Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Floriána na jednom místě. Vyberte si!

Potřebujete napsat rychle přání k svátku Floriánovi a nevíte, jak začít? 

Co by měla taková gratulace obsahovat, aniž by byla stejná jako všechny ostatní? 

Inspirujte se našimi texty a obrázkovými gratulacemi!

Gratulace ke jmeninám 

Poblahopřejte Floriánovi textovou gratulací, kterou od nikoho jiného nedostane. 

Jak to udělat? 

Inspirujte se některým z našich blahopřání!

Všechno nejlepší k svátku mému neuvěřitelnému příteli! Obecně jsi pro mě úžasným společníkem a skutečnou inspirací. Ať ti tvůj den přinese hromadu nadpozemských minut a radostných údivů.
Všechno nejlepší k svátku mému úžasnému kamarádovi! Dnes ti, jako vždy, přeji všechnu radost na světě. Jsi nejen můj přítel, ale jsi skoro jako můj bratr. Děkuji ti za vše!
Milý, Floriáne, vynikáš mezi všemi gentlemany, které jsem kdy v životě potkal/a. Přijmi mé srdečné blahopřání ke tvému výjimečnému dni!
Ať ti tvé jmeniny přinesou více štěstí, spokojenosti a úspěchů než doposud! Přeji ti, abys měl před sebou krásný rok a skvělý život po mnoho dalších let. Krásné jmeniny!
Mou největší radostí v životě bylo sledovat, jak jsi vyrostl v úžasného muže, kterým jsi dnes. Jsme přátelé od mala a já jsem moc rád/a, že jsi součástí mého života. Přeji ti úžasné jmeniny, kamaráde!
Floriáne, možná se nevidíme každý den, ale když už se vidíme, vždycky se ohromně bavíme. Připíjím na mnoho dalších dobrodružství a dobrých chvil v budoucnu. Všechno nejlepší k svátku!
Floriáne, zasloužíš si, aby ti byl dopřán den plný dobrot a oblíbených lidí. Všechno nejlepší k svátku, můj drahý příteli!!
Všechno nejlepší k svátku, Floriáne! Usmívej se svým oslnivým úsměvem a užívej si, protože si nedokážu představit muže, který by si zasloužil den plný zábavy víc než ty. Užij si ty nejúžasnější jmeniny vůbec!
Milý Floriáne, ať jsou tvé jmeniny stejně krásné a výjimečné jako jsi ty. Všechno nejlepší! Užij si svůj den jen a jen podle sebe.
Každý, kdo tě zná si tě váží a má tě upřímně rád. To je výjimečné. Pro mě znamenáš opravdu hodně. Přeji ti nádherné jmeniny, drahý Foriku!

Oslavuje jmeniny váš bratr? Poblahopřejte mu některým z přáníček k svátku pro bratra!

Zamilovaná přání k svátku Floriánovi

Je Florián mužem vašeho srdce? 

Chcete mu říct, jak moc ho milujete a jak moc je pro vás důležitý? 

Jmeniny jsou báječnou příležitostí k tomu, abyste to udělala. Použijte například některou z uvedených zamilovaných gratulací!

Každý den, když se probudím, děkuji, že mi dal toho nejúžasnějšího muže na světě. Kéž jsi navždy požehnán monumentálním štěstím, které tvá láska vnáší do mého života. Všechno nejlepší ke jmeninám, miláčku!
Poprvé v životě jsem se doopravdy zamilovala v okamžiku, kdy se naše rty poprvé setkaly. Jsem rozhodně hrdá a šťastná žena, že mám ve svém životě tak úžasného muže, jako jsi ty. Kéž Bůh navždy požehná našemu vztahu. Miluji tě! Všechno nejlepší!
Bezpochyby jsem nejšťastnější žena na světě, protože jsem byla obdařena láskou skutečně fenomenálního muže. Všechno nejlepší k svátku, lásko moje!
Drahý miláčku, děkuji ti, že obklopuješ můj život štěstím, krásou a pokojem. Žádné peníze ani poklady mi nikdy nemohou koupit radost, kterou mi dává tvá láska. Všechno nejlepší ke jmeninám, miláčku!
Zlato, tvá láska je nejcennějším pokladem mého života. A já z hloubi srdce vím, že bude trvat věčně, protože je to ta nejopravdovější láska, jakou jsem kdy v životě cítila. Všechno nejlepší k svátku, drahý Floriánku!
Miláčku, v tento výjimečný den ti přeji šťastnou a naplněnou cestu tímto životem. Ať tě provází štěstí na každém kroku. Měj nádherný sváteční den, má lásko!
Mít takového milence, jako jsi ty, je největším pokladem mého života. Vážím si každé úžasné věci, kterou jsi pro mě udělal od chvíle, kdy jsi vstoupil do mého života. Všechno nejlepší k svátku tomu nejúžasnějšímu muži v mém životě!
Miluji tě dnes, zítra a navždy. Všechno nejlepší ke jmeninám, můj sladký vzácný miláčku. Kéž jsi obdařen štěstím, radostí a láskou.
Floriánku, děkuji ti, že jsi největším pokladem mého života. Všechno nejlepší ke jmeninám, má jediná životní lásko! Nechť se ti splní veškerá tvá přání.
Všechno nejlepší k svátku úžasnému muži, kterého miluji od hlavy až k patě! Miláčku, kéž tě v životě nic nedělí od opravdového štěstí. Užij si svůj výjimečný den!

Milujete svého oslavence a ráda byste mu vyznala skrze gratulaci lásku? Popřejte Floriánovi některým z dalších zamilovaných blahopřání k svátku!

