Gratulace k pětadvacátým narozeninám, na které oslavenec nezapomene! Inspirujte se texty, které předčí veškerá očekávání

Potřebujete napsat přání k 25. narozeninám opravdu rychle? 

Nejste si jistí, co přesně chcete oslavenci říci a hledáte pro svůj narozeninový text inspiraci? 

Jste na správné adrese! 

Pusťte se do čtení a vytvořte to nejkrásnější blahopřání k pětadvacetinám!

Textová narozeninová přání k 25 letům

Nenapadají vás ta správná slova, která by vystihla, co chcete oslavenci či oslavenkyni poblahopřát? 

Nedělejte si s tím těžkou hlavu! V našich textech jistě najdete tu pravou větu pro vaši gratulaci!

Ať jsou tvé 25. narozeniny naplněny štěstím, které ti vydrží po celý další rok. Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší k 25. narozeninám skvělému člověku, kterým jsi! Přinášíš radost a smích všem, kdo mají to štěstí, že tě znají. Ať tě čeká mnoho let pohody, klidu, radosti a lásky.
Nejlepší léta života teprve přijdou. Jsi na krásném začátku všech možných dobrodružství. Všechno nejlepší k 25. narozeninám! Ať se ti splní každý tvůj sen.
Doufám, že dneska dostaneš kompletní narozeninový balíček – skvělé jídlo, pití, zábavu, sladký dort a spoustu dárků. Pojďme slavit. Všechno nejlepší!
V pětadvaceti jsi na půli cesty k padesátce, tak si začni užívat mládí, než, světe div se, zestárneš. Ať jsou tvé narozeniny velkolepé!
Užij si své dnešní narozeniny a všechna překvapení a radost, které ti tento den a následující rok přinese. Zasloužíš si všechno štěstí světa, drahý příteli / drahá přítelkyně. Vše nejlepší k dvacetipětinám!
Zasloužíš si víc než to nejlepší. Přeji ti k tvému výjimečnému dni rok plný radosti a bohatství. Všechno nejlepší k 25. narozeninám!
Páni, tohle je 25. výročí tvého narození. Jaký je to pocit být “starý”? Všechno nejlepší!
Ať ti příštích 25 let přinese tolik štěstí, naděje, zdraví a úspěchů, jako těch prvních 25. Všechno nejlepší k dvacátýmpátým narozeninám!
Pětadvacet ti není každý den, takže oslava může začít. Užij si tento velkolepý den podle svého. Krásné 25. narozeniny!

Stříbrné jubileum se nemusí týkat pouze narozenin. Znáte někoho, kdo je v manželství 25 let? Pogratulujte tomuto páru některým z našich přání ke stříbrné svatbě!

Vtipné narozeninové gratulace

Víte o oslavenci či oslavenkyni, že snese mírnou ironii? 

Chcete tuto osobu pobavit vtipem? 

Vložte do svého blahopřání humorný text!

Nejlepší lék na kocovinu? Nepřipouštět si, že už ti míň, než 25 let, nebude. Všechno nejlepší k narozeninám!
Říká se, že jakmile je ti více než 25 let, nemusíš si už nastavovat žádné budíky. Tvé problémy tě budí, proti tvé vůli, úplně samy. Všechno nejlepší a co nejméně starostí ti přeji!
Zdá se, že všechno v tobě je jeden velký generační svár – duch osmdesátiletého starce uzavřený v těle pětadvacetiletého muže, který vypadá na čtyřicet. Krásné pětadvacetiny!
Každou chvíli by sis měl/a připomínat, že je ti už pětadvacet, a tudíž bys měl/a být teoreticky dospělý/dospělá. Obávám se ale, že to u tebe bude problém, protože se pořád chováš jako děcko. Bav se naplno a užij si dnešní den podle svého!
Všiml/a jsem si, že ti děti začaly vykat a zdravit tě slovy “Dobrý den”. To je jasný důkaz toho, že opravdu stárneš. Tak všechno nejlepší k pětadvacetinám, starý páprdo / stará babko!
25 let = budoucnost tě trápí a minulost ti chybí. No, to jsou vyhlídky. A bude hůř. Dělám si legraci. Krásné 25. narozeniny!
Někteří umírají ve věku 25 let, ale jsou pohřbeni až kolem sedmdesátky. Tak nezapomeň být pořád veselý/veselá a uvolněný/uvolněná! Bav se, protože život nemusí být strast. Všechno nejlepší k 25. narozeninám!
Věk mezi 18 a 25 lety je opravdu zvláštní. Někteří kamarádi se žení a kamarádky se vdávají a jiní se ještě musí zeptat rodičů na povolení chodit ven. Mezi koho se řadíš ty? Všechno nejlepší k pětadvacetinám!
Lidské tělo se vyvíjí do 25 let. Kromě zadku a břicha – tyhle části si celý život dělají, co chtějí. Všechno nejlepší k narozeninám a nezapomeň se dneska na diety vykašlat!
Myslel/a jsem si, že v pětadvaceti už budeš mít vlastní byt a stálou práci. Možná také přítele/přítelkyni, se kterým/kterou budeš žít. Dnes slavíš 25. narozeniny a máš křečka. No, i to je úspěch. Všechno nejlepší!

