Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Danielu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 9. září a svátek slaví Daniela. 

Už víte jaké přání k svátku Daniele pošlete? 

Pokud si stále ještě nejste jistí jaké přání k svátku by bylo to pravé a potřebujete načerpat inspiraci, tak jste tady správně. 

A z čeho můžete vybírat? Připravili jsme pro vás básničky, obrázky, ale i klasické gratulace k jmeninám. 

Všechna přání jsou ke stažení zdarma, tak jdeme na to! 

Básničky k svátku pro Danielu

Rýmy k jmeninám jsou stále velice oblíbené a jeden můžete dneska poslat i vy. Všechny básničky jsou napsány přímo na míru pro Danielu a určitě se jí budou moc líbit. Tak která z nich to bude?

Tvůj sváteční den je zase tady, dneska bys měla být s kamarády. Snad se ti dnešní den co nejlépe vydaří, a vždy máš úsměv na tváři. Drahá Danielo, přejeme ti krásný svátek!
Náš nejmilovanější Daníku, měla by sis užívat tohoto okamžiku. Proto svátek bys měla dneska oslavit, tak nejlépe jak si jen umíš představit. Danielko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dneska chci ti popřát krásně, a tak ti zkouším skládat básně. Snad se ti budou líbit tyhle veršíky, a užiješ si dnešní sváteční okamžiky. Danielo, přejeme ti nádherný svátek!
Vidím tvé jméno v kalendáři, tak to oslav, ještě nejsme staří. Dneska s přáteli bys měla býti, a usmívat se i když slunce nesvítí. Danielo, přejeme ti báječný svátek!
Je tady zase tvůj svátek po roce, my k němu chceme popřát ti od srdce. Chceme aby se ti ve všem dařilo, a vše co si přeješ se ti vydařilo. Milá Danielo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Máš svátek a víš co to znamená? Hezká oslava je pro tebe už připravená. Snad si dnešní den moc užiješ, a splní se ti vše co si přeješ. Danielo, užij si dnešní jmeniny!
Venku stále ještě svítí sluníčko, a ty máš svátek naše holčičko. Jen to nejlepší to chceme popřát, a k tvým jmeninám ti moc poblahopřát. Drahá Danielo, přejeme ti krásný svátek!
Máš jmeniny Danielo moje milovaná, tahle báseň je tobě věnovaná. Snad tě tyhle verše rozveselí, a užiješ si tento den celý. Milá Danielo, přejeme ti nádherné jmeniny!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Líbí se vám básničky, ale raději byste poslali nějakou veselou? Tak to nebude vůbec žádný problém, veršovaná blahopřání k jmeninám pro Danielu jsme připravili i ve vtipnejší verzi, které ji rozhodně v tento den rozveselí.

Když máš svátek Danielo, tak pořádnou oslavu by to chtělo. Bude to víno, slivovice a nebo rum? To je jedno, hlavně se stav k přátelům! Danielo, přejeme ti nádherný svátek!
Ne abys dneska na zadku seděla, máš svátek, dej si pořádně do těla! Až do rána budeme tančit, je to jen jednou za rok, nemusíš jančit! Danielo, přejeme ti krásné jmeniny!
Dneska bude pořádná veselka, když svátek slaví naše Danielka. dneska to bude minimálně do rána, už se těším, to bude zase podívaná! Danielo, pořádně si užij dnešní svátek!
Naše drahá Danielo my ti oznamujeme, že dneska tvůj svátek oslavujeme. Snad nebudeš se na nic vymlouvat, a k večírku tě nebudeme muset přemlouvat. Danielo, přejeme ti krásné jmeniny!
Růžové a bílé kytky a dárkové krabici.
zdroj: elle.pl

Klasické blahopřání k svátku

Jste zastánce tradičních a decentních přání k jmeninám? Z těchto milých textů si jistě vyberete ten pravý přímo na tu vaši Danielu. Výborně budou vypadat jak ve zprávě, tak v klasickém papírovém přáníčku.

Naše drahá Danielo, rok se s rokem sešel a jsou tady opět tvoje jmeniny. My ti k nim chceme popřát aby se ti dařilo vše, na co sáhneš a abys byla neustále moc spokojená, veselá a šťastná. To vše ti ze srdce přejí …
Danielko, dneska je tady opět den tvých jmenim a my ti k nim chceme popřát spoustu zdraví, lásky, pohody, dobré nálady ale hlavně štěstí. Užij si dnešní den. Nádherné jmeniny ti přejí …
Danielo, snad se ti dnešní významný den vydaří tak jak sis ho přála a budeš ho trávit s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Moc na tebe myslíme a přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny.
Drahá Danielo, I když ti k tvému svátku dneska nemůžeme popřát z očí do očí tak ti přejeme jen to nejlepší a abys byla i nadále tak spokojená a veselá, jako jsi teď. Nádherný svátek ti ze srdce přejí …
Milá Danielko, nemusíš se bát, na tvůj svátek bysme nikdy nezapomněli a přejeme ti k němu spoustu lásky, pohody a aby jsi byla vždy veselá a hlavně zdravá a šťastná. Krásný svátek ti srdečně přejí …
Naše milá Danielo, jsi naše zlatíčko a my ti k tvému dnešnímu svátku přejeme aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání a měla ses vždycky jen dobře. Nádherný svátek ti přejí …
Naše milovaná Danielo, doufáme, že se ti tvůj sváteční den povede tak jak sis ho naplánovala a budeš se celý den jen bavit a usmívat. Přejeme ti aby sis užila nádherný svátek!
Danielko, moc ti chceme z celého srdce popřát aby jsi byla vždy jen spokojená, veselá a aby tě v životě potkávalo jen to dobré. K tomu ti přejeme taky spoustu zdraví, lásky a štěstí.


Vtipné obrázkové gratulace k jmeninám

Blahopřání k svátku pro Danielu může být i obrázkové. Nemusíte k nim už nic psát, obrázek řekne všechno za vás. Je to skvělou volbou pro ty, co mají rádi legraci a zábavu. Odeslání je velice jednoduché. Stačí vybraný obrázek pouze zkopírovat a poslat.

GIF blahopřání k svátku pes s kytkama.
GIF blahopřání k jmeninám party kočka.
zdroj: tenor.com
GIF přání k jmeninám přípitek.
zdroj: delish.com
GIF blahopřání k svátku s obrovskou sklenicí vína.
zdroj: tenor.com
GIF přání k svátku party holka.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Papírové přání nemusíte kupovat, ale můžete ho vyrobit sami doma. Není se čeho bát, je to jednodušší, než se může zdát a zvládnete to i když jste to nikdy předtím nedělali. Vlastnoručně vyrobené dárky potěší nejvíce u přání k svátku to platí dvojnásob. V tomto videu najdete spoustu inspirace a je opravdu z čeho vybírat. Až budete mít hotovo tak stačí už jen dovnitř napsat tu správnou gratulaci.

Jak se vám líbila přání k jmeninám pro Danielu?

Výběr je jen na vás, ale jistě oslavenkyni potěší jakékoliv přání. Nejdůležitější je přece to, že na ni myslíte a vzpomněli jste si na tento její významný den.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X