Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Justýnu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 7. října a svátek slaví Justýna. 

Znáte nějakou paní a nebo slečnu s tímto krásným jménem? Popřejte jí. 

Hezké přání k svátku Justýně zvedne náladu. 

Nevíte ale jaké přání by bylo to pravé? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a inspirujte se. 

Všechna přáníčka jsou k dispozici zdarma, tak jdeme vybírat. 

Básničky k svátku pro Justýnu

S veršovaným přáním určitě nešlápnete vedle a uděláte jím radost snad každé oslavenkyni. A že vás zrovna nic nenapadá? Ani nemusí, jmeninové rýmy jsme dali dohromady za vás, stačí si jen vybrat kterým dneska zvednete náladu.

Kalendář nám dneska připomíná, že svátek slaví naše nejdražší Justýna. Srdečné gratulace k tobě putují, os těch co tě nejvíce milují. Justýnko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Už tě vyhlížíme netrpělivě z okýnka, bude se slavit, svátek má naše milá Justýnka. Na šumivé víno a sladký dort tě lákáme, a už tady na tebe všichni čekáme. Justýno, přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!
Jmeniny dneska slaví naše drahá Justýnka, proto ti vše nejlepší přeje celá rodinka. Ať jsi spokojená a potkávají tě jen samé radosti, a velkým obloukem se ti vyhýbají starosti. Justýno, přejeme ti skvělý svátek!
Měli bychom ti dneska poslat květiny, když jsou jmeniny naší milé Justýny. Dneska ti posíláme jen tuhle milou básničku, ale neboj, osobně pak dostaneš i tu kytičku. Justýno, užij si dnešní svátek!
Dneska má svátek holka naše jediná, v kalendáři máme jméno Justýna. Přejeme ti ať jsi spokojená a máš stále dobrou náladu, a všechny starosti hodíš za hlavu. Justýnko, přejeme ti báječné jmeniny!
Snad dnešek oslavíš s kamarády svými, když svátek slaví Justýny. Dneska hoď za hlavu všechny starosti, však jen málo nám stačí k radosti. Justýnko, moc si užij dnešní svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Justýnu trochu veselejší a vtipnější? Podívejte se na tyhle jmeninové verše, které potěší a pobaví všechny oslavenkyně se smyslem pro humor.

Dneska zase budeme mít vína hladinku, musíme pořádně oslavit naši drahou Justýnku. Určitě zase bude skvělá zábava, ale opatrně, aby tě pak ráno nebolela hlava. Justýnko naše milovaná, užij si dnešní svátek!
Oslava tvého života právě začíná, jmeniny má totiž dneska naše drahá Justýna. Už tady na tebe čekají vychlazené bubliny, dneska se budeme bavit celé dlouhé hodiny! Justýno, přejeme ti ten nejúžasnější svátek!
Dáme si spolu dneska spoustu vína, jmeniny má totiž naše krásná Justýna. Moc bychom to s tebou do rána oslavit chtěli, však zítra můžeš být celý den v posteli. Justýno, přejeme ti báječný svátek!
Dneska si musíš užít každé vteřiny, v kalendáři jsou totiž dneska Justýny. Večer to zajdeme oslavit do hospody, ale opatrně, abys pak vyšla schody. Justýno, užij si dnešní jmeniny!
Růžová kytice k svátku v dárkovém papíře.
zdroj: postila.ru

Klasická přání k svátku pro Justýnu

Dáváte přednost jednoduchým, upřímným a milým blahopřání? Z těchto klasických gratulací si jistě vyberete tu pravou i vy. Můžete ho napsat do papírového blahopřání kde vypadají obzvláště hezky a nebo je můžete poslat jen jako rychlou textovou zprávu.

Naše milá Justýno, nemusíš se bát že bychom na tebe zapomněli. Jako každý rok na tebe moc myslíme a k tvému svátku ti přejeme spoustu radosti, zdraví, lásky a taky pohody. Krásné jmeniny ti přejí …
Milá Justýno, je to velká škoda že ti letos nemůžeme k tvému svátku popřát osobně. I tak ti ale přejeme jen to nejlepší a aby se ti oslava vydařila podle tvých představ. Nádherné jmeniny ti srdečně přejí …
Naše drahá Justýno, po roce je tu zase tvůj významný den a my doufáme, že si ho užiješ s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Máme tě všichni moc rádi a přejeme ti báječný svátek!
Naše nejmilovanější Justýno, k tvým dnešním jmeninám ti z celého srdce přejeme lásku, zdraví, pohodu, úspěchy v práci a taky moře úžasných zážitků. Moc si užij svůj sváteční den!
Naše milá Justýnko, snad bude tvůj dnešní jmeninový den plný radosti, lásky, dobré nálady a užiješ si svoji oslavu na maximum. Z celého srdce ti přejeme překrásný svátek!
Drahá Justýno, srdečně ti gratulujeme k tvému dnešnímu svátku! Snad bude celý tvůj den jako z pohádky a ty ho prožiješ přesně tak, jak sis ho vysnila. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Milá Justýnko, za celou naši rodinu ti přejeme moře lásky, zdraví, peněz a taky spoustu štěstí a dobré nálady. Máme tě moc ráda a myslíme na tebe. Krásný svátek ti přejí …
Naše nejdražší Justýnko, tvé krásné jméno je dneska v kalendáři a my ti z celého srdce přejeme abys byla spokojená, veselá a splnilo se ti každé tvoje přání. Hezký svátek ti přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Popřát k svátku můžete i obrázkem! Pokud jste ještě pohyblivé GIF blahopřání nikdy neposlali tak k tomu máte dneska výbornou příležitost. Našli jsme obrázky které se k jmeninám skvěle hodí a pobaví oslavenkyni na celý den. Vyberte si ten co se vám líbí nejvíce, zkopírujte a pošlete.

Pořádně to oslav!

GIF blahopřání k jmeninám žena s vínem.
zdroj: tenor.com

Jenom jednu skleničku!

GIF přání k svátku přípitek s vínem.
zdroj: tenor.com

Slavíme!

GIF blahopřání k jmeninám oslava s šampaňským.
zdroj: tenor.com

Zase to moc nepřežeň!

GIF přání k svátku kočičí oslava.
zdroj: tenor.com

Slav, ale moc se neopij!

GIF blahopřání k svátku opilá žena.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Justýnu určitě nadchne. Sice vám to zabere o chvilku déle než poslat rychlou textovou zprávu, ale rozhodně to stojí za to. Nemáte se čeho bát, zvládnete to i když nejste zrovna kreativní typ. Pomůže vám s tím tohle video kde najdete spoustu nápadů a taky návod jak na to. Do hotového blahopřání pak už jen stačí napsat hezké věnování a máte hotovo.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Justýně líbit a vy jí v tento sváteční den uděláte radost.

Tento den je tady jen jednou za rok, tak proč ho neudělat lepší?

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X