Náhoda tomu chtěla, že váš blízký slaví narozeniny v období Velikonoc? Přidejte do své gratulace vtipné velikonoční přáníčko!

Blahopřání pro muže

Je oslavencem muž a vy byste tomu chtěli přizpůsobit své blahopřání? 

Inspirujte se našimi narozeninovými texty šitými mužům na míru!

Mnohokrát ti blahopřeji a přeji ti ke tvým 25. narozeninám mnoho štěstí! Doufám, že tě v nadcházejících letech čeká spousta skvělých věcí a že se ti naskytnou ty nejúžasnější příležitosti. Mám tě rád/a!
Přeji ti ty nejkrásnější narozeniny, protože dnes slavíš 25 let a nic míň, než to nejúžasnější, si nezasloužíš. Doufám, že tě v tomto výjimečném roce potkají ty nejlepší věci v životě.
Dnes ti chci popřát ty nejšťastnější a nejpříjemnější narozeniny. Doufám, že oslava tvých 25 let na zemi bude naprosto fenomenální. Ať se ti daří!
Měj ty nejúžasnější narozeniny, jaké si jen umíš představit! Pětadvacet let ti není každý den, takže si dnešní oslavu pořádně užij. Všechno nejlepší!
Ještě 25 let a lidé ti začnou říkat, že jsi starý. Tak buď připravený užívat si ode dneška života, protože čas letí jako blázen. Krásné narozeniny!

Pro syna

Všechno nejlepší k 25. narozeninám, synu! Přeji ti, abys dostal vše, co pro tebe Bůh má. Užij si své stříbrné jubileum, drahý. Modlím se, aby se ti jen dařilo.
Když se ohlédnu za vším, co jsem v životě udělal, jsi jednoduše to nejlepší, co jsem kdy stvořil/a. Je zázrak, že jsem mohl/a mít tak rozkošného a upřímného syna, jako jsi ty. Ať tě všude provází radost, láska, úspěch a štěstí. Vše nej!
Všechno nejlepší k narozeninám, synu! Konečně jsi dosáhl věku, kdy si můžeš plnit své sny. Přeji ti hodně štěstí, které budeš potřebovat.
Blahopřeji ti ke stříbrnému životnímu jubileu, synu! Je to nová etapa s mnoha povinnostmi. Ať každý den tvého života přináší nové naděje a nové touhy.
Všechno nejlepší k 25. narozeninám, synu! Nemohu se dočkat, až uvidím, jak dosáhneš svých cílů a staneš se člověkem svých snů. Slibuji, že tě budu vždy podporovat, ať se děje cokoliv.

