Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Darju na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 10. dubna a svátek slaví Darja. 

Pokud nějakou znáte tak jí určitě popřejte k jmeninám. 

Nejste si ale jistí jaké přání k svátku Darju potěší nejvíce? 

Podívejte se na následující sváteční gratulace a inspirujte se. 

Všechna blahopřání jsou ke stažení zdarma, tak si vyberte to pravé!

Básničky k svátku pro Darju

Jestli se rozhodnete poslat krátkou básničku k jmeninám tak rozhodně nešlápnete vedle! Tyhle gratulace jsou velice oblíbené a to naprostým právem. Kterým veršem uděláte dneska radost vy?

Dneska je tvůj významný den, snad tvůj svátek bude jako sen. Přejeme ti zdraví a spoustu lásky, a nikdy si nedělej žádné vrásky. Darjo, přejeme ti aby sis užila nádherné jmeniny!
Posíláme k svátku tuhle básničku, a přejeme si to nejlepší pro naši holčičku. Přijmi od nás tuhle gratulaci, a užívej si celý den jen legraci. Darjo, přejeme ti krásný svátek!
V kalendáři vidím jméno Darja, musím ti hned popřát, ježišmarja! Přeju ti k svátku jen to nejlepší, a snad tě tohle přání k svátku potěší. Darjo, přeju ti nádherné jmeniny!
Naše milá Darja dneska svátek slaví, přejeme jí hlavně pevné zdraví. Snad bude tento den jako z pohádky, a potěší tě tyhle naše řádky. Darjo, užij si dnešní jmeniny!
Venku je nádherný den jarní, snad bude tvůj den speciální. Neboj se že bysme na tebe zapomněli, na tvůj svátek jsme si vždy vzpomněli. Darjo, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Doufáme si budeš užívat každé hodiny, když máš dneska ty tvoje jmeniny. Posíláme aspoň tuhle básničku, když nedali jsme ti k svátku kytičku. Přejeme ti krásné jmeniny, Darjo!
Sluníčko venku krásně září, přejeme ti ať se ti tvé jmeniny vydaří. Dneska by ses měla jenom smát, a tento sváteční den si užívat. Darjo, přejeme ti aby sis užila dnešní svátek!
Snad bude celý tvůj den veselý, že máš dneska svátek jsme slyšeli. dneska nemysli na žádné starosti, ale užívej si všechny radosti. Drahá Darjo, přejeme ti nádherný svátek!

Veselé rýmované gratulace k jmeninám

Rýmovaná přání vám přijdou jako dobrý nápad, ale chcete aby bylo blahopřání k jmeninám pro Darju veselé a vtipné? To si jistě vyberete jeden z těchto veselých veršů, kterým rozhodně zvednete oslavenkyni v tento den náladu.

Svátek dneska slaví naše kočička, oslava to nebude snad jen maličká. Víno už se nám chladí v lednici, dej si s námi aspoň sklenici! Darjo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Snad se ti letos vyhne kocovina, neměla bys pít tolik vína. Zase ale musíme to oslavit, tak nezapomeň za námi se zastavit. Přejeme ti nádherné jmeniny, Darjo!
Venku už slunce krásně svítí, Darja už se na sváteční oslavu řítí. Tančit budeme až do rána, to zase bude podívaná! Darjo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dneska jsou jmeniny naší dračice, už se na to těšíme celé měsíce. V lednici už je připravena tequila, tak ne aby tě zase položila! Darjo, přejeme ti nádherný svátek!
Dárková kytice k svátku v krabici.
zdroj: m.vk.com

Klasické blahopřání k jmeninám

Nejsou rýmy úplně to pravé co hledáte? V tom případě se můžete inspirovat těmito jednoduchými, avšak milými texty. Vejdou se vám i do zprávy a takové přání k jmeninám Darju rozhodně zahřeje u srdíčka.

Naše drahá Darjo, z celého srdce ti chceme popřát jen to nejlepší k tvému dnešnímu svátku! Doufáme taky že si tento významný den užiješ přesně tak, jak si budeš přát. Darjo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Drahá Darjo, po roce je tady zase ten tvůj významný den a my ti i letos přejeme spoustu zdraví, lásky, pohody a hlavně spokojenosti. To vše ti srdečně přejí …
Naše milovaná Darjo, to že ti nemůžeme letos popřát osobně neznamená, že na tebe nemyslíme. Přejeme ti k tvým dnešním jmeninám aby se ti ve všem dařilo a ty byla spokojená, veselá a hlavně zdravá a šťastná. Krásný svátek ti přejí …
Darjo, dneska vidím tvoje jméno v kalendáři a přeji ti k tvým dnešním jmeninám moře lásky, spoustu radosti a taky hromadu štěstí. Moc si užij dnešní svátek. To vše ti přejí …
Milá Darjo, nemusíš se bát že bysme na tebe zapomněli. Moc na tebe myslíme a přejeme ti aby se ti tvůj dnešní svátek vydařil jak nejlépe to půjde. Přejeme ti nádherné jmeniny!
Milovaná Darjo, moc dobře víme, co je dneska za den a přejeme ti k tvému svátku zdraví, lásku, štěstí a dobrou náladu. Snad se ti bude ve všem dařit a ty budeš stále spokojená. Krásný svátek ti přejí …
Naše milá Darjo, za celou naši rodinu ti přejeme hlavně pevné zdraví a aby ti nikdy nezmizel úsměv z tváře. Moc si užij dnešní jmeniny. To vše ti srdečně přejí …
Darjo, přejeme ti aby byly nejen tvoje jmeniny plné radosti a úsměvů, ale abys byla moc spokojená a veselá každý den. Nádherný svátek ti přejí …


Vtipná obrázková přání k svátku

Veselé obrázky jsou skvělým způsobem jak popřát k svátku i beze slov. Vybrali jsme pro vás ty, které se pro tuhle příležitost hodí skvěle a zvednou oslavenkyni náladu v tento významný den. Co je doplnit ještě třeba o básničku?

GIF přání k jmeninám oslavující holky.
zdroj: tenor.com
GIF přání k jmeninám kluk s kytkou.
zdroj: tenor.com
GIF gratulace k jmeninám perská kočka s party kloboučkem.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání k svátku slavící holka s vínem.
zdroj: tenor.com
GIF přání k svátku oslavující zajda.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Chcete být trochu kreativní a zkusit vyrobit blahopřání z papíru doma? S takovým přáníčkem bude originální a máte jistotu, že jí ho nedá nikdo jiný. Našli jsme pro vás video plné inspirace které vás navíc navede krok za krokem a hotovo budete mít do pár minut. Tak vezměte nůžky do ruky a jdeme na to!


Které blahopřání k svátku vás zaujalo nejvíce? 

Ať vyberete kterékoli tak věříme, že s ním uděláte velkou radost.

Tento sváteční den je jen jednou za rok a Darja si jistě zaslouží to, že si na ni vzpomenete a popřejete jí.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X