Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Verču na jednom místě. Vyberte si!

Chcete přání k svátku Veronice vytvořit jednoduše a bez dlouhého přemýšlení? 

Přemýšlíte, jaká slova zvolit, ale nevíte si s tím rady? 

Pusťte se do čtení a nechte se vést našimi tipy, které vám pomohou vytvořit tu nejkrásnější gratulaci!

Gratulace Verči ke jmeninám

Sdělte, prostřednictvím blahopřání, co hezkého oslavenkyni přejete. 

Inspirujte se našimi texty a vyberte si takový, který přesně vystihne slova, která vám leží na srdci. 

Dnes, v den tvých jmenin, bych ti chtěl/a dát najevo, jak moc jsi pro mě důležitá. Všechno nejlepší ke jmeninám mé skvělé kamarádce! Jsi nejlepší člověk, kterého znám.
Všechno nejlepší k svátku mé nejlepší kamarádce! Doufám, že si tento den užiješ a zažiješ spoustu legrace. Jsem si jistý/á, že tě čeká šťastný a úspěšný rok!
Má drahá kamarádko, přeji ti všechno nejlepší ke tvému výjimečnému dni. Snad bude tvůj den a celý život požehnaný!
Jsem tak šťastný/á a vděčný/á, že tě mám ve svém životě. Přeji ti vše dobré ke tvým jmeninám a požehnání do dalšího roku.
Mé drahé kamarádce přeji ke jmeninám a do dalšího roku radost, štěstí a víc požehnání, než si vůbec dokážeš představit. Mám tě rád/a!
Všechno nejlepší k svátku někomu, kdo mě zná lépe, než se znám já sám/sama! Těším se na dnešní oslavu a věřím, že si ji společně užijeme stejně tak, jako ty v minulých letech. Užij si dnešní den!
Tvé přátelství pro mě znamená víc, než si dokážeš představit. Slavím dnešní den s tebou, protože si moc vážím toho, že tě mám ve svém životě. Krásné jmeniny, Verunko!
Ať ti tento den přinese radost a štěstí a ať je nadcházející rok pro tebe tím nejlepším! Přeji ti, aby se ti splnily všechny sny, kamarádko! Všechno nejlepší ke jmeninám!
Má drahá Verčo, jsi tak milující a starostlivá a děláš toho tolik pro ostatní. Nechť se ti dnes vrátí všechna ta dobrota a láska, kterou nám všem rozdáváš. Dnešní den je především o tobě, tak si ho užij. Vše nejlepší k svátku!
Přeji ti ke tvým jmeninám vše nejlepší, Veru! Jsi skvělá a milující kamarádka a já jsem moc rád/a, že tě znám tak dlouho. Doufám, že naše přátelství bude trvat ještě spoustu let!
Modlím se, aby ti tento rok přinesl všechno štěstí, které si jen dokážeš představit a aby se ti splnily veškeré sny, které nosíš v srdci. Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší ke jmeninám, drahá kamarádko! Jsme přáteli déle, než si vůbec dokážu připustit. Kam ten čas utekl? Dnešní den si užij, jako by byl poslední!

Možná najdete inspiraci pro svou gratulaci v blahopřáních k narozeninám pro ženy. Podívejte se na ně a vyberte si tu nejlepší!

Krátká přání k svátku Veronice

O ženách se říká, že rády mluví. Co když ale zrovna Veronika dlouhé povídání nerada? 

Poblahopřejte oslavenkyni stručně, ale výstižně!