Pro kamaráda

Je to tu, kámo. Už 25 let existuješ na tomto světě. Kéž ti tato nová etapa tvého života přinese spoustu otevřených dveří a splnění všeho, po čem tvé srdce touží. Všechno nejlepší!
Přeji ti neomezené množství štěstí dnes i v dalších letech. Využij každou příležitost a dosáhni až ke hvězdám. Krásné narozeniny!
Jsem ten nejšťastnější člověk na světě, protože mám tak skvělého kamaráda, jako jsi ty. Děkuji ti, že jsi tak starostlivý a myslíš především na druhé. Nezapomínej ale na sebe. Všechno nejlepší k pětadvacetinám, kamaráde!
Tyhle narozeniny ber jako začátek tvé cesty za úspěchem. Kéž tě všechny síly světa nepřestanou ochraňovat a posílat ti do cesty jen pozitivní lidi a skvělé příležitosti. Krásné 25. narozeniny, drahý!
Kamaráde, dneska slavíš své 25. narozeniny a já ti přeji, aby ti nic nebránilo v tom, abys dosáhl všech svých přání, která nosíš v srdci. Užij si ty nejnádhernjěší narozeniny!

Přání není nikdy dost. Prohlédněte si proto další várku zajímavých narozeninových přání pro muže!

Blahopřání pro ženy

Slaví narozeniny žena, které byste chtěli vyjádřit, jak krásná je uvnitř i navenek? 

Chtěli byste jí popřát vše nejlepší do života u příležitosti jejích narozenin? 

Vezměte si inspiraci z našich textů vytvořených přímo pro ženy!

Gratuluji ti! Konečně o tobě můžeme říct, že jsi trochu zmoudřela, protože je ti už čtvrtstoletí! Tak všechno nejlepší k narozeninám, stařičká!
Pětadvacáté narozeniny jsou pro tebe začátkem nové éry prosperity, cílevědomosti a štěstí. Přeji ti jen to nejlepší!
K tvým dnešním 25. narozeninám ti přeji rok plný zábavy, vzrušení a krásných vzpomínek. Užij si nezapomenutelnou oslavu!
Gratuluji! Zvládla jsi školu a nyní ses vydala na vzrušující cestu k opravdové dospělosti. Odteď už bude všechno jenom lepší. Mám tě rád/a! Všechno nejlepší, krásko!
Ať se všechny tvé sny plní neuvěřitelně rychle a snadno. Přeji ti ty nejúžasnější 25. narozeniny!

Pro dceru

Ani si neumíš představit, jak se těším na tvé 25. narozeniny, má dceruško. Všechno nejlepší k narozeninám! Vítám tě v dalším roce, který bude jistě úspěšnější než ty předešlé!
Nemohu uvěřit, že jsem matkou už 25 let. To to uteklo. Všechno nejlepší k 25. narozeninám, moje dcerunko! Užij si dnešní oslavu.
Milá dcero, mnoho štěstí, zdraví a spokojenosti. Přeji ti, aby byl před tebou opravdu blažený rok a ať je každý tvůj den požehnaný. Jsem na tebe moc pyšný/pyšná. Všechno nejlepší!
Nemohu uvěřit, že je ti dnes 25 let. Zdá se mi, že čas utíká nějak moc rychle. Připadá mi, jako by ses narodila teprve včera. Všechno nejlepší k pětadvacetinám, sladký andílku!
Má drahá dcero, všechno nejlepší k tvým dnešním 25. narozeninám! Dnes tě oslavujeme a radujeme se s tebou. Doufám, že si dnes užiješ krásnou oslavu.

Pro kamarádku

Doufám, že oslava tvých 25. narozenin bude naprosto fenomenální! Jsi výjimečnou kamarádkou, kterou by si mohl přát každý a já jsem moc vděčný/vděčná, že tě mám. Všechno nejlepší!
Bylo mi opravdovým potěšením tě poznat a jsem naprosto nadšený/nadšená, že s tebou mohu oslavit tvé výjimečné 25. narozeniny! Blahopřeji ti!
Všechno nejlepší k dnešním narozeninám, kamarádko moje! Přeji ti, aby tvé dny byly naplněny štěstím a smíchem! Užij si dnešní oslavu pětadvacetin, jak se patří!
Doufám, že tě v tomto výjimečném roce potkají jen ty nejlepší věci v životě! Sledovat, jak rosteš v úžasnou ženu je jednoduše potěšením! Krásné 25. narozeniny, zlato!
Dojímá mě, když si vzpomenu, co všechno jsme spolu prožili/prožily. Jsi ta nejlepší kámoška, jakou by si člověk mohl přát. Děkuji za tvou podporu a neutuchající pozitivitu. Mám tě rád/a! Vše nejlepší k pětadvacetinám!

