Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Pepu na jednom místě. Vyberte si!

Chcete napsat přání k svátku Josefovi, na které jen tak nezapomene? 

Nevíte, jestli použít vtip nebo vážnější slova?

S našimi tipy můžete své starosti hodit za hlavu. Pomůžeme vám napsat takovou gratulaci, která bude skutečně zajímavá a originální!

Blahopřání ke jmeninám pro Pepu

Potřebujete Pepíkovi popřát tak, aby vaše přání mezi ostatními nezaniklo? 

Inspirujte se našimi texty a vyberte si takový, který vystihne to, co máte na srdci.

Cením si tvých předností, tvé odvahy, tvého klidu a jako přítel si cením tvé věrnosti. Všechno nejlepší k svátku, nejlepší příteli. Užij si dnešní den!
Ve tvůj výjimečný den bych ti chtěl/a popřát vše, co si zasloužíš, ale nenalézám slova, která by stačila k popsání toho, jak moc si vážím tvé existence. Všechno nejlepší ke jmeninám, nejneuvěřitelnější duši na planetě! Zasloužíš si jen to nejlepší!
Všechno nejlepší, drahý Josefe! V průběhu let byla naše cesta důkazem, že opravdové přátelství skutečně existuje. Na další roky štěstí, cestování a užívání si vzájemné společnosti.
Když tě vidím stárnout, jsem šťastný/á, protože rovněž vidím, jak se s každým dalším rokem zlepšuješ ve všem, co děláš. Svět je tady pro tebe, proto využij každý okamžik, který tě posune dál. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Nevím, co bych si počal/a bez svého nejlepšího přítele, kterým skutečně jsi. Dokázal jsi, jak jsi spolehlivý a starostlivý a za to jsem ti neskonale vděčný/á! Jdi za svými sny, drahý Pepo a nikdy se nevzdávej. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Modlím se, aby byl nadcházející rok tím nejlepším ve tvém životě a aby se ti splnilo všechno, za co ses kdy modlil. Užij si svůj den!
Všechno nejlepší ke jmeninám mému lidskému deníku, celoživotnímu partnerovi a fanouškovi číslo jedna. Dal/a bych ti dárek, ale ty už mě máš, takže je vše, jak má být. Přeji ti štěstí ve všem, co děláš, kamaráde!
Přeji ti, abys byl v bezpečí dnes i ve dny následující. Přeji ti klid, štěstí a mír a hlavně milé lidi kolem sebe. Jsi majákem naděje pro mnohé a za to ti moc děkuji. Všechno nejlepší k svátku, příteli!
Nabíjíš mě energií, ale přinášíš také klid do mé duše. Cítím se s tebou vesele a jednoduše skvěle. Cítím, že žiju. Doufám, že tě v životě budou potkávat jen radostné události a vše špatné se ti vyhne. Krásné jmeniny!
Jaká to čest, když mi řekneš, že jsem tvůj nejlepší přítel. Jsem rád/a, že se naše cesty zkřížily, protože jsi mi nesčetněkrát změnil život. Přeji ti, aby byl tvůj nadcházející rok rokem plným požehnání, obnovy a blaženosti. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Jaké to požehnání vidět tě, jak slavíš další jmeniny. Zasloužíš si pevné zdraví, krásnou rodinu a stále plnou ledničku. Všechno nejlepší, můj věrný příteli!
Když ti dá život citróny, měl bys udělat limonádu nebo najít někoho, komu dal život vodku a uspořádat pořádnou party. Užij si dnešní výjimečný den, Josefe! Vše nejlepší k svátku!

Jméno vašeho tatínka je Josef? Prozkoumejte přání ke Dni otců a popřejte mu, až přijde ten pravý čas.

Zamilovaná sváteční přání

Nebojte se vyjádřit svou lásku skrze blahopřání ke jmeninám. 

Uvidíte, že oslavence mile překvapíte a potěšíte. 

