Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Standu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 7. května a jmeniny slaví Stanislav. 

Už jste mu poslali gratulaci? Ještě ne? 

Milé přání k svátku Stanislavovi udělá velkou radost. 

A že vás zrovna nic nenapadá? Tak s tím vám moc rádi pomůžeme. 

Můžete vybírat z básniček, veselých obrázků a nebo klasických blahopřání. 

Všechna blahopřání jsou navíc volně ke stažení, tak jdeme vybírat.

Básničky k svátku pro Stanislava

Veršovaná přáníčka patří po celá desetiletí mezi ty nejoblíbenější gratulace a to naprostým právem. Chtěli byste poslat takovou rýmovačku, která by byla navíc přímo na míru pro oslavence? Takových jsme napsali hned několik, stačí si jen vybrat tu, která se vám líbí nejvíce.

Jsou tady jmeniny našeho Staníka, a já se v tento den měním v básníka. Přejeme ti lásku a štěstí největší, snad tě tahle slova potěší. Stanislave, přejeme ti nádherné jmeniny!
Co na srdci, to na jazyku, tak ti přeju všechno nejlepší k svátku, Staníku! Ať splní se ti všechna tvá tajná přání, a taky tužby a očekávání. Stando, přejeme ti krásné jmeniny!
Dneska máš jmeniny, milý Staníku, tak je oslav tak, jako máš ve zvyku. Hezky s přáteli a rodinou, a taky se svojí drahou polovinou. Stando, užij si dnešní sváteční den!
Je tady den všech Stanislavů, a to si žádá pořádnou sváteční oslavu. Tak na tvé zdraví pozvedáme skleničky, a přejeme ti aby sis užíval den každičký. Stando, přejeme ti úžasné jmeniny!
Kalendář mi dneska říká, že je sváteční den našeho milovaného Staníka. Proto přejeme ti jen to nejlepší od srdíčka, snad ti udělají radost tahle milá slovíčka. Stando, pořádně si užij dnešní jmeninový den!
Svátek dneska slaví náš drahý Stanislav, my mu přejeme hlavně ať je zdráv. K tomu taky lásku a spoustu štěstí, a ať s ničím neděláš si starosti. Stando, přejeme ti báječné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Pokud se Standa rád baví, oslavuje a taky směje, tak se mu bude jistě líbit jedna z těchto veselých básniček. Takto mu ukážete, že na něho myslíte a k tomu ho ještě pobavíte. Jestli máte po ruce telefon, tak mu můžete popřát klidně hned textovou správou a nebo vzkazem na sociální síti.

To zase dneska užijeme spoustu srandy, je tady totiž svátek našeho Standy. A jestli budeš mít ráno kocovinu, tak nám to ale nemůžeš dávat za vinu. Stanislave, ať dnešní den stojí za to!
Dneska to s tebou chce oslavit celá tvoje banda, v kalendáři je totiž jméno Standa. Užijeme si spolu spoustu zábavy, a snad nám bublinky nepolezou moc do hlavy. Stanislave, přejeme ti skvělé jmeniny!
Ty máš dneska svátek, Staníku, tak se večer potkáme v našem podniku. Musíme si dát na tvé zdraví panáka, a pořádně oslavit toho našeho štramáka. Stando, přejeme ti skvělé jmeniny!
Večer si dáme panáka a možná i doutníček, svátek má totiž dneska náš Staníček. První runda bude na mě, a pak se opijeme vzájemně. Přeju ti úžasné jmeniny, Stando!
Dárková krabice k svátku pro muže s doutníkem a whisky.
zdroj:lovedandfoundbox.com

Klasická přání k svátku pro Stanislava

Spousta mužů dává přednost spíše jednoduchým a tradičním gratulacím. Patří mezi ně i váš oslavenec? Takových milých blahopřání tady najdete celou řadu. Na vás už jen bude vybrat tu, kterou chcete v tento den udělat radost, podepsat a odeslat. Další možností je text napsat do papírového blahopřání.

