Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Marii na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 12. září a svátek slaví Marie.

Pokud nějakou znáte, tak jí rozhodně nezapomeňte popřát!

Hezké přáníčko k svátku Marii rozhodně zlepší náladu.

Jestli ale stále nevíte, jaké přáníčko vybrat, máme pro vás spousta inspirace.

Napsali jsme pro vás ty nejhezčí texty, básničky a obrázky, speciálně pro vaši Marii.

Všechna přání jsou zcela zdarma, takže si stačí jen vybrat!

Klasické přání k svátku pro Marii

Tímhle přáníčkem zaručeně nezklamete. Tyhle krátké decentní a srdečné texty napsané speciálně pro Marii určitě vykouzlí oslavenkyni úsměv na tváři

Ať už je Marie kamarádka, kolegyně nebo vaše příbuzná, mysleli jsme na všechny.

Skvěle bude text vypadat ve vyrobeném přáníčku nebo v obyčejné sms.

Naše milovaná Maruško, po roce je tu opět tvůj velký den a my ti k němu přejeme pohodu, lásku, štěstí a hlavně dneska co nejkrásnější oslavu! Ať máš dobrou náladu kamkoliv jen jdeš. Nejkrásnější svátek ti přejí …
Drahá Marie, ze srdce ti přejeme úspěchy v pracovním i osobním životě a aby se ti splnilo všechno, po čem jen toužíš. Ať jsi navždy šťastná a zdraví tě nikdy neopouští. Všechno nejlepší k svátku!
Milá Maruško, dnešek by sis měla pořádně užít a věříme, že ho pořádně oslavíš. Přejeme ti všechno nejlepší a doufáme, že ten tvůj krásný úsměv nikdy neopustí tvoji tvář. Nejkrásnější svátek ti přejí …
Drahá Marie, přejeme ti, aby jsi byla navždy usměvavá, zdravá, šťastná a vždycky se ti ve všem dařilo. Dnešek si pořádně užij, protože jmeniny jsou jen jednou za rok. Všechno nejlepší k svátku ti přejí…
Naše drahá, milovaná Maruško, doufáme, že budeš neustále zdravá, veselá, spokojená a životem tě bude provázet pohoda. Máme tě moc rádi. To vše a mnohem více ti k tvému svátku přejí …
Milá Maruško, bohužel ti dneska nemůžeme popřát osobně, ale moc na tebe myslíme a nemysli si, že to spolu neoslavíme osobně! Přejeme ti spoustu lásky, štěstí, pohody a hlavně zdraví. Nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Drahá Marie, přejeme ti, aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání, aby jsi byla vždy spokojená a usměvavá jako teď. Nezapomeň si dnešní den užít naplno. Nádherný svátek ti přejí …
Naše milá Maruško, doufáme, že si dnešní den užiješ naplno a přesně tak, jak sis ho představovala. Hodně lásky, štěstí, zdraví ti přejí …
Milá Maruško, moc na tebe myslíme a k tvému dnešnímu svátku ti přejeme, aby tě životem provázela láska, štěstí a pohoda. Hezky si dnešek užij a neztrácej svou dobrou náladu. Všechno nejlepší!
Naše Maruško, rok se s rokem sešel a my ti opět přejeme, aby sis svůj velký den užila na maximum. Všechno nejlepší k svátku!
Kytice fialových květin.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Marii

Chtěli byste veršované blahopřání k svátku pro Marii, ale nemáte zrovna talent na psaní básní? Není problém! Máme pro vás přichystanou spoustu inspirace.

Napsali jsme za vás spoustu básniček, speciálně pro vaši oslavenkyni! 

Vaším úkolem už je jenom vybrat si vaši oblíbenou, zkopírovat ji a přeposlat ji ve zprávě.

