Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Matyáše na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 24. února a svátek slaví Matyáš.

Znáte nějakého mladého chlapce nebo muže s tímto milým jménem? Nezapomeňte mu poslat gratulaci!

Srdečné přání k svátku Matyášovi udělá velkou radost.

Nemůžete však na tu perfektní gratulaci přijít ať se snažíte sebevíc?

Ničeho se nebojte, každý občas potřebuje trošku inspirace!

Podívejte se na naše nádherné básničky, přáníčka a obrázky, které jsme napsali na míru Matyášovi.

Všechna přání jsou navíc zcela zdarma, tak s chutí do vybírání!

Klasická přání k svátku pro Matyáše

Klasické přání nebo rýmy? Toť otázka! Začneme tedy zlehka. Dali jsme dohromady tahle milá, jednoduchá a decentní blahopřání která udělají radost snad každému oslavenci. Můžete ho poslat jen jako rychlou textovou zprávu, ale ještě lépe bude vypadat v papírovém přáníčku, na jehož výrobu se později spolu podíváme.

Náš drahý Matyášku, doufáme, že tvé jmeniny budou plné slunce, pokladů na konci duhy, lásky a smíchu. Zasloužíš si ten nejlepší den na světě. Všechno nejlepší ti srdečně přejí …!
Milý Maty, dneska máš svátek a já bych ti chtěl/a dát jednu radu. Sněz dneska co nejvíce dobrot, protože studie ukázaly, že čím více svých svátečních zákusků člověk sní, tím déle žije. A to je pořádný důvod! Všechno nejlepší a překrásný svátek ti přeje …
Drahý Matyášku, uběhl další rok a už je tu zase tvůj svátek! Přejeme ti všechno nejlepší a doufáme, že nasbíráš další rok krásných vzpomínek a budeš plný zábavy, radosti a spokojenosti. Všechno nejlepší k svátku!
Můj milý Maty, jsem velice šťastný/á, že tě můžu mít v mém životě. Jsi pro mě výjimečný a přeji ti opravdu jen to nejlepší nejen dnes k svátku, ale také do celého dalšího roku! Užij si dnešek na maximum. S pozdravem …
Drahý Maty, doufám, že si své jmeniny užiješ a budou stejně tak skvělé a zábavné, jako jsi ty! Přeji ti do dalších dnů spoustu zdraví a pohody. Všechno nejlepší k svátku ti s láskou přeje …
Milý Maty, i když se žádné přání nevyrovná radosti a lásce, kterou jsi vnesl do mého života, chtěla bych ti popřát všechno nejlepší a ten nejkrásnější svátek, který ti tento svět může dát. S pozdravem …
Přáníčko k svátku se srdcem za kapkami vody.
pixabay.com

Přání pro syna

I když nic nepřekoná novou nablýskanou stavebnici nebo čokoládu jako dárek, jistě svého syna potěšíte i hezkým přáníčkem. Vyberte si proto jedno z našich přáníček k svátku, speciálně napsaných pro vašeho nejmilejšího syna.

Milý Matyášku, je to jako včera, co jsme si s tebou ještě hráli jako s malinkým chlapečkem. Vyrostl jsi nám jako z vody a jsme na tebe moc pyšní. Přejeme ti ten nejkrásnější svátek a krásný celý další rok. Všechno nejlepší ti s láskou přejí …
Náš nejmilejší Matyášku, to že jsi v našich životech je to nejkrásnější, co se nám kdy mohlo stát. Naplňuješ nás štěstí, pýchou a do našich dnů přinášíš světlo. Přejeme ti ten nejkrásnější svátek, jaký ti jen svět může nabídnout. Všechno nejlepší ti přejí …
Náš milovaný Maty, to že tě Bůh k nám seslal je ten nejkrásnější dar, který jsme kdy mohli dostat. Tolik jsi nás toho naučil a to nejen svým zlobením když jsi byl malý! Užij si dnešek na maximum. Ten nejlepší svátek ti přejí …
Milovaný Matyášku, s každým dalším rokem, co tě máme, si uvědomujeme, jaké máme obrovské štěstí, že máme tak úžasného syna. V našich srdcích budeš mít vždycky speciální místo. Oslav dnešek přesně tak, jak si přeješ. Krásný svátek ti s láskou přejí …

Hodila by se vám přáníčka i v jiném jazyce? Vyberte si z našich nejlepších blahopřání v angličtině!

Básničky k svátku pro Matyáše

Rýmovaná blahopřání nejen k svátku patří již dlouhá léta mezi ta nejoblíbenější a to naprostý právem. Rádi byste nějaké takové poslali, ale zrovna nejste to pravé básnické střevo? To ani nemusíte, protože sváteční verše jsme napsali s láskou za vás. Váš úkol je jen vybrat tu básničku, kterou uděláte radost.

