Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Věnceslavu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 13. února a svátek slaví Věnceslava.

Znáte nějakou milou paní, které byste chtěli poslat to nejkrásnější přáníčko?

Tak to jste na správném místě.

Moc dobře víme, že hezké přání k svátku Věnceslavě udělá obrovskou radost.

Napsali jsme proto nádherná blahopřání a básničky, a to navíc zcela zdarma.

Tak pojďte vybírat!

Klasické přání k svátku pro Věnceslavu

Dáváte přednost jednoduchým, upřímným a hlavně milým blahopřání? Z těchto klasických gratulací si jistě vyberete tu pravou i vy. Gratulaci můžete napsat do papírového blahopřání kde bude vyjímat, a nebo ji můžete poslat jen jako rychlou textovou zprávu. Kterou si asi vyberete?

Všechno nejlepší k svátku Věnuško! Určitě má dnes svátek mnoho úžasných lidí, ale ty jsi pro mě ze všech nejvíc speciální. Mám tě moc ráda a přeji ti krásné prožití dnešního dne.
Naše milovaná Věnceslavo, nemusíš se bát že bychom na tebe zapomněli. Jako každý rok na tebe moc myslíme a k tvému svátku ti přejeme spoustu radosti, zdraví, lásky a taky pohody. Krásné jmeniny ti srdečně přejí …
Má milovaná Věnuško, mám obrovské štěstí, že tě mám v životě, protože jsi úžasná osoba, kterou nikdy nechci ztratit. Snad dostaneš v životě vše, co si přeješ. Ten nejkrásnější svátek ti přeje…
Naše nejdražší Věnuško, tvé krásné jméno je dneska v kalendáři a my ti z celého srdce přejeme, abys byla vždycky spokojená, veselá a splnilo se ti každičké tvé přání. Nádherný svátek ti přejí …
Naše Věnuško, dneska jakožto oslavenec máš jen jediný úkol: sednout si s kouskem sladkého zákusku, odpočívat a užít si tvůj jmeninový den. Přejeme ti všechno nejlepší, hodně štěstí a zdraví!
Drahá Věnuško, srdečně ti gratulujeme k tvému dnešnímu svátku! Snad bude celý tvůj den jako z pohádky a ty ho prožiješ přesně tak, jak sis ho vysnila. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Naše nejmilovanější Věnuško, k tvým dnešním jmeninám ti z celého srdce přejeme lásku, zdraví, pohodu, úspěchy v práci a taky moře nezapomenutelných zážitků. Moc si užij svůj sváteční den! S láskou …
Naše nejdražší Věnuško, kdyby být úžasná byl zločin, tak bys byla na začátku seznamu těch nejvíc hledaných zločinců! Mámě tě moc rádi a myslíme na tebe. Všechno nejlepší ti s láskou přejí …
Milé přáníčko k svátku se srdíčkem a květinami.
pixabay.com

Přání k jmeninám pro maminku

Dávat najevo city je důležité vždy, ale když jde o maminku a její svátek, všechny ostatní věci musí jít stranou! Maminky se o nás vždycky krásně staraly a i hezkou gratulací můžeme projevit náš vděk. Vyberte si proto jedno z našich jmeninových blahopřání speciálně pro vaši výjimečnou Věnceslavu.

Má milovaná maminko, dneska máš svátek a já bych ti z celého srdce chtěla popřát překrásný den. Děkuji ti za to, co všechno jsi mě v životě naučila. Nikdy ti nepřestanu být vděčná. Všechno nejlepší k svátku. S láskou tvá …
Má drahá maminko, dnes nastal tvůj výjimečný den a já ti přeji, ať ho máš tak nádherný, jako ho jsi vždy dělala mně. Jsi ta nejlepší maminka, kterou bych si kdy mohla přát a vždy ti budu za všechno vděčná. Všechno nejlepší ti přeje tvá milovaná …
Má nejmilovanější maminko, vím že tu jsi vždy pro mě, ale dneska jsem tu hlavně já pro tebe! K svátku ti přeji hodně štěstí, zdraví, pohody a rozhodně si spolu uděláme ještě spoustu nádherných zážitků. Děkuji za to, že jsi. Všechno nejlepší!
Má milovaná maminko, po roce je tu tvůj svátek a já bych ti chtěla z celého srdce poděkovat, že jsi mi vždy byla tak úžasnou maminkou a dala mi dětství na které nikdy nezapomenu. Doufám, že budeš mít krásný nejen dnešek, ale každičký další den. Všechno nejlepší k svátku!

