Nejkrásnější blahopřání k patnáctinám na jednom místě. Vyberte si!

Slaví někdo z vašeho okolí patnácté narozeniny?

Chcete jej potěšit a hledáte přání na které oslavenec jen tak nezapomene?

Inspirujte se našimi tipy, které jsme si pro vás připravili!

Humorná narozeninová přání k patnáctinám

Hledáte přání které nejenom potěší, ale také i pobaví? Inspirujte se jedním z našich blahopřání, se kterým zaručeně vykouzlíte oslavenci úsměv na tváři. Zkuste i ke vtipnému přáníčku k patnáctinám přidat i originální dárek a zaručeně oslavence nezklamete.

Být patnáctiletý má své zvláštní výhody. Nyní se můžeš chovat jako hloupé dítě nebo jako chytrý dospělý člověk. Takže teď už zvládneš každou situaci. Všechno nejlepší k narozeninám!
V polovině dospívání tě čeká nejkrásnější období a máš veškerou energii světa. Je čas oslavovat a pařit jako zvířata!
Udělejme z této narozeninové oslavy nezapomenutelný zážitek. Patnáctý rok bude rokem, na který nikdy nezapomeneš. Všechno nejlepší k narozeninám, můj nejlepší příteli! Pojďme to tu rozjet!
Všechno nejlepší k narozeninám člověku, kdo má rád čokoládový dort víc než všichni ostatní. Jez, co chceš, jsou to tvé patnáctiny!
V patnácti letech jsi dostatečně rozumný na to, aby ses postaral o jakoukoli situaci. Teď se postarej o svůj den a nech mě, ať se postarám o tvůj dort.
Žádný zvuk není dost hlasitý na to, aby ukázal, jak moc chci křičet: „Všechno nejlepší k narozeninám!!!“
Všechno nejlepší k narozeninám. Jakou příchuť dortu jsi vybral? Vanilkovou, čokoládovou nebo jahodovou? Na tom nezáleží. Žádná není tak sladká jako ty.
fotografie narozeninového dortu se svíčkami a květinami v pozadí
pexels.com

SMS narozeninová přání

Pokud nejste zastáncem příliš humorných blahopřání a přejete si potěšit oslavence pomocí svého telefonu, máme pro vás přichystané krátké přání. Pro odeslání stačí text jednoduše zkopírovat a odeslat jako SMS!

K tvým 15. narozeninám ti přeji, aby se ti splnily všechny sny a abys byla šťastná.
Všechno nejlepší k 15. narozeninám, kamaráde! Do dosažení plnoletosti ti zbývají už jen tři. Užij si svůj výjimečný den!
Přeji ti jen krásnou a zářivou budoucnost, zdraví a mnoho životních úspěchů. Všechno nejlepší k 15. narozeninám!
Hej! Všechno nejlepší k patnáctým narozeninám. Užij si to a pořádně to oslav!
Dnes je ti 15 let; doufám, že si užíváš teenagerský život, protože tato léta jsou nejlepší částí života. Všechno nejlepší.
Krásnou cestu životem, vynikající zážitky, rychlý pokrok a mnoho dalších laskavostí a příležitostí ti přeji k tvým 15. narozeninám!
Je to den života, lásky a nových vzpomínek, všechno nejlepší k 15. narozeninám, ať se ti splní všechna přání.
Ať je tvůj život naplněn sladkými okamžiky a úžasnými vzpomínkami. Přeji ti šťastné 15. narozeniny. Užij si svůj den naplno.
Každým úderem srdce ti přeji ty nejlepší 15. narozeniny, jaké si skvělí lidé jako ty mohou přát. Všechno nejlepší k narozeninám!
Všechno nejlepší k 15. narozeninám, zůstaň šťastný a navždy mladý.

Narozeninová přání pro dívky

Znáte slečnu, která má dnes svůj šťastný den? Vykouzlete jí úsměv na tváři s originálním přáníčkem k 15. narozeninám. Vyberte si z mnoha milých a upřímných blahopřání, speciálně napsaných pro dívky.

Vypadáš jako princezna. Jsi tak krásná, že i kytice květin vedle tebe bledne. Všechno nejlepší k narozeninám, ty energická patnáctko!
Ať ti nadcházející roky přinesou jen radost, lásku a štěstí! Ať se ti splní všechny sny, které se skrývají ve tvém mladém srdci. Všechno nejlepší k patnáctým narozeninám!
Posílám svůj narozeninové přání mladé dámě, kterou znám jako svou nejlepší přítelkyni. Děkuji ti za všechny ty úžasné roky, které tě znám – a přeji si mnoho a mnoho dalších po tvém boku. Všechno nejlepší k patnáctým narozeninám!
Jsme na tebe tak pyšní, naše holčičko! V životě jsi toho už tolik dokázala. Přejeme ti jen další úspěchy, ať z tebe vyroste krásná mladá dáma. Všechno nejlepší k patnáctým narozeninám!
V patnácti už nejsi malá holčička. Stala se z tebe mladá, krásná dáma. Všechno nejlepší k patnáctým narozeninám!
Krásné slečně přejeme vše nejlepší k jejím 15. narozeninám! Užij si tento den naplno! Všechno nejlepší!
Máš srdce plné laskavosti a odvahy. Nikdy nedovol světu, aby zkazil tvou přirozenou dobrotu. Je to tvůj nejcennější poklad. Všechno nejlepší k narozeninám!
Všechno nejlepší k narozeninám dívce, která stále roste v krásnou mladou dámu. Na zářivou budoucnost a krásné patnácté narozeniny, zlatíčko.
Přáníčko k narozeninám s květinami a dárkem
pexels.com

