Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Danyho na jednom místě. Vyberte si!

Potřebujete přání k svátku Danielovi napsat rychle, ale nechcete ho odbýt? 

Chcete, aby na vaši gratulaci oslavenec ještě dlouho vzpomínal?

Nevíte, jak začít a co do svého blahopřání vložit?

Pusťte se do čtení! S naší pomocí vytvoříte to nejoriginálnější přáníčko, které Daniela opravdu mile potěší. 

Milé gratulace ke jmeninám pro Danyho

Zamyslete se nad tím, co k Danielovi cítíte. Ujasněte si, jaký máte vztah a co mu chcete sdělit.

Inspirujte se našimi texty a vyberte takovou větu, která nejpřesněji vystihuje, co oslavenci přejete do života.

Všechno nejlepší ke jmeninám! Dnes si dovol jít ven a oslavit svůj výjimečný den tak, jak jen ty budeš chtít. Stojíš za to!
Přežil jsi další rok. Slavíš další svátek a jsi o rok starší, ale také vyspělejší a moudřejší. Raduj se a oslavuj požehnání, kterým tě Bůh obdaroval. Všechno nejlepší k svátku!
Dnes je nádherný a snad i vzrušující den. Slavíš totiž jmeniny a já se moc těším, že je spolu oslavíme, jak se patří. Krásný svátek!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Letos jsi zase o něco silnější a moudřejší. Ber dnešní den jako den plný nových příležitostí a vytěž z něj to nejlepší! Krásný svátek!
Na tento den jsme všichni čekali! Dnešek je jen o tobě a já jsem moc rád/a, že tvé jmeniny mohu slavit s tebou. Dneska se jen bav a dělej, co tě baví. Všechno nejlepší ke jmeninám, Danieli!
Tento rok byl dobrý rok. Dosáhl jsi většiny svých cílů, které sis stanovil. Jsi skvělý muž plný odhodlání, píle a vytrvalosti. Prosím, neměň se. Těším se na dnešní oslavu. Všechno nejlepší k svátku!
V tento den oslavuješ nejen svůj svátek, ale měl bys oslavit také výsledky svého úsilí a tvrdé práce, které jsi vynaložil, aby ses dostal tak daleko. Přeji ti věčnou radost a neuvěřitelné úspěchy v následujících dnech a letech. Krásné prožití jmenin, kamaráde!
Přeji ti, aby tě Bůh chránil a podporoval. Vyraz hrdě za svými cíli, které sis stanovil a buď nadále tak odolný a plný silné vůle, jako do teď. Věřím, že překonáš vše, co ti přijde do cesty. Všechno nejlepší k svátku, Daníku!
Je příjemné sledovat, jak se ti daří. Přál/a bych ti, aby celý svět dneska ztichl a slyšel, jak na tebe křičím: “Všechno nejlepší k svátku, nejodvážnější chlape všech dob!” Ať tě v příštích letech provází štěstí. Jsem na tebe hrdý/á!
Uplynulý rok byl plný zlomených srdcí a nenaplněných očekávání, ale ty ses, bez ohledu na všechny strasti, posunul dál. Mám nesmírnou naději, že tvůj následující rok bude zářivý a plný splněných snů. Všechno nejlepší k svátku!
Možná nejsi nejbohatší ani nejinteligentnější člověk na světě, ale máš štěstí, protože máš skvělé věrné přátele a rodinu, které na tobě záleží. Ať tvá studna naděje nikdy nevysychá a tvůj život ať je naplněn neocenitelnými dary. Buď vždy spokojen. Užij si nádherný sváteční den!
Všechno nejlepší ke jmeninám tomu nejzábavnějšímu a nejživějšímu člověku na světě! Modlím se, abys mohl žít život stále tak naplno, jako jsi to dělával do nynějška. Přeji ti bohatství, úspěch a jen dobré lidi ve tvé přítomnosti.

Chcete ještě více svátečních gratulací? Prohlédněte si tedy další přáníčka k svátku pro muže.

Humorná blahopřání

Oslavy si vyžadují zábavu a spoustu dobré nálady.

Dopřejte Danielovi radost z dnešního dne a pogratulujte mu k svátku humorným blahopřáním!

