Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Marcela na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 12. října a svátek slaví Marcel.

Máte ho rádi a zaslouží si podle vás to nejkrásnější přání? Pošlete mu ho! 

Láskyplné přání k svátku Marcelovi zlepší celý jeho speciální den. 

Je však vaše dnešní kreativita na bodu mrazu a s přáníčkem si nevíte rady? Inspirujte se zcela zdarma u nás. 

Na výběr máte z těch nejmilejších blahopřání, veselých básniček či animovaných obrázků, které jsou psány přímo pro jméno vašeho oslavence! 

Tak hurá do vybírání. Udělejte Marcelovi radost klidně hned! 

Klasická přání k svátku pro Marcela

Hledáte milé, upřímné a formální přáníčka k svátku Marcela? Tak to se inspirujte následujícími texty. Můžete je poslat jako obyčejnou sms a nebo ho můžete doplnit o veselý animovaný obrázek, který tady také najdete!

Nejmilejší Marceli, přejeme ti s láskou, ať ti cestu životem osvětlují ty nejjasnější radosti světa a ať tě každý den přivádí blíž a blíž k tvým snům! To nejkrásnější prožití svátku ti přejí …
Náš nejdražší Marcelku, toto je naše přání pro tebe k tvým jmeninám: Cokoliv žádáš, ať dostaneš, cokoliv hledáš, ať najdeš, cokoliv si přeješ, ať se ti splní. Všechno nejlepší k svátku ti srdečně přejí …
Milý Marceli, uvědomuji si, že jsme si v dětství ne vždycky rozuměli, ale když se ohlédnu za všemi těmi roky a dávnými vzpomínkami, uvědomím si, jaké mám štěstí, že tě mám ve svém životě. Užij si dnešek naplno. Báječné jmeniny ti radostně přeje …
Můj milovaný Marcelku, ať už nás život postaví před cokoliv, vždycky ti budu krýt záda. Miluji tě celým svým srdcem a doufám, že si dnešek užiješ přesně podle tvých snů. Ty nejkrásnější jmeniny ti s láskou přeje …
Náš nejmilejší Marceli, přejeme ti v životě skutečně všechno nejlepší. Doufáme, že ti tento den přinese další velký podíl všeho, co tě dělá nejšťastnějším. Gratulaci a vřelé pozdravy ti posílají …
Milovaný Macku, doufám, že prožiješ ty nejkrásnější jmeniny od chvíle, kdy ráno otevřeš oči, až do chvíle, kdy je pozdě večer zavřeš. Myslím na tebe a přeji ti všechno nejlepší. S přátelským pozdravem …
Přání k svátku s růží ležící na notách.
pixabay.com

Přání pro spolužáka

Mládí je perfektním obdobím pro formování nových přátelství a vztahů. Pokud znáte někoho, kdo nosí tohle krásné jméno a vídáte se na školních chodbách, rozhodně mu pošlete jednu z těchto gratulací. Jsme si jisti, že to Marcel velmi ocení a na oplátku vám věnuje sladký úsměv!

Drahý Marcelku, jsem ráda, že mohu oslavit další rok se svým výjimečným kamarádem a spolužákem. Přeji ti spoustu zábavy a sladkých vzpomínek na tento tvůj výjimečný den. Všechno nejlepší ti s úsměvem na tváři přeje …
Milý Macku, když už slavíš další rok svého života, přeji ti hodně lásky, zábavy a málo chycení při opisování v písemkách. Ten nejkrásnější svátek úžasnému spolužákovi přeje …
Marcelku, v den tvých jmenin jsem ti chtěla vyjádřit vděčnost za všechnu lásku a podporu, kterou jsi mi ve škole projevoval. Díky, že jsi tu pro mě byl, když jsem tě nejvíc potřebovala, Všechno nejlepší k jmeninám a mnoho štěstí ti dnes přeje …
Milý Marceli, děkuji ti za úžasné chvíle, které jsem s tebou sdílela. Když jsem procházela těžkým životním obdobím, byl jsi tu pro mě, abys mi dal naději a inspiraci. Jsi pro mě víc než jen spolužák. K tvému významnému dni ti přeji hodně zdraví, zábavnou práci a všechno dobré, na co si člověk vzpomene. S láskou …

Láska mezi sourozenci by měla být neprůstřelná. Potěšte oslavence pomocí nejkrásnějších blahopřání pro bratra.

Básničky k svátku pro Macka

Verše jsou odjakživa tou nejpopulárnější formou gratulace. Povedlo se vám ty nejkrásnější rýmy už vymyslet? Pokud ne, přinášíme vám spoustu inspirace, kde svou básničku k svátku Marcela určitě najdete. Vyjímají se navíc v papírových blahopřáních!

