Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Svatavu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 11. května a svátek slaví Svatava. 

Máte nějakou ve svém okolí? Pošlete jí gratulaci. 

Nevíte ale, jaké přání k svátku Svatavě poslat? 

Podívejte se na naše básničky, veselé obrázky, klasické texty a načerpejte inspiraci. 

Všechna přáníčka jsou navíc zdarma k dispozici, tak jdeme na to.

Básničky k svátku pro Svatavu

S takovým blahopřáním uděláte radost snad každé oslavenkyni. Ať už je to vaše kamarádka, maminka, dcera a nebo kolegyně, určitě jí milými verši vykouzlíte úsměv na tváři. Stačí si jen vybrat!

Svátek dneska slaví Svatavy, my té naší přejeme hlavně pohodu a pevné zdraví. Ať máš stále na tváři úsměv, a tvůj život provází jen láska, pohoda a zpěv. Přejeme ti skvělé jmeniny, Svatavo!
Odpoledne se potkáme u dortu a u kávy, svátek mají totiž dneska Svatavy. Tak by sis měla něčím sladkým zahřešit, a své smysly potěšit. Svatavo, přeju ti báječné jmeniny!
Dneska je tady tvůj svátek, naše milá Svati, přejeme ti ať jsi stále veselá a štěstí se ti nikdy neztratí. K tomu ti přejeme taky spoustu zdraví, a ať tě život stále stejně baví. Svatavo, přejeme ti báječné jmeniny!
Jmeniny dneska slaví Svatavy, my ti přejeme ať se ti splní všechna tvá přání a představy. Nesmíme zapomenout ani na lásku, zdraví a dobrou náladu, a abys všechny starosti házela hned za hlavu. Svati, přejeme ti krásný sváteční den!
Užij si nádherné jmeniny, naše milá Svatinko, snad se ti bude tohle přáníčko líbit aspoň malinko. Přejeme ti spoustu zdraví, štěstí a taky lásky, hlavně si z ničeho nedělej vrásky. Přejeme ti úžasný svátek!
Jen tobě patří tahle milá slůvka, svátek má totiž dneska Svatavka. Přejeme ti ať jsi spokojená a šťastná věčně, a tento den oslavíš neskutečně. Svatavo, přejeme ti pohádkové jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Svatavu sice rýmované, ale trochu veselejší? Na to jsme taky mysleli a napsali jsme vtipných básniček hned několik. Výborně se hodí pokud je oslavenkyně vaše kamarádka, která se ráda zasměje a pobaví.

Připrav se na mejdan a skvělou zábavu, musíme zapít naši drahou Svatavu. Večer tady budou lítat špunty od šampusu, a třeba dostaneš i od někoho pusu. Svatavo, přejeme ti úžasný sváteční den!
Ty máš dneska jmeniny, milá Svati, tak doufám, že ten večírek dneska platí. Sejdeme se dneska v našem podniku, pořádné oslavě není prostě není úniku. Svatavo, přejeme ti skvělý svátek!
Přece večer nebudeš sedět doma jako nějaká puťka, když je dneska v kalendáři Svaťka. Zajdeme si spolu na panáka do baru, pořádně to roztočíme a dostaneme se do varu. Užij si tvoje jmeniny, Svatavo!
Dneska spolu budeme spoustu vína požívati, protože jsou tvoje jmeniny, Svati. Ale zase pozor, ať z toho není pekná opice, to by nás asi ráno bolela palice. Svatavo, pořádně si užij dnešní sváteční den!
Holka ve vaně v časopisem v ruce a balónky všude kolem.
zdroj:samolerarabic.tumblr.com

Klasická přání k svátku pro Svatavu

Nejsou verše ani vtipy to, co hledáte? Pokud dáváte přednost jednoduchosti a tradičním přáníčkům, tak tady si jistě vyberete to pravé i vy. Stačí si jen vybrat to, co se vám líbí nejvíce, doplnit váš podpis a můžete ho ve zprávě poslat klidně hned. Krásně vypadá taky v papírovém blahopřání.