Jsi starší, než když jsi slavil svátek naposledy, ale podívej se na to z té lepší stránky. Jsi mladší, než budeš příští rok. Vše nej!
Doufám, že tvoje jmeniny budou stejně sladké, jako ty, cukrouši. Ano, vím, jsi velký drsňák. Vše nej, Dany!
Ať jsou tvé jmeniny úžasné a tvá kocovina milosrdně malá. Krásné jmeniny, kamaráde!
Čím víc se směješ, tím jsi mladší, říká se. Pojďme se dneska opít tak, že se budeme smát na celé kolo a omládneme my i všichni kolem nás. Vše nej!
Uuuuuuuuu – dobroty, chlast a párty! Ups… chtěl/a jsem říct… všechno nejlepší ke jmeninám, Dane!
Danieli, v dobrém i ve zlém jsi tady pro mě vždycky byl. Věř, že i já budu dnes po tvém boku na oslavě, kde se najím a napiju zadarmo! Všechno nejlepší!
Není možné, aby oslava tvého svátku překonala tu mou, ale věřím, že se jí aspoň trochu přiblíží. Užij si skvělý den, kámo!
Nejlepší dárek je přátelství. Tak tohle ti dávám ke jmeninám. Krásný sváteční den!
Máš přece jmeniny! To je skvělá záminka k tomu moci udělat pár špatných rozhodnutí. Pojďme slavit!
Ti praví přátelé jsou lidé, kteří si nechají tvá trapná tajemství pro sebe. Děkuji ti, že jsi chvíle, na které nejsem úplně hrdý/á, udržel pod pokličkou. Krásné prožití jmenin!
Možná ti nedokážu pomoct s každým problémem, ale dokážu ti nabídnout gauč, až se po dnešní oslavě nebudeš moct vrátit ke své ženě. Všechno nejlepší k svátku, brácho!
Když si vzpomenu na všechno, co jsme už spolu zažili, občas se divím, že jsme ještě naživu. Doufám ale, že tvá dnešní oslava bude stejně šílená, jako každá akce, kterou jsem s tebou zažil/a. Krásné jmeniny, šílenče!

Máte rádi srandu? Nenašli jste, co jste hledali? Možná vás budou inspirovat vtipná přání k narozeninám, která můžete přizpůsobit gratulaci k svátku.

Zamilovaná přání k svátku Danielovi

Jako každý člověk, také Daniel rád uslyší láskyplná slova od někoho, koho má rád. 

Popřejte oslavenci k svátku slovy, která budou plná lásky a citu. 

Tvá slova jsou sladší než med a tvé polibky lahodnější než víno! Jsem požehnaná, že mohu mít za přítele takového mocného a úžasného prince jako jsi ty. Miluji tě, miláčku! Všechno nejlepší ke jmeninám!
Jedna věc je někoho přitahovat a druhá milovat. Naučil jsi mě, jak si vybrat lásku a já slibuji, že si ji vyberu i v momentě, kdy to bude nepříjemné. Miluji tě, zlatíčko a přeji ti vše nejlepší k svátku!
Můj drahý, oslav tento svůj báječně výjimečný den ve společnosti veškeré krásy a radosti světa. Děkuji ti, že ses rozhodl vydat se na tuto životní cestu se mnou. Miluji tě!
Ať tě tvé jmeniny obdarují jen jednou věcí – obrovským štěstím! Všechno nejlepší k svátku, má lásko!
Ve tvůj výjimečný den chci, abys věděl, že tvůj úsměv rozjasňuje můj svět a vnáší do něj klid. Doufám, že ti Bůh nikdy nepřestane vytvářet úsměv na tváři. Krásný sváteční den ti přeji!
Lásko moje, modlím se, aby tvůj výjimečný den naplnil tvůj svět krásnými slunečními paprsky, duhovými barvami, láskou a hlavně štěstím, které se ani nedá popsat slovy. Všechno nejlepší k svátku, Daníčku!
Všechno nejlepší k svátku výjimečnému člověku, který přináší tolik radosti do mého srdce. Jsem vděčná za každý okamžik, který spolu strávíme, a přeji si, aby naše štěstí nikdy neskončilo. Miluji tě navždy!
Ať je tento den stejně slunečný jako tvůj úsměv a stejně báječný, jako jsi ty. Záříš každý den, ale v tento den ještě víc. Krásný sváteční den, můj milovaný Dane!
Nikdy jsem nepotkala člověka, který by byl tak milý jako ty. V tento den oslavíme tvou sladkost tím, že sníme všechny sladkosti, které máš rád. Udělám jednoduše všechno pro to, abys měl ten nejúžasnější den na světě. Užij si své jmeniny, lásko!
Kvůli tobě stojí za to žít. Vyvoláváš mi úsměv na tváři a tvůj dotek mi ukazuje, jak moc mě miluješ a jak moc ti na mně záleží. Jsi můj přítel a můj milenec. Všechno nejlepší k svátku!
Přeji ti, aby tvé jmeniny byly stejně krásné a plné lásky, jako jsi ty. Zasloužíš si jen to nejlepší! Vše nejlepší, můj nejdražší!
Díky tobě se každý den usmívám. Naše vášeň nikdy nevyprchá a naše láska bude vždy jen sílit. Miluji tě a přeji ti všechno nejlepší ke jménu, které umíš tak úžasně nosit jen ty!