Narozeninová přání pro chlapce

Potěšit chlapce v tomhle věku nemusí být mnohdy jednoduché, ale s jedním z našich blahopřání k patnáctinám určitě tohoto mladého muže potěšíte. Vyberte

Když si pomyslím, že ještě před pár lety jsi byl batole, které mi sedělo na klíně. Dnes je ti patnáct! Všechno nejlepší k patnáctým narozeninám, mladý muži.
Kolikáté narozeniny? 15! Gratulujeme, už jsi skoro muž!
Patnácté narozeniny? Jak to že ještě nemáš knírek? Gratulujeme!
Bylo mi potěšením sledovat, jak z tebe vyrostl tak úžasný mladý muž. Všechno nejlepší k narozeninám.
Možná ti bude patnáct, ale pro mě budeš vždycky ten sladký chlapeček! Všechno nejlepší k patnáctým narozeninám.
Gratulujeme! Máš za sebou 15 let úžasného života a nepochybně jich budeš mít ještě mnoho.
Všechno nejlepší přejeme nejlepšímu oslavenci na světě! Přeji ti všechno nejlepší k patnáctým narozeninám a doufám, že vždycky najdeš lásku a radost, ať už půjdeš kamkoli.
Všechno nejlepší k 15. narozeninám nejúžasnějšího mladého muže! Víme, že jsou na tebe rodiče pyšní díky všem tvým úspěchům, a my jsme na tebe pyšní taky!

Přání k patnáctým narozeninám pro dceru

Chcete být skvělý rodič a potěšit svoji dceru srdečným blahopřáním k 15. narozeninám? Máme pro vás připravené přáníčka speciálně pro vaši dospívající dívku. Neváhejte a jedno si vyberte! Nezapomeňte přidat i nějaký milý dárek, abyste její den plně rozzářili!

Má drahá dcero, nemohu uvěřit, že je ti už 15 let! Vidět tě vyrůstat je pro mě potěšením i výsadou. Všechno nejlepší k narozeninám, lásko moje!
Pravděpodobně jsi mě naučila víc, než bych já kdy mohl naučit tebe, miláčku. Jsem velmi hrdý na to, že jsem tvůj táta. Všechno nejlepší k patnáctým narozeninám!
Zdá se, jako by to bylo teprve včera, kdy jsme tě sledovali při tvých prvních krůčcích, a teď jsi připraven dobýt svět. Všechno nejlepší!
Ráda vidím, jak se z tebe stává žena, ale v mém srdci budeš vždycky moje malá holčička. Všechno nejlepší k narozeninám!
Všechno nejlepší k narozeninám nejkrásnější dívky na světě! Nemůžu uvěřit, že mám patnáctiletou dceru. Čas opravdu letí! Miluju tě.
Vždycky budeš naším andílkem, i teď, když je ti 15 let. Máme tě moc rádi a doufáme, že se ti splní všechny tvé sny. Všechno nejlepší k narozeninám!
dort se svíčkami, které tvoří text: Happy Birthday
unsplash.com

Přání k patnáctým narozeninám pro syna

Jak pogratulovat svému synovi k narozeninám? Patnácté narozeniny jsou důležitým milníkem v životě každého člověka. Potěšte jej proto krásným přáním a nezapomeňte přidat originální dárek a nějaký výborný dort…

Recept na dokonalé narozeniny!

To nejlepší, co může syn dát svým rodičům, je láska, ale ty jsi mi dal lásku, klid a hrdost. Nic lepšího si prostě nemohu přát. Všechno nejlepší k patnáctým narozeninám, synu.
Ať tvé 15. narozeniny znamenají začátek nových a velkých příležitostí, ať jsi odvážnější, krásnější a srdečnější!
Mám tě moc ráda, vážím si tě a slibuji, že tyto 15. narozeniny budou nezapomenutelné. Přeji ti krásné narozeniny, synu!
Jsem rád, že jsem tady v den tvých 15. narozenin, bav se, žij ve velkém a vždycky vykračuj správnou nohou!
Ať tě tyto 15. narozeniny naučí něco o lásce, uznání a sdílení, rozhlédni se kolem sebe a uvidíš, jaké máš štěstí, synu!
Šťastné patnáctiny, drahý synu, jsi úžasný člověk. Nikdy se nezměň. Miluji tě z celého srdce!

Doufáme, že jsme vám naším článkem hledání trochu usnadnili.

Vybrané gratulace k 15. narozeninám si můžete libovolně kopírovat, pozměnit a posílat jak je libo! Připravili jsme si je speciálně pro vás a je jen na vaší kreativitě, jak s tímhle přáníčkem naložíte. Může z toho vzniknout originální kousek, kterým oslníte všechny okolo!

A rozhodně nezapomeňte přidat i originální dáreček!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X