Jsi nejjasnější hvězdou na celé obloze. Hvězdou, kterou by chtěl mít na své obloze každý. Považuji se za opravdu šťastnou ženu, když můžu říct, že jsi můj muž! Všechno nejlepší k svátku, má lásko!
Přeji ti dalších sto takových krásných jmenin. Se mnou. S tebou. S naší láskou. Miluji tě. Vše nejlepší!
Každým rokem jsi pro mě vzácnější a zamilovávám se do tebe víc a víc. Přeji ti ty nejšťastnější jmeniny, co jsi kdy měl. Vše nejlepší k svátku, miláčku!
Připadá mi, jako by to bylo včera, co jsme slavili tvé jmeniny naposled. Zase jsou tady a ty jsi zářivější, a ještě více sexy než kdy dřív. Miluji tě a přeji ti vše nejlepší ke jmeninám!
Chci, abys věděl, že mi připadáš stále atraktivnější, inteligentnější a úžasnější než kdy dřív. Přeji ti nádherné prožití jmenin. Jsem šťastná, že mohu být po tvém boku!
Výjimečný a důležitý člověk, jako jsi ty, si zaslouží oslavovat každý den. Všechno nejlepší ke jmeninám, lásko moje!
Já si nejsem jistá botama, ty kravatou. Já si nejsem jistá tím, jakou držet dietu, ty tím, co si objednat. Jedno je však jisté… strávíme spolu určitě zbytek života a za to jsem nesmírně vděčná. Miluji tě! Krásné prožití jmenin!
Dnešní den je pro mě výjimečný, protože má jmeniny výjimečný člověk, který pro mě znamená celý svět. Děkuji ti, že sis mě vybral za svou ženu a rozhodl ses se mnou strávit zbytek svého života. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Dnes je to již delší doba od toho, co jsem ti poprvé řekla, co k tobě cítím. Tvé jmeniny se ale zdají být skvělou příležitostí ti to připomenout. Miluji tě tak, jako nikdy nikoho v životě. Nikdy na to nezapomeň! Vše nejlepší, moje zlatíčko!
Jsem nejšťastnější člověk na světě, že mám tak úžasného člověka, který mě miluje. Děkuji ti, že mě podporuješ každý den svého života. Miluji tě a přeji ti to nejkrásnější prožití jmenin!
Jeden den bez tebe je jako rok bez života, jako deset let bez vzduchu, jako sto let bez slunce, jako věčnost bez lásky. Už nikdy mě nenechávej samotnou, má životní lásko. Krásné jmeniny!
Dnes je velký den, protože slavíme jmeniny člověka, který mi změnil život. Všechno nejlepší k svátku, má lásko! Ať ti život splní vše, po čem toužíš.

Rozdávejte lásku plnými hrstmi. Pokud jste si nevybrali z výše uvedených přání, máme pro vás další zamilované sváteční gratulace. Prozkoumejte je!

Humorné gratulace

Pokud o Pepovi víte, že se rád zasměje, jsou právě jmeniny skvělou příležitostí ho rozveselit. 

Pobavte oslavence gratulací plnou vtipu a mírné ironie.

Slyšíš ten svištivý zvuk? To je zvuk tvého mládí, které se pomalu ztrácí v minulosti. Všechno nejlepší k svátku, staříku!
Slyšíš ten praskající zvuk? To praskají tvé tepny, které začínají s přibývajícím věkem tvrdout. Ale nebreč. Starosti s věkem si dělej až na narozeniny. Vše nejlepší ke jmeninám, dědku!
Neděs se toho, že slavíš další svátek a jsi tím pádem zase o rok starší. Brzy bude hůř a gravitace se podepíše na tvém těle. Pak je čas začít si dělat starosti. Krásné jmeniny, Pepo!
Víš, co je výhodou stáří? Můžeš na své jmeniny dělat veškeré blbosti, co tě napadnou a pak dělat, že si to nepamatuješ. Prožij nádherný sváteční den, Josefe!
Byla ti dána další šance dokázat, že jsi, při oslavě dalších jmenin, moudřejší a hezčí. No, vypadá to, že to nějak nechceš ukázat. Vše nej!
No, teď už moudřejší nebudeš. Proto se neboj oslavit dnešní jmeniny spoustou alkoholu. Ten ti mozkové buňky už nebude moct zabít, protože už žádné nemáš. Krásné jmeniny, kámo!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Ať se ti splní všechna přání – teda kromě těch, díky kterým budeš bohatší, zdravější a šťastnější než já.
Všechno nejlepší k svátku, brácho! I kdybys svůj věk přepočítal na psí roky, pořád by se nedalo zakrýt, že už slavíš snad tisícerý svátek. Užij si svůj výjimečný den, starouši!
Všechno nejlepší k svátku, kamaráde! Je mou povinností připomenout ti, jak ses choval na minulé oslavě. Tak se letos zase nezapomeň chovat jako zvíře a pořádně si oslavu užij! Stejně se zmastíme tak, že si to raději nebudeme chtít pamatovat nikdo.
Jediná útěcha pro mě je, že až budu ve tvém věku slavit jmeniny já, budu stále mladší než ty. Krásné jmeniny!
Dneska jez a pij, na co máš chuť. Nezapomeň si ale koupit pár krabiček tablet na střevní potíže. Víš, že nejsi nejmladší. Krásné prožití jmenin ti přeji!
Říkáš si kolikrát, že bys možná chtěl být zase dítětem? To by sis opravdu přál nemít žádné peníze, žádné auto, žádné soukromí a žádnou svobodu? To bys asi nechtěl, že? Myslel/a jsem si to. Tak buď rád, že jsi tam, kde jsi. Vše nejlepší k svátku!

