Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Julii na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 10. prosince a svátek slaví Julie.

Už jste jí v tento mimořádný den popřáli? Pokud ne, tak to musíte napravit!

Nejste si však jistí, jaké přání k svátku Julii potěší nejvíce?

S radostí vám oznamujeme, že vám zcela zdarma přinášíme spoustu inspirace.

Je libo veselá básnička, klasická gratulace nebo dokonce animovaný obrázek? Ta nejkrásnější personalizovaná přáníčka už hledat nemusíte.

Všechna přání jsou volně ke stažení, tak směle do vybírání!

Klasická přání k svátku pro Julii

Mnoho lidí si zrovna dvakrát nepotrpí na komplikovaná přáníčka a dají přednost spíše tradičním a jednoduchým gratulacím. Máte pocit, že právě takové přání k jmeninám by Julinka ocenila? Neváhejte ani vteřinu a přáníčko jednoduše zkopírujte a podepište se!

Má milovaná Julinko, doufám, že tvé jmeniny budou tak šťastné, jako jsi ty udělala mně. Díky tobě je každý den speciální a doufám, že moc dobře víš, co pro mě znamenáš. Přeji ti ten nejkrásnější svátek na světě. S láskou tvůj …
Nejdražší Julinko, slovy nelze popsat tvou krásu a půvab. Doufám, že si svůj svátek užiješ, přesně tak, jak sis ho vysnila. Všechno nejlepší ti srdečně přeje …
Juli, přeji ti všechno nejlepší k svátku a připrav se na pořádnou oslavu! Přece bych nevynechala den věnovaný jenom mojí Julince. Přáníčko k svátku ti s láskou posílá …
Milovaná Julie, přej si hvězdy kterýkoli den v roce, ale dnes si musíš přát aspoň dva žaludky na tu oslavu, která tě čeká! Všechno nejlepší k tvému svátku ti přeje …
Drahá Julinko, chtěla bych abys věděla, že si tě velice vážím a mám tě moc ráda. Děkuji, že se na tebe můžu vždycky obrátit. Všechno nejlepší k svátku ti s láskou přeje …
Má Juli, doufám, že jsi připravená na oslavu, protože žádná moje kamarádka nebude mít jmeniny stejně úžasné jako ty. Doufám, že si svůj významný den užiješ naplno! Fantastický svátek ti s láskou přeje …
Přání k svátku s dívkou a košíkem s květinami.
pixabay.com

Přání pro dceru

Mít krásnou dceru je jako mít všechnu lásku světa. Ať už se vídáte každý den nebo už má Julie vlastní hnízdečko, překvapte ji milým jmeninovým textem! Tyhle jsou psané přímo pro ženy jejího jména, proto s posíláním přáníčka nebudete mít vůbec žádnou práci!

Julinko moje milovaná, naplňuješ mé srdce láskou a každý den si říkám, jak moc jsem ráda, že mám dceru, jako jsi ty! Chci, abys věděla, že ať se v životě stane cokoliv, vždycky budeš moje holčička a já tě budu milovat. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Milovaná Julinko, uplynul další rok a je potěšující vidět, jak nádherně rosteš. Plní to mé srdce radostí, když vidím, jaká se z tebe stává zářivá a laskavá žena. Vím, že v budoucnu dokážeš velké věci. Fantastický svátek ti s láskou přeje …
Má milovaná Julčo, od chvíle, kdy ses narodila, mě rok co rok naplňuješ ho pýchou. Jsem opravdu šťastná, že mám ve svém životě tak výjimečnou princeznu! Ten nejkrásnější svátek ti přeje tvá …
Moje Julinko, doufám, že ti život vždy přinese štěstí, jaké si zasloužíš. Jsi ta nejsladší a nejstarostlivější mladá dívka, jakou znám a já jsem tak hrdá, že tě mohu nazývat svou dcerou! Báječný svátek ti přeje …

Slaví váš blízký kamarád jmeniny a vy si s přáním nevíte rady? Podívejte se na tato přání k svátku kamarádům pro inspiraci!

Básničky k svátku pro Julinku

Snad není na světě člověka, který by neocenil láskyplné veršované přáníčko. Právě proto jsme jich přímo pro Julii napsali několik a jsme si jisti, že jí vykouzlí úsměv na tváři. Překrásně budou vypadat například ve vlastnoručně vyrobeném papírovém přáníčku, ale i rychlá zpráva oslavenkyni potěší!

