Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Adrianu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 26. červa a svátek slaví Adriana. 

Znáte nějakou paní a nebo slečnu s tímto krásným jménem? Popřejte jí! 

Milé přání k svátku Adrianu potěší. 

Hodila by se vám trocha inspirace? Tady ji jistě najdete. 

Podívejte se na naše básničky, obrázky a texty a vyberte tu pravou gratulaci pro vaši oslavenkyni. 

Tak kterým z nich dneska uděláte radost?

Básničky k svátku pro Adrianu

Verše jsou velmi oblíbené gratulace k jmeninám a my se tomu ani nedivíme. Rádi byste poslali veršované přáníčko, ale nic vás nenapadá? Ani nemusí, básničky jsme napsali za vás. Vy už jen vyberete to, kterým dneska uděláte radost.

Přece dneska nebudeš slavit sama, když je v kalendáři jméno Adriana. Připravili jsme si pro tebe krásnou oslavu, a užijeme si spolu skvělou zábavu, Adriano, přejeme ti nádherné jmeniny!
Ty máš dneska svátek, naše milovaná, v kalendáři vidím jméno Adriana. Spoustu zdraví, pohody a lásky ti chceme přát, a moc to k tvému svátku chceme blahopřát. Adriano, moc si užij dnešní jmeniny!
Tahle básnička je jen pro tebe napsaná, svátek má dneska přece Adriana. Snad tě u srdíčka aspoň trochu zahřeje, a splní se ti všechny sny a naděje. Adriano, přejeme ti báječné jmeniny!
Jmeniny dneska slaví Adriany, tak snad máš pro tento den nějaké skvělé plány. Pořádně bys to měla s kamarády oslavit, a nedělat nic jiného než se jen bavit! Adriano, přejeme ti krásný svátek!
Jenom pro tebe je tahle krátká říkanka, jmeniny má totiž naše Adrianka. Přejeme jí zdraví, štěstí a dobrou náladu, a taky skvělých zážitků hromadu. Adriano, užij si dnešní svátek!
Tvé jmeniny jsou skvělou záminkou, jak si užít oslavu s Adriankou. Připít si s tebou rozhodně musíme, když se zase po dlouhé době vidíme. Adriano, přejeme ti skvělý svátek!
Naše Adriana svátek slaví, my jí přejeme hlavně spoustu zdraví. K tomu taky spoustu štěstí a dobré nálady, a taky na oslavu hromadu čokolády. Adriano, přejeme ti hezké jmeniny!
Dneska je tvoje jméno v kalendáři, přejeme ti ať se ti daří. Snad budou se ti plnit všechna přání, a taky všechna tvá očekávání. Adriano, přejeme ti krásné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete, aby bylo blahopřání k jmeninám pro Adrianu humorné a aby ji pobavilo? Podívejte se na tyhle básničky! Výborně se hodí obzvlášť pokud je oslavenkyně vaša kamarádka co se ráda baví a směje.

Vidíme to na večírek až do rána, svátek dneska totiž slaví Adriana. Pořádně si spolu zatančíme, a na tvé zdraví se napít taky musíme. Adriano, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Dneska se budeš tequilou zaměstnaná, jmeniny má totiž naše Adriana. Už se těšíme jak si s tebou připijeme, vše co teče dneska vypijeme. Adriano, přejeme ti krásný svátek!
Svátek má dneska naše Adriana, to zase bude zábava nespoutaná. Už jsme ti nalili s přípitkem skleničku, a čekáme netrpělivě na naši kočičku. Adriano, přejeme ti krásné jmeniny!
Tančit budeme dokud nepadneš vyčerpaná, když má dneska jmeniny Adriana. V noci protančíme dvoje střevíce, a snad nebude moc velká opice. Adriano, přejeme ti úžasný svátek!
Růže ke svátku v růžové dárkové krabici.
zdroj: doralorchids.com

Klasické přání k svátku pro Adrianu

Kromě veršů jsme dali dohromady také milé a jednoduché texty, které v tento den potěší snad každou oslavenkyni. Moc hezky budou vypadat v papírovém přání, ale i rychlá sms zpráva se počítá a udělá radost.

Naše milá Adriano, k tvému dnešnímu svátku ti chceme z celého srdce popřát jen to nejlepší a ať jsi i nadále spokojená a veselá, jako jsi teď. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Drahá Adriano, po roce jsou tady zase tovje jmeniny a my ti k nim jako každý rok ze srdce přejeme lásku, zdraví, pohodu a hlavně dobrou náladu. Krásný svátek ti přejí …
Milá Adriano, je nám to moc líto, že ti dneska nemůžeme popřát osobně. Ale i tak ti k tvému svátku přejeme radost, lásku, zdraví a taky spoustu štěstí. Užij si dnešní jmeninový den!
Naše nejmilejší Adriano, za celou naši rodinu ti chceme z celého srdce popřát ten nejkrásnější svátek! Tento den jen tady jen jednou za rok, tak si ho hlavně pořádně užij. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše drahá Adriano, přejeme ti aby si ti vždy ve všem dařilo a také aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání a tužby. Překrásný svátek ti ze srdce přejí …
Nejdražší Adriano, moc nám na tobě záleží a přejeme ti aby sis tento den užila přesně tak, jak sis ho vysnila. K tomu ti přejeme spoustu lásky, zdraví a radosti. Báječné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Adriano, přejeme ti abys dnešní sváteční den pořádně oslavila a taky ať jsi stále veselá a usměvavá. Ty nejbáječnější jmeniny ti ze srdce přejí …
Milá Adriano, máme tě moc ráda a myslíme na tebe neustále, nejen když máš jmeniny. K tomuto významnému dni ti přejeme lásku, zdraví a taky dobrou náladu. Pěkný svátek ti přejí …

Vtipné obrázkové gratulace

K svátku vlastně není třeba vůbec nic psát a vše můžete vyjádřit i veselým obrázkem. Nemusíte je nikde hledat, našli jsme pro vás ty, co se k této příležitosti ideálně hodí. Vy už jen vybraný obrázek pouze zkopírujete a pošlete.

Na zdraví!

GIF přání k svátku žena s šampaňským.
zdroj: tenor.com

Jenom jednu skleničku!

GIF blahopřání k jmeninám žena s velkou sklenicí vína.
zdroj: tenor.com

Slavíme!

GIF blahopřání k jmeninám poskakující lidi.
zdroj: tenor.com

Taneček pro tebe!

GIF přání k jmeninám tancující chlap.
zdroj: tenor.com

Je čas se bavit!

GIF přání k jmeninám veselé prasátko.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k svátku Adrianu rozhodně ohromí a udělá jí radost. Sice vám to zabere o něco více času, než jen rychlá sms zpráva, ale rozhodně to stojí za to. Nemusíte se ničeho bát, výrobu přáníčka zvládne i začátečník a budete mít hotovo za pár minut. Pro inspiraci se můžete podívat na tohle krátké video. Do hotového přání pak už jen stačí napsat básničku a nebo text.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Adrianě líbit a vy jí v tento sváteční den zvednete náladu.

Tak které z nich jste vybrali?

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X