Krásná narozeninová blahopřání mámě, ze kterých se jí zatají dech! Jaké jí vyberete?

Hledáte přání k narozeninám pro maminku, kterým byste ji ohromili? 

Chcete, aby vaše gratulace přesně vystihla pocity, které k mamince chováte?

Nevíte, co do přáníčka vložit, aby vaše slova nevyzněla tuctově?

Prozkoumejte naše nápady a vytvořte to nejkrásnější blahopřání všech dob!

Narozeninové texty pro maminku

Narozeniny jsou úžasnou příležitostí pro to, abyste své mamince vyjádřili své pocity. 

Ať už jí chcete poděkovat, říct, jak ji máte rádi, nebo vyjádřit, jak je jednoduše úžasná, je právě narozeninové blahopřání skvělým místem, kam milá slova vložit.

Všechno nejlepší k narozeninám, maminko! Každý den jsem vděčný/vděčná, že tě mám ve svém životě. Ať je dnešní den další připomínkou toho, že jsi ta nejlepší. Mám tě moc rád/a!
Jsi víc než máma. Jsi ta nejlepší žena, kterou znám. Děkuji ti za všechno a přeji ti všechno nejlepší k narozeninám!
Doufám, že tvůj den bude plný odpočinku, hojnosti, lásky a tvého oblíbeného dortu. Mám tě moc rád/a a přeji ti ten nejkrásnější narozeninový den!
Mami, nebýt tebe, nikdy bych se nestal/a tím, kým jsem dnes. Děkuji ti za to, že jsi mi byl/a vzorem, matkou a úžasnou kamarádkou. Přeji ti úžasné narozeniny!
Maminko, děkuji ti za tvou podporu a neocenitelné životní lekce. Připíjím na tvé zdraví a přeji ti jen to nejlepší k narozeninám!
Mám velké štěstí, že mám matku, jako jsi ty. Jsi moje nejlepší kamarádka, nejlepší máma a nejlepší člověk, kterého znám. Měj šťastné narozeniny!
Není nikdo, na koho bych se v těžkých chvílích obrátil/a raději než na tebe. Všechno nejlepší k narozeninám, mami! Jsi nejlepší!
Mami, umíš stmelit naši rodinu jako nikdo jiný. Miluji tě z celého srdce a přeji ti ty nejnádhernější narozeniny, jaké jsi kdy zažila! Vše nejlepší!
Maminko, jsi můj vzor, génius, superžena, pětihvězdičková kuchařka a nejúžasnější člověk, kterého znám. Jak to všechno zvládáš? Do dalšího roku ti přeji jen to nejlepší, co ti život může nabídnout. Vše nejlepší!
Posílám ti srdečné přání a láskyplné myšlenky k tvým narozeninám. I když nejsme stále spolu a nevídáme se každý den, není dne, kdy bych na tebe nepomyslel/a. Navždy budeš v mém srdci. Všechno nejlepší, maminko!

Slaví vaše maminka padesátiny? Přidejte do své gratulace některé z našich přáníček k 50. narozeninám!

Dojemná blahopřání mámě

Chcete, aby se maminka nad vaším blahopřáním rozplakala? 

Chcete, aby se jí rozbušilo srdce tím, jak moc ji máte rádi? 

Inspirujte se našimi narozeninovými větami a vytvořte tu nejdojemnější gratulaci!

Mami, chci ti říct, že by sis každý rok zasloužila ocenění “Za nejlepší matku roku”. Nikdo se nemůže ani přiblížit tvé osobnosti. Všechno nejlepší k narozeninám té nejlepší mamince!
Maminko, neexistuje žádná jiná osoba, která by v mém srdci mohla zaujmout tvé místo. Jsem šťastný/šťastná, že jsem byl/a obdarovaný/obdarovaná tou nejlepší mámou na světě. Všechno nejlepší!
Každé ráno, když se probudím, ti vždycky poděkuju za to, kým jsem dnes. Tvá dokonalá výchova, podpora, tvé srdce, láska a vřelost mi toho daly do života opravdu hodně. Jsi ta, která mě bezpodmínečně miluje a já ti za vše budu navždy vděčný/vděčná! Vše nejlepší!
Každá maminka je výjimečná, ale věř mi, že žádná jiná maminka se svými vlastnostmi a schopnostmi nemůže tobě ani přiblížit. V tento výjimečný den ti chci poděkovat a popřát vše nejlepší k narozeninám!
Mami, jsi tím nejlepším průvodcem během života. Díky tvým cenným radám a rozverné povaze mám ty nejlepší životní zkušenosti. Všechno nejlepší k narozeninám. Mám tě moc rád/a!
Na narozeniny si oslavenec zaslouží, aby se o něj pečovalo. Škoda, že jsou narozeniny jen jednou ročně, protože ty by sis zasloužila opečovávat každý den. Děkuji ti za všechno! Krásné prožití narozenin, maminko!
Jen super máma dokáže dělat všechno, co ty, a ještě u toho vypadat úžasně. Všechno nejlepší mámě, která je v srdci stále mladá!
Každá moje narozeninová vzpomínka zahrnuje tvé zapálení svíček na mém dortu. Děkuji ti za všechno, co jsi pro mě udělala, a těším se, až ti to na tvé oslavě budu moci aspoň trošku oplatit. Všechno nejlepší!
Jako matky a dcery jsme navzájem propojené. Moje matka je kostrou mé páteře, která mě drží rovně a věrně. Je mou krví, která se stará o to, aby tekla bohatě a silně. Je tlukotem mého srdce. Bez ní si už nedokážu představit život. Všechno nejlepší k narozeninám, moje maminko!
Vidím v tobě svého anděla, jsi moje superhrdinka, jsi mé požehnání a štěstí v mém životě. V tento výjimečný den ti chci poděkovat a popřát všechno nejlepší k tvým nádherným narozeninám!