Když jsme spolu, rozumíme si i beze slov. Tvé oči mluví, i když nic neříkáš a přesto se tak skvěle chápeme. Jsem moc vděčný/á za naše přátelství! Všechno nejlepší k svátku, Verčo!
Hodně štěstí k tvému svátku! Bůh ti žehnej! Budu se modlit, aby tě nikdy nikdo nezlomil, a ty jsi byla stále tak odvážná a plná optimismu.
Říká se, že nejlepším přítelem je kniha nebo pes. To je ale pěkná hloupost! Ty jsi nejlepší kamarádkou a já jsem šťastný/á, že tě znám! Vše nejlepší!
Mám velké štěstí, že jsi mou kamarádkou. Všechno nejlepší k svátku! Ať jsi zdravá, bohatá a milovaná!
Jsi úžasný blázen a ta nejlepší kamarádka. Jsi jednoduše jedna z milionu! Vše nejlepší k svátku!
Jsi skvělou přítelkyní, kterou mi seslal samotný vesmír. Přeji ti k svátku jen to nejlepší, Veru!
Ne každý se může podělit o svá tajemství. Já ale můžu, protože mám tebe! Všechno nejlepší ke jmeninám, má drahá přítelkyně. Bůh ti žehnej!
Na zdraví! Oslavme dnes spolu tvé úžasné jméno, které nikdo neumí nosit tak, jako ty. Všechno nejlepší!
Někdy spolu bojujeme, ale přes to všechno, co jsme zažili/zažily, jsme stále přáteli/přítelkyněmi a já si toho moc cením, protože právě to mě utvrzuje v tom, že je to skutečné přátelství. Vše nej a díky!
Moje parťačko ve zločinu, mám tě rád/a a přeji ti, aby se ti v tomto životě vyhýbalo vše zlé a potkávala jsi jen to, po čem toužíš! Krásné jmeniny!
K tvému svátku ti přeji, abys byla stále šťastná, zdravá a měla ráda život! Všechno nejlepší, Veroniko!
Kéž bych uměla žít tak, jako ty. Užíváš si každý okamžik života a jsi pro mě velkou inspirací. Krásné prožití svátečního dne, Verunko!

Víte o Verči, že má ráda němčinu? Inspiraci pro krátké přáníčko najdete také v německých svátečních gratulacích.

Zamilovaná přáníčka

Zamiloval jste se do Veroniky?

Je pro vás tou pravou, tou vyvolenou? 

Nevíte, jak oslavenkyni sdělit, co k ní cítíte? 

Vezměte si inspiraci z našich blahopřání plných lásky!

Jsi pro mě výjimečným a důležitým člověkem. A právě takový člověk si zaslouží oslavu každý den. Všechno nejlepší ke jmeninám, má lásko!
Já nejsem rozhodnutý pro kravatu a ty pro boty. Já nejsem rozhodnutý, co si objednat a ty, jakou dietu držet. Jedno je však jisté… svůj život nechci prožít s nikým jiným než s tebou a vím, že spolu prožijeme zbytek života. Přeji ti vše nejlepší ke jmeninám, lásko!
Dnes slaví svátek hvězda, která jasně září všude, kam přijde. Jsem vděčný, že je mi tato hvězda tak blízko a stojí mi věrně po boku. Miluji tě a moc si přeji, abys byla po mém boku už navždy. Krásné jmeniny!
Jsi květem, který je nejvoňavější na světě. Nemohl jsem si vybrat lepší ženu a doufám, že ti to budu moci dávat najevo ještě hodně dlouho. Krásné prožití svátečního dne, miláčku!
Tento den je výjimečný ne proto, že máš jmeniny, ale proto, že je to den, který ses rozhodla strávit se mnou. Miluji tě!
Tvé jmeniny jsou skvělou příležitostí, kdy ti mohu připomenout, jak moc jsi pro mě důležitá a jak moc tě miluji. Nikdy na to nezapomeň, prosím! Krásný svátek, lásko!
Jsem tím nejšťastnějším mužem na světě, protože mám tak úžasnou a krásnou lásku. Díky tobě jsem lepším člověkem. Děkuji ti, že mě podporuješ a každý den mi dodáváš sílu. Všechno nejlepší, miláčku!
Jeden jediný den bez tebe by byl tím nejdelším a neničivějším. Doufám, že budeme navždy spolu a budu ti moci stále dokazovat, jak moc výjimečná pro mě jsi. Miluji tě a přeji ti ty nejkrásnější jmeniny!
Dnes je velký den, protože slavíme svátek ženy, která změnila můj život. Všechno nejlepší! Přeji ti, aby ti život dal všechno, po čem toužíš!
Dneska slaví jmeniny žena, která je pro mě tou nejdůležitější, která je součástí mě a které chci věnovat všechnu svou pozornost a lásku. Miluji tě a posílám ti spoustu polibků. Těším se, až se večer uvidíme. Všechno nejlepší, Veroničko moje!
Doufám, že budeš dnes zažívat jen radost, lásku a pociťovat štěstí! Přeji ti ty nejnádhernější jmeniny, jaké jen člověk může zažít. Krásný den, moje zlatíčko!
Květiny jmeniny neslaví, ale existují výjimky, jako jsi ty. Všechno nejlepší má lásko! Nechť zažijeme ještě spoustu společných krásných chvil, jako je tato. Miluji tě!

