Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Radmilu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 3. ledna a svátek slaví Radmila.

Je vám nějaká osoba s tímto krásným jménem blízká? Pošlete jí blahopřání!

Hezké přání k svátku Radmile udělá určitě velkou radost.

Potřebujete však pro vymyšlení perfektní gratulace trošku inspirace?

Tak to jste na správném místě!

Vyberte si jednu z našich nejkrásnějších básniček, blahopřání či obrázků.

Všechna přání jsou zdarma ke stažení, tak vybírejte jak je libo!

Klasické přání k svátku pro Radmilu

Tahle milá a decentní přání k svátku Radmilu nezklamou. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Pokud básničky nejsou pro vás tím pravým, s jedním z našich klasických přání od srdce u oslavenkyně určitě uspějete. Vyjímat se budou nejen v obyčejné textovce, ale ještě více mohou potěšit ve vlastnoručně vyrobeném přáníčku z papíru.

Naše drahá Radmilo, kalendář nám dnes připomněl, že je svátek tvého jména a my bychom ti chtěli z celého srdce popřát mnoho lásky, štěstí, zdraví a nekonečné pohody. Užij si dnešek naplno. Překrásný svátek ti přejí …!
Milovaná Radmilo, neustále na tebe myslíme, a proto moc dobře víme, že dneska slavíš jmeniny! K této příležitosti bychom ti chtěli srdečně poblahopřát a doufáme, že se ti splní každý tvůj sen. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše milovaná Radmilo, už tomu tak bude, že máš po roce opět svátek! Jako každý rok ti chceme srdečně popřát, aby jsi den strávila přesně tak, jak si přeješ a nikdy ti nic nescházelo do dalších dní. Máme tě moc rádi. Všechno nejlepší k jmeninám ti přejí …
Drahá Radmilo, z celého srdce si přejeme, aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání a tvůj překrásný úsměv vždycky zdobil tvou tvář. Ty nejkrásnější jmeniny ti z celého srdce přejí …!
Naše nejmilejší Radmilo, přejeme ti od srdce jen to nejlepší a taky nádherný sváteční den naplněný radostí a oslavami. Nechť jsi vždy zdravá, spokojená a obklopena láskou. Všechno nejlepší k tvým jmeninám ti přejí …
Nejdražší Radmilo, přijmi naše srdečné gratulace k tvému dnešnímu svátku. Doufáme, že se ti v životě splní všechno, po čem jsi kdy toužila a zažiješ ty nejkrásnější zážitky s někým, koho miluješ. Překrásné jmeniny ti srdečně přejí …
Milá Radmilo, ty nejkrásnější zážitky, hodně lásky, pohody, zdraví a krásných dnů strávených s lidmi, které máš ráda ti přejí …! Užij si dnešek naplno, máme tě moc rádi.
Dobré ráno Radmilo! Dneska máš svátek a já bych ti chtěla vesele popřát všechno nejlepší. Doufám, že si dnešek užiješ na maximum, ať už budeš dělat cokoliv. Přeji ti, ať tě v životě nepotká nikdy nic špatného. Ty nejkrásnější jmeniny ti přeje …
Milé přáníčko k jmeninám pro Radmilu s květinami, které určitě zahřeje u srdíčka.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Radmilu

Veršované blahopřání k svátku Radmile určitě ohromí. Bez ohledu na to, zda je Radmila vaše kamarádka, maminka či kolegyně z práce, rozhodně si u nás vyberete! Krásné verše dokáží v těchto chladných dnech pořádně zahřát u srdíčka, což oslavenkyně určitě ocení. Vyberte si tu, která se vám líbí, zkopírujte ji, podepište se a perfektní přání máte na světě!

