Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ernu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 30. ledna a svátek slaví Erna.

Pokud znáte slečnu nebo paní s tímhle krásným neobvyklým jménem, v žádném případě byste neměli zapomenout jí popřát.

Srdečné přáníčko k svátku Erně stoprocentně udělá velkou radost!

Každý však občas potřebuje maličko inspirace, a proto jsme pro vás napsali ty nejhezčí básničky, texty a obrázky, speciálně pro vaši oslavenkyni!

Blahopřání můžete posílat a upravovat jak je libo. A navíc, všechna přáníčka jsou zcela zdarma!

Klasické přání k svátku pro Ernu

Milé, decentní a jednoduché přáníčko nikdy není špatnou volbou! Jestli právě takové přání k svátku Erně chcete poslat, máme pro vás velký výběr. Hodí se opravdu pro kohokoliv, ať už je oslavenkyně vaše kamarádka, členka rodiny, nebo třeba kolegyně. Přání bude vypadat nádherně v papírovém přání, které si můžete zkusit vyrobit, ale i v sms zaručeně udělá spoustu parády!

Milovaná Erno, velice nás mrzí, že ti letos nepopřejeme osobně, ale moc na tebe myslíme a máme tě rádi. K tvému svátečnímu dni ti přejeme jen to nejlepší, hodně lásky, štěstí, zdraví a hlavně dobrou náladu nejen dnes, ale i do dalších dní! Nádherný svátek ti přejí …
Naše nejdražší Erno, přejeme ti, aby sis svůj významný den užila na maximum a oslavila ho s lidmi, které máš na světě ráda nejvíce. K tomu ti samozřejmě přejeme, ať jsi navždy veselá a hlavně usměvavá. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Milovaná Erno, máme tě moc rádi a z celého srdce ti přejeme, aby sis dnešní den užila přesně tak, jak sis ho vysnila. Doufáme, že budeš navždy šťastná, zdravá a obklopena lidmi, kteří tě milují. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Naše milovaná Erno, moc si přejeme, aby se ti vždy dařilo ve všem, v čem si jen budeš přát a také aby se ti splnila úplně všechna, i ta nejtajnější, přání! Všechno nejlepší, hodně štěstí a lásky ti přejí …
Naše milá Erno, za mě i celou naši rodinu bychom ti chtěli popřát překrásný svátek. Mysli na to, že takový den chodí pouze jednou za rok, a proto by jsi tomu měla uzpůsobit své oslavy! Ten nejkrásnější svátek ti srdečně přejí …
Naše nejmilejší Erno, i když ti letos k tvému svátku nepopřejeme z očí do očí, rozhodně jsme na tebe nezapomněli! Chtěli bychom ti popřát hodně štěstí, zdraví, radost, pohodu a mnoho nezapomenutelných zážitků. Báječný svátek ti přejí …
Drahá Erno, rok se s rokem sešel a my máme opět tu největší radost ti popřát nádherný svátek. Přejeme si, aby jsi byla navždy spokojená a usměvavá po boku lidí, které na tomto světě miluješ. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …!
Naše nejdražší Erno, k tvým dnešním jmeninám bychom ti chtěli popřát, ať jsi opravdu veselá a šťastná, protože to si taková krásná a milá holka jako ty zaslouží! Máme tě moc rádi. Všechno nejlepší a mnoho krásných zážitků ti přejí …!
Milá Erno, dneska máš svátek a k této příležitosti bychom ti chtěli srdečně popřát mnoho úspěchu v osobním, ale také i v pracovním životě. Také doufáme, že tě zdraví nikdy neopustí a doma budeš mít krásnou pohodu. Nádherný svátek ti přejí …
Přání k svátku s košíkem plných růží růží.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Ernu

Veršované přání jsou již dlouhá léta oblíbeným způsobem, jak někomu pogratulovat, a my se tomu rozhodně nedivíme. Básničky mohou být nádherné, ale mnohdy jsou složité na napsání. Nemusíte se však ničeho obávat, pokud jste se zrovna nenarodili jako rození básníci. Hezké sváteční verše jsme napsali za vás a vaším jediným úkolem je, vybrat si básničku, která se vám líbí nejvíce a poslat ji vaší oslavenkyni!

