeji ti, abys dnes prožil krásný den a aby byl tvůj následující rok plný skvělých okamžiků a všechna selhání, aby se ti vyhnula! Krásné jmeniny, Herberte!
Rodinu si nevybíráme, ale přátele ano. Měl/a jsem to štěstí, že jsi mi dovolil vybrat si tebe. Můžu s tebou mluvit o čemkoliv a vždycky mi zlepšíš náladu, když jsem rozrušený/á. Přeji ti všechno nejlepší k tvým jmeninám!
Je těžké najít slova, která by vyjádřila, jak moc pro mě znamená naše přátelství. Byl jsi součástí každého důležitého okamžiku v mém životě a byl jsi tu pro mě vždy, když jsem to potřeboval/a. V den tvých jmenin ti přeji jen to nejlepší a všechna požehnání světa!
Známe se od dětství a já jsem vděčný/á, že jsme i v dospělosti stále tak skvělými přáteli. Užij si dnešní výjimečný den podle svého a nenech se nikým a ničím rozhodit. Krásné prožití svátečního den!
Drahý kamaráde, dnes máš svůj den a já bych rád/a využil/a této příležitosti, abych ti řekl/a, jak moc pro mě znamenáš. Ukázal jsi mi to dobré a chránil jsi mě před vším zlým. Jsi nejlepší chlap, kterého znám. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Ať je dnešní den naplněný láskyplnými vzpomínkami plnými zábavy a společností dobrých přátel. Modlím se, aby si krásné věci, které život nabízí, našly k tobě cestu a vše zlé, aby se ti obloukem vyhnulo. Přeji ti nádherné prožití svátečního dne!
Modlím se za tebe, Herbi, aby tě všechny síly světa ochraňovaly a Bůh tě provázel na tvé cestě životem. Všechno nejlepší, kamaráde! Miř vysoko a nikdy se nespokoj s málem, protože si nic míň než to nejlepší, nezasloužíš!
Přeji ti, aby všechny tvé dny byly naplněny radostí a lidmi, které si přeješ mít ve svém životě. Všechno nejlepší k svátku, drahý Herbe! Ať je tvůj život plný prosperity.

Při tvorbě blahopřání se můžete inspirovat také dalšími svátečními blahopřáními, určenými mužům!

Přání k svátku Herbertovi z lásky

Je Herbert pro vás tím pravým? 

Je to muž s velkým “M” a vy byste mu ráda svěřila, co k němu cítíte nebo mu jen připomněla, jak moc pro vás znamená? 

Využijte toho, že Herbert slaví svátek a zakomponujte do své gratulace vyznání lásky!

Můj dar pro tebe je dar lásky a já ti ho budu dávat až do konce svého života. Všechno nejlepší ke jmeninám, má lásko!
Už jen pomyšlení na tebe mi vykouzlí úsměv na tváři. A ten úsměv se rozzáří kdykoliv, když jsem s tebou. Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny na světě, miláčku!
Jen letmý pohled na tebe mi vykouzlí úsměv na tváři a být s tebou mi přináší velké štěstí. Dneska je tvůj výjimečný den a já ti dávám všechno, co mám v sobě. Všechno nejlepší ke jmeninám, Herbíku!
Dneska máš jmeniny a je čas ti poslat přání ke jmeninám. To moje už bylo splněno, když jsem potkala tebe. Všechno nejlepší, a ještě mnohem více ti přeji. Miluji tě!
Všechno nejlepší k tvým jmeninám, které prožívám s tebou a jsem za to neskonale vděčná. Miluji tě a přeji ti do života jen to nejlepší, protože neznám skvělejšího muže, než jsi ty. Na někoho, jako jsi ty, jsem čekala celý život.
Všechno nejlepší k svátku, miláčku! Všechen papír by nestačil na to, abych na něj dokázala napsat vše krásné, co k tobě cítím. Miluji tě a jsem vděčná, že sis mě vybral za svou ženu. Užij si dnešní den po svém.
Jsi mé světlo v temnotě, jiskra naděje a skutečný smysl mého života. Všechno nejlepší k svátku, můj nejdražší!
Nikdy jsi mě nezklamal a nikdy nezklameš, protože jsi ten nejúžasnější muž, kterého jsem si kdy mohla přát. Miluji tě a přeji si, abychom spolu slavili jmeniny až do konce našich dní. Všechno nejlepší, lásko!
Vše se dá odpustit, ale nikdy bych si neodpustila, kdybych ti neřekla, jak moc tě miluji. Užij si svůj výjimečný den! Všechno nejlepší!
Přeji ti, aby byl tvůj následující rok plodný a nádherný. Nechť je tvůj dnešní den tak nádherný, jak nádherná je tvá duše. Jsi mé všechno. Miluji tě!
V tento den chci, abys věděl, že pro mě znamenáš celý svět a že jsem poctěna, že mě miluješ. Jsi úžasný muž! Všechno nejlepší k svátku!
Všechno nejlepší, miláčku! Škoda, že nemáš jmeniny každý den. Mohla bych o tebe pečovat celou věčnost. Miluji tě!