S láskou jsou spojována rýmovaná slova. Prozkoumejte také veršovaná přání k svátku!

Krátká sváteční přáníčka

Hezkou myšlenku lze občas vyjádřit jen v několika pár slovech. 

Inspirujte se našimi krátkými gratulacemi a popřejte oslavenci stručně. 

Přeji ti ty nejšťastnější jmeniny a další úžasný rok před sebou!
Danieli, dnes a denně jsi milován svými nejbližšími. Přeji ti, ať to tak zůstane i nadále. Všechno nejlepší!
Doufám, že jsou tvé jmeniny stejně výjimečné, jako jsi výjimečný ty sám. Všechno nejlepší!
Nemůžu se dočkat, až tě budu celý den oslavovat. Jsem tak vděčný/á, že s tebou mohu oslavit další jmeniny, můj příteli! Vše nej!
Jsi připraven vyrazit do města a dát světu vědět, že máš jmeniny? Super! Jdu do toho s tebou. Všechno nejlepší!
Nevím, co bych si bez tebe počal/a. Jsi skvělý muž a pravý gentleman. Krásné jmeniny!
Svět je o něco lepším, protože existuješ ty. Jsi můj nejlepší kamarád a já jsem za to navždy vděčný/á. Krásný sváteční den, Dane!
Všechno nejlepší ke jmeninám nejlepšímu příteli, který je jako žádný jiný!
Doufám, že si svůj výjimečný den užíváš a děláš, co chceš. Užij si super sváteční den!
S tebou je život mnohem lepší. Všechno nejlepší ke jmeninám super chlapovi!
Jsem na tebe tak pyšný/á a taky na všechno, co děláš. Dnes připíjím na úžasného člověka, který dělá životy ostatních lepšími. Vše nej!
Jmeniny jsou jednou za rok, ale nejlepšího přítele potkáš jednou za život. Jsem tak šťastný/á, že tě mohu nazývat svým nejlepším přítelem. Krásný sváteční den!

Blahopřání pro malého Daníka

Slaví svátek Daneček? 

Poblahopřejte malému oslavenci a vykouzlete mu úsměv na tváři. I malé dítě gratulace nesmírně potěší.

Sice nemůžu vrátit čas, ale aspoň si natočím, jak vyrůstáš, protože se to děje hrozně rychle. Užij si nádherné jmeniny, Daníčku. Máme tě rádi!
Všechno nejlepší k svátku, Danielku! Užij si dnešní den plný dobrůtek, které máš rád a kamarádů, se kterými si rád hraješ.
Přeji ti, aby byl tvůj život prozářen sluncem a byl plný smíchu, až tě z něj bude bolet břicho. Krásné jmeniny!
Jsi světlo mého života, moje pýcha a radost. Všechno nejlepší ke jmeninám mému andílkovi!
Pro mě budeš pořád malý Daníček, ten nejroztomilejší klučina na světě. Užij si nádherný sváteční den, andílku!
Všechno nejlepší ke jmeninám tomu nejúžasnějšímu a nejrozkošnějšímu dítěti, které znám!
Dnes je jeden z mála dní v roce, kdy tě nebude nikdo peskovat, že jsi snědl příliš mnoho sladkostí, zmrzliny, hrál příliš mnoho her, udělal nepořádek všude kolem, šel pozdě spát a spal dlouho. Přeji ti jen to nejlepší, co tě v životě může potkat. Krásný svátek, drahoušku!
Dnes slavíš jmeniny. Dane, zastav se na chvíli a vzpomeň si, jaké máš štěstí, že jsi obklopen všemi, kteří tě mají rádi. Dopřej si sladkosti a užij si všechny dárky. Měj krásnou oslavu svého svátku!
Miluji tě, broučku! Jsi tak roztomilý, chytrý a sladký. Rád/a se dívám, jak rosteš, ale obávám se, že se to děje až příliš rychle. Vše nejlepší!
Posílám ti oceány polibků a objetí. Kéž tě po celý život provází jen radost a síla. Hodně štěstí k svátku!
Ať se ti splní všechna přání, která jen malé děti mohou mít. Dnes je tvůj den, tak si ho užij naplno. Máme tě rádi!
Posílám ti spoustu lásky a štípanců do líček. Nechť je tvůj život plný radosti, smíchu, lásky, pohody a zábavy. Všechno nejlepší!

