Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Jessicu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 2. listopadu a svátek slaví Jessica.

Rádi byste jí udělali její výjimečný den o něco krásnější? 

Pokud ano, máme pro vás spoustu inspirace. 

Srdečné přání k svátku Jessice udělá ohromnou radost. 

S láskou jsme pro vás připravili ty nejkrásnější gratulace, veselé rýmovačky a animované obrázky, které potěší babičku, dceru i kolegyni. 

Neváhejte tedy ani vteřinu a udělejte oslavenkyni radost ještě teď! 

A to všechno zcela zdarma!

Klasická přání k svátku pro Jessicu

Hledáte-li přání, se kterým vskutku nelze šlápnout vedle, zvolte jednu z těchto jednoduchých, ale přesto krásných a láskyplných gratulací. Vyjádříte s nimi všechno, co leží na vašem srdci. Tyhle texty jsou vskutku mimořádné ve vlastnoručně vyrobeném přáníčku! 

Milovaná Jessico, s láskou ti přejeme, ať ti Bůh nejen dnes, ale i nadále žehná všemi krásnými věcmi v životě. Máme tě moc rádi. Ty nejkrásnější jmeniny ti dnes přejí …
Naše nejdražší Jess, dnes ti přejeme, ať ti tento krásný den přinese do života mnoho štěstí, lásky, radosti a nových příležitostí. Nezapomeň si dnešek naplno užít. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Má nejmilejší Jessico, děkuji ti, že právě díky tobě má můj život smysl. Přeji ti dnes všechno nejlepší k jmeninám jako té nejvýznamnější osobě v mém životě! Přáníčko s láskou posílá …
Naše milá Jessico, moc dobře víme, že každé jmeniny tě činí moudřejší a zralejší ženou. Věk je jen číslo, ale moudrost, ta je skutečný poklad, tak si ji chraň! Všechno nejlepší k svátku ti dnes s radostí přejí …
Milá Jessico, posílám ti tohle srdečné přání k jmeninám a navždy. Ať ti přinese více štěstí, než kolik ho dokáže vstřebat tvé srdce. Radost, lásku a mnoho nezapomenutelných zážitků ti dnes k jmeninám přejí …
Naše nejmilejší Jessico, ať světlo svíček osvítí tvůj život nejen v tento významný den, ale po celý rok. Bůh ti žehnej k tvým jmeninám. Ten nejkrásnější svátek ti srdečně přejí …
Přání k svátku se smějícími se ženami.
pixabay.com

Přání pro vnučku

I když mnohdy nežijeme se svojí vzdálenější rodinou pod stejnou střechou, neznamená to, že si nemůžete navzájem projevit city pomocí krásných jmeninových gratulací. U roztomilých vnuček to platí dvojnásob! Vyberte Jessice přáníčko k svátku, které ji skutečně nadchne

Jessico, mít vnučku jako ty je skutečná radost… když nás nezlobíš! Ať je tvůj život plný radosti, kamarádů a hodných učitelů! Máme tě moc rádi a přejeme ti překrásný svátek. S láskou …
Naše milovaná Jess, jsi krásný dar, který nám Bůh poslal a jsme šťastní, že ti můžeme přát jmeniny plné výbuchů smíchu a radosti, jako té nejlepší vnučce pod sluncem. Ať máš šťastný a úspěšný život! Přáníčko ti dnes k svátku posílá …
Naše drahá Jessie, přeji ti všechno nejlepší k jmeninám jako mé oblíbené vnučce. Vždy naslouchej svému srdci a následuj své sny. Vím, že na tebe někde čeká obrovský úspěch. Krásné prožití tvého svátku ti přeje …
Milá Jessico, přejeme ti košík plný toho nejlepšího, co na tebe v životě může čekat. K tomuto výjimečnému dni ti taky přejeme, ať zažiješ rok plný nezapomenutelných zážitků. Máme tě moc rádi. Fantastické jmeniny ti s láskou přejí …

Věděli jste, že u nás najdete i jiná přáníčka než k jmeninám? Třeba vás překvapí tyhle originální texty ke dni čarodějnic!

Básničky k svátku pro Jess

Rýmy, verše, milé metafory… to všechno může zahrnovat vaše gratulace. Nevíte však, jak takový tip přání vytvořit? Nebojte se! Ty nejkrásnější jmeninové básničky už tady na vás dávno čekají. Je jen na vás, jak s nimi naložíte, ale věříme, že zahřejí u srdce. 

