Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Lumíra na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 28. února a svátek slaví Lumír. 

Ať už je dneska kdekoliv, jistě ho potěšíte tím, že jste si na něj vzpomněli. 

Srdečné přání k svátku Lumírovi vykouzlí úsměv na tváři. 

Tak na nic nečekejte a vybírejte jak je libo! 

Inspirace tu je spousta. 

Ať už hledáte klasické blahopřání, básničku či obrázek, a nebo si chcete přání dokonce vyrobit, všechno tady najdete. 

Kterým asi dneska vašeho oslavence potěšíte? 

Klasická přání k svátku pro Lumíra

S touhle klasikou nikdy nešlápnete vedle. Právě naopak s ním uděláte velkou radost. Hodí se pro kohokoliv, takže pokud právě hledáte přání plné upřímných slov, radosti a lásky, jste na správném místě. A navíc vypadají nádherně ve vlastnoručně vyrobeném papírovém přání. 

Drahý Lumíre, nejlepší dárek je dar přátelství. A to přesně ti letos dávám k tvému svátku! Neboj, mám pro tebe možná i něco jiného. Hezky si dnešek užij, myslím na tebe. S pozdravem…
Milý Lumčo, nejlepší kamarádi jsou sladší než dort, barevnější než konfety a žhavější než svíčka. A ten nejlepší kamarád jsi ty! A jelikož máš svátek, tak ti přeji všechno nejlepší a hromadu zábavy! S pozdravem …
Náš milovaný Lumíre, přejeme ti nádherný svátek a to bez toho, aniž by nám to musela připomenout upomínka! Až takhle tě máme rádi. Užij si dnešek přesně podle tvých představ. Všechno nejlepší ti s láskou přejí …
Náš nejdražší Lumírku, dneska jsou květiny vykvetlejší, sluníčko zářivější a život zábavnější a to jen kvůli tomu, že máš dneska svátek! Máme tě moc rádi a přejeme ti spoustu zdraví, lásky a spokojenosti. S pozdravem …
Milý Lumčo, i když ti dneska nemůžeme popřát osobně, tak doufáme, že je tvůj den plný úsměvů, dobrot a radosti. Užij si ho přesně tak, jak sis ho vysnil. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Náš nejmilejší Lumíre, nesoustřeďme se na to, kolik let již uplynulo, ale pojďme se těšit na to, kolik jich ještě spolu zažijeme! Doufáme, že nejen ve tvůj svátek, ale i v dalších dnech budeš plný zdraví, štěstí a pohody. S pozdravem a láskou …
Přáníčko k svátku s lidmi, kteří mají oslavu.
pixabay.com

Přání pro kamaráda

Kamarádství je mimo lásku ta nejkrásnější věc, co nám může život nabídnout. Správný kamarád je tady totiž pro nás vždycky, když ho potřebujeme, a to jak v dobrém i špatném. Oslavme tedy společně takovou speciální věc a pošlete svému kamarádovi Lumírovi přáníčko k svátku. Jistě mu zlepšíte nejen den, ale celý týden! 

Drahý Lumčo, miluji když máš svátek. Znamená to, že mužeme jít slavit a bavit se! Měl bys ho mít trochu častěji. Přeji ti všechno nejlepší a hlavně pevné zdraví a lásku. S pozdravem tvůj kamarád …
Milý Lumíre, dokud doma budu mít gauč, tak budeš mít ty gauč, na který se kdykoliv můžeš rozplácnout. Vždy tu pro tebe budu když mě budeš potřebovat. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Drahý Lumčo, pokud bude tvůj svátek asi tak z poloviny úžasný jako ty, bude to ta nejvíc skvělá a nezapomenutelná oslava, jakou jsi kdy měl. A nezapomeň jsi ji pořádně užít. Ten nejlepší svátek ti přeje …
Milý Lumíre, nejlepší kamarádi jsou jako prdy. Někteří jsou tišší, někteří jsou nahlas, ve společnosti tě ztrapní, ale dělají ti dobrý pocit a dokážou pobavit. Jsem rád, že můžu být tvůj osobní prd. Všechno nejlepší k svátku!

Ukončuje váš oblíbený kolega svoji pracovní kariéru? Vyjádřete mu vděk za milé chvíle strávené na pracovišti pomocí přání k odchodu do důchodu.

Básničky k svátku pro Lumíra

Klasická přáníčka vás bohužel neoslnila? Nevěšte hlavu. Připravili jsme pro vás spoustu krásných básniček srdečných i vtipných. Podívejme se tedy spolu na ty plné lásky a radosti, speciálně napsaných jenom pro vašeho oslavence.

