Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Josefu na jednom místě. Vyberte si!

Přání k svátku Josefě nemusíte vytvářet nijak složitě. 

Nevíte-li jak na to, inspirujte se uvedenými jedinečnými textovými i obrázkovými gratulacemi. 

Pokud chcete oslavenkyni skutečně ohromit, vyrobte Josefce přáníčko vlastníma rukama podle video návodu. 

V případě, že byste chtěli poslat přáníčko elektronicky, přidejte ke svému textu pohyblivý gif, který si můžete stáhnout úplně zdarma. 

Pusťte se do čtení a vytvořte tu nejjedinečnější gratulaci! 

Blahopřání ke jmeninám pro Josefu

Znáte nějakou Josefku a rádi byste se jí, v den jejích jmenin, připomněli? 

Překvapte oslavenkyni milým vzkazem a připomeňte jí, že na ni v její výjimečný den myslíte. 

Vybírejte z těch nejkrásnějších gratulací!

Všechno nejlepší k svátku, Josefo! Jsi báječná kamarádka a já ti moc děkuji za to, jaká jsi. Přeji ti mnoho štěstí, zdraví a skvělých příležitostí do příštího roku!
Krásné prožití jmenin, Josefko! Mám tě moc rád/a a nemůžu se dočkat, až s tebou oslavím tvé jmeniny. Díky za to, jakou jsi mi vždy oporou!
Všechno nejlepší k svátku! Jsi nejen skvělou přítelkyní, ale také důvěrnicí a perfektní parťačkou ve zločinu! Doufám, že budeš mít krásný den, drahá!
Přeji ti mnoho štěstí k tvým dnešním jmeninám a přeji ti z celého srdce jen to nejlepší, co ti život může nabídnout. Doufám, že tvůj sváteční den bude jedinečný!
Děkuji ti, Josefko, za vše, co děláš pro mě i pro ostatní. Jsi úžasná osoba a pro mě jsi obrovskou inspirací. Přeji ti úžasné jmeniny, drahá!

Nenašli jste vhodný text do své gratulace? Pak prozkoumejte další přání k svátku pro ženy!

Zamilované gratulace

Jste do Josefky zamilovaní? 

Jedná se o ženu vašeho srdce a vy byste jí rádi řekli, jak moc pro vás znamená?

Nebo snad oslavenkyně o vašich citech ještě neví? 

Využijte příležitosti jmenin a zakomponujte do svého blahopřání slova lásky!

Jsi ta nejlaskavější a nejmilejší žena, jakou jsem kdy potkal. Tvá láska ke mě je bezpodmínečná a já ti za to moc děkuji. To, jak se o mě staráš a snášíš mé záchvaty vzteku, je projevem opravdové lásky. Miluji tě a přeji ti úžasné jmeniny, drahá!
Být s tebou, miláčku, je oslava sama o sobě. Ukončila jsi mé hledání pravé lásky. Vnesla jsi do mého života smích a štěstí. Děkuji ti! Přeji ti všechno nejlepší k svátku!
Má lásko, tvé jmeniny jsou jedním z těch nejvýjimečnějších dnů v mém životě. Doufám, že spolu prožijeme ten nejlepší život a užijeme si každý jeho okamžik s velkým smíchem. Přeji ti vše nejlepší k svátku, zlatíčko!
Jedna z mála věcí, které ve svém životě nikdy nechci změnit, jsi ty a tvá láska. Miluji tě a přeji ti ty nejúžasnější jmeniny, lásko!
Miluj mě i nadále tak, jak mě miluješ, a já ti slibuji, že to budu dělat stejně. Vlastně, budu tě milovat navždy za všech okolností. Všechno nejlepší k svátku, zlatíčko!

Podívejte se na další úžasné zamilované gratulace ke jmeninám, kterými byste mohli rozněžnit Josefčino srdce!

SMS přání k svátku Josefě

Je od vás Josefa daleko, ale přesto byste jí rádi dali najevo, že jste na ni, v její sváteční den, nezapomněli? 

Využijte svého mobilního telefonu a pogratulujte oslavenkyni prostřednictvím delší či kratší textovky! 

Inspirujte se skvělými přáníčky, vhodnými do SMS zprávy!

Všechno nejlepší k svátku mé nejlepší přítelkyni! Děkuji ti, že mi děláš ze světa lepší místo. Doufám, že tvůj den bude krásný a další rok ti přinese jen skvělé příležitosti!
Bez tvé společnosti by prostě život nebyl tak zábavný! Díky za všechny ty skvělé vzpomínky, které jsme si spolu vytvořili/vytvořily. Doufám, že si užíváš skvělé jmeniny. Vše nejlepší!
Všechno nejlepší ke jmeninám jedné z nejinspirativnějších žen v mém životě! Jednou mi budeš muset prozradit své tajemství, jak být tak úžasnou kamarádkou!
Všechno nejlepší k svátku jednomu z nejusměvavějších lidí v mém okolí! Tvá sluníčková nálada nikdy nezklame a dělá všechny kolem tebe spokojenějšími. Díky.
Milá Josefko, vždycky žasnu nad tím, jak hladce zvládáš vše, co ti život přinese. Jsi skvělá ve všem, co děláš. Držím ti palce a přeji ti, aby se ti i nadále tak krásně dařilo. Všechno nejlepší k svátku!

