Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Radoslavu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 6. května a v kalendáři je jméno Radoslava. 

Máte nějakou ve svém okolí? A už jste jí popřáli? 

Hezké přání k svátku Radoslavu určitě potěší. 

Zrovna vás ale nic originálního nenapadá? 

Nevadí, u nás najdete spoustu jedinečných přáníček, stačí si jen vybrat. 

Budete to klasický text, veselý obrázek a nebo snad básnička

Přáníčka jsou zdarma ke stažení, tak se do toho můžete pustit.

Básničky k svátku pro Radoslavu

Chtěli byste poslat krásné veršované přáníčko, ale nemáte zrovna básnický talent? To vůbec nevadí, protože jsme napsali spoustu rýmovaček, ze kterých můžete vybírat. Vybrané přáníčko pak stačí jen zkopírovat a poslat jako sms zprávu. A nebo ho letos napíšete do papírového blahopřání?

To jsou ale skvělé zprávy, svátek dneska slaví všechny Radoslavy. My té naší nejmilovanější holce všechno nejlepší chceme přát, snad tě bude láska a spokojenost stále hřát. Moc si užij dnešní jmeniny!
Dneska ti budou lítat gratulace zleva, zprava, v kalendáři je totiž jméno Radoslava. I my ti jednu gratulaci posíláme, a k tomu ještě pusu, protože tě rádi máme. Raduško, přejeme ti báječný svátek!
Svátek dneska slaví Radoslava, my jí přejeme hlavně ať je veselá, spokojená a zdravá. Ať máš stále jen úsměv na tváři, a vše co si přeješ se ti vydaří. Raduško, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Jsou tady jmeniny mojí milé Radušky, já jí přeju, aby si užívala život plnými doušky. A protože máš ten sváteček, tak osobně pak ode mě dostaneš i malý dáreček. Radoslavo, přeju ti úžasný sváteční den!
Jmeniny má dneska moje drahá Radka, to na tebe čeká přípitek i čokoláda sladká. K tomu posílám ti tuhle milou básničku, která tě snad potěší aspoň trošičku. Radoslavo, pořádně si užij dnešní svátek!
Po roce je tady den všech Radunek, my ti přejeme lásku, štěstí a taky hodně korunek. K tomu přejeme taky spoustu radosti, a nikdy žádné starosti. Radoslavo, přejeme ti skvělý svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Pro veselé a věčně usměvavé oslavenkyně tady máme vtipné rýmované verše. S takovou básničkou Radoslavu určitě pobavíte na celý den. Pokud ji k tomu ještě pozvete večer na skleničku něčeho dobrého, tak bude její dnešní svátek nezapomenutelný.

Veselá muzika už z dálky vyhrává, jmeniny totiž dneska slaví Radoslava. Dáme si spolu přípitek a pak si zanotujem, a celou noc spolu protancujem. Raduš, přejeme ti skvělý svátek!
Dneska se sejdou všechny kamarádky, musíme oslavit svátek naší Radky. Napijeme se a tančit budeme až prošoupem střevíce, na to se dneska těším nejvíce. Přejeme ti skvělý svátek, Radoslavo!
Jak je v kalendáři Radoslava, tak to znamená jediné! Pořádná sváteční oslava! Připrav se, že tento večer bude stát za to, tak už se zastav a připijeme si na to! Raduško, pořádně tvoje jmeniny dneska oslavíme!
Dneska večer potečou potoky vodky, jsou tady totiž jmeniny naší Radky. Už se moc těšíme, že to s ní všichni oslavíme, a dříve než ráno se domů nevrátíme. Radoslavo, ať dnešní sváteční den stojí za to!
Slečna slaví svátek s flaškou bublinek a dekoracemi.
zdroj: madcrayy.com

Klasická přání k svátku pro Radoslavu

Myslíte si, že by oslavenkyně více než básničky a vtipy ocenila milé a upřímné blahopřání? I na tohle jsme mysleli a takových přáníček tady najdete více než dost. Až si vyberete to, které se vám líbí nejvíce tak už jen stačí doplnit váš podpis a poslat.

