Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Andělína na jednom místě. Vyberte si!

Chcete vytvořit to nejzajímavější přání k svátku Andělínovi? 

Je vaším záměrem oslavence a případné další čtenáře vaší gratulace ohromit a obohatit je o zajímavé informace o jméně Andělín? 

Pak jste tady na správné adrese! 

Seznamte se s těmi nejlepšími gratulacemi pro kamarády, rodinu i partnery a také se zajímavostmi o jméně, jako je například s původem a významem jména. 

Usaďte se, dejte si něco dobrého a pusťte se do čtení! 

Blahopřání ke jmeninám pro Andělína

Je Andělín vaším kamarádem, členem rodiny, nebo se jedná o vašeho kolegu z práce? 

Ukažte tomuto muži, že pro vás nejsou jeho jmeniny jen obyčejným dnem. Pošlete mu nádherné sváteční přáníčko!

Pusťte se do vybírání. 

Nenech si dneska ujít žádnou radost, která tě potká. Všechno nejlepší k svátku, Andělíne! Ať je tvůj den plný úžasu.
Všechno nejlepší k svátku, příteli! Ať letos létáš vysoko na křídlech úspěchu. Užij si svůj výjimečný den, Andělíne!
Dneska máš svátek, Andílku! Napij se dnes něčeho dobrého a dělej jen to, co tě bude dělat šťastným – zasloužíš si to! Všechno nejlepší!
Dnes jsi králem a měl by sis den přizpůsobit tomuto postu. Pij, jez, vesel se a měj jednoduše ty nejlepší jmeniny, co jsi kdy zažil!
Přeji ti, aby se ti dnes splnilo všechno, co si tajně přeješ až z hloubi svého srdce. Zasloužíš si úžasný život, protože jsi úžasný člověk. Krásné jmeniny!

Znáte nějakou ženu s obdobou jména Andělín a také byste jí rádi poblahopřáli? Pak si prohlédněte krásné sváteční gratulace pro Andělu!

Textová přáníčka z lásky 

Andělína jste si jako svého partnera nezvolila jistě jen tak. Tento muž musí být něčím výjimečný, a proto si také zaslouží výjimečné přání. 

Pokud vás nenapadají vlastní slova, můžete použít některou z uvedených gratulací plných lásky, která s vámi bude nejvíce rezonovat, a víte, že potěší také oslavence. 

Všechno nejlepší ke jmeninám nejlepšímu muži na světě! Někdy bych tě nejradši praštila, ale většinu času bych tě nejradši dusila polibky. Krásný svátek, lásko!
Všechno nejlepší k svátku, miláčku! Jsi nejen můj přítel, můj muž, ale také můj nejlepší kamarád a nejoblíbenější člověk. Díky tobě je snadné tě milovat a já si vážím všechno, co pro nás děláš. Doufám, že budeš mít úžasné jmeniny!
Chci ti popřát, zlatíčko, všechno nejlepší k tvým krásným jmeninám! Jsi ten nejlepší a nejhodnější muž, kterého znám a já jsem šťastná, že tě mám ve svém životě. Doufám, že budeš mít fantastický den!
Jsi láska mého života a já doufám, že s tebou strávím ještě mnoho jmenin. Miluji tě a přeji ti ty nejúžasnější jmeniny, protože si nezasloužíš nic menšího!
Slova nestačí k vyjádření toho, jak moc pro mě znamenáš. Děkuji ti, že mi každý den děláš radost. Všechno nejlepší, lásko!

Pokud chcete ještě více láskyplné inspirace, můžete si prohlédnout další nápaditá zamilovaná sváteční blahopřání!

SMS přání k svátku Andělínovi

Přání skrze SMS jsou skvělou volbou nejen pro ty, kteří mají rádi stručnost a rychlost komunikace, ale také pro ty, kteří nemohou být s oslavencem v den jeho jmenin osobně. 

Pošlete Andělínovi některé z uvedených blahopřání prostřednictvím SMS zprávy!

Doufám, že tvé jmeniny jsou víc než epické, i když ty jsi epický po celý rok. Krásný svátek, Andělíne!
Posílám přání ke jmeninám jen a jen pro tebe! Ať se ti splní všechny tvé sny, kamaráde!
Mému drahému příteli, který bude navždy mladý, přeji jen to nejlepší k svátku!
Všechno nejlepší ke tvému výjimečnému dni! Věřím, že následující dny jsou startem na krásné nové cestě plné úžasných dobrodružství. Užij si ji!
Všechno nejlepší ke jmeninám, Andělíne! Připíjím na další rok trvalé radosti a společnosti tvých neuvěřitelných přátel. Díky za to, že jsi, jaký jsi!