Chcete svého milého překvapit? Popřejte mu k svátku ve verších!

Krátká sváteční přání

Znáte Herberta dobře a víte o něm, že si nepotrpí na dlouhé gratulace?

Udělejte mu radost a poblahopřejte mu krátce pomocí našich stručných přáníček. 

Začněte vybírat!

Už nikdy nebudeš po světě chodit sám, co budu naživu. Vše nej, kamaráde!
Dokud budu mít já gauč, budeš ho mít i ty. Vždy ti poskytnu místo, kde se budeš moct vyspat, ať se stane cokoliv. Krásné jmeniny!
Co je to přítel? Ty! Ty jsi přítel! Jsi ten nejlepší přítel, kterého jsem si mohl/a přát. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Všechno nejlepší k svátku! Doufám, že je tvůj dnešní den naplněný nádhernými okamžiky.
Přeji ti perfektní oslavu jmenin plnou skvělých lidí, dobrého jídla a omamujícího pití. Přeji ti jen to nejlepší!
Dnes je tvůj den! Svěř se do schopných rukou mě a dalších skvělých přátel. Věř, že se o tvé dnešní slavení skvěle postaráme! Všechno nejlepší!
Pokud je tvůj dnešní výjimečný den aspoň z poloviny tak úžasný, jako jsi ty, musí být opravdu epický. Přeji ti jen to nejlepší!
Jsi nejlepší přítel, jakého si člověk může přát. Doufám, že budeš mít chmelové jmeniny plné piva, které tak miluješ. Na zdraví!
Když jsem tě poprvé potkal/a, netušila jsem, jak moc pro mě budeš důležitý. Všechno nejlepší mému nejlepšímu příteli!
Nejlepší přátelé jsou jako dárky – vždycky je rádi vidíte. Všechno nejlepší k svátku tomu nejlepšímu dárku, který mi život dal!
Možná nejsme ze stejné krve, ale jsi jako moje rodina a vždycky jí budeš. Mám tě rád/a a přeji ti krásné prožití tvého svátku!
Nejde o počet přátel, ale o jejich kvalitu. Ty jsi ten nejlepší z nejlepších. Prožij ty nejúžasnější jmeniny!

Pokud chcete k blahopřání přidat ještě něco navíc, popřejte oslavenci hezký den pomocí našich nápaditých textů.

Humorná blahopřání k svátku

Každý člověk se rád baví a oslavenec, ve svůj výjimečný den, ještě víc. 

Dopřejte Herbertovi úsměv a pobavte ho svou legrační gratulací!

