Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ambrože na jednom místě. Vyberte si!

Přání k svátku Ambrožovi nemusíte vymýšlet příliš dlouho. Pomůžeme vám! 

V následujícím textu objevíte ta nejkrásnější a nejoriginálnější blahopřání, jaká vůbec existují. 

Na své si přijdou nejen přátelé, rodina, ale také milenci, protože pro ty máme seznam krásných vyznání lásky v gratulaci. 

Do svého přáníčka můžete rovněž přidat některou ze zajímavostí o jméně Ambrož. 

Pusťte se do čtení! 

Blahopřání ke jmeninám pro Ambrože

Chcete Ambrožovi předat sváteční text, který by ho zaujal a rád by na něj vzpomínal ještě dlouhou dobu? 

Víte, co chcete oslavenci sdělit, ale nevíte si rady se správnou formulací slov? 

Nevadí! Uvádíme ty nejlepší texty, ze kterých si jistě vyberete.

Dneska máš jmeniny, Ambroži! Pořádně si vychutnej všechny gratulace a užij si pozornost všech svých blízkých. Pořádně svůj výjimečný den oslav!
Miluju, když slavíš jmeniny, protože to znamená, že máme skvělou záminku jít ven a pořádně se pobavit. Pojďme slavit! Vše nejlepší!
Ambroži, ať se stane cokoliv, už nikdy nebudeš muset chodit po světě sám, protože ti budu vždycky krýt záda! Užij si super jmeniny!
Dokud budu mít gauč, budeš mít místo, na kterém se můžeš vyspat, až to budeš potřebovat. Ať se stane cokoliv, budeš mít místo, kde se můžeš schovat. Všechno nejlepší k svátku, Ambroži!
Co je to přítel? No přeci ty! Ty jsi přítel. Jsi můj nejlepší přítel. A můj nejlepší přítel má dnes jmeniny. Všechno nejlepší k svátku tomu nejlepšímu chlapovi, co znám!

Pokud jste nenašli, co jste hledali a žádný z textů vám jednoduše nevyhovuje, třeba najdete to pravé v přáních k svátku pro muže.

Láskyplné gratulace k svátku

Jmeniny jsou skvělou příležitostí, kdy můžete své drahé polovičce připomenout, jak moc pro vás znamená. 

Přidejte do svého blahopřání slova, která vystihnou, jak moc si Ambrože ceníte a jak moc pro vás znamená. 

Všechno nejlepší mému nejlepšímu příteli a tomu nejlepšímu milenci na světě! Chtěla jsem ti naplánovat oslavu s překvapením, ale oba víme, že nedokážu udržet tajemství. Miluji tě a přeji ti jen to nejlepší!
Občas mám hormonální výkyvy a vím, že je pak těžké mě vystát. Ale ty to vždycky zvládneš a já jsem ti za to vděčná. Vždy při mně stojíš, a to i v těch nejtěžších chvílích. Děkuji, že jsi se mnou. Přeji ti všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Posílám ti to nejvřelejší přání k svátku, lásko! Cítím se tak šťastná, když jsi vedle mě a doufám, že budeš mít ten nejúžasnější den. Den takový, na který budeš ještě dlouho vzpomínat. Já ti dnes pomůžu vytvořit vzpomínky, které budou stát za to. Miluji tě!
Posílám ti oceán lásky. Doufám, že tvé jmeniny budou stejně skvělé jako ty. Užij si tento den a usmívej se. Krásné jmeniny, miláčku!
Vždycky mě něžně držíš za ruku. Vždycky mi nasloucháš, ve dne v noci. A všechno napravuješ. Všechno nejlepší ke jmeninám, lásko moje. Díky, že jsi můj přítel.

Ještě více sváteční inspirace můžete najít v dalších zamilovaných blahopřáních k svátku.

SMS přání k svátku Ambrožovi

Nejste zvyklí se s Ambrožem v den jeho jmenin vídat osobně? Přesto byste mu ale rádi dali najevo, že na něj v tento výjimečný den myslíte? 

Pošlete mu stručnou, ale výstižnou a přátelskou SMSku!

