Nejlepší texty na přání k Vánocům online zdarma na jednom místě. Vyberte si!

S vánočními svátky přichází mnoho příležitostí k vyjádření pozdravů.

Ať už je potřebujete poslat svým rodinným příslušníkům, přátelům či blízkým, máme tipy. 

Podívejte se na tyto texty vánočních přání, které jsme pro vás s pečlivostí vybrali.

SMS vánoční přání

Nemůžete najít perfektní vánoční přání, která by se dala odeslat prostřednictvím SMS? Pak vám ukázky těchto tradičních vánočních zpráv mohou alespoň trochu pomoci. Jestliže se vám něco zalíbí, klidně si to zkopírujte a přepošlete. 

Nechť je váš domov v tomto vánočním období naplněn radostí a láskou. Přejeme vám krásné Vánoce!
V tomto nejkrásnějším období v roce na vás myslím. Přeji vám krásné Vánoce a nový rok plný krásných snů a nadějných cílů.
Ať je toto sváteční období plné překvapení a radosti, a to zkrátka proto, že si zasloužíte jen to nejlepší. Krásné Vánoce!
Mějte šťastné a požehnané vánoční svátky. A ať je váš příští rok lepší a šťastnější. Veselé svátky!
Oslavte tento den srdcem naplněným štěstím, radostí a láskou. Podělte se o požehnání s ostatními, protože to je pravý význam Vánoc. Přeji nádherné svátky!
Kéž vánoční období naplní váš domov radostí, vaše srdce láskou a váš život smíchem. Přejeme vám krásné Vánoce!
Přejeme vám kouzelné svátky plné pohody. Taktéž vám do nadcházejícího roku připíjíme na zdraví! Veselé Vánoce a šťastný nový rok.
Přejeme vám kouzelné svátky zahalené do té nejteplejší deky rodinné společnosti. Ať vše může být zbaveno stresu a naplněno pokojem a radostí. Krásné Vánoce!

Veselá textová vánoční přání

Zde je kolekce vánočních zpráv, které můžete poslat své rodině, přátelům i známým. Jelikož jde o veselé zprávy, vykouzlí na rtech úsměv, pobaví a jistě i potěší. Můžete také přidat své vlastní vtipy, aby to bylo ještě zábavnější.

Poslechněte si vánoční šepot větru. Nese vám poselství lásky, míru, naděje a štěstí. Přeji vám veselé Vánoce.
O člověku toho může hodně říct, jak zvládne tři věci: deštivý den, ztracené zavazadlo a zapletená světla na vánoční stromeček. ~ Maya Angelou
Ať jsou světla tohoto roku jakkoli zamotaná, zvládněte to s hravostí. Veselé Vánoce!
Věděli jste, že existují tzv. vánoční fáze člověka? Věří v Santa Clause, nevěří v Santa Clause a je to Santa Claus.
Kdybych mohl zabalit své srdce a poslat Ti jej na Vánoce, udělal bych to. Jelikož nemohu, musí to udělat toto přání.
Toto je mé osobní přání pro Tebe: svobodná mysl, prosperita po celý rok, štěstí, které se násobí, zdraví pro Tebe i nejbližší, sranda na každém rohu, energie k dosažení svých cílů a radost po celé období vánočních svátků.

Krátké vánoční citáty

Jako přání k Vánocům můžete využít i slov významných osobností, které jsou právě pro toto období relevantní a inspirativní. Tyto věty mohou skutečně pestře doplnit vaše osobní blahopřání.

Krásná věc na Vánocích je, že jsou povinné, jako bouřka, a všichni je prožíváme společně. ~ Garrison Keillor
Vánoce jsou čas, kdy se vám stýská po domově – i když jste doma. ~ Carol Nelson
Dárky času a lásky jsou jistě základní ingredience skutečně veselých Vánoc. ~ Peg Bracken
Vánoce mávají kouzelnou hůlkou nad tímto světem a hle, všechno je jemnější a krásnější. ~ Norman Vincent Peale
Vánoce nejsou pouze vnější událostí, ale kouskem domova, který člověk nosí ve svém srdci. ~ Freya Stark
Vánoce jsou nejjemnějším a nejkrásnějším svátkem na přelomu roku – a přesto, když mluví, má jejich hlas silnou autoritu. ~ WJ Cameron
Vánoce nejsou až tak o otevírání dárků, jako o otevírání našich srdcí. ~Janice Maeditere
Vánoce … ta kouzelná deka, která nás obalí, něco tak nehmotného, ​​že působí jako vůně. Může působit kouzlo nostalgie. Vánoce mohou být dnem hodování nebo modlitby, ale vždy to bude den vzpomínky – den, kdy myslíme na všechno, co jsme kdy milovali. ~ Augusta Rundel
Pohlednice s vánočním textem.
greenvelop.com

Texty na vánoční a novoroční přání 

Jak formulovat slova na svátečním pohledu tak, abychom vyjádřili i přání k novému roku? Jste stále bez nápadu? Tak si nedělejte starosti, protože pár tipů naleznete níže.