Nejlepší přátelé jsou jako prdy. Některé jsou tiché, některé hlasité a jiné vás zase ztrapňují na veřejnosti. Díky nim se ale nakonec cítíte dobře a někdy vás i rozesmějí. Všechno nejlepší, nejlepší kamaráde!
Jmeniny jsou jako tvé osobní Vánoce. Tak teda veselé Vánoce, kamaráde!
S každým dalším svátkem jsi starší. Ale nedělej si s tím starosti. Ty nestárneš a dneska to není oslava jmenin. Je to oslava zvyšování tvé úrovně moudrosti. Vše nejlepší, Herberte!
Všechno nejlepší ke jmeninám, Herbe! Pokud se dnes díváš do zrcadla a vidíš, že se na tebe dívá starý vrásčitý člověk, ber to z té lepší stránky – stále máš skvělý zrak.
Všechno nejlepší ke jmeninám člověku, který je opravdu skvělý, neuvěřitelně nádherný, zábavný, a to díky tomu, že byl obdařen mou DNA. Všechno nejlepší, synku!
Krásné prožití jmenin! Poznáš, že stárneš, až ti noční můry z mládí, jako je zmeškat večírek, zůstat v sobotu večer doma a jít brzy spát, budou znít úžasně.
Všechno nejlepší k dalšímu svátku! Jsem rád/a, že dneska neslavíš narozeniny, protože by se taky mohlo stát, že by ti, při sfoukávání svíček, mohla vyletět protéza z pusy.
Krásné jmeniny, kámo! Chtěl/a jsem ti dát něco opravdu ohromného, ale nenašl/a jsem dost velkou krabici. Snad ti teda postačí tohle přání. Užij si svůj den!
Jsi mým nejstarším přítelem. Vždycky jsme si říkali, že i ve stáří pojedeme na plný plyn a ano, dodržujeme to. Nadměrná plynatost nás neopouští, ba naopak. Buď stále tak vtipný jako doposud. Krásné prožití jmenin!
Další svátek, další vrásky a další důvod proklínat ještě víc vynálezce zrcadla. Užij si svůj výjimečný den. Všechno nejlepší k svátku!
Jistě, stárnutí je jako zpomalený film o cestování časem, ale lepší pomalu než rychle ne? Na konec filmu nespěchej, byla by tě škoda! Užij si svůj další svátek!
Nejsi starý, jsi moudrý! Mladý a lehkomyslný jsi jen jednou. Ve tvém případě to už bylo hodně dávno. Všechno nejlepší ke jmeninám, starouši!

Vtipné texty najdete také ve veselých narozeninových gratulacích. Třeba právě v nich na vás čeká inspirace pro vaše blahopřání!

Sváteční přáníčka pro malého Herbíka

I děti jsou rády, když si na ně ostatní vzpomenou a popřejí jim ke jmeninám. 

Nezapomeňte tedy na svého malého Herbíka a udělejte mu radost gratulací, ke které můžete přiložit například také hezký barevný obrázek. 

Tvé jmeniny jsou mimořádné. Ne kvůli dobrotám na oslavě, ale jenom kvůli tobě. Máme tě rádi, zlatíčko! Všechno nejlepší!
Záleží mi na tobě tak, jako na nikom jiném na světě. Přeji ti požehnaný den, miláčku. Krásné jmeniny, Herbíčku!
V mých očích jsi výjimečné dítě, za které jsem moc vděčný/á. Děkuji ti, že jsi tak úžasný. Přeji ti nádherné prožití svátečního dne!
Dneska je skvělý den na to, aby sis den užil po svém. Dnes žádná večerka ani zakazování sladkostí. Měj se nádherně a celý den se směj. Krásný sváteční den, Herbí!
Přeji ti jmeniny plné zábavy a štěstí, chlapče! Užij si dnešní oslavu plnou tvých nejlepších přátel, rodiny a oblíbených dobrůtek. Všechno nejlepší!
Dneska je ideální den na dělání všech skopičin, které ti obvykle s tatínkem zakazujeme. Dnes nad některými věcmi přivřeme oči. Buď na sebe ale opatrný. Máme tě moc rádi, miláčku! Krásné prožití svátku!
Jsi zatraceně skvělý kluk a já jsem rád/a, že jsme rodina. Přeji ti, ať ti život nabízí jen to nejlepší, co může. Krásné jmeniny, Herbíku!
Doufám, že tvé jmeniny budou plné zábavy a překvapení. Dnes si přej, co chceš. Jistě se ti to splní. Užij si nádherné jmeniny!
Všechno nejlepší k svátku mé zářivé hvězdičce! Jsem hrdý/á, že jsi mým synem – nikdy bych si nemohl/a přát lepší dítě. Mám tě rád/a!
Přeji ti, abys na své oslavě měl svou rodinu, přátelé a dostal jsi hračky, které si přeješ. Jsi úžasný kluk, tak takový zůstaň. Všechno nejlepší, drahoušku!
Přeji ti všechno nejlepší dnes a navždy! Ať je tvůj dnešní den naplněný štěstím, úsměvy, skvělými lidmi a láskou ze všech stran. Máme tě všichni strašně rádi!
Ať se ti splní všechny sny, zlatíčko. Nikdy nepřestaň usilovat o to, co si přeješ. Můžeš dosáhnout čehokoliv. Milujeme tě a přejeme ti všechno nejlepší k svátku!

