Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Radanu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 15. prosince a jmeniny slaví Radana. 

Znáte nějakou? Tak to jí určitě pošlete gratulaci! 

Hezké přání k svátku Radaně udělá radost. Nevíte ale jako blahopřání poslat? 

Každému se občas hodí trocha inspirace a tady jí najdete spoustu! 

Bude to básnička, pohyblivý obrázek a nebo snad milý text? 

Všechna přání jsou volně ke stažení, stačí si jen vybrat.

Básničky k svátku pro Radanu

Rýmové gratulace jsou výbornou volbou a líbí se snad každému. Najdete tady verše pro každou oslavenkyni. Ať už jde o kamarádku, babičku, kolegyni a nebo vaši lásku. Vejdou se vám i do textové zprávy, tak můžete Radaně pogratulovat klidně hned.

Kdopak dneska svátek slaví, to je ale hádanka, je to přece naše milá Radanka. Ať tě životem provází jen štěstí a radost, a taky láska, té není nikdy dost. Radano, přejeme ti skvělé jmeniny!
V kalendáři je dneska jméno Radana, my ti přejeme všechno nejlepší, holka naše milovaná. Hlavně pohodu a taky spoustu zdraví, a k tomu moře nekonečné zábavy. Radano, přejeme ti báječný svátek!
Když svátek slaví Radana, to bys měla hned dorazit za náma. Dnešek bys totiž měla s přáteli oslavit, měla by ses smát, radovat a hlavně bavit! Radanko, přejeme ti krásné jmeniny!
Na dort a kafíčko jsi dneska zvaná, dneska je totiž v kalendáři jméno Radana. Snad si dnešní svátek pořádně užiješ, a strávíš ho s těmi, které miluješ. Přejeme ti kouzelné jmeniny, Radano!
Dneska má svátek Radana naše milovaná, na pořádnou hostinu jsi dneska zvaná. Už se na tebe všichni moc těšíme, až pogratuluje osobně Radance naší jediné. Moc si užij dnešní jmeninový den!
Po roce je zase tady tvůj velký den, můžeš ho oslavovat klidně týden. My ti přejeme aby byl tvůj svátek nádherný, nezapomenutelný a kouzelný. Radano, přejeme ti báječné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Myslíte, že by Radana ocenila spíše něco veselejšího a s humorem? Podívejte se na tale blahopřání, s nimi se vám ti jistě povede. Určitě posílejte ale jen v případě, že má oslavenkyně smysl pro humor a ráda se baví.

Dneska musíme oslavit naši Radanu, a už se nemůžeme dočkat pořádného mejdanu. Domů se zase dostaneme až ráno, odejít dřív domů je přísně zakázáno. Radano, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Budeme tančit až se nám bude prášit pod nohama, svátek má totiž naše milovaná Radana. Jen tak se dneska nedostaneš do pyžama, budeme spolu totiž tančit až do rána. Radano, moc si užij dnešní jmeninový den!
Víš, co to znamená, když je v kalendáři jméno Radana? To znamená, že se bude slavit až do rána! Dneska to spolu oslavíme skvěle, tak snad ráno nebudeš mít kýbl u postele. Radano, užij si dnešní jmeniny!
Svátek má dneska naše drahá Radana, ta je mezi muži žádaná. Proto by ses měla jít s námi večer pobavit, a nějakého kocoura si ulovit. Radano, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dárková kytice růží k svátku v růžové dárkové krabici.
zdroj: nartviragdekor.hu

Klasická přání k svátku pro Radanu

Verše a nebo vtipy občas nejsou to pravé a jednoduchá a klasická přání se hodí více. Sepsali jsme jich hned několik, stačí si jen vybrat, které se vám líbí nejvíce. Všechna ale vyjádří to, jak vám na oslavenkyni záleží.

Radanko, dneska jsou rady tvoje jmeniny a proto ti přejeme spoustu lásky, žádné vrásky, k tomu moře pohody a kopec dobré nálady. Ten nejskvělejší svátek ti přejí …
Drahá Radano, doufáme, že si tvůj sváteční den užiješ tak jak se sluší a patří a oslavíš ho s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Přejeme ti jen to nejlepší a posíláme pusu!
Naše milá Radano, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a my ti chceme z celého srdce popřát mnoho lásky, zdraví, radosti a taky hromadu splněných přání. To vše a mnohem více ti přejí …
Nejdražší Radanko, sice ti dneska nemůžeme pogratulovat osobně, ale i tak na tebe moc myslíme a máme tě moc rádi. Přejeme ti jen to nejlepší a pořádně si užij tvoje jmeniny!
Milá Radano, z celého srdce ti chceme popřát aby se ti vždy jen dařilo a ty byla stále jen veselá, usměvavá a šťastná. Celá rodina na tebe moc myslí a přeje ti nádherné jmeniny!
Drahá Radano, moc na tebe všichni myslíme a posíláme ti tohle virtuální přáníčko. Snad se ti dnešní den vydaří a ty svůj svátek pořádně oslavíš. S láskou …
Naše nejmilovanější Radano, k tvým dnešním jmeninám ti přejeme mnoho úspěchů, splněných přání, radosti a nekonečné pohody. Krásný svátek ti přejí …
Radanko, chceme abys věděla, že nám na tobě moc záleží a přejeme ti jen to nejlepší! Posíláme ti velkou pusu a moc na tebe myslíme.

Obrázkové GIF gratulace

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Radanu opravdu výjimečné? Nemusíte jí nic psát a můžete jí popřát obrázkem. Ukážete oslavenkyni že na ni v tento den myslíte a ještě ji pobavíte. Odeslání zvládnete během malé chvilky. Vyberte si obrázek, který se vám líbí nejvíce, zkopírujte a pošlete.

Tak na tebe, Radano!

GIF přání k jmeninám fešák se skleničkou Aperolu.
zdroj: giphy.com

Všechno nejlepší k jmeninám, Radano.

GIF přání k svátku s kočkama.
zdroj: giphy.com

Posílám ti tanečníka, Radano!

GIF blahopřání k jmeninám tančící muž.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní oslavu!

GIF přání k svátku skupinka slavících lidí.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF blahopřání k svátku tančící žena.
zdroj: giphy.com

Papírová přáníčka vlastní výroby

Takové blahopřání k jmeninám Radanu zaručeně ohromí! Ukážete jí totiž nejen to, že na ni myslíte, ale také uvidí, že jste si dali práci a dárek jí vyrobili sami. Zabere vám to jen chvilku a zvládne to opravdu každý. Pokud to bude vaše premiéra tak se podívejte na tohle krátké video kde najdete jak inspiraci, tak postup. Do hotového přání pak už jen stačí dopsat vaše věnování a můžete jít gratulovat.

Věříme, že se budou naše přání k jmeninám Radaně líbit a že jí tento den uděláte hezčí.

Nezapomínejte, že i rychlá sms zpráva může udělat velkou radost.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X