Inspirujte se také článkem, který je plný dalších skvělých blahopřání k narozeninám pro ženy!

Krátká SMS přáníčka

Neradi se rozepisujete nebo je oslavenec či oslavenkyně od vás daleko? 

Možná prostě jen chcete být prvními, kdo dané osobě k narozeninám poděkuje jako první? 

Pošlete oslavenci krátký text k narozeninám ve formě SMS!

Gratuluji ti k narozeninám. Tak významné narozeniny, jako jsou ty tvé, si zaslouží úžasnou oslavu. Užij si svůj výjimečný den, pětadvacítko!
Nechť je tvůj výjimečný den tím nejšťastnějším, jež odstartuje úspěšný život, který na tebe jistě čeká! Všechno nejlepší k pětadvacetinám!
Páni, slavíš už 25 let. Jaké to je – být starý/stará? Všechno nejlepší k 25. narozeninám!
Ať ti příští tři čtvrtiny století přinesou tolik štěstí, naděje, zdraví a úspěchů jako ta první. Všechno nejlepší k 25. narozeninám!
Zasloužíš si víc než to nejlepší. Přeji ti k tvému výjimečnému dni rok plný radosti a bohatství. Všechno nejlepší, pětadvacítko!
Doufám, že se ti dostane všeho, po čem tvé srdce touží, a to nejen dnes, ale i v dalších letech. Měj úspěšný život, drahý/drahá! Krásné prožití 25. narozenin!
Zasloužíš si víc než jen šťastné narozeniny. Zasloužíš si ty nejradostnější, nejveselejší, nejblaženější a naprosto euforické a vzrušující narozeniny! Vše nejlepší!
Oslavuj dnes do úmoru, protože 25 let je ti jen jednou za život. Nenech se ničím brzdit a bav se naplno! Všechno nejlepší!
Ať jsou tvé 25. narozeniny naplněny takovým množstvím štěstí, aby ti vydrželo po celý rok. Krásné prožití dnešního výjimečného dne!
Párty celý den, párty celou noc… Jsem tady od toho, abych ti pomohl/a oslavit tvé nádherné 25. narozeniny, jak se patří. Tak se nachystej a jdeme na to! Všechno nejlepší!

Uvedené tipy vám nestačí? Chcete více narozeninových vět? Pak se inspirujte dalšími SMS narozeninovými přáníčky!

Obrázková přání k 25. narozeninám

Pošlete oslavenci MMS zprávu, e-mail nebo zprávu na sociální síti, kde vyjádříte, co všechno krásného mu přejete k narozeninám. 

Přidejte ke svému textu navíc tematický obrázek, který dodá vašemu blahopřání šmrnc!

Narozeninový dort z červených růží se zlatým nápisem "Hello 25" na černém pozadí.
zdroj: etsy.com
Přání k 25. narozeninám na černém pozadí s nápisem "25 birthday queen" vytvořeným z kreslených květů.
zdroj: pixels.com
Kreslená narozeninová gratulace s dortem, dárky, nafukovacími balónky, konfetami a nápisem "Happy 25th birthday".
zdroj: holidaycardsapp.com
Černobílé blahopřání k 25. narozeninám s balónky ve tvaru číslic 2 a 5 a nápisem "Happy birthday".
zdroj: amazon.in
Zlatý nápis "25 Happy Birthday" v ozdobném kruhu ze světýlek na černém pozadí.
zdroj: chillphill.com

Chcete ještě víc inspirace? Prohlédněte si další várku obrázkových narozeninových přání!

Přání k 25. narozeninám může obsahovat vážnější, ale také vtipný text s nádechem mírné ironie. 

K textu můžete přidat také tematický obrázek a poslat svou gratulaci elektronickou cestou, jako je e-mail, MMS, SMS nebo zpráva na sociální síti, což ocení převážně mladí lidé. 

Ať už si vyberete jakýkoliv styl psaní a formu doručení své gratulace, vždy do přáníčka vložte upřímnost!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X