Chcete využít svátku Veroniky a požádat svou vyvolenou o ruku? Pak prozkoumejte svatební verše, které vám mohou nabídnout patřičnou inspiraci.

Srandovní gratulace

Každé ženě sluší úsměv. Proto využijte příležitosti jmenin a oslavenkyni rozesmějte. 

Jak? Potěšte ji vtipným blahopřáním!

Všechno nejlepší k svátku! Dnes je první den zbytku tvého unaveného života. Nenech se tím ale otrávit a užij si oslavu.
Všechno nejlepší ke jmeninám! Dneska ses přiblížila zase o něco blíž k šedinám, protože asi víš, že už jsi jmenin oslavila opravdu hodně.
Přála by sis být znovu děckem? Nemít žádné peníze, žádné auto, žádné soukromí a žádnou svobodu? Ne? Myslela jsem si to. Přeji ti krásné jmeniny, drahá!
Všechno nejlepší k dalšímu svátku! Přeješ si, abys dnes vypadala mladší? To se nestane. Máš nějaká další přání?…
Všechno nejlepší ke jmeninám! Ještě nejsi stará. Že jsi stará, poznáš tak, že když zakuckáš, všichni se otočí a zkontrolují, jestli tě neklepla pepka.
Slavíš další svátek a cítíš se stará? Pokud se chceš cítit mladší, využij navigace a namiř si to k nejbližšímu domovu důchodců. Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší k svátku, Verčo! Teď je ideální čas začít svým dětem dopřávat veškerý luxus, pokud teda chceš, aby už za pár let, dopřály ony tobě luxusní domov důchodců!
Pouze dneska platí, že alkohol ani sladkosti neobsahují žádné kalorie. Tak se pusť do hodování! Vše nejlepší k svátku, kamarádko!
Krásné jmeniny, kámoško! Ať se dožiješ ještě spousty dalších svátků. Toto přání potřebuješ, protože je dost možné, že jich, vzhledem k tvému věku, již mnoho nebude.
Všechno nejlepší k svátku, Veru! Ve svém věku už by ses měla snažit vidět i v maličkostech něco velkého, počínaje velkých písmen – vím, že ti zrak už dělá potíže. Vše nej!
Krásné jmeniny, stará dobrá kamarádko! Nevím, proč lidé očekávají, že si budeme pamatovat jejich svátek, když už máme tak vysoký věk. Dobře vím, že jsi ráda, když si vůbec pamatuješ, kde jsi nechala klíče od auta!
Kdybys dnes slavila narozeniny, ne svátek, doporučil/a bych ti, aby sis zřídila pojištění proti požáru, protože by těch svíček už bylo opravdu hodně. No, situace je naštěstí jiná. Tak krásné jmeniny, drahá kamarádko!

Nenašli jste, co jste hledali? Podívejte se na další veselé gratulace ke jmeninám!

Blahopřání pro malou Verunku

I malé oslavenkyně potěší, když si na ně vzpomenete a popřejete jim k jejich svátku. 

Vezměte si příklad z našich gratulací pro děti a udělejte Verunce radost! 

Ať je tvůj sváteční úsměv stejně sladký jako ten první, který jsi mi po narození věnovala! Mám tě ráda, dceruško moje!
Doufám, že tě každé jmeniny naučí něco krásného a nového! Krásné jmeniny, moje zlatíčko!
Přeji si, abys tak výjimečné dny, jako je ten dnešní, zažívala často. Buď i nadále veselá a úžasná, jako jsi byla doposud!
Každý den by měl být oslavou tebe, ale dnešní den je jedním z nejvýjimečnějších, protože slavíme svátek naší úžasné princezny Verunky. Krásné jmeniny, miláčku!
Všechny dobroty na dnešní oslavě nebudou nikdy tak sladké, jak sladká jsi ty. Milujeme tě a přejeme ti jen to nejlepší k tvým krásným jmeninám!
Požehnání a láska, radost a mír, ať tě potká dnes i každý další rok. Buď stále tak skvělou holčičkou, jakou jsi. Všechno nejlepší k svátku!
Každý den, který žiji, je díky tobě lepší. Dnešní den je jen o tobě a já ti přeji, aby sis ho užila podle svých představ! Krásné jmeniny!
Ať je tvůj výjimečný den plný báječných lidí a zážitků! Zasloužíš si do života jen to nejlepší a nic míň ti nepřeji. Krásný svátek, Veruško, beruško!
Jsi moje hrdinka, moje milovaná dceruška a my jsme těmi nejšťastnějšími rodiči na světě! Všechno nejlepší ke jmeninám!
Verunko, naučila jsi mě milovat bezpodmínečně a já ti přeji k svátku jen to nejlepší! Miluji tě! Užij si dnešní den.
Vždy miř vysoko a létej stále výš a výš, protože pro mě jsi naprostá jednička a já ti přeji k svátku jen to nejlepší!
Nezáleží na tom, kolik času uplyne, vždy budeš mým číslem jedna! Tvůj strop je obloha, drahá moje! Všechno nejlepší k svátku!

