Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Hedu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 17. října a svátek slaví Heda. 

Znáte nějakou? Tak jí pošlete gratulaci. 

Milé přání k svátku Hedu potěší a zvedne jí náladu. 

Pokud vás ale zrovna nic nenapadá tak pro vás máme spoustu inspirace! 

Podívejte se na originální básničky, texty a obrázky a vyberte si to pravé přání pro vaši oslavenkyni. 

Všechna přání jsou navíc ke stažení zdarma, tak jdeme vybírat!

Básničky k svátku pro Hedu

Hezké rýmy k jmeninám rozhodně potěší každou oslavenkyni! Nemusíte sami nic vymýšlet, sváteční verše jsme napsali za vás a navíc jsou přímo na míru pro Hedu. Na vás bude už jen vybrat které jí pošlete.

Snad bude dneska hezká beseda, svátek přece slaví naše Heda. Prožij dneska ten nejkrásnější sváteční den, a moc se bav a užívej si jen. Heduš, přejeme ti nádherné jmeniny!
Kalendář byl dneska malá nápověda, pověděl mi že jmeniny má dneska Heda. Ať je tvůj den plný úsměvů, a celý život je to do zpěvu. Heduško, přejem ti nádherný svátek!
Tento den rozhodně nebude šedý, je to přece svátek naší Hedy. Ať je tvůj den sluncem zalitý, a ty si moc užiješ tento den důležitý. Hedo, přejeme ti překrásné jmeniny!
Snad dneska budeš slavit s kamarády i sousedy, když dneska slaví svátek všechny Hedy. I my ti chceme to nejlepší přát, a hlavně ať jsi spokojená pořád. Heduško, přejem ti nádherné jmeniny!
Ty máš dneska svátek, to jsou ale skvělé zprávy, přejeme ti hlavně to zdraví. A k tomu taky hodně pohody, a samé šťastné náhody. Hedo, moc si užij dnešní den!
Snad bude dneska pořádná hostina, když ti přijde popřát celá rodina. K svátku ti přejeme hlavně pohodu a radost, a taky štěstí, toho není nikdy dost. Hedo, přejeme ti krásný svátek!
Posíláme ti tohle přání srdečné, a přejeme ti štěstí nekonečné. To vše a mnohem více ti chceme ze srdce popřát, a moc ti k tvému svátku poblahopřát. Hedo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Svátek dneska slaví naše sluníčko, a my ti chceme popřát všechno nejlepší, holčičko. A tak ti posíláme tyhle sváteční rýmy, a snad užiješ si dneska každé vteřiny. Heduško, přejeme i ty nejbáječnější jmeniny!

Veselá rýmovaná blahopřání

Mysleli jsme i na ty co by chtěli přání k jmeninám pro Hedu trochu veselejší s nadsázkou a humorem. Výborně se hodí pokud je Heda vaše kamarádka co se ráda zasměje.

Mohla by být oslava až do oběda, když dneska slaví svátek naše Heda. Neboj se, zase až tak dlouho to nebude, ale víno nám určitě žádné nezbude. Hedo, moc si užij dnešní jmeniny!
Venku už se sice zma škaredá, ale to nevadí, svátek slaví naše Heda. Schováme se hezky do baru, a tam budeme spolu pít pomalu. Hedo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Přineste na stůl všechny flašky, slavíme přece svátek naší Hedušky. Oslava to bude zase pořádná, ani jedna lahev nezůstane prázdná. Hedo naše milovaná, užij si dnešní jmeniny!
Dneska má svátek holka naše hodná, dneska ale budeš muset pít až do dna. Už se na tebe moc těšíme, a na to jak se večer všichni uvidíme. Hedo, přejeme ti krásné jmeniny!
Dárková kytice růžových tulipánů.
zdroj: postila.ru

Klasická přání k svátku pro Hedu

Dostáváme se k milým a decentním blahopřáním kterými vyjádříte přesně to, co v tento den chcete. Z těchto přáníček si jistě vyberete to pravé.

Naše milá Hedo, po roce je tady zase tvůj sváteční den a my ti k němu jako vždy přejeme spoustu lásky, zdraví, štěstí a dobré nálady. Krásné jmeniny ti z celého srdce přejí …
Drahá Hedo, doufáme, že si dnešní den užiješ a oslavíš ho jak se sluší a patří s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Báječné jmeniny ti srdečně přejí …
Naše drahá Hedo, k tvému dnešnímu svátku ti chceme ze srdce popřát aby se ti vždy ve všem dařilo a ty byla i nadále tak veselá a usměvavá jako jsi teď. Krásné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Hedo, je to velká škoda že ti nemůžeme letos k tvému svátku popřát osobně. I tak ti ale přejeme zdraví, lásku a štěstí. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Hezké jmeniny ti přejí …
Drahá Hedo, nemusíš se bát že bysme na tebe letos zapomněli. Jako každý rok ti za celou naši rodinu přejeme moře lásky, úspěchů a hlavně pohody a dobré nálady. Báječný svátek ti přejí …
Naše milovaná Hedo, doufáme, že si dnešní den užiješ tak jak sis ho naplánovala a taky že se ti splní všechna tvá tajná přání. Moc si užij dnešní jmeniny!
Milá Hedo, z celého srdce ti chceme popřát aby sis dnešní svátek užila a hlavně ho pořádně oslavila s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Moc si užij dnešní jmeniny!
Naše nejdražší Hedo, dnešní den bys měla pořádně oslavit, užívat si, oslavovat a hlavně všechny starosti bys měla hodit za hlavu. Moc si užij dnešní jmeninový den!


Obrázkové gratulace k jmeninám

Pokud se vám nechce nic psát tak to jde vyřešit i jinak, a to obrázkovým přáním k svátku! Vybrali jsme pro vás obrázky co se pro tuhle příležitost hodí skvěle. Na vás už bude jen vybrat kterým dneska uděláte radost.

Užij si dnešní den!

GIF blahopřání k jmeninám líbající se zvířátka.
zdroj: giphy.com

Oslava s šampaňským

GIF přání k svátku divoká oslava.
zdroj: giphy.com

Na zdraví!

GIF přání k jmeninám přípitek.
zdroj: giphy.com

Krásný svátek!

GIF přání k jmeninám holka s konfetami.
zdroj: giphy.com

Party kočka

GIF přání k svátku oslavující kočka.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Blahopřání k jmeninám pro Hedu můžete vyrobit i sami doma a zabere vám to jen chvilku. Letos nekupujte přáníčko v papírnictví a dejte tomu šanci. S tímto video návodem budete mít hotovo za chvilku a úspěch je zaručen. Do hotového přáníčka pak už jen stačí napsat text a nebo básničku která se vám líbí nejvíce.


Co myslíte, budou se naše blahopřání k svátku Hedě líbit? 

Jmeniny jsou přece jen jednou do roka tak jí tento den můžete udělat mnohem hezčí.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X