Prohlédněte si další veselá blahopřání ke jmeninám!

Krátká přání k svátku Josefovi

Někdy je lepší stručnější přáníčko než dlouhé projevy. 

Vezměte si příklad z našich krátkých vět, které, i přes svou stručnost, obsahují vše, co je k blahopřání ke jmeninám potřeba.

Všechno nejlepší ke jmeninám! Ať je tvůj dnešní den skvělý, Pepíku!
Přeji ti ty nejšťastnější jmeniny! Užij si svůj výjimečný den!
Dnes máš jmeniny – je čas slavit! Se vším prašť a pojď se bavit! Vše nej, kamaráde!
Šťastné prožití jmenin ti přeji! Buď zdravý a měj život plný radosti.
Pepi, dnes slavím já, protože dnes se slaví jmeniny mé nejoblíbenější osoby. Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší k svátku někomu, kdo je pro mě naprosto nepostradatelný! Krásný den, Josífku!
Kdyby být úžasný byl zločin, byl bys na prvním místě seznamu nejhledanějších osob. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Krásné jmeniny jednomu z nejúžasnějších lidí, kteří kdy žili. Všechno nejlepší!
Doufám, že budeš zažívat blahobyt a užívat si štěstí nejen dnes, ale po celý zbytek svého života. Mám tě rád/a! Krásné jmeniny!
Přeji ti ty nejúžasnější jmeniny, jaké jsi kdy zažil. Těším se na dnešní oslavu. Vše nej!
Tvé jmeniny jsou výjimečným dnem, protože je slaví skvělý přítel, jako jsi ty. Hodně štěstí v tento den i do dalších dnů ti přeji!
Baví mě, jak si rozumíme, i když nic neříkáme. Jednoduše jsi nejlepší parťák, jakého jsem si mohl/a přát. Všechno nejlepší k svátku, Pepíku!

Potěšte své blízké přáním hezkého dne. Uvidíte, že je mile překvapíte a uděláte jejich den veselejším!

Přání pro malého Pepíčka

I malý Pepík ocení, že jste si na něj vzpomněli v den jeho jmenin. 

Vyberte přáníčko, které malého oslavence rozveselí!

Byla jsem tebou, jako svým dítětem, velice obdarovaná a přeji ti ty nejkrásnější jmeniny, Pepíčku!
Doufám, že budeš mít vždy ty nejlepší jmeniny, na které budeš rád vzpomínat. Všechno nejlepší!
Ať je tvůj den naplněn štěstím, radostí, smíchem, dobrotami, rodinou a skvělými kamarády, které máš rád. Krásné jmeniny, Josífku!
Ať tě vždy obklopuje mír a štěstí, ať Bůh odpoví na všechna tvá přání a ať vždy zažíváš příjemný pocit v bříšku při jedení těch nejoblíbenějších dobrot. Všechno nejlepší k svátku, drahoušku!
Jsi náš velký poklad a já doufám, že tě v den tvých jmenin obklopí jen štěstí, které si zasloužíš. Užij si sváteční den podle svého!
Kdybych si měl/a něco přát, přál/a bych si, abych ti mohl/a splnit všechna tvá přání, která nosíš v srdíčku. Miluji tě a přeji ti nádherné prožití svátečního dne!
Nemusím ti dávat dárek, protože ty jsi ten nejdokonalejší dárek a lepší nenajdu. Máme tě všichni moc rádi. Krásné jmeniny!
Ať máš dnes ten nejšťastnější den ze všech. Ať se ti splní všechna přání a nic tě nezarmoutí. Krásný svátek, Pepíku!
Přeji ti, aby se ti vždy splnily všechny tvé sny. Nezapomeň na jejich splnění ale pracovat. Jen přát si totiž nestačí. Držím ti palce. Věřím, že tvůj život bude úspěšný. Krásný svátek, miláčku!
Bez ohledu na vše, co se přihodilo nebo ještě přihodí, budeš vždy jedním z mých nejoblíbenějších dětí. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Ať se ti radost, kterou nám dáváš, dnes vrátí a užiješ si úžasný a veselý den. Krásné jmeniny, drahoušku!
Doufám, že se ti splní všechny tvé sny, a to všemi možnými způsoby, které si umíš představit. Mám tě rád/a. Vše nejlepší!