Milovaný Lumírku, užij si tuhle tvou sváteční chvilku, a prožij ji s lidmi, které máš rád, nezapomeň, že nejdůležitejší je se smát. Všechno nejlepší k jmeninám!
V kalendáři vidím jméno Lumír, a já srdečně doufám, že z dneška budeš mít ze zážitků suvenýr, a nikdy v životě nebudeš sám. Přeji ti krásný svátek!
Náš nejmilejší Lumíre, prožij s klidem sváteční chvíle. Přece jen svátek chodí jednou do roka, proto připijme si na to zhluboka! Lumčo, přejeme ti všechno nejlepší k tvým jmeninám!
Dnes máš svátek Lumíre, v životě jsi už urazil míle. A my doufáme, že jich bude ještě stovky víc, protože tě máme rádi nejvíc. Přejeme ti ten nejbáječnější svátek, Lumčo!
Dnes máš prý svátek, Lumíre, proto posíláme ti přáníčko milé. Abychom udělali ti třeba radost, i když doufáme, že jí máš vždycky dost. Ale přejeme ti vesele, ať se máš vždy nejlípe. Lumčo, všechno nejlepší k svátku!
Milovaný Lumírku, udělej si čas na chvilku, aby sis přečetl naše milé přání. My přejeme ti, ať sny nejsou jen zdání, ať jsi vždycky šťastný, zdravý, a neopouští tě tvé mládí. Všechno nejlepší k jmeniním, Lumčo!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Smích dokáže léčit, zlepšit náladu, navázat vztahy… jeho výhody se jen hrnou! Pošlete proto vtipné přáníčko k jmeninám Lumírovi a jistě se bude usmívat ještě další den. Pro inspiraci jsme vám takové básničky už připravili a pokud se vám nějaká libí, tak ji jednoduše zkopírujte a pošlete ve zprávě.

Dneska slaví opět Lumírek, no koukněte se, už mu roste i ten knírek! Vyrostl z něho pořádný chlápek, a my přejeme mu, ať mu v hlavě nestraší zmatek, a užije si naplno svůj svátek. Všechno nejlepší, Lumíre!
Dnes je napsáno jméno Lumír, co to ale znamená? Že zažijeme nezapomenutelný večír, a slavit budeme až do rána. Lumčo, přejeme ti překrásné jmeniny!
My tě známe, Lumíre, opovaž se slavit zběsile! Slavit však můžeš a pořádně si to užij, všech svátku výhod využij. Lumírku, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Náš nejmilejší Lumíre, tohle je tvého svátku připomínka. Ne že budeš se ráno cítit provinile, když vypiješ dnes hodně vínka. Všechno nejlepší k svátku!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Animované obrázky jsou nádherným doplněním jakéhokoliv již psaného přáníčka. Pokud ho však chcete poslat samotný, není s tím vůbec žádný problém. Vybrali jsme takové obrázky, které se pro tuhle sváteční příležitost hodí nádherně, a proto Lumírovi pošlete jeden nebo třeba všechny!

GIF přání k svátku s milým smajlíkem.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s usměvavým králíčkem.
giphy.com
GIF přáníčko k svátku s nadšenou holčičkou.
tenor.com
GIF blahopřání k svátku s bubeníkem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Není nic krásnějšího než vlastnoručně vyrobený dárek. My jsme si toho moc dobře vědomi, a proto vám přinášíme krásné video, podle kterého jednoduše zvládnete výrobu svátečního přáníčka! Ujišťujeme vás, že příprava je velice jednoduchá a pokud potřebujete třeba zabavit děti, tak máte perfektní odpolední aktivitu. Popusťte uzdu svojí kreativity! A až budete mít hotovo, napište dovnitř hezké věnování a třeba jednu z našich básniček.

Zajímavosti o jméně Lumír

Lumír je vcelku novodobé jméno slovanského původu.

Údajně se jedná o zkráceninu jména Lubomír, a proto je jeho význam také: “mírumilovný”.

Domácky se jméno využívá jako Lumírek, Lumča, Lumek, Míra, Mirek apod.

V České republice se může tímto oslovením pyšnit 3906 mužů.

Mezi významné nositele patří například herec Lumír Olšovský, režisér Lumír Tučka, nebo třeba básník Lumír Čivrný.

Básní a přáníček je konec, ale my srdečně doufáme, že jste našli to, co jste hledali.

Nikdy přece není pozdě na to, si začít dělat lidem radost, a proto jistě Lumír blahopřání k jmeninám ocenil.

A jak se přáníčka líbila vám?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X