Přeji ti, Jessico, k tvému svátku, krásných věciček velkou řádku. Aby jsi taky šťastná byla, a tvé sny se brzy naplní, dnešek sis náramně užila, a tvé srdce štěstím a radostí zavrní Jess, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Oslav jmeniny přesně jak se patří, pořádně to všem dneska natři. přejeme ti z radosti a celého srdce, ať máš dneska krásný den jako Vánoce. Všechno nejlepší k svátku, Jessico!
Na papír dnes píši tvé jméno, to proto, aby bylo pořádně oslaveno. jak si to vpravdě zaslouží, Přeji ti dnes jen to nejlepší, ať radost máš ze života největší, a zdraví s láskou u tebe zakrouží. Jessie, užij si svůj dnešní svátek!
Dneska ti píšeme k svátku, jak se přává: měj pevné zdraví, to radost dává, velkou lásku, ta je krásná, spokojenost, ta je skutečně vzácná. To všechno ti ze srdce přejeme a k svátku ti gratulujeme. Přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny, Jessico!
Řekl mi to, Jessico, kalendář, takže nejsem žádný lhář. Svátek zrovna dneska slavíš, a já ti s láskou přeji, ať se bavíš, ať každý den, který prožiješ, něco překrásného zažiješ. Moc si užij dnešní den, Jessico!
Co chybí ti, to ať brzy máš, když nudila ses, ať si užíváš, když smutná jsi byla, ať se raduješ, když jsi neuspěla, ať k úspěchu dopluješ. Užij si své jmeniny naplno, Jessico!

Veselé rýmované říkanky k jmeninám

Co jiného je na světě krásnějšího než upřímný úsměv vaší oblíbené osoby? Myslíme si, že mnoho věcí nenaleznete. Pojďte takový úsměv Jessice vykouzlit, když má dnes svůj výjimečný den! Vybranou vtipnou básničku jednoduše zkopírujte a pošlete do zprávy třeba s veselým obrázkem. 

Bude to rum, vodka, víno a nebo snad pálenka? Klidně všechno, svátek má totiž Jessica. Nezapomeň si však dát i s vodou sklenici, ať pak nemáš moc velkou opici. Jessico, přejeme ti úžasné jmeniny!
Dneska si dáme více než jen jednu sklenku, musíme pořádně zapít naši Jessicu. Bublinek tady je plná velká lednice, tak opatrně, ať nás ráno nebolí palice. Jessico, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Už se těší všichni včetně barmanky, až se oslaví svátek naší drahé Jessicy. Tak žádné výmluvy a potkáme se na baru, dneska večer pořádně upustíme páru. Jess, přejeme ti báječný svátek!
V kalendáři jsou dneska holky milovaný, a my pro ni chystáme večírek soukromý. Poteče tady spousta vína a taky griotky, ale dej si pozor, abys pak vyšla schodky. Jessie, přejeme ti s láskou všechno nejlepší!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Takový krásný animovaný obrázek je nejen skvělým doplněním už vybraného přáníčka, ale také ho můžete klidně poslat samotný jen s krátkým věnováním, pokud se vám nechce nic psát. Hodí se totiž skvěle k mimořádné příležitosti, jako je zrovna svátek. Který by se asi Jessice líbil nejvíce? Pokud nevíte, pošlete je klidně všechny

GIF přání k svátku s pejskem posílající lásku.
tenor.com
GIF přání k svátku s tančící babičkou.
tenor.com
GIF přání k svátku s nadšenou paní.
giphy.com
GIF přání k svátku s červenou růží.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Přejete si vytvořit gratulaci k svátku Jessicy, která bude skutečně mimořádná? Mysleli jsme si to! Nejlepším způsobem, jak každého oslavence překvapit je přece vlastnoručně vyrobený dárek! Popusťte uzdu svojí kreativity a uvidíte, jaké kouzla se vám podaří vytvořit. Pro začátek si nachystejte pár barevných papírů, nůžky a lepidlo a inspirujte se v tomto krásném videu, které jsme pro vás připravili. Až budete mít hotovo, nezapomeňte dovnitř napsat jednu z vašich oblíbených básniček nebo přání! 

Zajímavosti o jméně Jessica

Jessica je jméno s hebrejským původem.

Vychází z hebrejského slova “jiskah” s významem “bůh uzří, spatří”, případně také “bohatá”.

Říká se o ženách tohoto jména, že ví, jak upoutat pozornost druhých. 

Jsou inteligentní a přesně ví, co od života chtějí a čeho by rády dosáhly. Má vlastnosti typického vůdce. Co myslíte, sedí to?

V České republice se nachází 870 nositelek tohoto krásného jména.

Už ve Starém zákoně bylo Jessica jméno Abrahamovy neteře. 

V současnosti je jméno populární mezi americkými herečkami jako Jessica Alba, Sarah Jessica Parker a také Jessica Biel.

Doufáme, že se vám povedlo najít to nejkrásnější blahopřání k jmeninám Jessicy. 

Jmeniny jsou přece jen jednou za rok, tak proč si je neudělat navzájem krásnější! 

A jak se přání líbila vám? 

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X