Milá Svatavo, rok utekl jako voda a je tady opět tvůj významný den. My ti jako každý rok chceme popřát jen to nejlepší! Moc si užij svůj sváteční den!
Drahá Svatavo, nemusíš se bát, že bych letos na tvé jmeniny zapomněla. Moc na tebe myslím a chci ti z celého srdce popřát lásku, zdraví, pohodu a spoustu nádherných okamžiků. S láskou …
Svatavo, ty máš dneska jmeniny a to znamená že by ses měla od rána do večera jen bavit, radovat a taky oslavovat s těmi, které máš na světě nejraději. Nádherný svátek ti přejí …
Dívám se po ránu do kalendáře a co nevidím, jmeniny slaví Svatavy! Proto k tobě letí tento milý vzkaz s přáním toho nejlepšího! Hlavně ať jsi zdravá, šťastná a spokojená. Báječný svátek ti přeje …
Sváteček dneska slaví Svatavy a my ti k němu chceme z celého srdce popřát nádherné momenty s rodinou, krásné zážitky a taky moře lásky a štěstí. Užij si dnešní jmeniny!
Naše milovaná Svatuško, sice ti dnska k tvému svátku nemůžeme pogratulovat osobně, ale to neznamená, že na tebe nemyslíme. Z celého srdce ti chceme popřát moře lásky, zdraví a taky spoustu štěstí. Ty nejkrásnější jmeniny ti ze srdce přejí …
Drahá Svatavko, celá rodina ti chce k tvému svátku popřát nádherné zážitky, splněná přání, úspěchy a taky aby sis dnešní den pořádně užila. S láskou …
Naše nejmilovanější Svaťulko, myslíme na tebe každý den a to nejen, když máš jmeniny! Dnešní den je ale výjimečný a proto ti chceme popřát jen to nejlepší a taky aby sis ho užila přesně tak, jak sis ho naplánovala. Krásný svátek ti přejí …

Blíží se narozeniny někoho z rodiny, přátel a nebo kolegů? Nic nepotěší více, než krásné přáníčko k narozeninám!

Obrázkové GIF gratulace

Chcete, aby bylo blahopřání k jmeninám pro Svatavu originální a zároveň aby ji pobavilo? Můžete to zkusit s pohyblivým GIF přáníčkem. Vybrali jsme ty, které se v tento sváteční den výborně hodí a vy je tak nemusíte už nikde hledat. Jednoduše si vyberete ten, co se vám líbí nejvíce, zkopírujete a pošlete.

Svatavo, užij si dnešní jmeniny!

GIF přání k svátku tančící červený plyšák.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní oslava stojí za to!

GIF blahopřání k jmeninám tančící plameňáci.
zdroj: giphy.com

Svati, pořádně si užij dnešní oslavu!

GIF blahopřání k svátku tři oslavující holky.
zdroj: giphy.com

Zase to ale s tím slavením nepřeháněj!

GIF přání k svátku opilá holka na zemi.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti báječný jmeninový den, Svatavo!

GIF přání k jmeninám kočka s dortem.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka 

Takové přání k jmeninám Svatava možná nebude ani čekat! Rozhodně z něho ale bude příjemně překvapená. Ukážete jí tak, že vám na ní skutečně záleží, když jste jí dárek vyrobili sami doma. Budete k tomu potřebovat papíry, nůžky, lepidlo a trochu vašeho času. Pokud by se vám hodila inspirace včetně návodu, tak se můžete podívat na tohle krátké video, kde jí najdete spoustu. Do hotového přáníčka pak už jen stačí dopsat to, co máte na srdci a můžete jít gratulovat.

Myslíte, že se budou naše přání k jmeninám Svatavě líbit?

Doufáme, že jsme vám s inspirací pomohli a vy jí tento významný den uděláte ještě hezčí a příjemnější.

Zajímavosti o jméně Svatava

Původ jména je slovanský, vychází ze staroslovanského slova „svet”, které překládáme jako „silný” či „velký”. Stejně tak se také překládá jméno Svatava. 

Svatava je 116. nejoblíbenějším jménem a používá ho u nás 4863 žen. 

Jméno Svatava používají i na Slovensku a v Polsku, podoba jména Svetava se jméno vyskytuje v srbochorvatštině. Bulharskou verzí jména je Sveta.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X