V kalendáři se dnes píše jméno tvé, my ti přejeme vítězství veliké, jak v pracovním, tak v osobním životě. To ze srdce přejí všichni, kteří milují tě. Marcelku, přejeme ti fantastické jmeniny!
Marceli dovol, abych ti k svátku popřála z lásky skutečně jen to nej, ruku ti s úsměvem na tváři podala a řekla ti upřímně, jak jsi báječnej. Macíku, přeji ti opravdu ten nejkrásnější svátek!
V dobré náladě prožij dnešní den, ať překvapí tě nějaký splněný sen, který jsi snad už ani nečekal… Přejeme, aby tvůj svátek za to stál. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Marceli!
Na kalendář dneska civím, protože v něm překvapeně vidím na dnešek jméno krásné tvoje. Skutečně se na to hezky kouká, tak ať máš dnešní den jako louka, která kvítím překrásná je. Marceli, užij si svůj výjimečný den naplno!
K svátku ti přeji štěstí, zdraví, ty jsi mužský k zulíbání. Lásku, štěstí, pohodu, vždycky dobrou náladu. To všechno ti přeje tvoje láska, co je s tebou strašně ráda. Marcelku můj milovaný, přeji ti báječný svátek!
Kalendář mi pozdě prozradil, že jsi svůj svátek, Marcelku, oslavil, a tak omluvit bych se chtěla, že jsem na něj zapomněla. Dodatečně ti přeji všechno nejlepší k jmeninám!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Je představa toho nejlepšího přáníčka k jmeninám Marcela plná veselých rýmů a skvělého humoru? Už nemusíte hledat dál! Ty nejvtipnější básničky na míru vašeho oslavence jsme napsali už dávno a čekají na jejich příležitost, udělat radost vašemu drahému člověku. Tak pojďte vykouzlit sladký úsměv!

A hele kdo má den jmeninový, už posíláme objednávku barmanovi. Dneska musíme to s tebou oslavit, tak pojď se s námi naplno pobavit. Marceli, užij své dnešní jmeniny naplno!
Chceš-li si svůj svátek hezky užít, budeš se muset s námi družit. Už nachystali jsme skleničky, a dali vychladit tvé oblíbené lahvičky. Přejeme ti krásný svátek, Marcelku!
Je tady zase ten speciální den v roce, oslavit bychom to měli vskutku divoce. Nalejme si k tomu piva, vína, schválně, koho dožene kocovina! Macíku, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Na dnešní svátek Macíka, vlní se nám piva hladinka. A to přesně naším smíchem, protože oslavovat není hříchem! Marcelku, přejeme ti nádherný svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Básničky ani gratulace vás pořádně nenadchly? Nevěště hlavu na hřebík! Máme pro vás spoustu veselých obrázků, které si vystačí i bez jediného písmenka! Posílání jmeninových gratulací nebylo nikdy jednodušší, proto rozhodně využijte této speciální příležitosti. Pro zaslání obrázek zkopírujte a vložte do zprávy.

GIF přání k svátku se psem dostávající velké srdce na čumák.
tenor.com
GIF přání k svátku s natěšeným dítětem.
giphy.com
GIF přání k svátku s tančícími medvídky.
tenor.com
GIF přání k svátku s tančícím párem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tak taková gratulace k jmeninám Marcela ohromí! Pokud jste ještě nezkoušeli vyrobit papírové přáníčko sami, tak k tomu dnes máte skvělou příležitost. Nemusíte se ničeho bát, není to opravdu nic složitého a s tímto video návodem to zvládnete za pár minut. Až budete s tvorbou hotovi nezapomeňte dovnitř napsat slova, která vám leží na srdci.

Zajímavosti o jméně Marcel

Marcel je atraktivním jménem, které svému nositeli dává sílu a odvahu bojovníka.

Nabývá latinského původu a má své kořeny v hluboké historii. 

Údajně pochází z římského Marcellus, to je zdrobnělinou jména Marcus. Doslovný překlad jména je „náležící Martovi”, „náležící bohu války”. Marcel se přeneseně vykládá také jako „bojovník”, resp. „malý bojovník”.

Domáckými variantami jména jsou Marci, Marcelek, Marcelínek, Macek, Máca, Macouš apod. 

V České republice je jméno s 8867 nositeli populární. Vyskytuje se však i ve slovenštině, francouzštině či rumunštině.

Jméno nosil francouzský malíř, představitel dadaismu a surrealismu Marcel Duchamp, dále francouzský dramatik Marcel Pagnol nebo francouzský spisovatel Marcel Proust, autor románu Hledání ztraceného času.

Pro které přání jste se rozhodli? Pokud nemůžete letos pogratulovat osobně určitě si najděte chvilku na poslání krátké sms zprávy, aby oslavenec viděl, že vám na něm záleží a že jste si dneska vzpomněli!

Je jedno které blahopřání k jmeninám Marcela si vyberete, radost udělají určitě všechny.

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X