Milá Radoslovo, dneska je den tvých jmenin a my ti chceme z celého srdce popřát mnoho lásky, zdraví, pohody a taky hromadu štěstí. Krásný svátek ti ze srdce přeje …
Drahá Raduško, rok utekl jako voda a je tady opět tvůj sváteční den. Chceme ti popřát hlavně zdravíčko, rodinnou pohodu a taky aby se ti splnilo vše, co si přeješ. Pořádně to dneska oslav!
Naše milovaná Radoslavo, kalendář nám dneska připomněl tvé jméno a proto ti chceme srdečně pogratulovat. Hlavně aby jsi byla spokojená, veselá a taky šťastná. S láskou …
Radoslavo, nemusíš se bát, že bychom na tebe letos s gratulacemi zapomněli. Jako každý rok ti přejeme lásku, nádherné zážitky, dobrou náladu a taky spoustu štěstí. Báječné jmeniny ti přejí …
Drahá Raduško, dneska nás od sebe dělí velká dálka a my ti nemůžeme k tvým jmeninám popřát osobně. Přesto na tebe moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší. Úžasný svátek ti přejí …
Naše drahá Radoslavo, je tady den tvých jmenim a my ti k nim chceme popřát lásku, zdraví, štěstí a taky aby ses stále krásně usmívala a radovala ze života. Nádherný svátek ti přejí …
V kalendáři je dneska jméno Radoslava a my bychom té naší nejmilovanější Radunce chtěli popřát aby byla stále veselá, šťastná, spokojená a taky zdravá. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Všechno nejlepší k svátku, Radoslavo! Hlavně aby ti vše vycházelo přesně tak, jak si budeš přát a jsi stále jen usměvavá a veselá! A taky to dneska nezapomeň pořádně oslavit. S láskou …

Rádi byste poslali hezké přáníčko na dobrou noc, které potěší vaše nejbližší? Tady jich najdete spoustu, stačí si jen vybrat.

Obrázkové GIF gratulace

Hledáte něco trochu jiného, než textové a nebo rýmované přáníčko? Blahopřání k svátku pro Radoslavu může být i obrázkové. A tyhle pohyblivé obrázky se hodí skvěle. Můžete je doplnit o krátké věnování a nebo popisek a odeslat klidně hned. To uděláte tak, že si vyberete ten GIF, který se vám líbí nejvíce, zkopírujete a pošlete. 

Ráďo, užij si dnešní sváteční den!

GIF přání k svátku pes se skleničkou vína v ruce.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní oslava stojí za to!

GIF blahopřání k svátku oslavující lidi na party.
zdroj: giphy.com

Raduš, dneska si dej drink na oslavu.

GIF blahopřání k jmeninám obrovská sklenice s koktejlem.
zdroj: giphy.com

Všechno nejlepší k svátku!

GIF přání k jmeninám borec s konfetami.
zdroj: giphy.com

Tak na tebe, Radoslavo!

GIF přání k svátku přípitek postaviček z animáků.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle přání k jmeninám Radoslavě vyrazí dech. Dárky, které pro někoho vyrobíme sami udělají největší radost a to samé platí i u blahopřání. Nemusíte se ničeho bát, samotná výroba není nic složitého a můžete zapojit i děti. Hodila by se vám inspirace a návod? Našli jsme tohle krátké video, které vám se vším pomůže. Pak už jen stačí dovnitř napsat to, co máte na srdci a hezký dárek je na světě.

Doufáme, že se vám naše blahopřání k jmeninám pro Radoslavu líbila a vy jí v tento den zvednete náladu. Které z přáníček vás oslovilo nejvíce?

Zajímavosti o jméně Radoslava

V České republice tohle jméno používá 1244 žen a tím se řadí na 183. místo popularity. Jeho obliba byla velká hlavně v 70. letech minulého století, pak ale jeho obliba začala klesat. 

Stejně jako mužská podoba, Radoslav, má slovanský původ. Vzniklo z praslovanského slovesa raděti, které znamená „starat se“ nebo od slovesa „radovat se“. Jméno můžeme vyložit jako „radost slavící“ nebo „dbalý slávy“.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X