Dnes máš svátek, můj milovaný Maty, přeji ti, aby jsi v životě neměl zmatek, a smůla nelepila se ti na paty. Přeji ti všechno nejlepší k svátku!
Již říká mi můj notýsek, že dneska slaví náš Matýsek. Tak snad dostaneš nějaký hezký dáreček, když už máš ten sváteček. Matýsku, přejeme ti nádherný den!
Dnes má svátek ten klučina náš, je to přece Matyáš! Přejeme ti proto napořád, lásku, štěstí a důvod se smát. Všechno nejlepší k svátku, Maty!
Dnes je svátek Matyáše, proto dáváme ti přání naše. Ať své dny trávíš po boku nějaké krásky, a taky máš náladu nejlepší. Ať jedině od úsměvu máš vrásky, a tohle přáníčko tě potěší. Maty, všechno nejlepší k jmeninám!
Dneska vidím jméno Matyáš, a já vesele doufám, že na naše dobrodružství vzpomínáš, když skleničkou na tebe pozvedám. Maty, přeji ti ten nejkrásnější svátek!
Náš milovaný Matýsku, přejeme ti radost, štěstí, hodně zisků. A taky hodně zábavy, a ať tvé sny nejsou jen představy. Maty, přejeme ti překrásné jmeniny!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Pokud si přejete, aby bylo blahopřání k svátku pro Matyáše se špetkou vtipu, protože minulá vám přišla moc formální, jste na správném místě. Právě tyhle básničky mají své kouzlo v tom, že dokážou nejen potěšit, ale také skvěle pobavit. A to za to stojí! Pokud je tedy oslavenec věčný smíšek s dobrým smyslem pro humor, rozhodně neváhejte!

Náš milý a drahý Matyášku, pojď s námi si dát aspoň flašku. Můžeme se bavit do noci, začínat až půlnocí. Snad přáníčka tě budou hřát, a nebudeš moct se přestat smát! Všechno nejlepší k svátku, Maty!
Že ty jsi ten náš Matyáš? Já sotva poznávám jak vypadáš! Moc rychle jsi nám vyrostl, ale do našich životů lásku vnesl Udržuj proto na blátě opatrný krok, ať se spolu v celku sejdeme další rok. Maty, přeji ti překrásný svátek!
Náš nejdražší Matýsku, přeji ti dobrot rovnou celou misku! A taky jednoduché úkoly, když už musíš chodit do té školy. A ještě více pohody, a ty nejvtipnější příhody! Matyášku, všechno nejlepší k svátku!
Dnes budou z polic velké ztráty, když svátek slaví dnes náš Maty. Budeme vesele na tebe pít, a nad ránem se s opicí bít. Maty, přejeme ti krásný svátek!

Měli bychom se navzájem podporovat a dělat si dobrou náladu. Pošlete proto své oblíbené osobě přáníčko pro hezký den!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Víte, že pokud se vám nechce, tak vlastně nemusíte psát vůbec nic? Gratulace může totiž být i obrázková! Tyhle obrázky se k svátku skvěle hodí a vyjádříte jimi vše, co potřebujete. Odeslání navíc zvládnete během chvilky. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat. Pokud chcete, mrkněte třeba i na naše básničky.

GIF přání k svátku s kočkou a dortem.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s medvídkem posílající pusu.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s květinou.
giphy.com
GIF přání k svátku se Spongebobem a Patrikem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k jmeninám Matyáše nadchne, a! Sice vám to zabere o něco déle než jen poslat rychlou sms, ale výsledek bude rozhodně stát za to. Nemusíte se bát pokud jste přáníčko nikdy nedělali, zabere to jen pár minut a půjde vám to levou zadní. Pro inspiraci se podívejte na tohle hezké video. Do hotového přáníčka pak už jen stačí napsat třeba hezkou básničku a můžete jít gratulovat! Tak s chutí do toho!

Zajímavosti o jméně Matyáš

Jméno Matyáš je archaickou podobou jména Matěj.

Za poslední desetiletí se počet narozených Matyášů zvýšil až desetkrát.

Překvapivě pochází jméno z hebrejského spojení „Mattyth Jáh(u)”, což znamená „dar od Boha”.

Jistě ten váš Matyáš taková dáreček je!

Domáckými variacemi jména jsou Matyášek, Matýsek, Maty.

Mezi významné nositele patřil císař Matyáš Habsburský a uherský král Matyáš Korvín.

Doufáme, že jste našli plno inspirace a poslali jste to nejkrásnější přání k jmeninám Matyášovi.

Nikdy není moc pozdě na to, dávat najevo své city, tak proč nezačít už dnes?

Tak co, které jste vybrali?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X