Letošní Vánoce vám přeji všechny nejlepší dárky v životě – dar štěstí, dar lásky a dar míru. Veselé Vánoce a šťastný nový rok!
Období naděje, období lásky, období požehnání. Nechť vám v tomto období ve vašem životě svítí božské vánoční světlo. Veselé Vánoce a šťastný nový rok.
Ať tyto Vánoce přinesou vaší rodině příslib lepšího zítřka plného lásky a naděje. Veselé Vánoce a vše nejlepší do nového roku!
Přejeme Ti vánoční svátky plné pohody a zábavy a nový rok plný prosperity a hojnosti.
Říká se, že nejlepší ze všech dárků kolem jakéhokoli vánočního stromku je přítomnost šťastné rodiny. Přejeme vám veselé Vánoce obklopené vaší vzácnou rodinou a mnoho požehnání do příštího roku.
Přejeme vám svátky plné zábavy a smíchu a vše nejlepší do pohádkového nového roku!

Texty na vánoční pohled v angličtině

Pakliže máte své příbuzné nebo přátele někde v anglicky mluvících zemích, popřejte jim v jejich jazyce. Nemusíte nic vymýšlet a hledat, máme pro vás totiž pár srdečných variant. 

The Christmas season comes but once a year, a time to fill your heart with love and cheer. I wish you these two things along with all the blessings a Christmas day can bring.
Wishing you a very merry Christmas. May it bring you joy, happiness and everything you deserve.
Wishing you and your family peace, health, happiness, and prosperity in the coming year. Merry Christmas!
This Christmas, I hope you get submersed in an avalanche of joy, drown in a sea of warmth and become overwhelmed by a gigantic sense of peace. Merry Christmas!
Ho, ho, ho, merry Christmas! Time to deck the halls and break out the matching sweaters! Wishing you all the holiday fun with your family.
May the spirit of Christmas infuse your life and that of your family members with hope, positivity and joy. Merry Christmas and Happy New Year.

Německé vánoční pozdravy

Stejně tak i v případě, že s potřebujete poslat vánoční pozdrav v jazyce německém, máme pár návrhů. Pokud si přesto nic nevyberete, určitě můžete načerpat inspiraci v našem samostatném článku o vánočních přáních v němčině.

Eine besinnliche Weihnacht, ein zufriedenes Nachdenken über Vergangenes, ein wenig Glaube an das Morgen und Hoffnung für die Zukunft wünschen wir von ganzem Herzen. Ich hätte Euch zu Weihnachten gerne soooo viele schöne Geschenke gemacht, aber leider passen die nicht alle in den kleinen Umschlag. Von daher gebt Euch doch mit einem ganz lieben und herzlichen Weihnachtsgruß von mir zufrieden. Fröhliche Weihnachten und eine wundervolle besinnliche Zeit!
Ich wünsche Dir und Deiner Familie eine besinnliche und wunderschöne Weihnachtszeit! Genießt die besinnlichen Stunden, das köstliche Essen und die Freude auf den Gesichtern Eurer Liebsten. Ein fröhliches Weihnachtsfest und gesundes neues Jahr.
Weil Weihnachten bald schon ist, schreib ich Dir ein kleines Gedicht. Frieden und Freude macht sich breit, ich wünsche Dir ein Fest voller Liebe und Heiterkeit.
Wir wünschen euch besinnliche, frohe und glückliche Weihnachtstage! Für das kommende Jahr mögen Euch Zufriedenheit, Frohsinn, Gesundheit und ganz viel Liebe begleiten.

Textová vánoční přání jsou jistě jednou z možností a prostředků vyjádření našeho poselství. 

Mimo jiné mohou přijít vhod i přání k Vánocům s obrázky, mrkněte se.

Vámi vybraný text pošlete napsaný na pohlednici nebo pomocí SMS či sociálních sítí. 

Vše záleží na vašich preferencích i možnostech. 

Autor článku
Zuzka Pitříková

Čas od času potřebujeme inspiraci, protože nás nenapadá vůbec nic. To platí i v oblasti blahopřání, která svým blízkým chceme vyjádřit při různých příležitostech. Jsem moc ráda, že mohu být součástí týmu, který přináší nové nápady pro tuto tématickou oblast.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X