Nevybrali jste si z uvedených textových gratulací? Nevadí! Máme pro vás ještě spoustu dalších nejen SMS přání k svátku pro muže, ze kterých můžete vybírat!

Obrázkové gratulace a pohyblivé gify

Pokud toužíte po tom, aby byla vaše gratulace jedinečná a mezi ostatními vynikala, můžete oslavenci předat tematický obrázek, který už blahopřání ke jmeninám obsahuje. 

V případě, že jste se rozhodli poslat přáníčko elektronicky, můžete navíc ke svému textu přidat humorný pohyblivý obrázek – gif.

Přání k svátku Andělínovi na pozadí kolotoče s dospělými i dětmi pod modrou oblohou.
zdroj: unsplash.com
Muž skákající k nebi pod stromem s blahopřáním ke jmeninám Andělínovi.
zdroj: unsplash.com
Bar s drinky a gratulací k svátku Andělínovi.
zdroj: unsplash.com

Prohlédněte si a případně si stáhněte také některé z dalších obrázkových svátečních blahopřání!

Gif vtipná sváteční přáníčka

Animovaný gif k svátku s partou tancujících mužů v dobových kostýmech.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek se dvěma stejně oblečenými tancujícími muži.
zdroj: giphy.com
Gif s pejskem s narozeninovou čepičkou mezi nafukovacími balónky.
zdroj: giphy.com

Ke gifu můžete přidat nejen klasický text. Do blahopřání můžete přidat Andělínovi básničku k svátku!

Zajímavosti o jméně Andělín 

Jméno Andělín je mužskou obdobou jména Anděla. Toto jméno má řecký původ a znamená “anděl, posel, Boží posel”

Svatý Anděl, který byl jedním z prvních členů karmelitánského řádu, podstoupil mučednickou smrt pro víru v Leuce na Sicílii. Příběh o jeho životě, jak se dochoval, není příliš spolehlivý. 

V krátkosti lze příběh shrnout tak, že jeho rodiče byli jeruzalémští Židé, kteří se obrátili na křesťanství, a to díky vidění Panny Marie. 

Známou nositelkou jména byla v řecké mytologii žena jménem Angelos, což byla dcera Dia a Héry, která se stala božstvem podsvětí. 

Anděl je nadpřirozená bytost nebo duch, často zobrazovaný v humanoidní podobě s opeřenými křídly na zádech a svatozáří kolem hlavy, který se vyskytuje v různých náboženstvích a mytologiích. 

Teologické studium andělů je známé jako “angelologie”. V zoroastrismu a abrahámovských náboženstvích jsou andělé často zobrazováni jako laskavé nebeské bytosti, které působí jako prostředníci mezi nebem a zemí, nebo jako strážní duchové mající vůdčí vliv. 

Anglická jména spojená s kořenem Ángelos se používají od 18. století. 

Numerologové přisuzují Andělínům číslo pět a jejich barvami jsou veselé barvy, jako je žlutá, oranžová nebo zelená

Andělínové, jak už samotné jméno napovídá, jsou skutečnými anděly na zemi. Jsou velmi přátelští, nápomocní a zdržují se jakýchkoliv soudů v případě, že nemají dostatek potřebných informací. 

V životě se Andělínům daří, pokud se nechají vést svou intuicí a spoléhají na svůj vnitřní vhled. V případě, že spoléhají na rady ostatních, jejich život nemusí být tak úspěšný. 

Po svém boku potřebují Andělínové hodné, milé osoby, se kterými si budou moci povykládat o hlubších myšlenkách, ale které je zároveň budou umět “zachránit” od až přílišného hloubání. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Andělín mohou být Andělínek, Andílek, Andělíček, Andy a další. A kdy má svátek Andělín? V minulosti slavili Andělínové svátek 11. března. Od roku 2011 mají tito muži svátek 7. listopadu.

Podívejte se na kouzelné citáty o andělech, které povzbudí v těžkých chvílích a dodají chuť do života.

V článku jste se mohli inspirovat přáními k svátku Andělínovi, která jsou vhodná nejen pro rodinné příslušníky, ale také pro kamarády, kolegy nebo milované partnery. 

Mohli jste si také vybrat z krásných obrázků s gratulacemi, které byly tematicky vybrány tak, aby odpovídaly měsíci, ve kterém slaví Andělínové jmeniny. 

V neposlední řadě jste se mohli dovědět o zajímavostech týkajících se jména Andělín, jako například o tom, odkud jméno pochází nebo co znamená.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X