Při vytváření gratulace pro malého Pepíka se můžete inspirovat také přáními ke Dni dětí. Možná právě v nich najdete ta správná slova.

Obrázky k svátku Josefa

Nevíte, co byste oslavenci popřáli? 

Nechcete s tvořením přáníčka trávit moc času? 

Stáhněte si, zdarma, naši obrázkovou gratulaci s již vloženým textem a pošlete ji elektronicky přes e-mail, MMS nebo sociální síť. Můžete ji také vytisknout a předat osobně.

Přání k svátku Josefovi na pozadí hořící prskavky.
zdroj: unsplash.com
Čokoládový dortík s přáním všeho nejlepšího Pepovi.
zdroj: unsplash.com
Hořící svíčka v ozdobné sklenici s přáním krásných jmenin Josefovi.
zdroj: unsplash.com
Sklenice s vysypanými zlatými třpytkami s přáním všeho krásného k svátku.
zdroj: unsplash.com
Gratulace ke jmeninám Josefovi na pozadí vybuchujícího ohňostroje.
zdroj: unsplash.com

Inspirujte se, při vytváření gratulace, i dalšími obrázkovými přáníčky ke jmeninám!

Gif přáníčka 

Rozpohybujte své přání a překvapte oslavence svou nápaditostí! 

Vyberte si z našich pohyblivých gifů a uvidíte, že tím svému blahopřání přidáte na jedinečnosti. 

Gif se třemi zpívajícími animovanými mimoni s nápisem It´s time to partyyy!
zdroj: giphy.com
Pohyblivý gif s tancujícími lidmi a mužem vyskakujícím na stůl.
zdroj: giphy.com
Gif s připíjejícím Leonardem DiCapriem, ve filmu Velký Gatsby, na pozadí vybuchujících ohňostrojů.
zdroj: giphy.com
Kreslená pohyblivá animace se dvěma sedícími ufony, připíjejícími si svítivými poháry.
zdroj: giphy.com
Kreslená animace s pivem, které má ruce a nohy, zadržujícím dech.
zdroj: giphy.com

Vybírejte i mezi dalšími svátečními gify.

Zajímavosti o jméně Josef

Jméno Josef pochází z hebrejštiny. Ve Starém zákoně byl Josef jediným synem Jákoba a jeho druhé ženy Ráchel. Jákob však měl se svou první ženou deset dětí, zatímco Ráchel se dlouho zdála neplodná. Proto byl dlouho očekávaný syn pojmenován Josef, což znamená “Bůh přidá”

Biblické jméno bylo převzato do řečtiny a následně do latiny jako Ioseph.

Ve středověku bylo jméno Josef mezi Židy oblíbené a začalo být módní také ve Španělsku a Itálii. V Anglii se jméno Josef začalo běžně používat až koncem 17. století.

Patronem jména je svatý Josef, manžel Panny Marie a pěstoun Ježíše. Byl to skromný tesař, který zasvětil svůj život službě Bohu. Byl ochoten opustit své rodné město a žít v chudých podmínkách, aby ochránil svou ženu a dítě jménem Ježíš.

Svatý Josef je patronem nenarozených dětí, otců, dělníků a přistěhovalců. 

Pepíkům je přisuzováno číslo jedna a vhodnými barvami jsou tmavé barvy, ale hlavně oranžová a červená. 

Josefové jsou výjimečnými lidmi a mají velký potenciál být ve vedoucích pozicích. Tito muži mají temnou i světlou stránku, mezi kterými musí celý život hledat rovnováhu. Za partnera potřebují Pepové někoho, kdo jim pomůže ke klidu a vyrovnanosti. 

Zdrobněliny a přezdívky jména Josef mohou být Josífek, José, Jo, Józa, Jožin, Pepa, Pepík, Pepíček, Pepča a další.

A kdy má svátek Josef? S muži tohoto jména můžete oslavovat 19. března.

Až bude Pepík slavit narozeniny, můžete mu popřát pomocí narozeninových blahopřání pro muže.

Naše tipy vám pomohou vytvořit přání k svátku Josefovi, na které oslavenec jen tak nezapomene. 

Ať už je Pepa vaším kamarádem, bratrem, otcem, dědečkem nebo partnerem, mezi našimi texty jistě najdete slova, která přesně vyjádří, co máte na srdci. 

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X