Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Alberta na jednom místě. Vyberte si!

Chystáte se vytvořit přání k svátku Albertovi, ale nevíte jak na to? 

Co by mělo takové přání obsahovat a čím jej obohatit, aby se mezi ostatními vyjímalo? 

Pusťte se do čtení a inspirujte se našimi textovými a obrázkovými tipy!

Básničky pro Berta

Poblahopřejte Albertovi k svátku zajímavým textem, který nejvíc vystihne, co byste mu chtěli sdělit. 

Vybírejte z inspirativních textových gratulací!

Všechno nejlepší k svátku, Alberte! Máš pozoruhodnou schopnost dotknout se srdcí všech kolem sebe, aniž bys o tom věděl. Pokračuj v tom, jak úžasný jsi.
Už je to rok, co jsme spolu oslavili tvé poslední jmeniny. Ten čas tak letí. Díky za spoustu krásných vzpomínek, které si budu navždy pamatovat. Přeji ti úžasné jmeniny, příteli!
Posílám ti spoustu lásky ke tvému výjimečnému svátečnímu dni. Všechno nejlepší k svátku, Bertíku!
Všechno nejlepší ke jmeninám, můj kamaráde! Doufám, že budeš obdařen veškerým štěstím a úspěchem na světě. Fandím ti!
Doufám, že si uvědomuješ, jak výjimečný člověk jsi. Nikdy se neměň. Děkuji, že jsi pro mě i pro ostatní tak velkou inspirací. Přeji ti úžasné prožití svátečního dne!

Prozkoumejte další přání k svátku pro muže, ve kterých byste mohli najít tu pravou inspiraci pro vaše blahopřání.

Sváteční přáníčka plná lásky

Jmeniny jsou úžasnou příležitostí, kdy se svými milovanými sdílet lásku. 

Proč tedy nevyužít tohoto času a nevyznat se ze svých citů oslavenci? 

Nechte se inspirovat těmi nejmilejšími zamilovanými gratulacemi!

Pohled do tvých očí mě vždy přenese do světa, který je tisíckrát šťastnější než ráj. Doufám v naši společnou budoucnost. Miluji tě a přeji ti všechno nejlepší k svátku!
Jsem tak ráda, že jsi ten, koho mé srdce tak bezvýhradně miluje. Navždy pro mě budeš znamenat celý svět, protože jsi pro mě opravdu jedinečný. Všechno nejlepší ke jmeninám, lásko!
Protože jsi dar v mém životě, přeji ti k tvým jmeninám jen to nejlepší. Dávám ti celé své srdce, zlatíčko. Miluji tě! Prožij ten nejkrásnější sváteční den!
Tvá láska zapaluje mé srdce. Ani všechna voda všech oceánů na Zemi nedokáže uhasit oheň v mém srdci, který plane jen pro tebe. Všechno nejlepší k svátku, můj Bertíčku!
Krásné prožití jmenin, můj princi! Jsi muž mých snů a vždy budeš mým nejoblíbenějším člověkem. Kéž naše vzájemná láska a náklonnost trvá navždy. Když tě vidím šťastného, jsem šťastná i já. Užij si dnešní den jen podle svého. Miluji tě!

Hledáte nějaké básničky k svátku pro Alberta? Prozkoumejte texty, kterými byste mohli ozvláštnit svou gratulaci!

SMS přání k svátku Albertovi

V dnešním moderním uspěchaném světě spousta lidí ocení rychlost komunikace. Navíc, pokud je od vás oslavenec daleko, bude za blahopřání v podobě SMS ještě více vděčný. 

Pusťte se do vybírání!

Jsi tak úžasný, milující a trpělivý kamarád. Přeji ti ty nejúžasnější jmeniny! Doufám, že dosáhneš každého milníku, který si vytyčíš a že budeš úspěšný tak, jak si přeješ.
Alberte, slibuji ti, že tvé dnešní jmeniny oslavíme s tou největší pompou. Kéž se ti splní všechno, co si přeješ. Všechno nejlepší k svátečnímu dni!
Přeji ti ty nejlepší jmeniny, kamaráde! Jsi úžasný a zasloužíš si v životě jen to nejlepší. Užij si svůj den – nechť je plný nádherných okamžiků.
Milý Alberte, těším se, až uvidím, jakých dalších úspěchů ještě dosáhneš. Vždy tady pro tebe budu, abych tě v jejich dosahování podpořil/a. Krásné jmeniny!
Všechno nejlepší ke jmeninám, Berte! Přeji ti život plný štěstí a smyslu. Zůstaň pořád tak úžasným gentlemanem, jako doposud.

