Nejlepší blahopřání k svátku pro Andělu na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 11.3. a jmeniny slaví Anděla!

Chcete poslat originální blahopřání k jmeninám ale nemáte čas vymýšlet text? 

Vyberte si vtipné, veršované nebo prostě krásné sms přáníčko k svátku

Krásné přání k svátku Anděla jistě ocení, tak vzhůru do toho!

Básničky k svátku pro Andělu

Rýmovaná gratulace k jmeninám je skvělý způsob, jak Anděle popřát k svátku. Pošlete ji jako sms přání, emailem nebo přepište do papírového přáníčka, které můžete i sami vyrobit, fantazii se meze nekladou.

Krásný svátek, hodně lásky, úsměvů a darů spousty. Posíláme blahopřání, Andělce i boží požehnání.
Andělko dneska máš sváteček, posíláme pozdraveček. A s ním také přáníčko, Andy jsi naše sluníčko.
Vše nejlepší, žádné vzdechy, dneska všechny Anděly svůj svátek slaví. A protože jsi jedna z nich, dovol nám ti přání vyjádřit. Ať je všechno jak má být, žádné vrásky ani splín.
Andělo měj krásný den, dneska obzvlášť na svět se směj. Máš přeci svůj významný den, kalendář hlásí že dneska andělé slaví svůj den.
Roztomilý andílek s křídly.
pixabay.com

Vtipné texty gratulace k svátku

Humorné přání k svátku je to pravé pro všechny oslavenkyně, které mají smysl pro legraci. netrapte se s vymýšlením vlastních rýmů a jednoduše stáhněte celý text zdarma.

Byla jedna Anděla a potkala anděla. Navzájem se neznali, k svátku si však popřáli. A stejně jako andělíček, pozvedáme i my hrníček. Hodně zdraví Andělko, ty naše malá prdelko.
Andělko je jméno z nebes, jenom ty jsi trochu poděs. Humoru máš na prodej, s tebou nám je vždycky hej. Zůstaň pořád taková, Andělo, měj krásný svátek.
Andělinko, Andělí, sváteček máš, to se ví. To chce víno, kytičku, pozvedáme skleničku.
Andělko je s tebou psina, dneska navíc je den prima. Máš totiž svátek a přes to nejede žádný vláček. Tak nás nech ti popřáti, ať tě v životě nic netrápí.

Krásné blahopřání k jmeninám

Pokud se neradi pouštíte do experimentů, vyberte si jednoduše milé a krásné přání k svátku a pošlete jej během pár minut přímo Andělce. Všechny online texty přání jsou originálně napsané a jsou ke stažení zdarma, tak není nač čekat!

Andělko, to že je tvé jméno odvozeno od slova anděl je naprosto pochopitelné. Jsi skvělá a báječná a my jsme moc rádi, že máme to štěstí tě znát. Přejeme ti krásný svátek a vše nejlepší.
Andělo jsi nás anděl. Jsi kouzelná a báječná ženská. Dneska máš svůj sváteční den a my ti chceme od srdce popřát hodně zdraví, lásky a štěstí.
Krásný svátek naše milovaná Andělko. Přejeme ti jen to nejlepší, ať jsi zdravá, šťastná a spokojená. Máme tě moc rádi.
K tvému svátku naše milá Andělko ti přejeme jen to nejlepší. Spoustu zdraví, lásky, pohody i štěstí. Užij si svůj speciální sváteční den. S láskou …

Nevybrali jste si? Podívejte se také na další přání k svátku, která jsou vhodná úplně pro každého!

Návod na výrobu přání k svátku

Chcete poslat vlastnoručně vyrobené přání z papíru? Inspirujte se třeba těmito videonávody, podle kterých vytvoříte krásné přáníčko k svátku během chvilky:

Netrapte se s hledáním rýmů nebo vymýšlením dárků k svátku.

Nejjednodušší je poslat krásné přání k svátku, které vykouzlí úsměv na tváři každé oslavenkyni. Vyberte si některý z připravených textů gratulací ke jmeninám a oslavte spolu s Andělou její dnešní velký den.

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X