SMS blahopřání

Máte rádi stručnost a víte o oslavenci, že by ji také ocenil? 

Pak můžete Floriánovi poblahopřát krátkým textem, který se pohodlně vleze do jedné SMS zprávy. 

Začněte vybírat!

Všechno nejlepší k svátku tomu nejúžasnějšímu příteli všech dob! Zachovej si dobrou náladu a úsměv na tváři, Floriáne!
Milý Floriáne, jsi kamarád, který, i kdyby mohl, nikdy nekřičí a jsi mým nejbližším parťákem. Díky, že jsi na mě tak hodný a vždycky jsi mi oporou. Všechno nejlepší k svátku!
Naše přátelství je pro mě důležitější než jsem si kdy mohl/a myslet. Jsi úžasný člověk a pro mě dokonalý muž. Vše nejlepší k svátku, kamaráde! Buď pořád tak cool!
Floriáne, děkuji ti že mi vždycky vyprávíš vtipné historky a děláš můj život zábavnějším. Připíjím na mnoho dalších let, kdy se budeme společně bavit. Přeji ti nádherné jmeniny!
Díky za to, jaký jsi, Florku! Jsi skvělý muž, skutečný gentleman a ten nejspolehlivější muž, kterého znám. Doufám, že ti tvou dobrotu budu moci někdy dostatečně oplatit. Vše nej!

Mluví oslavenec slovensky? Přizpůsobte tomu svou gratulaci a popřejte k svátku ve slovenštině.

Obrázkové gratulace a pohyblivé gify

Zdá se vám pouhý text moc jednoduchým blahopřáním? 

Pak k němu přidejte pohyblivý gif, který je vtipný a nápaditý. 

Pokud chcete spojit obrázek s textem, můžete oslavenci poblahopřát obrázkem, který už gratulaci obsahuje.

Přání k svátku Floriánovi na pozadí knihy se sedmikráskami mezi stránkami.
zdroj: unsplash.com
Racek na břehu moře při západu slunce s majákem v pozadí a přáním ke jmeninám Floriánovi.
zdroj: unsplash.com
Růžová pivoňka na bílém pozadí se sváteční gratulací pro Floriána.
zdroj: unsplash.com
Žlutá luční květina s motýlem a svátečním přáníčkem Floriánovi.
zdroj: unsplash.com
Blahopřání ke jmeninám pro Floriána na pozadí visícího květu jabloně.
zdroj: unsplash.com

Prohlédněte si také křesťanská sváteční přáníčka, která byste mohli použít do své gratulace!

Gify ke jmeninám pro Floriána

Kreslený gif s liškou s narozeninovou čepičkou, bouchající láhev šampaňského.
zdroj: giphy.com
Nápis "Congrats!" s vystřelujícími červenými hvězdičkami na bílém pozadí.
zdroj: giphy.com
Kreslený gif s tancujícími kazetami s narozeninovými čepičkami a nápisem "Congrats".
zdroj: giphy.com
Barevná pohyblivá animace s objevujícím se nápisem "Congrats!".
zdroj: giphy.com
Kreslený gif s ťukajícími skleničkami na šampaňské a objevujícím se nápisem "Congratulations".
zdroj: giphy.com

Hledáte nějaké básničky k svátku pro Floriána? Prozkoumejte texty, kterými byste mohli ozvláštnit svou gratulaci!

Zajímavosti o jméně Florián

Význam jména Florián pochází z latinského “flōs – květina, květ, nevinnost (přeneseně), panenství”. Jméno souvisí s „Flōrĕo/Flōrens – kvést, být v květu, rozkvétat, zářit, prospívat, radovat se“. Výraz “flóra” se používal od 13. století, a to ve významu “panenství”

Flōra byla v římské mytologii bohyní květin, zahrad a jara a strážkyní flóry, obdobou řecké Chlori. Ačkoli jinak byla v římské mytologii poměrně nevýznamnou postavou, neboť byla jednou z několika bohyň plodnosti, její spojení s jarem jí dávalo zvláštní význam při příchodu jara. Její svátek, Floralia, se konal mezi 28. dubnem a 3. květnem a symbolizoval obnovu koloběhu života, pití a květin.

Svátek svatého Floriána se slaví 4. května. Jednalo se o katolického světce a mučedníka, jenž je patronem hasičů, kominíků, hrnčířů, zedníků a pekařů. Jednoduše zaměstnání, která mají co dočinění s ohněm.  

Floriánům numerologie přisuzuje číslo tři a jejich barvami jsou všechny pastelové barvy, ale převážně hnědá a fialová

Muži, jménem Florián, jsou velmi upřímní a pravdomluvní. Nejsou dobrými lháři, protože mají špatnou paměť. Často se jedná o umělce s citlivou duší, kteří mají velkou obrazotvornost. Floriánové bývají dobrými přáteli, a to pro jejich skvělou schopnost naslouchat.

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Florián mohou být Floriánek, Flori, Florek, Florin a další. 

Slaví svátek váš syn? Pogratulujte mu některým ze svátečních blahopřání synovi.

Přání k svátku Floriánovi můžete napsat krátce a poslat jej v SMSce. Můžete se ale také rozepsat a předat gratulaci osobně. 

Vložit do textu můžete poučení, poděkování, povzbuzení, nebo můžete oslavenci, skrze gratulaci, vyznat lásku. 

V neposlední řadě můžete ke svému přáníčku přidat některou ze zajímavostí o jméně Florián, čímž oslavence jistě zaujmete.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X