Dneska slaví svátek žena krásná. Ano správně! Je to naše Erna! Připravili jsme pro tebe úžasnou oslavu, tak si pojďme užít skvělou zábavu. Všechno nejlepší k svátku, Erno!
Dneska máš své jmeniny, ženo milovaná, v kalendáři čtu tvé krásné jméno – Erna! Proto bych ti chtěla se srdíčka popřát, ať každý den se najde aspoň jeden důvod se smát. Erno, přeji ti nádherný svátek!
Pro mou milovanou ženušku, píšu dneska tuhle básničku. Tak snad tě to aspoň maličko u srdíčka zahřeje, a přeji ti, ať se ti splní všechna přání a naděje. Všechno nejlepší k svátku, Erno!
Dneska tvé jméno v kalendáři, už od rána na mě září. Proto bych ti chtěla přát, ať tě každý den může sluníčko hřát. Erno, přeji ti báječný svátek!
Naše milovaná Erna dneska slaví, a my jí přejeme hlavně štěstí, zdraví. Připít si spolu na to musíme, tak snad se brzy spolu uvidíme. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Erno!
K svátku přejeme ti skvělou náladu, ať máš těch nejkrásnějších zážitků hromadu, k tomu taky štěstí, zdraví, lásku, a na obličeji ani jednu vrásku! Erno, přejeme ti ten nejkrásnější svátek.
Dneska je svátek naší milované Erny, tak snad již máš velké plány. Pořádně bys to měla s blízkými oslavit, a nedělat nic jiného, než se pořádně bavit! Přeji ti úžasný svátek, Erno!
Dneska je tvé jméno v kalendáři, a já ti přeji, ať se ti vše daří. Snad budeš mít vždy kopec dobré nálady, a dnes dostaneš hromadu čokolády! Erno, všechno nejlepší k svátku!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Přejete si, aby blahopřání k svátku Erně byla nejen speciální, ale aby ji také skvěle pobavila? Pokud ano, jste na správném místě! Podívejte se na tyhle veselé básničky! Pokud se vaše oslavenkyně ráda směje a má dobrý smysl pro humor, bude pro ni tohle přáníčko přímo perfektní! V kombinaci s vtipným dárkem máte recept na dokonalý svátek na světě!

Dneska svátek slaví naše milovaná Erna, tak připijme si na její zdraví pozvolna, a pak poteče všeho více, tak snad se nám ráno vyhne opice! Erno, přejeme ti překrásný svátek!
Na tvůj svátek protančíme střevíce, protože rádi tě máme nejvíce. Tančit budeme dokud nebudeš unavená, protože je dnes v kalendáři tvé jméno – Erna! Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Pro naši milovanou kočičku, naléváme již plnou skleničku. Hezky si s tebou připijeme, a všechno co teče vypijeme. Erno, přejeme ti nádherný svátek!
Dneska máš svůj sváteček, doufám, že máš už připravený taneček. Budeme slavit až do noci, a ráno se zkusíme vyhnout opici! Všechno nejlepší k jmeninám, Erno. Veselé obrázkové gratulace k svátku

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Napadlo vás někdy místo dlouhého vymýšlení svátečních blahopřání poslat prostě obrázek? Pokud ne, tak dneska máte příležitost to vyzkoušet! Nemusíte je nikde dlouze hledat, našli jsme pro vás ty obrázky, které se pro tuhle speciální příležitost hodí perfektně. Věříme, že obrázková gratulace k svátku pro Ernu se bude velice líbit. 

Poslání není vůbec složité. Obrázek jednoduše zkopírujte a odešlete ve zprávě.

Přáníčko k svátku pro Ernu s veselým medvídkem.
tenor.com
Vtipné přání k svátku pro Ernu, s žabičkou.
giphy.com
Přáníčko k svátku s veselou příšerkou.
giphy.com
Přáníčko k svátku pro Ernu s tančícími důchodci.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

To nejlepší jsme si nechali na konec! S tímhle Ernu rozhodně ohromíte. Vyrobte papírové přání k jmeninám pro Ernu, na které rozhodně nezapomene.

Pokud je výroba přání vaše premiéra, nemusíte se vůbec ničeho bát. Zvládne to opravdu každý a zabere to jen pár minut. Pokud se potřebujete maličko inspirovat, podívejte se na tohle krátké video, které jsme pro vás našli. Až budete mít hotovo, vepište do přáníčka třeba hezkou básničku.

Tak s chutí do toho!

Věříme, že se naše blahopřání k jmeninám Erně bude líbit.

Nezapomínejme, že svátek slavíme pouze jednou do roka, a proto je krásné si jej navzájem udělat hezčí.

Tak co, které z nich jste vybrali?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X