Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Mílu na jednom místě. Vyberte si!

Hledáte přání k svátku Miloslavovi, kterým byste co nejpřesněji vyjádřili, že oslavenci přejete jen to nejlepší?

Nevíte, jak začít, co přesně by měla gratulace obsahovat a jak přáníčko předat?

Nebojte se! S našimi tipy to zvládnete hravě. 

Přání ke jmeninám Mílovi

Ať už slaví svátek váš dědeček, tatínek, bratr, syn, kamarád, přítel nebo kolega, v našich textech jistě najdete slova, která potěší a vystihnou, co máte na srdci.

Když jsem neměl nic, stál jsi při mně. Dal jsi mi naději tam, kde jsem kdysi tápal. Ukázal jsi mi světlo, když jsem byl ve tmě a ukázal jsi mi cestu, když jsem se ztratil. Jsi skutečně vzácným klenotem a já jsem vděčný/á, že tě mám. Krásné jmeniny!
Vždycky si budu vážit tvého přátelství. Jsi inteligentní a moudrá bytost a to nejlepší, co mě mohlo potkat. Jsi můj milionový kámoš a já ti za vše děkuju. Vše nej!
Vážím si tvých ctností a tvé odvahy. Cením si tvého klidu a věrnosti. Všechno nejlepší k svátku, příteli. Dnešek si pořádně užij!
Ve tvůj výjimečný den nemohu přijít na slova, která by dostatečně vystihovala, jak moc si vážím toho, že existuješ. Všechno nejlepší ke jmeninám té nejneuvěřitelnější duši na planetě. Zasloužíš si jen to dobré!
Všechno nejlepší, drahý! V průběhu let jsme toho zažili opravdu spoustu, ale to všechno mě ujistilo, že opravdové přátelství existuje. Připíjím na další roky štěstí, cestování a užívání si vzájemné společnosti. Krásné jmeniny!
Když tě vidím, jsem šťastný/á, protože vidím, jak kveteš, zlepšuješ se, a to vše děláš s úsměvem na tváři. Rozsvítil jsi můj svět a já ti za to děkuji. Všechno nejlepší k svátku, Miloslave!
Co bych si bez tebe počal/a? Dokázal jsi mi, že se na tebe mohu ve všem spolehnout. Jsi tím nejstarostlivějším člověkem. Nesahej nikdy níž než po hvězdách, protože si zasloužíš jen to nejlepší. Krásné prožití jmenin!
Modlím se, aby dnešek i následující rok byl tím nejlepším ve tvém životě a splnilo se ti všechno, co sis kdy přál! Užij si svůj den!
Všechno nejlepší k svátku mému celoživotnímu parťákovi a fanouškovi číslo jedna. Dala bych ti nějaký dárek, ale ty už mě máš, takže máš vše, co potřebuješ. Přeji ti vše nejlepší a úspěch ve všem, co děláš, má lásko!
K tvým jmeninám se modlím, aby tě Bůh udržel v bezpečí až do konce tvých dnů. Ať jsi dál majákem pro své okolí. Jsi úžasný muž! Všechno nejlepší k svátku, můj příteli!
Jsi jako sladká melodie, která nikdy nekončí a klidný potok, který teče dolů z hory. Když jsem s tebou, cítím se živá a doufám, že celý život budeš jen vítězit. Krásné jmeniny, lásko!
Ach, jaká to čest, když se mohu nazývat tvým kamarádem / tvou kamarádkou. Jsem rád/a, že se naše cesty zkřížily, protože jsi mi nesčetněkrát změnil život k lepšímu. Nadcházející rok bude určitě rokem plným požehnání a blaženosti. Všechno nejlepší ke jmeninám!

Prohlédněte si také narozeninová blahopřání pro muže. Možná právě tam najdete větu, která s vámi bude rezonovat, a budete ji chtít ve své gratulaci použít.

Krátká přáníčka 

Nemusíte se vždy dlouze rozepisovat. 

Pogratulujte Miloslavovi stručně a jasně. Oslavenec to jistě ocení!