Pokud budete chtít Verunce popřát také v den, kdy slaví svátek i všechny ostatní děti na celém světě, můžete využít našich gratulací ke Dni dětí!

Obrázky s přáním ke jmeninám

Chcete, aby byla vaše gratulace originální a inspirující?

Líbilo by se vám, kdyby vaše gratulace mezi ostatními zazářila?

Pogratulujte ke jmeninám obrázkem!

Dívka vyskakující do vzduchu v podzimní přírodě, na silnici, s přáním všeho nejlepšího k svátku.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Veronice na pozadí hořících prskavek ve tmě.
zdroj: unsplash.com
Tři dívky na útesu u moře, při západu slunce, vztahující ruce k nebi s přáním všeho nejlepšího k svátku.
zdroj: unsplash.com
Muž v přírodě hledící k hvězdnému nebi s přáním krásných jmenin.
zdroj: unsplash.com
Hořící prskavka vytvářející tvar srdce ve tmě s přáním všeho nejlepšího.
zdroj: unsplash.com

Prozkoumejte také další obrázky s přáními k svátku!

Pohyblivé sváteční gify

Kdy jindy se smát než v den oslavy? 

Rozpohybujte své blahopřání a vytvořte oslavenkyni úsměv na tváři. 

Pošlete Verči vtipný gif!

Gif se dvěma muži připíjejícími sklenicemi plnými šampaňského.
zdroj: giphy.com
Kreslená pohyblivá animace se dvěma sklenicemi piva s nožkama a rukama, narážejícími do sebe.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý gif s usmívající se a radující se ženou s roztaženýma rukama mezi padajícími barevnými konfetami.
zdroj: giphy.com
Tancující muž a žena v pohyblivém gifu, oslavující s narozeninovými čepičkami a papírovými dlouhými konfetami.
zdroj: giphy.com
Muž v obleku zdvihající sklenici se šampaňským a připíjejícím na zdraví.
zdroj: giphy.com

Nevybrali jste si? Nevadí! Máme pro vás další várku gif svátečních gratulací!

Vše o jménu Veronika

Jaký je původ jména Veronika? Toto jméno je latinského původu a znamená “ta, která přináší vítězství”

Veronika bylo jméno soucitné ženy, která utřela Ježíšovi tvář, když byl na cestě na Kalvárii a na jejíž látku se zázračně otiskl obraz jeho tváře. Dnes je tato Veronika patronkou fotografů. 

Další známou Veronikou byla Veronica (rozená Constance) Lake, známá filmová i divadelní americká herečka. 

Jméno Veronika je také typické pro bylinu s malými, jasně modrými květy. 

Numerologie Veronikám připisuje číslo pět a vhodnými barvami jsou oranžová, žlutá nebo zelená. 

Ženy tohoto jména v sobě nosí dobro a dobro k sobě také přitahují. Jméno svou nositelku chrání před vším negativním a nepříjemným. Pokud se tyto ženy spoléhají především na svou intuici, daří se jim. V opačném případě se dostávají do nepříjemných situací. 

Zdrobněliny a přezdívky jména Veronika mohou být Verunka, Véja, Verča, Veruška, Verušík, Veronička, Nika a další.

A kdy má svátek Veronika? Oslavovat společně můžete 7. února. 

Prozkoumejte slovenská přání ke jmeninám, ve kterých možná najdete to, co hledáte.

Přání k svátku Veronice může obsahovat pouze text, ale také obrázek nebo pohyblivý gif. 

Promyslete si, jaký vztah k oslavenkyni máte a na tomto základě zvolte druh své gratulace. 

Následně si můžete zvolit, zda přání pošlete elektronickou cestou ve formě e-mailu, MMSky nebo skrze zprávu na sociální síti, či předáte přáníčko osobně, klasicky na papíře, nebo jej pošlete poštou.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X