Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Bruna na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 11. června a jmeniny slaví Bruno. 

Pokud máte nějakého ve svém okolí, tak mu určitě popřejte. 

Hezké přání k svátku Brunovi rozhodně zvedne náladu. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? Tak s tím vám moc rádi pomůžeme! 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte si to pravé přáníčko pro vašeho oslavence!

Básničky k svátku pro Bruna

S takovou gratulací jistě nešlápnete vedle! Není snad nikdo, komu by rýmované přáníčko neudělalo radost. A co teprve takové, které je přímo na míru pro oslavence! Takových tady najdete hned několik, stačí si vybrat.

Náš milý Bruno dneska slaví jmeniny, tak už mu letí přání od celé rodiny. Přejeme mu lásku, pohodu a taky radost, a ať mu nikdy nic nedělá starost. Bruno, přejeme ti báječný svátek!
Svátek slaví náš milovaný Brunošek, my mu přejeme aby si pořádně užij dnešek. Hlavně aby se pořádně radoval a bavil, a svůj svátek pořádně oslavil. Přejeme ti skvělé jmeniny, Bruno!
Přejeme ti nádherné jmeniny, Brunošku, snad ti tohle přání udělá radost aspoň trošku. K tomu ti přejeme taky spoustu pohody a lásky, a aby sis nikdy nedělal z ničeho vrásky. Milý Bruno, přejeme ti úžasný svátek!
Na kytaře se zavlní nejedna struna, musíme pořádně oslavit našeho Bruna. K tomu si klidně dej i na oslavu skleničku, a užívej si každou chviličku. Přejeme ti báječné jmeniny, Bruno!
Jsou tady po roce jmeniny našeho milého Brunouše, tak mu chci popřát upřímně a jednoduše. Hlavně spoustu zdraví, lásky a taky pohody, a ať tě potkávají samé veselé příhody. Bruno, přejeme ti nádherný svátek!
To se podívejme, co je dneska v kalendáři za jméno! Správně, je to náš skvělý Bruno! My mu jen to nejlepší k svátku chceme přát, snad ho bude tahle gratulace u srdíčka hřát. Přejeme ti úžasné jmeniny, Bruno!

Veselé rýmy k jmeninám 

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Bruna s trochou vtipu a aby ho především pobavilo? Tak to by se vám mohly zamlouvat tyhle veselé básničky! Nejenom, že mu uděláte radost, že jste si v tento den vzpomněli, ale taky ho pobavíte.

Dneska ti rozhodně nebude stačit stokoruna, v kalendáři totiž máme Bruna. To bude divoký mejdan dlouho do noci, tak ne že nám zase zdrhneš před půlnocí. Bruno, užij si dnešní jmeniny!
Ty máš dneska jmeniny, Brunošku, tak na večer už chystáme slivovice flašku. Už se těšíme, až skleničky zazvoní, tak snad se zase neopijeme jako loni. Bruno, užij si dnešní svátek!
Máme tu po roce jmeniny našeho kámoše v kalendáři vidím Brunoše. To mu přejeme spoustu zdraví a skvělou oslavu, a snad se nedostaneš do moc podnapilého stavu. Přejeme ti báječný svátek, Bruno!
Dneska bude na oslavu více, než jen jeden kalíšek, jmeniny má totiž náš skvělý Brunošek. Tak šup, pijeme pořádně a do dna, tady nezůstane jediná sklenička prázdná. Přejeme ti úžasný svátek, Bruno!
Oslavující pár s prskavkami v ruce.
zdroj:clarisserae.com

Klasická přání k svátku pro Bruna

Občas jsou to právě muži, kdo dává přednost jednoduchosti a klasice před básničkami a vtipy. Sedí tohle i na vašeho oslavence? Milých a upřímných blahopřání tady najdete celou řadu, stačí si jen vybrat to pravé.

