Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Elenu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 16. března a svátek slaví Elena. 

Chcete jí popřát, ale nic vás nenapadá? 

Máme pro vás spoustu přání k svátku pro Elenu, kterými můžete udělat radost. 

Inspirujte se básničkami, texty a nebo obrázky, najde se tady pro každého něco. 

Všechna přání jsou navíc ke stažení zdarma.

Básničky k svátku pro Elenu

Takovým hezkým rýmovaným blahopřáním k svátku nejen že nic nezkazíte, právě naopak. Básničky jsou jedny z nejoblíbenějších přání a tyhle jsou navíc přímo na míru pro Elenu.

V kalendáři je jméno naší Eleny, sváteční dort už je pro tebe připravený. Přejeme ti hlavně zdraví, ať tvůj svátek se pořádně oslaví. Přejeme ti nádherné jmeniny, Eleno!
Venku už nám krásně svítí sluníčko, s my ti chceme popřát k svátku, holčičko. Ať se ti vždy ve všem dobře daří, a máš vždy úsměv na tváři. Eleno, užij si dnešní jmeninový den!
Kalendář mi dneska tvoje jméno prozradil, a já bych se rád ke gratulacím připojil. Ať vyjde ti vše co si budeš přát, a ty jsi spokojená napořád. Přeju ti nádherné jmeniny, Eleno!
Ať vydaří se ti dnešní sváteční den, a prožiješ ho jako krásný sen. Přejeme ti zdraví a taky lásku, a taky toho štěstí kousku. Elenko, přejeme ti krásné jmeniny!
Myslí na tebe celá rodinka, svátek přece slaví Elenka. Posíláme ti k jmeninám tuhle básničku, a moc myslíme na naši holčičku. Eleno, užij si dnešní sváteční den!
Složil jsem ti tuhle básničku, osobně ti pak dám růžičku. Snad splní se ti vše co si budeš přát, to chtěl bych ti k svátku poblahopřát. Elenko, přeju ti ty nejhezčí jmeniny!
Dnes čeká tě sváteční hostina, co připravila ti tvoje rodina. Přejeme ti lásku a taky štěstí, a za hlavu hoď všechny starosti. Přejeme ti krásný svátek, Eleno!
Ty máš svátek, naše Elí, dnešek bude pořádně veselý. Musíš se dneska jenom bavit, a tvé jmeniny pořádně oslavit. Eleno, přejeme ti nádherný sváteční den!
Na tvůj svátek bychom nemohli zapomenout, ani kalendář nám to nemusel připomenout. Přejeme k spoustu zdraví a radosti, a k tomu taky nekonečné štěstí. Elenko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Elena dneska svátek slaví, třikrát sláva, přejeme jí hlavně ať je zdráva. K tomu taky spoustu úsměvů, a aby ti stále bylo do zpěvu! Přejeme ti nádherné jmeniny, Eleno!

Veselé básničky k jmeninám

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Elenu spíše neformální a vtipné? V tom případě se vám budou více líbit tyhle verše. 

Když do místnosti přijde Elena, podlamují se mi kolena. Dneska to s ní hezky oslavím, a to i s šampaňským ledovým. Eleno, přeju ti nádherný svátek!
Dneska budeme všichni veselí, když je svátek naší Ely. Snad vše zase povede se na jedničku, a dáme si více než jednu skleničku. Eleno, užij si dnešní svátek!
V kalendáři vidím jméno Elena, a víš, co to pro nás znamená? Bude to večírek až dlouho do noci, dneska budeme zase divocí. Eleno, přejeme ti ten nejhezčí svátek!
Když je svátek naší Eleny, bude to večírek šílený. V lednici už se nám víno chladí, jen to nejlepší ti přejí kamarádi. Elenko, užij si dnešní jmeniny!
Barevné tulipány k svátku v dárkové krabici.
zdroj: theprestigerosesmadrid.es

Klasická textová přání k svátku

Nejsou verše to co hledáte a chcete spíše decentní přání k jmeninám pro Elenu? Tyhle gratulace jsou jednoduché, upřímné a vyjádříte jimi vše, co je v tento den potřeba. Krásně budou vypadat v papírovém blahopřání, ale můžete je poslat i v sms zprávě.

Milá Eleno, po roce je tady zase tvůj svátek a my ti chceme za celou naši rodinu popřát spoustu lásky, pohody, zdraví a splněných přání. Užij si dnešní jmeniny!
Drahá Eleno, moc nám na tobě záleží a k tvému dnešnímu svátku ti chceme popřát aby se ti vždy ve všem dařilo a ty byla i nadále veselá a usměvavá. Nádherné jmeniny ti přejí …
Milá Elenko, kalendář nám dneska připomněl tvůj svátek a my ti chceme jako každý rok popřát lásku, zdraví, štěstí a taky nekonečnou pohodu. To vše ti přejí …
Naše milá Eleno, moc nás to mrzí, že ti letos k tvému svátku nemůžeme popřát osobně, ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší. Užij si dnešní jmeniny!
Drahá Eleno, doufáme, že se ti dnešní sváteční den vydaří tak, jak sis ho představovala a budeš se dneska jen bavit a užívat si. Přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Naše nejdražší Eleno, snad si dnešek užiješ na maximum a s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. K tomu ti přejeme taky lásku, zdraví a pohodu. Nádherný svátek ti přejí …
Milá Eleno, tento významný den je tady jen jednou za rok a my ti k němu přejeme dobrou náladu, pohodu, zdraví a úspěchy jak v pracovním, ale i osobním životě. Krásný svátek ti přejí …
Drahá Elenko, přejeme ti to nejlepší nejen když máš svátek, ale celoročně. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Přejeme ti nádherný jmeninový den!

Vtipné obrázkové gratulace

K jmeninám jde popřát i jinak, a to obrázkem. Tyhle veselé obrázky se k svátku hodí skvěle! Oslavenkyni tím ukážete že na myslíte a ještě ji k tomu pobavíte. Vybraný obrázek jednoduše zkopírujte a pošlete.

Oslava s vínem

GIF přání k jmeninám holka se sudem vína.
zdroj: tenor.com

Přáníčko tančící žena

GIF přání k svátku tančící blondýna.
zdroj: tenor.com

Přípitek s pivem

GIF gratulace k jmeninám přípitek pivem.
zdroj: tenor.com

Kočka v klobouku

GIF blahopřání k svátku kočka se sombrerem.
zdroj: tenor.com

Party smajlík

GIF blahopřání party emoji.
zdroj: tenor.com


Vlastnoručně vyrobená přáníčka

Na závěr si ukážeme, jak doma jednoduše vyrobit papírové přání k svátku. Elena bude jistě moc příjemně překvapená, že jste si dali tak záležet. Samotná výroba není nic složitého. Budete potřebovat barevné papíry, nůžky, lepidlo a pár minut času. Pro inspiraci jsme vám našli tohle video. Do hotového přání pak nezapomeňte napsat básničku a nebo text.

Myslíte, že se budou naše blahopřání k jmeninám Eleně líbit? 

Ať už se rozhodnete pro papírové přání a nebo pošlete jen rychlou sms tak oslavenkyni rozhodně zvednete náladu a zpříjemníte její den. 

Tak které z nich to bude?

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X