Dnešní den je ideální k tomu, abych ti řekl/a, že si tě moc vážím za všechno, co děláš a za to, jak úžasný člověk jsi. Mám tě moc rád/a. Vše nejlepší k svátku, kamaráde!
Jsem moc vděčný/vděčná za všechny skvělé vzpomínky a chvíle, které jsme spolu prožili a těším se na spoustu dalších. Přeji ti krásné jmeniny, Ambroži!
Děláš toho tolik pro tolik lidí, tak ať k tobě dnes přijde vše dobré, co sám vysíláš světu. Uvolni se a užívej si nádherný sváteční den! Všechno nejlepší k svátku, Ambroži!
Děkuji, že jsi tu vždycky pro mě a děláš mi ze života jednu velkou zábavu. Nechť se ti dnes splní všechno, co si přeješ. Krásný sváteční den!
Kéž bychom se mohli vídat častěji. Doufám, že víš, jak moc pro mě naše přátelství znamená. Posílám ti ke jmeninám veliké objetí. Vše nej!

Více SMS svátečních gratulací najdete v přehledu těch nejlepších textů, které se skvěle hodí do krátké textovky.

Gratulace v obrázcích a pohyblivé gify

Rozhodli jste se Ambrožovi poslat gratulaci elektronickou cestou? 

Ať už chcete oslavenci pogratulovat e-mailem, MMSkou nebo zprávou či příspěvkem na sociální síti, je to skvělá příležitost k připojení obrázku nebo gifu. 

Pusťte se do vybírání!

Přání k svátku Ambrožovi na pozadí fotografie jehličnaté zasněžené větve stromu.
zdroj: unsplash.com
Hořící svíčka ve tvaru stromečku na pozadí vánočního stromu s přáním k svátku pro Ambrože.
zdroj: unsplash.com

Tip: Chcete ještě více obrázků? Pak si prohlédněte další várku úžasných obrázkových svátečních přáníček!

Zasněžená cesta lemovaná stromy s gratulací ke jmeninám Ambrožovi.
zdroj: unsplash.com

Gify k svátku

Gif k svátku s tancující plyšovou loutkou s narozeninovou čepičkou.
zdroj: giphy.com
Tancující trpaslík v plavkách se slunečními brýlemi v gifu.
zdroj: giphy.com

Chcete oslavence opravdu překvapit? Přidejte do své gratulace Ambrožovi básničku k svátku!

Pohyblivý obrázek s mužem vyhazujícím zlaté konfety do vzduchu.
zdroj: giphy.com

Zajímavosti o jméně Ambrož

Jméno Ambrož pochází ze starořeckého slova “ámbrotos/ambrósios – nesmrtelný, božský, který patří nesmrtelnému, ambrózie, nektar bohů”

Ve starořecké mytologii je ambrózie někdy pokrmem nebo nápojem řeckých polobohů, často je zobrazována tak, že tomu, kdo ji konzumuje, propůjčuje nestárnoucí nesmrtelnost. Bohům ji na Olymp přinášely holubice, takže v homérské tradici mohla být považována za jakýsi božský výdech země. 

Ambrosie je někdy ve starověkém umění zobrazována, jak ji rozdává nymfa označená tímto jménem. V mýtu o Lykúrgovi, odpůrci boha vína, Dionýsa, ji násilí spáchané na Ambrosii promění ve vinnou révu. 

Ambrožům je numerology přisouzeno číslo tři a jejich barvami jsou pastelové barvy s převahou hnědé a fialové

Muži tohoto jména jsou skvělými důvěrníky, přáteli a velikou podporou pro všechny, kteří to potřebují. Jsou to snílkové a romantici a často tíhnou k umělecké činnosti. 

Vedle sebe potřebují Ambrožové osobu, které mohou stoprocentně důvěřovat, se kterou mohou mluvit upřímně a narovinu a která je podpoří v jejich snahách o dosažení stanovených cílů. 

Chcete-li mít vedle sebe skutečně věrného přítele, pak hledejte právě muže jménem Ambrož. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Ambrož mohou být Ambrožek, Ambrůžek, Rožek, Růžek, Bůžek, Brož, Brožek, Brůžek a další. 

A kdy má svátek Ambrož? Oslavit jmeniny společně s těmito muži můžete 7. prosince.

Znáte nějakou Zdeničku? Hledáte text, kterým byste jí také pogratulovali ke jmeninám? Pak se podívejte na nápaditá přání k svátku Zdeně a nechte se inspirovat.

V textu jste se mohli inspirovat těmi nejzajímavějšími přáními k svátku Ambrožovi. 

Ať už hledáte text s trochou vtipu, nadsázky nebo s vážným tónem, v tomto článku jste si mohli přijít na své. 

Krásná přáníčka zde mohli najít také ti, kteří jsou zamilovaní a mají v plánu se ve své gratulaci partnerovi vyznat ze svých citů. 

V neposlední řadě jste si mohli stáhnout gratulace v obrázcích nebo pohyblivé gify, které vaše blahopřání oživí a udělají jej mezi ostatními výjimečným.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X