Nejkrásnější blahopřání pro Blaženu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 10. května a svátek slaví Blažena. 

Máte nějakou slečnu nebo paní s tímto jménem ve svém okolí? 

Milé přání k svátku Blažena jistě ocení. 

Stačí jen vybrat přání co se vám líbí, zkopírovat a poslat.

Všechna přání jsou ke stažení zdarma, tak jdeme na to!

Básničky k svátku pro Blaženu

Klasická rýmovaná přání nikdy nezklamou. Nemusíte sami nic vymýšlet, napsali jsme pro vás ty nejlepší rýmovačky, kterými uděláte radost. Skvěle budou vypadat i v papírovém přání.

Svátek má dneska Blažena, a to jen jediné znamená. Mnoho zdraví a lásky ti přejeme, a ke gratulaci se připojujeme. Přejeme ti nádherný svátek!
Blaženka dnes svátek slaví, přejeme jí hodně zdraví. K tomu spoustu štěstíčka, a z oči ať neztratí se ti jiskřička. Přejeme ti nádherné jmeniny!
Máš dnes svátek, skvělá zpráva, přejeme ti ať jsi zdravá. Posíláme tuhle gratulaci, a ať užiješ si i legraci. Blaženko, přejeme ti krásné jmeniny!
Dnes vidíme tvé jméno v kalendáři, přejeme ti ať se ti moc daří. Přejeme i mnoho lásky, a posíláme ti pusu na vlásky. Blaženko, přejeme ti ten nejhezčí svátek!
Naše milá Blaženka, je to naše panenka. To nejlepší k svátku ti přejeme, moc myslet na tebe budeme. Přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Naše Blážena svátek slaví, přejeme jí hlavně zdraví. Taky lásku a štěstí k tomu, ti přejí všichni z našeho domu. Blaženko, přejeme ti nádherný svátek.
Dneska je tvůj sváteční, snad oslava hezký se uskuteční. Přejeme ti jen to nejlepší, snad ti tohle přání den vylepší. Blaženko, přejeme ti nádherný svátek.
Máš dnes svátek, už je jaro, že to ale trvalo. Užij si tento den sváteční, přejeme ti ať je báječný. Blaženko, všechno nejlepší k svátku!
Dnes vidím tvé jméno v kalendáři, doufám, že máš úsměv na tváři. Posílám ti tohle přáníčko buď moc šťastná, holčičko. Blaženo, přejeme ti nádherný svátek.
Je tady zase ten tvůj svátek, to je ale skvělý poznatek. Oslavit ho s tebou chceme, tak přijď, víno už je otevřené. Blaženo, přejeme ti krásný svátek!

Vtipná rýmovaná přání

Chtěli byste poslat básničku ale rádi byste nějakou veselou? Tak to budou tahle rýmovaná blahopřání to pravé. Zaručeně jí zvednete náladu a navíc se vám tahle gratulace vejde i do zprávy!

To je naše Blažena, pařit umí jako splašená. Na tvůj svátek ti připíjíme, a snad se zase brzy uvidíme. Blaženko, přejeme ti nádherný svátek!
Svátek slaví naše Blažena, na tu prostě žádná nemá. Pojď to s námi dneska oslavit, a k nám na víno se zastavit. Přejeme ti nádherný svátek!
Dneska je tvůj zvláštní den, pojď ho s námi oslavit ven. Dáme si spolu přípitek, a budeš mít dneska hezký zážitek. Blaženko, přeje ti nádherný svátek!
Svátek slaví naše krasavice, pojďme se na to napít slivovice. Dneska to bude velká oslava, tak ať ráno nebolí tě hlava. Krásný svátek, Blaženko!
Barevné tulipány v dárkové krabici.
zdroj: pinterest.com

Krásná blahopřání k jmeninám

Potěšilo by klasické milé přání k svátku Blaženu více? Z těchto jednoduchých textů si jistě vyberete ten, kterým vykouzlíte úsměv na rtech. Můžete poslat jen jako zprávu a nebo přání můžete napsat do papírového blahopřání.

Naše milá Blaženo, dneska máš jmeniny a tímto ti chceme popřát mnoho radosti, zdraví, lásky, pohody a hlavně spokojenosti. To vše ti ze srdce přejí …
Blaženko, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme lásku, zdraví, pohodu, mnoho úspěchů a aby se ti ve všem dařilo. Srdečné gratulace ti posílájí …
Blaženo, nemůžeme ti sice popřát osobně, ale i tak na tebe moc myslíme. Přejeme ti dobrou náladu, pohodu a klid. To vše a mnohem více ti přejí …
Milá Blaženo, rádi bychom ti popřáli mnoho úspěchů jak v pracovním tak v osobním životě, lásku, pohodu a zdraví. Srdečné gratulace posílájí …
Blaženo, jako každý rok ti přejeme jen to nejlepší k tvým jmeninám. Oslav tento den jak nejlépe to jen půjde a s těmi, které máš nejraději. Srdečné gratulace ti posílají …
Milá Blaženo, máme tě moc rádi a přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny. Přejeme ti lásku, zdraví a spokojenost. Srdečné gratulace posílají …
Blaženko, k tvým dnešním jmeninám ti přejeme hodně pohody, dobré nálady a aby sis tento sváteční den užila jen jen to půjde. To ti ze srdce přejí …
Blaženo, doufáme, že dneska prožiješ krásný sváteční den a rádi bychom ti k nemu popřáli lásku, zdraví a štěstí. Máme tě moc rádi. Pusu posílají …
Naší nejdražší Blažence bysme rádi popřáli úsměvy, dobrou náladu, zdravíčko a lásku. Doufáme, že prožiješ dnešní den ta jak si přeješ. To vše ti ze srdce přejí …
K tvým dnešním jmeninám ti posíláme ty nejsrdečnější gratulace. Blaženko, máme tě moc rádi a myslíme na tebe. Moc tě zdraví a pusu posílají …

Veselé obrázkové gratulace

Gratulaci k jmeninám můžete vyjádřit i vtipným obrázkem. Stačí si jen vybrat kterým přáním k svátku Blaženě uděláte radost a pak už ho jen zkopírujete a pošlete. Tak který to bude?

GIF přání oslavující holky s vínem.
zdroj: giphy.com
GIF přání přípitek žena s modrým drinkem.
zdroj: giphy.com
GIF přání žena s velkou sklenicí Martini.
GIF přání muž v barevném obleku s kyticí.
zdroj: giphy.com
GIF přání kytice růži co se mění na pizzu.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přání z papíru

Jste kreativní a rádi byste vytvořili vlastní papírové přání? S tímto jednoduchým video návodem to zvládnete za chvilku. Do hotového blahopřání můžete napsat některou z básniček a nebo textů. Tak jdeme na to!

Každé přání k svátku pro Blaženu je krásné, zaručeně potěší a hlavní je to, že jste si na ni vzpomněli.

Výběr už je jen na vás, šlápnout vedle jistě nemůžete.

Které z těchto blahopřání vás zaujalo nejvíce? 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X