K svátku ti posílám jen pozitivní vibrace. Vše nej!
Doufám, že víš, jak moc tě máme všichni rádi. Všechno nejlepší, kamaráde!
Každý rok, v tento den, si připomínám, jak moc pro mě znamenáš. Krásné jmeniny, Miloslave!
Jmeniny jsou jen jednou za rok, ale naše přátelství potrvá navždy. Užij si dnešní sváteční den, Mildo!
Přál/a bych si, abych s tebou mohl/a strávit tvé jmeniny osobně, ale letos to bohužel není možné. Moc na tebe myslím a mám tě v srdci. Vše nej!
Jsi pro mě jako bratr. Na zdraví a mnoho dalších, společně propařených, oslav! Krásné jmeniny!
Dnes slaví jméno můj nejlepší kamarád. Kde já bych bez tebe byl/a? Přeji ti ten nejkrásnější sváteční den!
Všechno nejlepší mému parťákovi ve zločinu a mému nejoblíbenějšímu člověku!
Dnes si zasloužíš všechny své oblíbené dobroty, štěstí a lásku. Všechno nejlepší!
Děkuji ti za tvou chytrost, empatii, inteligenci a za tvé přátelství. Doufám, že budeš zářit jako hvězda ještě po dlouhé roky. Mám tě rád/a. Vše nejlepší!
Díky za to, že jsi kamarádem, na kterého se můžu vždy spolehnout. Užij si svůj výjimečný den!
Tolik jsi duševně vyrostl. Jsem na tebe moc pyšný/á. Krásné prožití jmenin!

Humorné gratulace

Co může být lepšího, než vykouzlit Mílovi úsměv na tváři?

Potěšte oslavence vtipem!

Všechno nejlepší, oslavenče, který jsi nezapomenutelný! Proč? Protože jsi z nás nejšedivější!
Někdy mi připadá, že by pyramidy nestály, pokud by ses nepodílel na jejich stavbě. Jen žertuji. Krásné jmeniny!
Dříve než vznikly mapy, lidé se řídili hvězdami. Na to si asi ještě vzpomínáš, viď? Krásné jmeniny, starouši!
Dnes by ses měl radovat, příteli. Už můžeš malovat na plátno, a ne jen po stěnách jeskyně. Krásné prožití svátečního dne!
Ohromuje mě, kolik svátků jsi už oslavil. Ale nic si z toho nedělej. Dneska to zapijeme a zapomeneš, jak starý jsi. Přeji ti krásné jmeniny, kamaráde!
Na zdraví příteli, který si ještě pamatuje, když se platilo haléři. Nee, nejsi starý. Užij si dnešní jmeniny a pořádně je oslav!
Dneska budeme slavit tak, že budeš říkat Miloslave ty mě a ještě mě pozveš na pití. Krásné jmeniny!
Mou povinností je, abych ti připomínal podstatné věci. Dnes má rada zní: “Šetři si peníze na důchod. Je za rohem.” Všechno nejlepší k svátku, příteli!
Nemůžu uvěřit, že už zase slavíš svátek. Ta léta tak letí a na tobě to “vůbec není poznat”. Vše nej!
Vylešti protézu a co nejlépe se ohákni. Dneska to v našem soukromém klubu seniorů pořádně roztočíme! Krásné prožití svátku, Miloslave!
Příteli, dovol mi, abych ti už konečně řekl, co skutečně jsi. Jsi starý dědek! Ale neboj, nad tím můžeš brečet až na narozeniny. Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší, příteli můj drahý. Jsi opravdu skvělým parťákem, a to hlavně, když chci na chvíli utéct před svou ženou. Právě oslava tvých jmenin je skvělou příležitostí, takže dnešní večer je náš!

Prozkoumejte také další blahopřání k svátku pro muže!

Zamilovaná přání k svátku Miloslavovi

Zamilovali jste se do Miloslava a zatím jste se neodvážili dát mu to najevo? 

Je Miloslav vaším přítelem či manželem a vy byste mu ráda připomněla, jak moc ho milujete? 

Oslava jmenin je skvělou příležitostí, jak dát najevo, co k Mildovi cítíte!

