Nejlepší blahopřání k svátku pro Bereniku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 7. února svátek slaví Berenika.  

Znáte nějakou slečnu nebo paní s tímto jménem?  

Milé přání k svátku Berenice rozhodně udělá radost. 

Vyberte jí jednu z našich básniček, textů a nebo obrázků a udělejte jí radost. 

Všechna přání jsou ke stažení zdarma, tak jdeme na to! 

Básnička k svátku pro Bereniku

Máte rádi hezké básničky k svátku ale zrovna vás žádná nenapadá? Nemusíte nad ničím přemýšlet, napsali jsme je za vás. Stačí si jen vybrat tu, kterou Berenice uděláte radost. 

Svátek slaví naše Berenika, oslava snad bude veliká. Mnoho lásky a zdraví přejeme, a touto básní gratulujeme. Bereniko, užij si ten nejkrásnější svátek!
V kalendáři dneska vidím Bereniku, popřát jí musíme v okamžiku. Přejeme ti mnoho pohody, a k tomu samé šťastné příhody. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Berenika svůj svátek slaví, přejeme jí spoustu zdraví. A k tomu lásky hromadu, ať vždy máš dobrou náladu. Užij si dnešní den Bereniko!
Berenika dneska slaví svátek, snad má hezký dne začátek. Posíláme tuhle básničku, zastav se na chviličku. Přejeme ti nádherný svátek Bereniko!
Svátek slaví naše Berenička, my posíláme přání od srdíčka. Sviť stále krásně jako sluníčko, a buď zdravá holčičko. Krásný svátek ti přejí …
Svátek slaví naše Berenika, oslava to bude veliká. My jen to nejlepší ti přejeme, a moc myslet na tebe budeme. Ten nejkrásnější svátek ti přeji …
Berenice k svátku chceme přát, aby byla šťastná napořád. Mnoho lásky a pozdravů posíláme, snad se zase brzy shledáme. Bereniko, přeje ti krásný svátek!
Dneska jsou tvé jmeniny, přijmi přání od naší rodiny. Moc na tebe stále tebe myslíme, snad se zase brzy uvidíme. Bereniko, přejeme ti nádherný svátek.
Dneska jsou tvé jmeniny, a my máme přání jediný. ať jsi stále tak veselá, a splní se vše co bys chtěla. Krásný svátek, Bereniko!
Naše drahá Berunko, jsi naše nejmilejší dívenka. Jen to nejlepší ti chceme popřáti, a ať se ti úsměv nikdy neztratí. Bereniko, přejeme ti krásný svátek!

Vtipná rýmovaná přáníčka

Má Berenika smysl pro humor? Můžete ji rozesmát některou z těchto vtipných veršovaných přáníček. Tak si vyberte tu co se vám líbí nejvíce a vylepšete Berenice den! 

Vidím dnes tvé jméno v kalendáři, přeji ti hlavně úsměv na tváři. K tomu pohody a spokojenosti kopec, a aby se už našel i nějaký chlapec. Přeji ti ten nejhezčí svátek, Bereniko!
Svátek slavíš, to je novina, měli bysme se napít vína. Slavit s tebou budeme moc rádi, jako tví nejlepší kamarádi. Krásný svátek, Bereniko!
V kalendáři vidím Bereniku, velké oslavě není úniku. Pojď si s námi sklenku či dvě dát, budeme až do rána se smát. Užij si ten nejlepší svátek, Bereniko!
Naše kočka dneska svátek slaví, přejeme jí hlavně zdraví. Snad oslava dnes bude veliká, a konečně si najdeš nějakého mladíka. Bereniko, přejeme ti nádherný svátek!
Dneska je tu zase ten den, tak pojď s námi oslavit ho ven. Dáme si spolu vínečko, na tvé zdraví, kočičko. Bereniko, přejem ti to nejlepší k svátku!
Svátek dneska slaví naše nejmilejší, pro nás jsi ta nejkrásnější. Nebuď pořád jako andílek, pojď, uděláme si dneska večírek. Krásný svátek, Bereniko!
Růžové tulipány v kyslíku zavěšené na dveřích.
zdroj: Pinterest.com

Krásná blahopřání k jmeninám

Pokud máte rádi jednoduchý a milý text, tak z těchto přáníček si jistě vyberete. Můžete ho napsat jen do zprávy a nebo do papírového přání, obě možnosti Bereniku jistě potěší.

Naše milá Bereniko, k tvému svátku ti přejeme spoustu lásky, pohody, štěstí a aby se ti splnilo vše, co si přeješ. To vše ti ze srdce přejí …
Bereniko, dneska je den tvým jmenin a my ti přejeme abys byla i nadále tak usměvavá a spokojená jako jsi do teď a aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání. Krásný svátek ti přejí …
Naše drahá Bereniko, k tvému svátku ti přejeme mnoho lásky a abys zůstala a nadále tak úžasná, jako jsi teď. Máme tě moc rádi. Vše nejlepší ti přejí …
Bereniko, osobně ti popřát nemůžeme tak ti posíláme tohle přání k tvému svátečnímu dni. Přejeme ti hodně zdraví, lásky a pohody. Užij si ten nejkrásnější svátek!
Milá Bereniko, rádi bychom ti popřáli mnoho úspěchů jak v osobním, tak v pracovním životě a aby ti nikdy nezmizel úsměv ze rtů. To vše ti přejí …
Dneska je tvůj významný den a proto ti přejeme lásku, zdraví, štěstí a aby se ti splnilo vše, co si v životě přeješ. Všechno nejlepší ke svátku, Bereniko.
Je tady den tvým jmenin a my ti i letos přejeme mnoho radosti, lásky a pohody. Ať se ti vše stále daří a jsi spokojená. Bereniko, užij si ten nejkrásnější svátek. S láskou …
Bereniko, máme tě moc rádi a k tvému svátku ti přejeme radost, pohodu a hlavně dobrou náladu. Užij si dnešní sváteční ten. Srdečné gratulace ti posílájí …

Obrázková gratulace k svátku

Text je fajn, ale Berenika má raději obrázky? Vybrali jsme pro vás ta nejlepší obrázková přání která rozhodně oslavenkyni zvednou náladu. Můžete poslat samostatně a nebo doplnit o básničku či text.

GIF přídi k svátku s přípitkem.
zdroj: giphy.com
GIF muže vyhazujícího konfety.
zdroj: giphy.com
GID přání se slavící ženou středního věku.
zdroj: giphy.com
GIF přání s šampaňským a ženou v brýlích.
zdroj: giphy.com
GIF přání k svátku se srdíčkem a bílou postavičkou.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená blahopřání

Papírová přáníčka jsou stále velice oblíbená a to naprostým právem. Už jste zkoušeli vyrobit papírové blahopřání sami? Je to velice jednoduché a s tímto návodem máte hotovo za chvilku. Do hotového přání pak můžete napsat některou z našich básniček či textů. 

Tak jdeme na to!

Ať už se rozhodnete poslat jen zprávu s rýmovaným přáním  nebo vyrobíte to papírové, každé přání k svátku Berenika ocení. 

Tento den je jen jednou za rok, tak jí ho můžete udělat hezčí pěknou gratulací k svátku. 

Které přání vás zaujalo nejvíce?

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X