Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Valerii na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 18. dubna a svátek slaví Valerie. 

Už jste jí poslali milou gratulaci? 

Hezké přání k svátku Valerii rozhodně zvedne náladu! 

Hodila by se vám ale inspirace? S tím vám moc ráda pomůžeme! 

Najdete tady básničky, klasické texty a taky veselé obrázky

Všechna přáníčka si můžete rovnou zkopírovat a poslat. 

Tak které z nich to bude?

Básničky k svátku pro Valerii

S takovým blahopřáním určitě nešlápnete vedle a oslavenkyni uděláte velkou radost. Však verše jsou taky právem jedny z nejoblíbenějších gratulací k jmeninám. A tyhle rýmovačky navíc nenajdete nikde jinde.

V kalendáři je dneska jméno Valerie, tak to bych jí měl dát aspoň lilie! Zatím ti ale posílám tuhle básničku, tak snad ti udělá radost aspoň trošičku. Vali, přejeme ti nádherné jmeniny!
Ty máš dneska jmeniny, naše milovaná Valerie, tak ti přejeme hlavně spoustu zdraví a taky energie. Ať je ti každý den stále jen do zpěvu, a tvá tvář ať nikdy není bez úsměvu. Valerie, přejeme ti krásný svátek!
Do kalendáře jsme se podívali, a vidíme, že dneska slaví naše milovaná Vali. Spoustu lásky, zdraví a radosti jí chceme přát, snad tě bude tohle přání u srdce hřát. Valerie, přejeme ti skvělý svátek!
Z kalendáře září jméno Valinka, jen to nejlepší ji srdečně přeje celá naše rodinka. Přejeme ti hlavně lásku a spoustu úsměvů, a ať stále je ti do zpěvu. Užij si dnešní jmeniny, Valerie!
Zrovna jsem se do kalendáře podíval, a vidím, že slaví naše milá Val. Přeju ti spoustu lásku a taky štěstíčka, ať splní se ti vše, po čem touží tvá dušička. Přeju ti úžasné jmeniny, Valerie!
Přejeme ti všechno nejlepší, naše milá Vali, tuhle básničku bychom ti rádi věnovali. Ať jsi spokojená a tvůj život je plný radosti, a ty hážeš za hlavu všechny starosti. Valerie, přejeme ti báječný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Valerii s trochou vtipu a aby ji hlavně pobavilo? Tyhle básničky jí zaručeně zvednou náladu! Můžete ji k tomu pozvat ještě na skleničku něčeho dobrého, to bude mít radost určitě ještě větší.

Jmeniny má dneska naše milá Valinka, pořádný mejdan to je podmínka. Už se na tebe těší všichni včetně barmana, dneska se rozhodně pojede až do rána. Vali, přejeme ti úžasný svátek!
Dneska budeme tančit tak, aby nás nohy bolely, svátek má totiž naše milá Valery. K tomu tady čeká flaška vína lahodná, tu si klidně vypij až do dna. Valerie, přejeme ti skvělé jmeniny!
To abychom si dneska zatančili a zazpívali, svátek má naše drahá Vali. K tomu dáme si do nosu bulinky, tak snad nás ráno nebudou bolet hlavinky. Valerie, dneska to spolu pořádně oslavíme!
Ty máš dneska svátek, milá Valinko, tak to se za námi zastav na víno. Dáme si na tvé zdraví skleničky alespoň dvě, musíme tě přece oslavit poctivě. Valerie, přejeme ti nádherné jmeniny!
Holka ve stříbrných šatech s balónky a s konfetami.
zdroj: pretty-little-details.tumblr.com

Klasická přání k svátku pro Valerii

Dala by vaše oslavenkyně přednost spíše tradiční, milé a upřímné gratulaci? Tyhle texty vyjádří přesně to, co v tento den chcete povědět a jistě ji chytnou za srdíčko. Stačí si jen vybrat to, které vás zaujalo nejvíce, doplnit váš podpis a poslat.

