Nejlepší blahopřání k svátku pro Annu na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 26.7. a svátek má Anna!

Chcete jí popřát k svátku, ale nevíte jak?

Pošlete krásné přání k svátku, Anna ho jistě ocení a udělá jí radost.

Nelamte si hlavu s hledáním těch správných slov, stačí vybrat si některý z našich hotových textů, všechny jsou ke stažení zdarma.

Tak neváhejte!

Krásné sms přání

V jednoduchosti je krása a pokud nevíte, jak nejlépe popřát oslavenkyni k dnešním jmeninám, zvolte jednoduché sms blahopřání k svátku. Hotový text stačí přeposlat nebo přepsat do papírového přáníčka, záleží jen na vás.

Zlatíčko, naše milá Aničko, k svátku ti dnes přejeme, ať jsi stále naše děvče usměvavé.
Když vidím tě každý den, jsem hned tebou omámen. Tvojí vůní, úsměvem, děkuji za každý společný den a nejen ten sváteční. Všechno nejlepší k svátku, Aničko.
Jsi ta nejkrásnější ze všech Aniček, jsi ten nejhodnotnější balíček. Jsme rádi, že jsi přiletěla, před těmi pár lety, jsi čápovi pěkně zabrat dala. Všechno nejlepší k svátku, krásko.
Děkujeme za tvé úsměvy, pozitivní náladu a vše, co nám svojí osobností dáváš. Gratulujeme k svátku, Ani.
Dárek skrytý za zády před oslavencem.
Zdroj: pixabay.com

Veršované básničky k svátku

Chcete popřát originálním přáním ve verších, ale nenapadají vás ta správná slova? Nenamáhejte se zbytečně a raději si vyberte některé z našich veršovaných blahopřání sestavených přímo na míru všem Aničkám.

Když narodila se holčička, co dali jí jméno Anička, hned se všechno rozzářilo, slunce do tváří se vlilo. Všechno nejlepší k dnešnímu svátku ti přeje …
S tebou je ten den hned hezčí, starosti hned odplouvají. Gratulace dnes neseme, tvé jméno opěvovat budeme. Všechno nejlepší ke jmeninám, Aničko.
Pojď si večer zatancovat, až ty boty prošoupáme, panáka si na to dáme. Užijeme si kopec srandy, jsi totiž ta nejlepší z naší bandy! Všechno nejlepší k svátku, Aničko!
Aničko, ty naše sluníčko. Dneska svátek slavíš, do světa se vypravíš. Už jsi tak velká holčička, je to jako včera, co jsi byla maličká. Tak všechno nejlepší!
Moc tě s tátou milujeme, ke svátku ti popřejeme, až se u nás zastavíš, dnešní den ten oslavíš. Vše nej k dnešnímu svátku, Aničko!
Anče, Anče, Aničko, já přeji ti všecičko, co si v tento den jen můžeš přát, já ti to dám velmi rád. Jsi moje zlatíčko, co dnes svátek má a já jsem za to rád. Pac a pusu té nejlepší Aničce dnes k svátku posílám.

Vtipné přání k svátku Aničce

Pokud má oslavenkyně smysl pro humor, není nic lepšího než jí poslat humorné blahopřání k svátku. Každý sváteční okamžik je přece důvodem k radosti a i stručným sms přáním můžete přispět svou troškou do mlýna.

Vše nej k svátku Anče, už neříkej mi kanče. Ode dneška jsi má žena, láska, kvítek, víla vyměněná. Děkuji ti, lásko.
Když se svátek slaví, okolí vždy praví, že se to musí pořádně zapít. Tak proto tě k nám večer zveme, společně se opijeme. Všechno nejlepší k svátku, Anče.
Svatá Anna, chladna z rána. U tebe to rozhodně neplatí, neboť tvůj úsměv mě vždy rozpálí. Krásný svátek, Aničko.
Copak dám ti za dárek? Stačil by ti náramek? Nebo nová kabelka? Či táborová baterka? Vše nej k svátku, Aničko.

Nevybrali jste si? Podívejte se také na další přání k svátku, která jsou vhodná úplně pro každého!

Návod na výrobu přání k svátku

Co takhle poslat letos přání k svátku pro Aničku klasickou poštou? Vyrobte jí originální papírové přáníčko vlastní výroby! Nemusíte se bát, že to nezvládnete, s naším podrobným návodem si poradíte levou zadní. Tak vzhůru do toho!

Návod na výrobu papírového přání k svátku.
Zdroj: kwernerdesign.com

Budete potřebovat:

  • bílou čtvrtku
  • vodové nebo akvarelové barvy
  • štětec, vodu
  • černý fix

Postup výroby:

  1. Bílou čtvrtku přehněte na poloviny tak, aby vzniklo otevírací přání.
  2. Na přední stranu nakreslete vodovými nebo akvarelovými barvami barevné pruhy, nechte zaschnout.
  3. Černým fixem nakreslete přes barevné pruhy stuhu (dárek) nebo svíčky (dort).
  4. Dovnitř napište vybraný text přání k svátku Anně.

Poslat přání k jmeninám vám zabere jen malou chvíli a oslavenkyni určitě vykouzlí úsměv na tváři. Nezapomeňte, že i takové drobnosti pomáhají vytvářet pozitivní atmosféru kolem vás a té není nikdy dost. Tak který text jste vybrali?

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X