Prozkoumejte také přání k svátku Marii a použijte některé z nich, pokud nějakou ženu tohoto jména znáte.

Obrázková blahopřání a gify k svátku

Zvolíte-li obrázkovou gratulaci, máte větší šanci, že oslavenkyni zaujmete a odlišíte se od ostatních textových blahopřání. 

Vybírejte a stahujte obrázky zdarma a překvapte Josefu svou nápaditostí. 

Posíláte-li gratulaci elektronickou cestou, máte jedinečnou šanci přidat ke svým slovům tematický a zábavný pohyblivý gif. 

Pusťte se do vybírání!

Suché růže ve váze s přáním k svátku Josefě.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Josefě na pozadí jezírka u lesa.
zdroj: unsplash.com
Jezero s trávou vyčnívající nad hladinou s blahopřáním ke jmeninám Josefě.
zdroj: unsplash.com

Obrázkem nikdy nic nezkazíte. Pokud jste si nevybrali, můžete prozkoumat další obrázková blahopřání k svátku!

Sváteční gify

Gif s ženami pijícími alkohol na zahradě restaurace.
zdroj: giphy.com
Žena ležící u bazénu v turbanu a županu, přijímající obrovský drink od číšníka v gifu.
zdroj: giphy.com
Černobílý pohyblivý obrázek se psem v rondonu míchajícím drink v šejkru.
zdroj: giphy.com

Chcete být ještě originálnější? Pak přidejte do gratulace Josefě básničku k svátku! Uvidíte, že zabodujete.

Zajímavosti o jméně Josefa

Jméno Josefa (také Jozefa/Jozefína/Josefína) pochází z hebrejského jména “Yehôsêph”, což znamená “Jehova přidal, zvětšil, Bůh zvětší, přidá”, což zase pochází ze slova “yâsaph – přidat, zvětšit, udělat znovu”

Jméno Josefa se v mnoha podobách těší značné oblibě, a to v mnoha zemích. S častým použitím se můžete setkat v Izraeli, a to v podobě “Yossi” nebo “Yosef”. 

Ve Starém zákoně je Josef jedenáctým synem Jákoba a prvním synem Ráchel. V novém zákoně je Josef manželem Marie, matky Ježíše

V Novém zákoně se objevuje i další Josef, a to Josef z Arimatie, tajný Ježíšův učedník, který vytvořil hrob, v němž byl Ježíš pohřben. 

Můžete se také setkat se zmínkou o muži jménem Júsuf ibn Jaʿqūb ibn Isḥāq ibn Ibráhīm, který byl islámským prorokem, jenž se vyskytoval v Koránu, svatém písmu, islámu a odpovídá Josefovi (synu Jákobovu), postavě z židovského náboženského spisu Tanach a křesťanské Bible. 

Ženám, jménem Josefa, je přiřazováno číslo dva a jejich barvami jsou pastelové barvy

Josefy se cítí komfortně spíše v klidu a tichu. Uspěchaný moderní svět pro ně není vhodným místem a necítí se v něm dobře. Jsou to velmi chytré ženy, které mají silnou intuici. Pokud se Josefy řídí svým vnitřním kompasem, daří se jim. 

Josefy jsou také velmi přátelské a hodné osoby, které jsou ostatním velmi nápomocné a často upřednostňují zájmy ostatních před těmi svými. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Josefa mohou být Josefka, Josefínka, Josůvka, Joška, Jožka, Jožinka, Pepina, Pepka, Pepička a další. 

A kdy má svátek Josefa? Oslavovat spolu s nositelkami tohoto jména můžete 19. března

Ve stejný den, jako Josefy, oslavují jmeniny také muži stejného jména. Znáte nějakého? Pak se, při tvoření blahopřání, inspirujte přáníčky k svátku Josefovi!

Ukažte oslavenkyni svůj zájem tím, že jí vyrobíte přáníčko vlastníma rukama. Jak? Postupujte podle některého z návodů ve videu níže! 

Přání k svátku Josefě můžete pojmout jako romantický vzkaz, pokud jste s oslavenkyní ve vztahu. 

Můžete jí ale také pogratulovat v přátelském duchu, a to díky gratulacím plných díků, vzpomínek na minulost a povzbuzení do budoucna. 

V případě, že chcete oslavenkyni úplně “vyrazit dech”, můžete jí vyrobit blahopřání vlastnoručně a přidat do něj některou z obrázkových gratulací. 

Chcete-li poslat svou gratulaci e-mailem, MMSkou nebo po sociální síti, můžete ke svým slovům přidat pohyblivý gif, kterým Josefu pobavíte. 

Krásné tvoření! 

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X