Nenašli jste stále to, co jste hledali? Podívejte se na tahle milá SMS přáníčka k svátku.

Básničky k svátku pro Věnceslavu

S veršovaným přáním určitě nešlápnete vedle a uděláte jím radost snad každé oslavenkyni. A že vás zrovna nic nenapadá? Ani nemusí, krásné básničky jsme dali dohromady za vás, stačí si jen vybrat, kterou dneska uděláte Věnceslavě den krásnější.

Dnes má svátek Věnuška, tak zapiš si za ouška, že tě máme moc rádi a děláš nám samé radosti, tak dnes hoď za hlavu všechny starosti. Věnuško, všechno nejlepší k svátku!
Dnes je svátek Věnušky, tak to si ho užij plnými doušky, přejeme ti tu nejlepší náladu, a nádherných zážitků hromadu. Krásný svátek, Věnuško!
Dnes máš svátek, Věnuško! Přejeme ti, beruško, ty nejkrásnější jmeniny, a každý den krásný jako by byl jediný. Přejeme ti nádherný svátek, Věnko!
K svátku bychom ti chtěli dát tuhle básničku, a snad dostaneš taky nějakou kytičku. Jsi přece naše milovaná Věnuška, našich životů světluška. Všechno nejlepší k svátku!
Dnes vyskočila na mě upomínka, že má svátek Věnuška. Tak snad mnoho blahopřání k tobě putují, od těch, co tě od srdce milují. Věnuško, přejeme ti báječný svátek!
Dnes prý je svátek Věnušky, proto bychom ti chtěli přát, ať život nemá pro tebe žádné těžké zkoušky, a máš vždycky proč se smát. Všechno nejlepší k jmeninám, Věnuško!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Věnceslavu trochu veselejší a vtipnější? Podívejte se na tyhle jmeninové verše, které potěší a pobaví všechny oslavenkyně s dobrým smyslem pro humor. Tak šup, smích přece má prodlužovat život!

Dnes vidím jméno Věnceslava, tak to budeš slavit jako za dva! Zajdeme do nějaké fajn hospody, ale opatrně potom na schody. Všechno nejlepší k svátku, Věnuško!
Máme zapsané za ouška, že má dneska svátek Věnuška. Moc bychom to někdy s tebou oslavit chtěli, však dneska máš celodenní právo ležet v posteli. Věnuško, přejeme ti překrásný svátek!
Všude už šušká, že svátek má Věnuška. A taky že bude pořádně slavit, s kamarády se náramně bavit. Však už čekají vychlazené bubliny, slavit se bude celé hodiny. Věnuško, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Dneska budeme mít vína hladinku, však slavíme naši milovanou Věnušku! Určitě zase bude skvělá zábava, ale opatrně, aby tě pak ráno nebolela hlava. Věnuško, krásné jmeniny!

Zajímají vás přání v jiném jazyce? Věříme, že najdete plno inspirace v našich něměckých přání k jmeninám.

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Popřát k svátku můžete i s obrázkem! Pokud jste ještě GIF blahopřání nikdy neposlali, tak k tomu máte dneska perfektní příležitost. Našli jsme obrázky, které se k svátku hodí nádherně a oslavenkyni určitě vykouzlí úsměv na tváři. Vyberte si ten co se vám líbí nejvíce, zkopírujte a pošlete.

GIF přáníčko k jmeninám s nadšeným kresleným pejskem.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s veselou dívkou.
giphy.com
GIF přání k svátku s oslavujícími animovanými postavami.
giphy.com
GIF přání k svátku se šampaňským a sklenicemi.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Věnceslavu určitě moc nadchne. Sice vám to zabere o chvilku déle, než poslat obyčejnou textovku, ale rozhodně to stojí za to. Nemusíte se ani ničeho bát, zvládnete to ať už jste výtvarník nebo kytarista. Podívejte se na tohle hezké video, kde najdete spoustu nápadů. Do hotového blahopřání pak už stačí napsat hezké přání či básničku!

Zajímavosti o jméně Věnceslava

Jméno Věnceslava se dychtí svým slovanským původem.

Jeho význam se vykládá jako “více slavná”.

V České republice se může tímto krásným jménem pyšnit 1095 žen.

Mezi známé nositelky patřila například vlastenecká spisovatelka Věnceslava Lužická.

Bohužel už jsme u konce, ale doufáme, že jste u nás našli to perfektní přání k jmeninám Blahoslavě.

A určitě nám dejte vědět, jak se blahopřání líbila vám!

Nezapomínejme na to, co je na našem světě nejdůležitější – dělat radost!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X