Milá Valerie, myslíme na tebe od rána a chceme mi k tvým jmeninám popřát jen to nejlepší! Hlavně by se ti vždy ve všem dařilo a ty byla stále veselá, spokojená a šťastná. Nádherný svátek ti přejí …
Naše nejdražší Valerie, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a my ti chceme srdečně popřát lásku, zdraví, pohodu a taky nekonečno nádherných chvil. Báječné jmeniny ti přejí …
Dneska je v kalendáři jméno Valerie a proto ti od nás letí přání pevného zdraví, lásky, dobré nálady a taky spousty splněných přání. To vše a mnohem více ti srdečně přejí …
Drahá Valerie, ty máš dneska jmeniny a tak ti letí tohle milé přáníčko! K tvému významnému dni přejeme hlavně zdravíčko, stěstíčko, pohodu a taky posíláme spoustu pozdravů. S láskou …
Moje milovaná Valerie, po roce je tady tento výjimečný den a já ti chci popřát aby se ti vždy ve všem dařilo a ty byla stále jen usměvavá a spokojená. Přeju ti ten nejbáječnější svátek!
Milá Valy, kalendář mi dneska připomíná tvé jméno a to znamená jediné, že bys to měla pořádně oslavit a to s těmi, na kterých ti záleží nejvíce! Ty nejkrásnější jmeniny ti ze srdce přejí …
Naše nejmilovanější Valerie, máš dneska svátek a my ti z celého srdce přejeme spoustu splněných přání a taky aby ses na svět stále tak nádherně usmívala, jako to děláš doposud. Báječné jmeniny ti přejí …
Valinko naše milovaná, přejeme ti nádherné jmeniny! Pořádně to dneska oslav a až se zase setkáme, tak si musíme společnost připít na tvé zdraví. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …

Narodilo se někomu ve vašem okolí miminko? Udělejte čerstvým rodičům radost a pošlete jim nádherné přáníčko k narození dítěte

Obrázkové GIF gratulace

Hledáte něco trochu jiného, než básničku a nebo klasický text? Zkuste jí poslat vtipný obrázek, který ji jak potěší, tak rozveselí. Nemusíte je už nikde hledat, našli jsme pro vás ty obrázky, které se v tento den výborně hodí. Stačí si vybrat ten, který vás zaujal nejvíce, zkopírovat a poslat.

Všechno nejlepší k svátku, Valerie!

GIF přání k svátku oslavující pes s party čepicí.
zdroj: giphy.com

Tento přípitek na tebe, Valerie!

GIF blahopřání k jmeninám pár si připíjí s pivem.
zdroj: giphy.com

Valinko, pořádně to dneska oslav!

GIF přání k jmeninám skupinka oslavujících holek
zdroj: giphy.com

Přejeme ti skvělý svátek, Vali!

GIF přání k svátku oslavující lidi s šampaškým.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní oslava stojí za to!

GIF přání k svátku oslavující lidi s šampaškým.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k jmeninám Valerie možná nebude ani čekat, ale určitě ji s ním ohromíte. Tím, že dárek vyrobíte sami jí dáte najevo, jak je pro vás důležitá. A že jste žádné přáníčko nevyráběli? Nemusíte se bát, s tímto video návodem to zvládnete levou zadní a zabere vám to jen chvilku. Pak už jen stačí dopsat vaše srdečné věnování a krásné přání je na světě.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Valerii budou líbit a vy jí tento den uděláte hezčí. Které z nich dneska uděláte radost? Budou to verše, veselé obrázky a nebo tradiční blahopřání?

Zajímavosti o jméně Valerie

Tohle křestní jméno v České republice nosí xx žen a tím se dostává na xx. místo oblíbenosti. Jeho původ je latinský a vzniklo ze slova „valens”. To můžeme přeložit jako „silná”, „zdravá”. 

Jméno jako Valéria najdeme na Slovensku nebo v Maďarsku. V Anglii, Itálii a nebo Španělsku je podoba jména Valeria. Němci, Švédové a nebo Holanďani užívají jméno jako Valerie a Valeria. V Rusku najdeme podobu jména je Valerija a v Polsku Waleria.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X