Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Slavomíru na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 22. ledna a svátek má Slavomíra. 

Pokud nějakou znáte, tak já určitě pošlete gratulaci. 

Milé přání k svátku Slavomíře udělá velkou radost. 

Nejste si ale jistí, jaké by by bylo to pravé? U nás najdete spoustu inspirace. 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a udělejte jí radost i vy. 

Tak které z nich to bude?

Básničky k svátku pro Slavomíru

Už se vám určitě stalo, že jste chtělo poslat hezké, rýmované přání ale zrovna vás nic nenapadlo? Dneska si s tím nemusíte lámat hlavu, originální verše přímo na míru oslavenkyni jsme napsali za vás. Stačí si jen vybrat.

Svátek má dneska dneska naše milá Slavomíra, my si přejeme jen aby šťastná byla. K tomu taky lásku, zdraví a krásné chvíle, a taky ať splní se ti všechna přání a cíle. Slávko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Právě jsem z kalendáře zjistila, že má svátek moje milovaná Slavomíra. To nejlepší ti přeje celá naše rodina, chceme ti říct že jsi naše jediná. Slávko, přejeme ti krásné jmeniny!
To je mi ale skvělá novinka, jmeniny má dneska naše milá Slávinka. Přejeme jí hlavně ať je spokojená a veselá, a splní se jí vše, co kdy chtěla! Slavomíro, užij si dnešní sváteční den!
Jmeniny má dneska naše Slávka, proto posíláme jí tahle milá slůvka. Snad ti vykouzlí úsměv na tváři, a vše co si přeješ se ti podaří. Slávinko, přejeme ti báječný svátek!
Slávko, snad se ti dnešní jmeniny vydaří, a ty máš celý den úsměv na tváři. K tomu ti přejeme taky pohodu a zdraví, ať tě život stále baví! Slávko, užij si dnešní svátek!
Svátek má dneska Slavomíra, my jí přejeme aby nikdy smutná nebyla. Přejeme ti ať se stále jen usmíváš, a každý den si naplno užíváš. Slávko, přejeme ti báječné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Pokud je oslavenkyně vaše kamarádka, který má ráda zábavu a veselé oslavy, budou tahle rýmovaná přáníčka to pravé. Veselá básnička nejen že v tento den potěší, ale také pobaví Slavomíru minimálně do večera.

Na baru to více než jen jedna objednávka, když svátek slaví naše milovaná Slávka. Dneska to až do rána roztočíme, tančit budeme dokud s dechem stačíme. Slavomíro, přejeme ti nádherné jmeniny!
Jmeniny má dneska naše milovaná Slávka, musíme to pořádně roztočit, nejsi přece žádná vykopávka. Dáme si spolu více než jeden přípitek, a pořádně si vyhodíme z kopýtek. Moc si užij dnešní den!
Až do noci budeme oslavovat jmeniny naší Slávky, nejsme přece žádné padavky. Dáme to klidně až do rána, tak už se konečně zastav za náma. Slávi, přejeme ti skvělý svátek!
Ty máš dneska jmeniny, moje drahá Slávko, to si musíme dát aspoň jedno pivko! Můžeme si dát ale klidně dvě a nebo tři, a oslavit tvůj svátek tak jak se sluší a patří. Slavomíro, moc si užij dnešní den!
Růžová dárková krabice k svátku s růžemi.
zdroj: wehearit.com

Klasická přání k svátku pro Slavomíru

Dostáváme se k hezkým, milým a upřímným gratulacím, se kterými určitě nešlápnete vedle. Najde se tady pro každou oslavenkyni něco, ať už je to vaše kamarádka, teta, kolegyně a nebo třeba babička či manželka.

Naše milá Slávko, sice nás od sebe dělí hromada kilometrů, ale to neznamená, že na tebe nemyslíme. Všichni na tebe vzpomínáme a přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Drahá Slavomíro, dneska jsou tvoje jmeniny a my ti k nim přejeme hlavně lásku, zdraví, pohodu a spoustu nádherných chvil v rodinném kruhu. Báječný svátek ti přejí …
Naše milá Slavomíro, doufáme, že se ti dnešní sváteční den vydaří tak, jak sis ho představovala a taky že ho pořádně oslavíš se svými blízkými. Přejeme ti úžasné jmeniny!
Milá Slavomíro, doufáme, že dnešní den pořádně oslavíš a užiješ si ho! K tomu ti přejeme taky spoustu lásku, pohody a dobré nálady. Krásný svátek!
Slávko, moc na tebe myslíme a přejeme ti nádherný jmeninový den! Určitě si dej dneska na oslavu něco dobrého na zub. Užij si krásný svátek!
Drahá Slavomíro, k tvému dnešnímu dni ti přejeme aby se ti dařilo a ty byla stále veselá a spokojená, jako jsi teď. Moc na tebe myslíme a přejeme ti nádherné jmeniny!
Naše milovaná Slávko, k tvým dnešním jmeninám ti přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a hlavně splněných přání. Pořádně dnešní sváteční den oslav!
Slavomíro, každý den by sis měla užívat jako bys měla jmeniny! Moc na tebe všichni myslíme a přejeme ti jenom to nejlepší! Moc si užij dnešní den, naše milá Slávko!

Obrázkové GIF gratulace

Hledáte něco nového, originálního a nechce se vám posílat básnička, ani text? Blahopřání k svátku pro Slavomíru může být i obrázkové! Uvidíte sami, že z tokové gratulace bude mít radost a zvednete jí náladu. Stačí si jen vybrat ten GIF, co se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

Pořádně to dneska oslav!

GIF přání k svátku oslavující postavička s konfetami.
zdroj: giphy.com

Slavomíro, užij si dnešní oslavu!

GIF blahopřání k jmeninám oslava.
zdroj: giphy.com

Dneska si dej drink na oslavu!

GIF přání k jmeninám holka přelévá skleničku s Martini.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti nádherný svátek, Slavomíro!

GIF blahopřání k svátku perská kočka s dortem.
zdroj: giphy.com

Posílám ti k svátku dva tanečníky!

GIF přání k svátku dva tanečníci.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová blahopřání

Takové blahopřání k jmeninám Slavomíře rozhodně vykouzlí úsměv na rtech! Samotná výroba není nic složitého a můžete do ní zapojit i děti. Uvidíte, že je to bude bavit. V tomto krátkém videu najdete návod, jak na to. Pak už jen přání stačí doplnit o text a nebo básničku a máte hotovo.

Ja se vám líbila naše přání k jmeninám pro Slavomíru? Doufáme, že jí tento den uděláte hezčí.

Jmeniny máme jen jednou do roka a stojí za to poslat alespoň rychlou textovku. 

Zajímavosti o jméně Slavomíra

Tohle křestní jméno je 232. nejčastější a jmenuje se tak 409 žen. 

Jeho původ je slovanský a význam je “mírumilovná”. 

Nejoblíbenější bylo jméno Slavomíra v 50. a 60. letech minulého století, pak jeho obliba začala prudce klesat. 

Svátek připadá na 22. ledna, stejně jako mužská verze tohoto jména, Slavomír.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X