Milý Stanislave, ten čas neskutečně letí a po roce zase vidím tvé jméno v kalendáři. Z celého srdce ti chci popřát pevné zdraví, spoustu lásky, radosti a krásných chvil. Krásný svátek ti přeje …
Drahý Stando, myslíme na tebe už od rána a chcete ti popřát nádherné jmeniny! Hlavně aby se ti dařilo a ty byl stále tak spokojený a veselý, jako jsi teď. Báječný svátek ti přejí …
Stando, dneska je tady ten tvých jmenin a já ti chci prostě jen popřát to nejlepší! Moc si užij dnešní sváteční den!
Přejeme ti všechno nejlepší k svátku, Stando! Hlavně aby se ti dařilo jak v osobním, tak v pracovním životě a aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání. Pořádně si užij dnešní jmeniny!
Stanislave, za celou naši rodinu ti chceme popřát spoustu nádherných chvil, hromadu radosti a taky aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. Báječný jmeninový den ti srdečně přejí …
Dneska se podívám do kalendáře a vidím tam Stanislava! Chci ti popřát hlavně zdraví, lásku, štěstí, pohodu a taky spoustu úspěchů. Báječný svátek ti přeje …
Náš milý Stanislave, dneska ti sice k tvým jmeninám nemůžeme popřát osobně, ale přesto na tebe moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší! Pořádně to dneska oslav a užij si tento významy den. S láskou …
Stanislave, dneska jsou tady tvé jmeniny a proto si musíme připít na tvé zdraví! A taky na lásku, štěstí a taky spoustu radosti a úspěchů. Báječný sváteční den ti ze srdce přejí …

Blíží se narozeniny někoho blízkého? Hledáte hezké a originální narozeninové blahopřání? Podívejte se na naše přání k narozeninám a vyberte to pravé!

Obrázkové GIF gratulace

Básnička ani klasické přáníčko není to, co hledáte? Blahopřání k svátku pro Stanislava může být i obrázkové! Tyhle originální GIFy se k jmeninám skvěle hodí a vy je nemusíte už nikde hledat. Odeslání je velice snadné. Zvolíte si ten obrázek, který se vám líbí nejvíce, zkopírujete a pošlete.

Tenhle přípitek je na tebe, Stando!

GIF přání k svátku borec s šampaňským v ruce.
zdroj:giphy.com

Hlavně to dneska pořádně oslav a bav se!

GIF blahopřání k jmeninám skupinka oslavujících lidí.
zdroj:giphy.com

Stando, tahle pusa je pro tebe k svátku!

GIF blahopřání k svátku pusa od blondýny.
zdroj:giphy.com

Staňo, přejeme ti báječný svátek a pořádně to dneska roztoč!

GIF přání k jmeninám veselý taneček.
zdroj:giphy.com

Staníku, užij si dnešní jmeniny!

GIF přání k svátku oslava s konfetami.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Stanislava ohromí! Sice vám výroba zabere více času, než jen odeslat textovou zprávu, ale o to větší radost uděláte. Dáte tak oslavenci najevo, jak je pro vás jedinečný. S inspirací a návodem vám pomůže tohle krátké video a samotná výroba vám pa už bude trvat jen chvilku. Do hotového přáníčka pak už jen napíšete to, co máte na srdci a můžete se vydat gratulovat. Pokud k tomu přidáte ještě něco na zub, úspěch máte zaručen.

Doufáme, že se vám naše přání k jmeninám pro Stanislava líbila a vy si vyberete to pravé.

Svátek je významný den a pokud si na oslavence vzpomenete, tak mu ho můžete udělat mnohem hezčí.

Zajímavosti o jméně Stanislav

Tohle jméno je stále velice populární, u nás ho nosí 71 277 mužů a tím se dostává na 21. místo oblíbenosti. 

Má i ženský protějšek, a to je Stanislava. 

Jeho původ je slovanský a vzniklo ze dvou slov, „stano” s významem „pevnost” a „sláva”. Jméno můžeme tedy vyložit jako „tvrdý bojovník” a nebo „slavný bojovník”. 

Stanislava nenajdeme jen v českém kalendáři. Jméno používají také na Slovensku, v Rusku Bulharsku. V Anglii najdeme podobu jména je Stanislaus, v Německu je to Stanislaw. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X