Daniela potěší také přání ke Dni dětí. Prohlédněte si je!

Obrázky se svátečními texty

Žádný z textů jste si nevybrali? 

Máte rádi stručnost, jednoduchost a rádi byste svým přáníčkem zaujali? 

Pošlete oslavenci obrázek s již vloženou gratulací!

Husky s kostí v tlamě a narozeninovou čepičkou s přáním k svátku Danielovi.
zdroj: unsplash.com
Dámská ruka držící sklenku na martini plnou zlatého prášku s přáním všeho nejlepšího k svátku Danielovi.
zdroj: unsplash.com
Barevné nafukovací balónky s bílým nápisem Vše nej, Dane a s datem jmenin 17. 12.
zdroj: unsplash.com
Ananas se zlatou narozeninovou čepičkou a slunečními brýlemi s nápisem Vše nej!
zdroj: unsplash.com
Narozeninová frkačka se zlatými třásněmi a přáním krásného svátku Danielovi.
zdroj: unsplash.com

Pokud jste si nevybrali, můžete si vybrat z dalších obrázkových svátečních přáníček.

Pohyblivé gify k svátku

Pošlete Danielovi zajímavý pohyblivý obrázek, kterým ho určitě překvapíte. 

Nebojte se zaexperimentovat! Vyberte si některý z našich textů, přidejte k němu gif a vše pošlete oslavenci skrze MMSku, sociální síť nebo e-mail.

Sváteční pohyblivá animace s tulícím se a smějícím se párem se srdíčky.
zdroj: giphy.com
Kreslené gif přání k svátku s dárkem s mašlí, z něhož vychází srdíčka.
zdroj: giphy.com
Párty plná tancujících mimoňů s DJem.
zdroj: giphy.com
Gif s tancujícím velmistrem Yodou z Hvězdných válek, držícím nápoj ve stříbrném obalu.
zdroj: giphy.com
Sváteční gif s tancujícím pudlíkem stojícím na dvou nožkách.
zdroj: giphy.com

Prohlédněte si také další gify ke jmeninám!

Zajímavosti o jméně Daniel

Význam jména Daniel pochází z hebrejštiny, ze jména Daniyyel a znamená “Bůh je můj soudce”

Ve Starém zákoně to bylo jméno proroka – hlavního hrdiny knihy Daniel. Svatý Daniel Paduánský je patronem žen, jejichž muži jsou ve válce. 

Danielům je přiřazováno číslo devět a vhodnými barvami jsou hnědá, oranžová a červená. 

Muži tohoto jména jsou silně intuitivní a jsou to buď materialisté, nebo se naopak jedná o silně duchovně založené osoby, které jsou schopny vzdát se veškerého svého majetku a žít v chudobě. 

Danielům je předurčen úspěch, ale pouze v případě, že si ujasní, co chtějí. Pak se jim daří své cíle naplňovat.

Zdrobněliny a přezdívky pro toto jméno jsou Daník, Daníček, Danielek, Dan, Deny, Danoušek a další.

A kdy má svátek Daniel? Oslavovat jmeniny s těmito muži můžete 17. prosince. 

Znáte ženu s podobným jménem? Popřejte Daniele svátečním textem.

Podařilo se vám vytvořit přání k svátku Danielovi, ale nevíte, jak jej předat? 

V první řadě si ujasněte, komu blahopřání posíláte. Jedná se o staršího člověka, o dítě nebo o muže, který má rád moderní technologie? 

Zvolte, zda přání předáte ústně, skrze zprávu, poslanou přes mobil, nebo gratulaci pošlete jako e-mail. 

V případě moderních technologií máte tu výhodu, že můžete přání ozvláštnit obrázkem nebo pohyblivým gifem.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X