Milý Bruno, z kalendáře na mě dneska vyskočilo tvé jméno a proto ti chci popřát nádherné jmeniny! Hlavně spoustu zdraví, lásky, pohody a taky moře nádherných zážitků. S láskou …
Drahý Bruno, je to velké škoda, že ti dneska k tvým jmeninám nemůžu popřát osobně. I tak na tebe ale moc myslím a chci ti popřát jen to nejlepší! Báječný sváteční den ti přeje …
Bruno, jsou tady tvé jmeniny a já ti k nim chci z celého srdce popřát spoustu lásky, zdraví, radosti a taky rodinné pohody. Skvělý svátek ti přejí ..
Všechno nejlepší k jmeninám, Bruno! Hlavně aby ti vše vycházelo a dařilo se ti jak v osobním, tak v pracovním životě. Ten nejbáječnější svátek ti přejí …
Bruno, vím moc dobře, že si na nějaké dlouhé proslovy nepotrpíš. Proto ti chci prostě jen popřát nádherné jmeniny. Užij si tento významný den!
Náš milý Bruno, ten čas letí jako blázen a je tady opět tvůj svátek. Mu ti k němu chceme z celého srdce popřát spoustu radosti, spokojenosti, úžasných zážitků a taky spoustu lásky a štěstí. Nádherné jmeniny ti přejí …
Bruno, sice ti dneska k tvým jmeninám nemůžu popřát osobně, ale to neznamená, že na tebe nemyslím! Chci ti co nejsrdečněji popřát lásku, zdraví, spokojenost a taky spoustu splněných přání. S láskou …
Náš milý Bruno, za celou naši rodinu ti chceme popřát aby se ti vždy ve všem dařilo a taky abys byl neustále spokojený, zdravý a taky se na svět stále usmíval, jako to děláš teď. Báječný svátek ti přejí …

Chcete své drahé polovičce poslat láskyplný vzkaz? Z našich zamilovaných přáníček si jistě vyberete to pravé i vy! 

Obrázkové GIF gratulace

Hledáte něco jiného, než verše a nebo tradiční blahopřání? K svátku můžete poslat i obrázek! Našli jsme ty GIFy, které se pro tuhle příležitost skvěle hodí a vy je tady najdete všechny na jednom místě. Odeslání zvládnete ve dvou snadných krocích. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat. 

Přejeme ti skvělou sváteční oslavu, Bruno!

GIF přání k svátku skupinka oslavujících lidí.
zdroj:giphy.com

Pořádně to dneska oslav, Bruno!

GIF přání k svátku oslavující černoch v barevném oblečku.
zdroj:giphy.com

Přejeme ti nádherné jmeniny, Bruno!

GIF přání k jmeninám holka s konfetami.
zdroj:giphy.com

Bruno, dneska si dej aspoň jedno na oslavu!

GIF blahopřání k svátku borec se spoustou piv v ruce.
zdroj:giphy.com

Tak na tebe, Bruno!

GIF blahopřání k jmeninám holka s panákem v ruce.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Bruna jistě ohromí! Dáte mu tak najevo, že je pro vás jedinečný a že vám na něm skutečně záleží. Sice vám to zabere o trochu déle, než odeslání textové zprávy, ale o to větší radost mu uděláte. S inspirací a návodem vám pomůže tohle krátké video. Pak už jen stačí doplnit vaši srdečnou gratulaci a nádherný dárek je hotový.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Brunovi líbit?

Doufáme že vyberete to pravé i vy a že mu tento sváteční den uděláte hezčí a přijemnější. 

Zajímavosti o jméně Bruno

Tohle jméno u nás používá 936 mužů a jedná se tak o 180. najčastější. 

Jeho původ je starogermánský a vzniklo z latinské verze původního germánského jména Brun, příp. Brunold. Můžeme ho přeložit jako hnědý, snědý“, také „opálený“ nebo „brunet“. V případě výkladu prostřednictvím staroněmeckého jména Brunold jde o „hnědého vládce“. 

Jméno nemá ženský protějšek a ani mnoho domácích podob. 

Bruna se nenajdeme jen v češtině, užívá se i v jiných jazycích, například v angličtině, němčině, francouzštině, holandštině, italštině, polštině či v maďarštině jako Brúnó.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X