Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Alici na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 15. ledna a svátek slaví Alice. 

Máte nějakou ve svém okolí? Popřejte jí! 

Milé přání k svátku Alici rozhodně udělá radost. 

Nevíte ale jaké přání poslat? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a načerpejte inspiraci i vy. 

Všechna přání jsou k dispozici zdarma, tak na nic nečekejte a směle vybírejte. 

Básničky k svátku pro Alici

Veršovanou gratulací rozhodně nic nepokazíte, naopak. Jmeninové rýmy patří mezi ty nejoblíbenější a tyhle jsou navíc přímo na míru vaší oslavenkyni. Vy už máte jen za úkol vybrat tu básničku kterou uděláte radost.

Hezká oslava už je taková naše tradice, když jmeniny slaví Alice. Moc nám všem na tobě záleží, a jen tobě tyhle verše náleží. Alice, přejeme ti ten nejlepší svátek!
Pozvedněte všichni k přípitku sklenice, dneska slaví svátek naše drahá Alice. Zdraví, lásku a pohodu jí všichni přejeme, a moc k dnešním jmeninám gratulujeme. Alice, užij si dnešní sváteční den!
Ťukám tento vzkaz do klávesnice, svátek má totiž moje milovaná Alice. Přeju ti ať máš vždy skvělou náladu, a tomu krásných zážitků hromadu. Alice, přeju ti ti nejbáječnější jmeniny!
Měl bych ti dát aspoň náušnice, když v kalendáři vidí jméno Alice. Mám pro tebe však zatím jen tuhle básničku, snad bude se ti líbit aspoň trošičku. Alice, užij si dnešní jmeniny!
Mám pro tebe zákusků plnou krabici, v kalendáři totiž vidím Alici. Bez sladkého by to přece nebyl žádný sváteček, a tak mám pro tebe tento malý dáreček. Alice, přeju ti krásné jmeniny!
Hezkou oslavu jsme ti přichystali, když jsou jmeniny naší Ali. Už se na tebe všichni těšíme, až tě přivítáme na oslavě rodinné. Alice, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Tvůj svátek už je zase tady, a já s přáním stále nevím rady. Tak posílám ti tyhle sváteční rýmy, snad si z dnešního dne užiješ každé vteřiny. Alice, přeju ti nádherné jmeniny!
Po roce jsou tady zase tvoje jmeniny, a tohle je gratulace od celé naší rodiny. Proto k tobě letí tahle milá slovíčka, a ještě narch polibek na víčka. Alice, přejeme ti nádherný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Verše se vám líbí, ale chtělo by to něco méně formálního? Je Alice vaše kamarádka co se ráda baví a směje? V tom případě se podívejte na tyhle vtipné básničky, které ji jistě rozveselí.

Dneska slaví jmeniny naše Alice, tak to nás čeká zase hezká opice. Snad ti bublinky nepůjdou moc do hlavy, a z ranní kocoviny nemáš obavy. Alice, přejeme ti nádherný svátek!
V kalendáři vidím jméno Alice, tak to nezůstane jen u jedné sklenice. Musíme si na tvé zdraví všichni připít, a tvoje jmeniny pořádně zapít. Ali, moc si užij dnešní svátek!
Jmeniny má dneska naše krasavice, v kalendáři svítí jméno Alice. V lednice už se bublinky chladí, a my se musíme napít na tvoje zdraví. Alice, přejeme ti nádherný svátek!
Snad nás nebude ráno bolet palice, když jmeniny slaví Alice. Nesmíš zase míchat všechny drinky, a taky se občas podívat na hodinky. Alice, přejeme ti báječný svátek!
Kytice ke svátku v bílé dárkové krabici.
zdroj: wehearit.com

Klasická přání k svátku pro Alici

Básničky nejsou to pravé pro vaši oslavenkyni? Nevadí. Zkuste se podívat na tyhle jednoduché a milé gratulace. Tyhle gratulace se hodí jak pro sestru, tak kamarádku, dceru či kolegyni.

Naše milá Alice, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim chceme z celého srdce popřát spoustu radosti, lásky a hlavně dobré nálady. Ten nejbáječnější svátek ti přejí …
Drahá Alice, snad tvoje dnešní jmeniny pořádně oslavíš a budeš i nadále tak usměvavá, spokojená a veselá jako jsi teď. Báječný svátek ti srdečně přejí …
Naše milovaná Alice, neustále na tebe myslíme a to nejen na tvé jmeniny. K tomuto významnému dni ti přejeme lásku, zdraví, štěstí a taky spoustu krásných zážitků. Užij si svůj jmeninový den!
Naše drahá Alice, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme spoustu úspěchů jak v osobním, tak pracovním životě a hlavně ať jsi stále spokojená, veselá a šťastná. Krásné jmeniny ti přejí …
Naše nejdražší Alice, dneska je tvůj významný den a my doufáme, že ho oslavíš s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Ty nejkrásnější jmeniny ti srdečně přejí …
Milá Alice, za celou naši rodinu ti chceme k tvému svátku srdečně popřát spoustu zdraví, lásky, dobré nálady a úžasných nových dobrodružství. Užij si dnešní jmeniny!
Naše milovaná Alice, je to velká škoda, že ti k tvému dnešnímu svátku nemůžeme popřát osobně, ale i tak ti přejeme aby se ti vydařilo vše co si přeješ a ty byla spokojená, veselá a zdravá. Krásné jmeniny ti přejí …
Drahá Alice, přejeme ti aby se ti splnila všechna tvá tajná přání a podařilo se ti vše, na co jen sáhneš. Moc na tebe myslíme a mám tě moc rádi. Užij si tento významný den!

Obrázkové gratulace k jmeninám

Věděli jste že ke svátku není třeba psát vůbec nic? Blahopřání k jmeninám pro Alici může být i obrázkové! Vybrali jsme jich pro vás hned několik, které se pro sváteční příležitost hodí výborně. Na vás bude už jen vybrat ten pravý pro vaši oslavenkyni, zkopírovat a poslat. 

Všechno nejlepší!

GIF přání k svátku tančící babička.
zdroj: tenor.com

Na zdraví!

GIF blahopřání k svátku přípitek.
zdroj: tenor.com

Jen jednu sklenici!

GIF blahopřání k svátku kočka s vínem.
zdroj: tenor.com

Slavíme!

GIF přání k jmeninám tančící žena.
zdroj: tenor.com

Všechno nejlepší!

GIF přání k jmeninám muž s konfetami.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka

Takové přání k jmeninám Alici určitě ohromí. Protože dárky které vyrobíme sami udělají největší radost a u blahopřání to platí dvojnásob! Není třeba se ničeho bát, výroba hezkého přáníčka vám zabere jen chvilku. Pokud by se vám hodila trocha inspirace tak se podívejte na tohle krátké video. Až budeme mít hotovo tak do přáníčka už jen stačí napsat básničku a nebo text dle vašeho výběru.

Co myslíte, budou se naše blahopřání k svátku Alici líbit?

Doufáme, že jí v tento významný den uděláte radost. Vždyť jmeniny máme jen jednou za rok.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X