Zakomponujte do své gratulace také poděkování mamince. Uvidíte, že ji svými slovy dojmete!

Vtipné narozeninové gratulace

Rozesmějte oslavenkyni hned ráno! 

Pošlete mamince, jako jedni z prvních gratulantů, legrační blahopřání, které jí vykouzlí úsměv na tváři.

Mami, zasloužíš si všechno, co se dá koupit za peníze, ale letos mám pro tebe jen svou největší lásku a náklonnost, tak doufám, že to bude stačit. Všechno nejlepší k narozeninám!
V den svých narozenin si zasloužíš, aby se k tobě ostatní chovali jako ke královně, kterou jsi, mami. Takže jsem najala paní na úklid i vaření. No uznej, přece to nebudu dělat já sám/sama. Všechno nejlepší k narozeninám!
Doufám, že letos k narozeninám dostaneš spoustu věcí: peníze, šperky a hodně dortu. A hlavně doufám, že dostaneš nekonečné štěstí, které tě bude provázet po celé roky!
Ať ti barva z vlasů a řasenka z očí nikdy nestéká. Ať rtěnka na tvých rtech drží a přepudrovat se zabere minimum času. Všechno nejlepší, má krásná maminko!
Na zdraví ženy, které bylo třicet… už asi padesátkrát! Jednou mi povíš, jaké to bylo stavět Stonehenge. Krásné narozeniny, mami!
Všechno nejlepší k narozeninám té nejmilejší stařence. Když ses narodila, určitě svítilo slunce… úplně poprvé!
Všechno nejlepší ženě, která má všechno! Sto let hromadění všeho možného by ti k tomu určitě mělo stačit.
Všechno nejlepší k narozeninám, mami. Víš, že tě mám moc rád/a. Pokud by tě ale někdy napadlo mě nějak vydírat, nezapomeň, že vím, kde schováváš své fotky ze střední!
Pohled na tebe mě naplňuje nadějí, mami. Opravdu věřím, že se žena může dožít sta let. Krásné narozeniny má nejkrásnější, maminko!
Na zdraví ženě, která si už tolikrát barvila vlasy, že už si ani nepamatuje, jaká je jejich původní barva. Krásné prožití narozeninového dne!

Baví vás gratulovat s vtipem? Pak se inspirujte také dalšími humornými gratulacemi k narozeninám!

Básničky pro maminku

Chcete ohromit a překvapit? 

Chcete mamince poblahopřát originálním způsobem? 

Potěšte ji rýmovaným přáním!

Moje máma, ta je velmi bohatá: ze stříbra má hlásek a ruce ze zlata. Krásné narozeniny, maminko!
Šijí, perou, vaří stále, byly i ony jednou malé? Prý chodily do školy, když jsme tu ještě nebyli. Čas, ten jako oblak letí, přišla svatba, přišly děti. A starosti, to vím sama. Ty jsi ta nejlepší máma! Všechno nejlepší, mami!
Tak jako rosou nad ránem zkrásní květ, v objetí od mámy, rozjasní se svět. Děkuji ti, maminko, otevři teplou dlaň, nechť na tvé narozeniny, ti do ní tu svou dám. Prožij ten nejúžasnější narozeninový den!
Dnes ti přeji hodně štěstí, usmívej se celý den. Řekni, zda chceš modré z nebe, zaběhnu ti pro něj hned.