Dneska oslavuje svátek ten nejinteligentnější muž, kterého znám. Zažili jsme toho spolu spoustu, a to nejlepší ještě teprve přijde, zlato! Modlím se, aby sis mohl užívat každou vteřinu dnešního i dalších dnů tak, jak si přeješ. Vše nejlepší!
Přeji ti super šťastné jmeniny, lásko! Taky by mě zajímalo, jestli ti mám dávat ještě nějaký dárek, když už máš mě. Jsi ten nejlepší chlap na světě. Všechno nejlepší ke jmeninám, fešáku!
Teď, když už jsme spolu, bych ti mohla pogratulovat k tomu, jak skvělou ženu máš. Ale dnešek je o tobě, lásko. Takže ti přeji krásný sváteční den. Miluji tě!
Umocňuješ mou krásu a dobrou vůli tolika způsoby. Nikdy ti nebudu moci dostatečně poděkovat za to, že jsi můj. Všechno nejlepší k svátku, krasavče!
S každým dalším svátkem jsi starší, ale nemysli na to. Mysli na čas, který máme na to, abychom si užívali vzájemné lásky a vychutnávali si společné chvilky. Krásné jmeniny!
Těším se na dnešní oslavu tvých jmenin. Dnes můžeš jíst, co chceš bez jakéhokoliv omezení. Kéž by každý den mohl být tvými jmeninami. Uvolni se, dnes se o tebe budu starat já. Všechno nejlepší k svátku, lásko moje!
Dnes konečně můžeš dělat jen to, co chceš. Oslavuj a užívej si společnosti přátel a své lásky. Jsem šťastná, že tou láskou jsem já. Miluji tě a přeji ti úžasný sváteční den!
Dnes mám pro svého výjimečného muže dva dárky. Tvůj oblíbený zákusek a seznam koníčků, ze kterých si můžeš vybrat. Až si nějaký koníček vybereš, budu mít trochu prostoru k oddechu, protože jsme neustále spolu. Uff. Dělám si legraci! Jsem tou nejšťastnější ženou, když jsi v mé blízkosti. Vše nejlepší!
Děkuji Bohu za to, že vymyslel jmeniny. Den, kdy se může vše točit jen a jen kolem tebe. Nedovol ale, aby ti to stouplo do hlavy. Krásné jmeniny, moje zlatíčko!
Nemám ráda tvé jmeniny a narozeniny, protože tě musím zasypávat dárky a nechat ti po celý den dálkový ovladač. Ale víš co? Vlastně mi to nakonec nevadí, protože bych pravděpodobně umřela, kdybych tě neměla. Posílám ti všechnu lásku světa. Všechno nejlepší!
Zajímalo by mě, co bych dělala, kdybych nepotkala muže, jako jsi ty. Samozřejmě bych byla nešťastná a můj život by nedával příliš velký smysl. Ty jsi smyslem mého života, lásko. Užij si své jmeniny!
Dnes se krásně obleč a připrav se na tu nejluxusnější večeři, kterou oslavíme tvé nádherné jméno, které umíš tak hrdě nosit jen ty. Miluji tě a přeji ti nádherné jmeniny, miláčku!

Inspirovat se můžete také zamilovanými přáníčky k narozeninám. Třeba právě v nich najdete slova, která přesně vystihnou, co máte na srdci.

Gratulace pro děti

Slaví svátek malý Milošek? 

Nevíte, co by takovému dítěti udělalo radost?

S našimi větami roztomilého oslavence jistě potěšíte.

K tvému významnému dni ti přeji hojnost smíchu, slunce a požehnání. Všechno nejlepší k svátku, Milošku!
Všechno nejlepší ke jmeninám tomu nejchytřejšímu chlapci ve městě!
Všechno nejlepší tomu nejstatečnějšímu klukovi, kterého znám. Jsi absolutní superhrdina!
Zrcadlo, zrcadlo, kdopak dnes dostane spoustu přání, dárků a dobrot? Přece náš malý Míla. Užij si všechny dobrůtky a celý svůj výjimečný den! Všechno nejlepší k svátku!
Posílám miliardy polibků tomu nejlepšímu synovi na světě. Krásné prožití jmenin, drahoušku!
Jsi kluk obdařený obrovským nákladem kreativity a talentu. Užij si dnešní den, jak se patří, můj malý princi! Všechno nejlepší!
Zkoumej, uč se, objevuj. Neboj se pouštět do nových neznámých věcí. Dělej všechno, co chceš. Zvědavé mysli přeji krásné jmeniny!
Všechno nejlepší ke jmeninám občas zlobivému, rozpustilému, ale tomu nejmilejšímu andílkovi!
K tvým jmeninám ti přeji, abys dostal plné pytle laskominek, které máš tak rád a také hodné rodiče, kteří ti je dnes dovolí sníst. Krásný den oslavy tvého jména!
Všechno nejlepší k svátku tomu nejrozkošnějšímu chlapci na světě! Užij si dnes spoustu zábavy.
Jsi sladší než bonbony a vzácnější než perla. Všechno nejlepší k svátku super klukovi!
Všechno nejlepší ke jmeninám chlapci s jiskřivýma očima a zářivým úsměvem. Přeji ti oslavu plnou zábavy!