Pozvedáme na tebe číši, ať jsi neustále na výši. Ať prožiješ své velké jmeniny v okruhu své milované rodiny. Všechno nejlepší k svátku, Radmilo!
Zdraví, pohoda a moře lásky, snad nezačnou se ti dělat vrásky. Taky ať jsi žena stále svěží, štěstí ať se tě za paty drží. Radmilo, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Dnes přeji ti hodně zdraví, ať se tvé jmeniny pořádně oslaví. Připojím i já své přáníčko, a až budeme zase spolu, dostaneš pusinku na líčko. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Radmilo!
Dnešek si pořádně užívej, přesně jak se oslavenci patří! A na svět se vždy usmívej, ať tě vždycky jenom štěstí spatří. Radmilo, přejeme ti báječné prožití svátku.
Krásný svátek dneska měj, na všechny se usmívej. Mysli pouze na svou sváteční oslavu, všechny ostatní starosti hoď za hlavu. Radmilo, přejeme ti krásné jmeniny!
Přeji ti ať jsi žena šťastná, neodolatelná a taky slastná. K tvým jmeninám, které dneska slavíš, ti přeji ať se pořádně bavíš. Všechno nejlepší k jmeninám, Radmilo!
Na tváři ať krásný úsměv nosíš a občas s námi ráda poklábosíš. S tebou člověku je prostě skvěle, proto jsme moc rádi tvoji přátelé. Radmilko, všechno nejlepší k tvému svátku!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky se vám zalíbily, ale hledáte způsob, jak oslavenkyni taky pořádně pobavit? Nenecháme vás na holičkách. právě pro tento případ jsme vytvořili vtipné rýmované gratulace k svátku pro Radmilu! Pokud je oslavenkyně hromádka vtipů a dobrého smyslu pro humor, bude tohle přání přímo perfektní.

Hodně lásky a taky pokoj v duši, a dneska to rozjedeme přesně jak se sluší. Svátek si naplno užij, a čas s přáteli naplno využij. Všechno nejlepší k tvým dnešním jmeninám, Radmilo!
Užij si mou gratulaci, večer si užijeme pořádnou legraci. Tak mysli na ty dortíky a na dárky, šup, Radmilko, rozesílej pozvánky. Všechno nejlepší k jmeninám, Radmilo!
Má úžasná ženuško, posílám ti moje srdíčko. Hromadu lásky, a ještě více štěstí, k tvému svátku přeji ti všechno nejlepší. Radmilko, přeji ti ten nejkrásnější svátek!
Dnes tvůj svátek oslavíme se ctí, vždyť to se jen jednou ročně poštěstí. Připijme si s rodinou a kamarády, i dalšími, co při tobě vždycky stáli. Všechno nejlepší k jmeninám, Radmilko!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Takové přání k jmeninám Radmilu nejen velice potěší, ale také řádně pobaví! Tyhle animované obrázky jsou velice oblíbené a v kombinaci třeba s naší vtipnou básničkou máte to nejveselejší přání k svátku na světě. Vybrali jsme takové, které se pro tuhle sváteční příležitost hodí přímo perfektně. Vy už si jen jednoduše vyberte, který se vám líbí nejvíce a rozzařte s ním oslavenkyni den.

Milé přání k jmeninám Radmile s tančícím prasátkem.
tenor.com
Milé přáníčko k svátku s oslavující ženou a konfetami pro Radmilu.
giphy.com
Vtipná gratulace k svátku s pejskem pro Radmilu.
giphy.com
Milá gratulace k jmeninám Radmily s dívkou otevírající šampaňské.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Letos vás vyzýváme, abyste přáníčko nekupovali v papírnictví, ale zkusili si ho vyrobit doma! Takové přáníčko k jmeninám Radmilu ohromí. Nejen že je takové přání osobní, ale když uvidí práci, kterou jste do toho s láskou vložili, bude dojatá! Navíc to zvládne opravdu každý a příprava zabere pouze pár minut. Tak se bez strachu do toho pusťte! V tomhle krásném videu najdete všechnu inspiraci, kterou budete potřebovat. Do hotového přání pak stačí napsat třeba jednu z našich básniček a máte hotovo!

Srdečně doufáme, že se naše blahopřání k jmeninám budou Radmile líbit.

Nikdy není dost pozdě na to, ukázat druhým co k nim cítíme a zrovna svátek je perfektní příležitost!

Tak co, které jste vybrali?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X