Slaví vaše maminka 65 let? Pogratulujte jí některým z dalších veršovaných narozeninových blahopřání šitých na míru tomuto věku!

Děkovná přání k narozeninám mamince

Maminky jsou našimi andílky na zemi a zaslouží si náš obdiv a vděčnost. 

Vložte slova díků, za všechna ta léta péče, do svého blahopřání! Uvidíte, že maminku velmi potěšíte.

Mami, když jsem vyrůstal/a, vím, že jsem ti ne vždy říkal/a, jak moc mi na tobě záleží. Teď, když jsem starší, vidím, kolik jsi toho pro mě obětovala a chci ti říct, že jsem ti za vše moc vděčná. Všechno nejlepší k narozeninám!
Díky tobě mám vizi, abych dosáhl/a svých snů a odvahu, abych se přes všechny výzvy, které mi stojí v cestě, prosadil/a. Jsi ta nejlepší máma, jakou může kluk/dívka mít! Krásné prožití narozenin!
Mami, jsi moje záchranné lano, moje rameno, na kterém se můžu vyplakat, můj rádce. Děkuji ti, že jsi tu vždycky pro mě, abych si s tebou mohl/a promluvit a že mi dáváš najevo, že bude zase všechno v pořádku. Měj nádherné narozeniny!
Mami, nikdy bych ani nedoufal/a, že dokážu vyjádřit, jak moc si tě, své milující mámy, vážím. Pomáhala jsi mi v těch nejtěžších chvílích a slavila jsi po mém boku v těch nejlepších časech. Jsem ti navždy vděčný/vděčná za to, že jsi tu pro mě vždycky byla. Miluji tě a přeji ti ty nejkrásnější narozeniny!
Některé mámy si zaslouží být oslavovány. Ty si zasloužíš celou přehlídku! Moc ti děkuji, mami, že jsi tak tvrdě pracovala, aby sis udržela práci a zároveň mě vychovávala. Vím, že to bylo občas hodně vyčerpávající, a opravdu si vážím toho, kolik jsi toho pro mě udělala. Vše nejlepší k narozeninám!
Mami, jsi jediný člověk, u kterého jsem nikdy nepochyboval/a o jeho bezpodmínečné lásce, ani o tom, že bude hned vedle mě trpělivě stát a chytat mě, když zavrávorám. Děkuji ti za vše. Jsi moje výhra v loterii. Krásné prožití narozeninového dne!
Děkuji ti, mami, že jsi to se mnou nikdy nevzdala a že jsi mě tlačila k tomu, abych byl/a co nejlepší. Bez tvého vedení a podpory bych se nemohl/a stát tím, kým jsem. Děkuji ti, že jsi mě vychovala tak, abych byl/a sama sebou.
Maminko, děkuji ti, že jsi mi dala život a každý den mi dáváš pocit, že jsem jedinečný poklad. Nikdo se ti nikdy nemůže rovnat. Miluji tě nejvíc na světě. Navždy budeš mou součástí. Všechno nejlepší k narozeninám!
Vím, že se hádáme, ale věz, že jsi pro mě tou nejpodstatnější, nejzásadnější a nejdůležitější osobou v životě. Bez tvé podpory a oddanosti nevím, kde bych byl/a. Jsi úžasná! Prožij nádherný narozeninový den!
Mami, jsi rocková hvězda! Děkuji ti za všechno, co pro mě děláš. Nedokážu si představit svůj život bez tebe. Nikdy mě, prosím, neopouštěj. Mám tě moc rád/a! Užij si narozeninový den po svém. Vše nejlepší!

Slaví vaše maminka sedmdesátiny? Pak jí můžete pogratulovat některým z našich přáníček k 70. narozeninám!

Video přání 

Má maminka ráda moderní technologie? 

Proč tedy nepojmout gratulaci tak trochu jinak? 

Pošlete oslavenkyni blahopřání ve formě videa, a to prostřednictvím e-mailu, MMSky nebo zprávy či příspěvku na sociální síti!

Chcete maminku překvapit něčím výjimečným? Vyrobte jí vlastnoruční přáníčko podle video návodu níže!

Přání k narozeninám pro mamku může být dojemné, srandovní, veršované nebo do něj můžete přidat slova vděčnosti. Maminku můžete potěšit také legrační video gratulací. 

Pokud chcete maminku opravdu překvapit, vyrobte jí přáníčko vlastníma rukama, a to podle jednoduchého video návodu. 

Ať už zvolíte jakoukoliv formu gratulace, ujistěte se, že obsahuje vše, co by vaši maminku mohlo opravdu zahřát u srdce.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X