Pokud chcete ještě více inspirace, třeba ji naleznete v přáníčkách ke Dni dětí. Prozkoumejte je!

Obrázková blahopřání s texty pro Miloslava

Chcete poslat přáníčko elektronicky? 

Stáhněte si naše obrázky s vloženými gratulacemi zdarma!

Tři vinné skleničky s vínem a s nápisem Na tvé zdraví, kamaráde!
zdroj: unsplash.com
Dav vyhazující nad sebe barevný prášek s přáním všeho nejlepšího Miloslavovi.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Miloslavovi s bílým usmívajícím se mopslíkem s růžovou narozeninovou čepičkou.
zdroj: unsplash.com
Světle zářivě modré nafukovací balónky s přáním krásných jmenin.
zdroj: unsplash.com
Sklenky s džusem z červeného pomeranče zdobené rozmarýnem a s přáním krásného prožití svátečního dne.
zdroj: unsplash.com

Z obrázků jste si nevybrali? Možná najdete, co hledáte, v přehledu obrázků k narozeninám. Prohlédněte si je!

Gif sváteční přáníčka

Popřejte Miloslavovi gifem a překvapte ho svou originalitou. 

Začněte vybírat!

Pohyblivá animace s malým slůnětem, hrajícím chobotem na mochomůrky.
zdroj: giphy.com
Žluto černé blikající gif přání k svátku Miloslavovi ve tvaru usmívajícího se smajlíka s nápisem Have a nice day.
zdroj: giphy.com
Kreslený gif s tancujícím bílým pejskem v přírodě, květinami a žlutým a červeným ptáčkem na stromě.
zdroj: giphy.com
Růžové kreslené pohyblivé přáníčko s černou kočkou foukající na frkačku, s brýlemi a narozeninovou čepičkou a nápisem Party!
zdroj: giphy.com
Animovaný pohyblivý obrázek s usmívajícím se dortem se slunečními brýlemi a svíčkami, který zdvihá ruce vzhůru.
zdroj: giphy.com

Chcete ještě více gifů? Pak si prohlédněte další várku gif svátečních přáníček.

Zajímavosti o jméně Miloslav

Jméno Miloslav je odvozeno od slovanských slov “milu – milý, drahý” a “slava – sláva”. Jméno tedy můžeme přeložit jako “milovník slávy nebo slavící milost”

Číslem Miloslavů je čtyřka a vhodnými barvami jsou zelená, oranžová a modrá

Mílové bývají velice výraznými osobami, které svým charismatem přitahují ostatní, aniž by o to nějak více usilovali. Jsou velice milí a upřímní, ale neradi lidem sdělují nepříjemné věci, proto se často uchylují k takzvaným milosrdným lžím. Jedná se o muže velmi obětavé a přátelské.

Zdrobněliny a přezdívky pro jméno Miloslav mohou být Míla, Milošek, Moloslávek, Milísek, Milin, Milek, Slávek, Sláva a další.

A kdy má svátek Miloslav? S Mílama můžete oslavit jmeniny 18. prosince.

Potřebujete popřát ke jmeninám dámě stejného jména? Inspirujte se gratulacemi ke jmeninám Miloslavě.

Vytvořit přání k svátku Miloslavovi není nic složitého. 

Promyslete si, co chcete oslavenci říci a jaký k němu máte vztah. Dále se rozhodněte, jakou formou chcete přáníčko Mílovi předat – zda klasicky nebo modernější elektronickou formou.

Vybrali jste si elektronickou cestu? Pak můžete k textu přidat barevný obrázek nebo pohyblivý gif.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X