Dnes je svátek všech Julií, tak užij si oslaveneckou melodii. Já ti přeji všechno nej, ať je ti pořád hej, ať v životě jen štěstí máš, ať hezké dárky pořád dostáváš. Juli, přeji ti ty nejkrásnější jmeniny na světě!
Mé milované Julii, děkuji vždy, za pozitivní energii. Já ti přeji k tvému dnešnímu svátku, štěstí, radost, také lásku. Pestré růže, krásné kvítí, spokojenost, dlouhé žití. Tohle a mnohem více si zasloužíš, Julinko!
Sejde se vždy celá rodinka, když svátek slaví nejmilejší Julinka. Jedna sklenka na přípitek, to se mi zdá vcelku málo. Tak si jich dej trochu více, aby to za to dneska stálo. Juli, přeji ti pohodové jmeniny!
Přejeme ti, milovaná Julie, ať máš svátek přesně podle tvé fantazie. Ať radost tvůj život zaplní, ať každé tvé přání se ti vyplní. Ať ti slunce pořád svítí, ať máš zkrátka super žití! Ten nejbáječnější den ti přeje …
S dívkou jménem Julie, je svět krásný jako magie. Máš jmeniny, a proto to se přeje, všechno, co u srdce tě zahřeje, a my ti to přejeme taky, všeho dobrého mraky. Juli, přejeme ti fantastický den!
Na světě nejkrásnější vzpomínka, vzniká, když má svátek Julinka. Přejeme ti ze srdce, na tvůj svátek druhé Vánoce, prostě jen to nejlepší, a zábavu (s námi) největší. Juli, moc si užij dnešní den!

Veselé rýmované říkanky k jmeninám

Je Julie ženou, která se ráda směje, slaví a vtipkuje? Tak to budou tyhle vtipné říkanky perfektní volbou pro vaši oslavenkyni. Ukážete jí nejen že na ni myslíte, ale také jí určitě zvednete náladu na celý sváteční den. A to za to stojí!

Dneska slavíš svátek, naše milovaná Julie! My už otevíráme vínečko bílé. Dostaneme se opět do skvělé nálady, protože víme, že ráda slavíš se svými kamarády. Julinko, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Dneska je den všech Julií, tak to nachystáme hodně sklenicí. Víno, pivo a nebo třeba slivovice, dokážeme ti, že tě máme rádi nejvíce. Julinko, užij si dnešní svátek!
Už se nalévájí do skleniček bublinky, musíme přece zapít svátek naší Julinky. Domů se dostaneme zase až ráno, jít dřív domů je dneska zakázáno. Juli, přejeme ti báječné jmeniny!
Slavíme dnes tvé jmeniny, Julie, tak snad nebudeš mít zase pár promile. Budeme tě muset trochu hlídat, jinak jsi na kocovinu žhavý kandidát. Všechno nejlepší k tvému svátku, Juli!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Přejete si, aby bylo přáníčko k jmeninám Julie veselé, originální a jedinečné? Tak to se podívejte na tyhle milé animované obrázky, které se k svátku perfektně hodí. Ať už jej pošlete samotný nebo jím doplníte jinou gratulaci, bude vaše letošní přání skutečně mimořádné.

GIF přání k jmeninám s překvapeným mužem.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s mužem nesoucí obří dárky.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s postavičkou koupající se v koktejlu.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s kyticí růží a vzkazem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Na tohle přání budete potřebovat trochu času a kreativity, ale můžeme vám slíbit, že takové blahopřání k svátku Julii ohromí. Nemusíte se ale ničeho bát, není na tom nic složitého a samotná výroba vám zabere pár minut. Pokud by to dnes byla vaše premiéra, tak se můžete podívat na tohle krátké video, kde najdete spoustu nápadů a inspirace. Do hotového přání pak už jen stačí doplnit vaše láskyplné věnování a můžete jít oslavenkyni gratulovat!

Zajímavosti o jméně Julie

Ženské křestní jméno Julie má latinský původ. 

Původní význam jména je pravděpodobně „zářivý“, „zářící“, také „mladý“. Dle hlubšího výkladu by se pak překládalo jako „božský“, „božská“.

Domáckými podobami jména jsou Juli, Julinka, Julička, Julča, Jula, Julka, také Lia či Lili.

V České republice nosí toto božské jméno 8471 žen.

Jednou z nejznámějších českých nositelek jména je designérka Julie Wimmerová. 

Jméno náleží i ke slavným herečkám. Jsou jimi například britské herečky Julie Christie, Julia Ormond a Julie Andrews a americké herečky Julia Stiles, Julianne Moore nebo Julia Roberts alias Pretty Woman.

Věříme, že se budou naše blahopřání k jmeninám Julii líbit a vy jí tento mimořádný den uděláte příjemnější!

Nezapomínejte na to, že i rychlá zpráva udělá velkou radost!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X