Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Moniku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 21. května a svátek slaví Monika. 

Máte ve svém okolí nějakou paní a nebo slečnu s tímto jménem? Pošlete jí gratulaci. 

Milé přání k svátku Moniku potěší. 

Pokud by se vám hodila trocha inspirace tak jste tady správně. 

Najdete tady spoustu básniček, obrázků a textů ze kterých můžete vybírat. 

Všechna přáníčka jsou zdarma, tak směle do toho.

Básničky k svátku pro Moniku 

Veršované gratulace se líbí všem a proto s touto volbou určitě nic nezkazíte. A vůbec nevadí že nemáte básnické střevo, originální verše přímo na míru oslavenkyni jsme napsali za vás. Stačí si jen vybrat kterým z nich jí dneska uděláte radost.

Dneska se měním v básníka, když slaví jmeniny naše drahá Monika. Snad vykouzlí ti úsměv na tváři, a vše co si budeš přát se ti vydaří. Moniko, přeju ti krásný svátek!
Ten čas velmi rychle utíká, je tu zase květen a svátek slaví Monika. Opět ti přejeme zase jen to nejlepší, a snad tě tohle naše přání potěší. Mončo, přejeme ti báječné jmeniny!
Nejraději bych ti poslal kytičky, protože jsou dneska jmeniny naší Moničky. Posílám ti zatím jen tohle přáníčko, osobně ti dám kytku i čokoládové srdíčko. Moniko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dneska budeme slavit s naší Monikou, a už se těšíme na oslavu velikou. Ať je tvůj jmeninový den plný úsměvů, a je ti každý den do zpěvu. Moniko, přejeme ti fantastický svátek!
Ty máš dneska svátek, naše milá Moni, přejeme ti to nejlepší jako loni. K tomu posíláme spoustu pozdravů, a snad si dneska užiješ pořádnou zábavu. Moniko, přejeme ti překrásné jmeniny!
Určitě ti dneska celý den telefon zvoní, když máš ten svátek, milá Moni. My ti také jen to nejlepší přejeme, a moc ti k tvým jmeninám gratulujeme. Moniko, pořádně si užij dnešní den!

Veselé rýmy k jmeninám

Mělo by být blahopřání k svátku pro Moniku rýmované, ale aby se u něj i zasmála a pobavila? Podívejte se na tyhle básničky, jsme si jisti že s nimi se vám to rozhodně povede. A navíc se vám vejdou i do textové zprávy.

To zase bude oslava veliká, když jmeniny slaví naše milovaná Monika. Večer si pak spolu dáme divoký tanec, a dřív než nad ránem nebude konec. Moniko, přejeme ti ten nejlepší svátek!
Až do rána bude vesele hrát muzika, svátek totiž dneska slaví naše milá Monika. Kromě tance si dáme i na tvé zdraví přípitek, ale neboj, neopijeme se jako dobytek. Mončo, pořádně si užij dnešní jmeniny!
Dneska slaví svátek naše drahá Monika, a té rozhodně nuda nic neříká. Večer s ní budeme všichni pořádně slavit, a až do ranních hodin se bavit. Moničko, užij si dnešní jmeniny!
Snad nás ráno nebude bolet hlavička, když jmeniny slaví naše Monička. Přejeme ti ať jsi spokojená a pořádně se pobavíš, a jak se patří svátek oslavíš. Moniko, přejeme ti nádherný jmeninový den!
Dárková kytice růžových tulipánů k svátku.
zdroj: wattpad.com

Klasická přání k svátku pro Moniku

Myslíte, že by dala oslavenkyně před verši přednost hezkým, milým a upřímným přáníčkům? Na to jsme taky mysleli dali jsme dohromady ty nejkrásnější klasické gratulace. Můžete je poslat jen jako rychlou sms zprávu a nebo je napsat do papírového blahopřání.

Milá Moniko, tvoje krásné jméno je dneska v kalendáři a my chceme k tvému svátku z celého srdce popřát jen to nejlepší. Ať jsi spokojená nejen v den tvých jmenin, ale neustále. Užij si dnešní den!
Drahá Moniko, po roce je tady tvůj významný den a proto doufáme, že se dneska budeš jen bavit, usmívat se a radovat. Ty nejkrásnější jmeniny ti ze srdce přejí …
Naše milovaná Moniko, nemusíš se bát že bychom na tvůj svátek zapomněli. Moc na tebe myslíme a přejeme ti spoustu lásky, zdraví, peněz a taky nekonečného štěstí. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše drahá Moniko, máš dneska jmeniny a my ti přejeme spoustu radosti, úspěchů, lásky a taky moře splněných přání. Báječný svátek ti srdečně přejí …
Dneska mají jmeniny Moniky a my té naší nejmilejší přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a hlavně dobré nálady. Ten nejkrásnější svátek ti ze srdce přejí …
Milá Moničko, je to velká škoda že ti dneska nemůžeme k tvému svátku pogratulovat osobně, ale i tak ti přejeme aby se ti splnilo vše, co si přeješ a ty byla nekonečně šťastná. Krásné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Mončo, celá naše rodina na tebe myslí a přeje k tvému svátku lásku, zdraví, úspěchy a hlavně aby ti nikdy nezmizel úsměv z tváře a ty byla neustále veselá a usměvavá jako jsi teď. Užij si si dnešní jmeniny!
Milá Moničko, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a proto ti chceme z celého srdce popřát zdraví, štěstí, pohodu a hlavně lásku. A taky to nezapomeň pořádně oslavit. Skvělé jmeniny ti přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Zatím jste nic nevybrali? A co letos vynechat básničky a texty a popřát Monice obrázkem? Tyhle obrázky se navíc k svátku hodí výborně a rozhodně jí udělají radost. Samotné odeslání zvládnete za pár vteřin. Stačí jen vybrat obrázek který vás zaujal nejvíce, zkopírovat a poslat.

Tak na tebe!

GIF přání k svátku přípitek.
zdroj: giphy.com

Všechno nejlepší k svátku, Moniko!

GIF blahopřání k jmeninám slavící žena.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF přání k svátku oslavující holky.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní oslavu!

GIF blahopřání k jmeninám kočka s party čepicí.
zdroj: giphy.com

Sváteční taneček

GIF přání k jmeninám tančící žena.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

To nejlepší jsme si nechali nakonec a věřte, že takové blahopřání k jmeninám Moniku nadchne. Samotná výroba není nic složitého a zvládnete ho za pár minut. Pokud byste nevěděli jak na to tak se podívejte na tohle video kde najdete spoustu inspirace včetně toho jak na to. Do hotového přáníčka už stačí jen napsat  text a nebo básničku pro vaši oslavenkyni a můžete jít gratulovat.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Monice líbit?

Jmeniny máme jen jednou do roka, tak ji v tento den určitě potěšte alespoň rychlou zprávou aby věděla, že vám na ní záleží.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X