Když má svátek naše Marie, všude je jen pozitivní energie. Jsi ty naše sluníčko, a proto ti přejeme, holčičko, abys byla vždycky šťastná, a vyhýbala se ti nálada špatná. Všechno nejlepší k svátku!
Dnes má svátek Maruška, naše milovaná dceruška. My ti k svátku přejeme, tohle přání srdečné, ať si, broučku, vždycky veselá, a nikdy trable řešit nemusela. Všechno nejlepší k svátku!
Naše milá Maruško, zapiš si ty za ouško, že tě fakt moc máme rádi, přejeme ti věčné mládí. Lásku, štěstí, pohodu, žádnou šťastnou příhodu. Nejkrásnější svátek ti přeje …
Když má svátek Marie, hraje sladká melodie. Všichni ti tu krásně přejí, snad pozdravy u srdíčka hřejí. Tak snad budeš mít věčnou radost, štěstí, zdraví, všeho dost! Všechno nejlepší k svátku, Maruško.
Svátek má dnes Maruška, naše milá ženuška. Jsou to ale milé zprávy, a my přejeme pevné zdraví! Oslav to dnes naplno, a zítra jdeme na jedno. Všechno nejlepší k svátku.
Naše milovaná Maruško, naše lásko, světluško. Už to je zas nějaký pátek, co přáli jsme ti krásný svátek. A proto ti přejeme, další dny jen veselé! Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Hodně štěstí, lásky, zdraví, co je špatné, to se spraví. Hodně dobré nálady, lásky, štěstí, pohody. Krásný svátek, Maruško.
Maruška dnes svátek slaví, hodně štěstí, lásky, zdraví! Prožij krásně další léta, nechť tvůj život pořád vzkvétá. Ať provází tě samá radost, pohoda a žádná starost. Všechno nejlepší k svátku, Maruško!

Veselá rýmovaná blahopřání

Chcete poslat přání k svátku, které Marii rozhodně rozesměje?

Mysleli jsme i na to, a proto jsme pro vás sepsali veselá a spíše neformální blahopřání. Pro ocenění tohoto přání je potřeba trocha nadsázky a smyslu pro humor a proto se skvěle hodí pro oslavenkyni, která se ráda směje.

Když má svátek Maruška, víme, že to bude fuška. “Proč?” byste se mohli ptát. Prvně budou všichni přát, a potom my vesele, vezmeme flašky, přátelé. Všechno nejlepší k svátku!
Vytáhněte všechny flašky, dnes je svátek Marušky. Oslava to bude velká, až rozostřeně uvidíme světélka. Tak se na to hezky připrav, na oslavu tvých představ. Všechno nejlepší k svátku!
Dneska jdeme do hospody, peníze dáme dohromady, nakoupíme dobré pití, víno jenom do devíti. Potom přijde na stůl tvrdé, a kdo ví co potom bude! Všechno nejlepší k svátku, Maruško!
Maruška je holka hodná, proto dneska pije do dna. Není vůbec škaredá, i když ráno asi bude bledá. Všechno nejlepší k svátku!

Obrázkové gratulace k jmeninám

Přání k svátku pro Marii nemusí být jen text či básnička, ale svá slova a pocity můžete vyjádřit i pomocí milého a veselého obrázku. 

Usnadnili jsme vám hledání a našli jsme pro vás obrázky, které se skvěle hodí pro tuhle příležitost.

Jednoduše jej pošlete a pokud chcete, doplňte o srdečný text nebo básničku! 

Veselé tančící děti ve škole.
tenor.com
Obrázek s přáním a textem: Jsme na tebe pyšní.
tenor.com
Šťastná tančící příšerka s čepicí.
giphy.com
Žena rozlévající šampaňské.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka

A to nejkrásnější na závěr!

Takové přáníčko k jmeninám Marii rozhodně překvapí a moc potěší. Vyrobte oslavenkyni vzpomínku, na kterou se bude moct podívat i několik let zpátky.

Pokud nevíte zrovna jak na to, nemusíte se ničeho bát. Zabere to jen pár minut a nepotřebujete k tomu žádný speciální talent. Inspiraci můžete najít v tomhle videu. Nezapomeňte přání z papíru doplnit o milý text nebo básničku.

Doufáme, že se bude přáníčko k jmeninám Marii líbit.

Udělejte oslavenkyni její významný den krásnější! Nezapomínejte na to, že svátek slavíme jenom jednou za rok.

Tak které to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X