Chcete někomu poblahopřát ve slovenštině? Jen do toho. Vybírejte z mnoha slovenských gratulací ke jmeninám!

Obrázková blahopřání a gify

Co takhle poslat přáníčko prostřednictvím některé z moderních technologií? 

Udělejte ze svého blahopřání něco jedinečného, a to pomocí obrázkové gratulace nebo pohyblivého gifu, který můžete přidat ke svému textu.

Přání k svátku Albertovi na pozadí žlutých listů na stromě pod modrou oblohou.
zdroj: unsplash.com
Pohled na šedivou oblohu se stromy bez listů a přáním k svátku pro Alberta.
zdroj: unsplash.com
Labuť plující na hladině s blahopřáním ke jmeninám Albertovi.
zdroj: unsplash.com

Podívejte se, jakými dalšími obrázkovými svátečními gratulacemi, byste mohli obohatit své přáníčko.

Gify k svátku

Gif s dívkou s narozeninovou čepičkou, házející radostně mísu s koulemi na zem.
zdroj: giphy.com
Muž přicházející do místnosti s narozeninovou čepičkou vyhazující konfety v gifu.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý gif s jásajícím mužem foukajícím na narozeninovou frkačku s padajícími konfetami.
zdroj: giphy.com

Zajímavosti o jméně Albert

Jméno Albert je staro-hornoněmeckého původu a pochází ze jména “Adalberaht”, které je složeno ze dvou slov, a to “aþalaz – urozený, šlechtic, významný, slavný, vynikající” a “berhtaz – světlý, jasný, čistý, zářící”. Ve výsledku můžeme jméno přeložit jako “urozený, jasný”

V historii se můžeme setkat s Albertem Velikým, známým také jako Albert Kolínský, jež byl katolický světec. Byl to také německý dominikánský mnich a biskup, který se proslavil svými rozsáhlými znalostmi a prosazováním mírového soužití vědy a náboženství. 

Dalším známým nositelem jména byl princ Albert Sasko-Kobursko-Gothajský (František Albert August Karel Emanuel, později Kníže), manžel královny Spojeného království Velké Británie a Irska, Viktorie. 

Neméně známým byl také Adalbert Pražský, český katolický světec, pražský biskup a misionář, který byl umučen při svém úsilí o obrácení baltských Prusů. Evangelizoval Poláky a Maďary. Adalbert byl později jmenován patronem Čech, Polska, Uher a Pruska. 

Albertům je přisuzováno číslo čtyři a barvami, které se k těmto mužům nejvíce hodí, jsou oranžová, modrá a zelená

Albertové jsou velmi milými lidmi, kteří mají spoustu přátel. Jsou otevření ostatním a záleží jim na blahu okolí. Pro to, aby se měli druzí dobře, jsou občas schopni upozadit i vlastní potřeby a přání. Tito muži také neradi lžou, ale pokud by měli říci druhému nepříjemnou věc, jsou schopni se ke lži uchýlit. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Albert mohou být Albertík, Albík, Alb, Bert, Bertík, Al a další. A kdy má svátek Albert? Poslat gratulaci můžete mužům tohoto jména 21. listopadu.

Je Albert vaším přítelem? Můžete tomu uzpůsobit své blahopřání. Jak? Vyberte si některou z gratulací k svátku pro kamaráda.

Přání k svátku Albertovi je možné pojmout jako poučení do budoucna, jako poděkování, vyznání lásky nebo jako mírně sarkastický vtip. 

Poblahopřát můžete osobně, skrze mobilní telefon nebo počítač. Vyberete-li si elektronickou formu přání, můžete ke svému textu připojit pohyblivý gif nebo použít některou z obrázkových gratulací. 

Ať už se rozhodnete jakkoliv, vždy gratulaci napište v pozitivním a radostném duchu.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X