Lámete si vždy hlavu s tím, co popřát Herbertkovi k svátku, který slaví všechny děti najednou? Už nebudete muset! Naše přáníčka ke Dni dětí vám pomohou vytvořit tu nejkrásnější gratulaci.

Obrázky a gify ke jmeninám

Připadá vám, že přáníčko jen s pouhým textem působí nudně? 

Můžete si tedy vybrat z naší nabídky gratulací vložených do obrázku. 

Začněte prohlížet!

Přání k svátku Herbertovi na pozadí dvou dřevěných srdíček a psaníčka v ruličce.
zdroj: unsplash.com
Přání krásných jmenin na růžovém pozadí s barevnými lízátky.
zdroj: unsplash.com
Sklenka s červeným vínem s přáním všeho nej Herbertovi.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího k svátku na pozadí hořících prskavek ve tmě.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího k svátku na tmavém pozadí s vybuchujícím barevným ohňostrojem.
zdroj: unsplash.com

Prohlédněte si také další sváteční obrázkové gratulace, které by možná mohly více vyhovovat vaší představě.

Sváteční gify 

Víte o Herbertovi, že má rád moderní technologie a místo klasického přání by ocenil něco zajímavějšího? 

Pošlete oslavenci e-mail, MMSku nebo zprávu na sociální síti, která bude obsahovat pohyblivý obrázek neboli gif.

Pohyblivý obrázek s pejskem, držícím sklenku šampaňského a obléknutého v motýlku, klobouku a slunečních brýlích.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý gif se dvěma ženami vystřelující šampaňské do vzduchu.
zdroj: giphy.com
Sváteční gif se dvěma muži v kanceláři, z nichž jeden dělá přemet.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek se dvěma muži pijícími alkohol z kelímků a srážejícími k sobě čela po vypití.
zdroj: giphy.com
Gif s mužem, pijícím šampaňské a vyplazujícím jazyk na pozadí tří tančících žen.
zdroj: giphy.com

Buďte ještě originálnější a poblahopřejte Herbertovi v angličtině! Inspirujte se anglickými gify ke jmeninám.

Zajímavosti o jméně Herbert

Jméno Herbert pochází z němčiny a jedná se o složeninu slov “heri/hari – vojsko” a “berht – jasný/slavný”. Význam jména může být přeložen jako “slavný bojovník”

Numerologie přiřazuje k tomuto jménu číslo čtyři a vhodnými barvami jsou zelená, modrá a oranžová.

Herbertové jsou silní a energičtí. Bývají upřímnými muži, kteří lžou pouze, aby svou pravdou neublížili druhé osobě. Jsou to obětaví lidé, kteří jsou skvělými přáteli a dokáží se pro druhé rozdat. 

Zdrobněliny a přezdívky pro jméno Herbert mohou být Herbertek, Herbí, Herbek, Berty, Bert, Bertík, Hery a další.

A kdy má svátek Herbert? Muži tohoto jména slaví jmeniny 16. března.

Den před Herbertem slaví svátek ženy jménem Elena. Pokud nějakou znáte, můžete se při vytváření gratulace inspirovat našimi svátečními přáníčky pro Elenu.

Přání k svátku Herbertovi může být dlouhé, stručné, zamilované nebo vtipné. 

Můžete jej předat elektronicky, ale také osobně, nebo můžete popřát oslavenci jen po telefonu. 

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv gratulaci, ujistěte se, že přání obsahuje vše, co chcete oslavenci skutečně upřímně popřát.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X